• GoHome Professional
nekretnine STARI BANOVCI - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine STARI BANOVCI - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine STARI BANOVCI

  • Za upit "nekretnine stari banovci" pronađeno 50 nekretnina - prosečna cena 1.134 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po ceni
    • do 110000 eura
    • do 140000 eura (prosečna cena)
    • do 170000 eura
    • do 1400 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • namešten
    • 1.sprat
    • 2.sprat
    • dvorište
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, STARI BANOVCI, 240.000 €, 214,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.05.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Stara Pazova, Stari Banovci - Vikend naselje kuća, 214m2, PR+PTK, EG, telefon, podrum, garaža, struja, voda, asfalt, plac 13. 70 ari U prilici smo da vam ponudimo kuću sa najboljom pozicijom u Starim Banovcima. Kuća se nalazi na manju površine 13. 70 ari i ima svoj izlaz na Dunav.....

 
 
 
  Kuća, STARI BANOVCI, 670.000 €, 472,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.11.2024.,

www.eminentnekretnine.rs

Kuća se nalazi u Starim Banovcima, udaljena je 2 minuta od uključenja na autoput E75, do Novog Beograda se stiže za oko 20-25 minuta. Struktura Kuća Kvadratura 472m2 Nameštenost Namešten Spratnost Prizemlje / 1 Grejanje Gas Stanje Lux / Novogradnja.

 
 
 
  Plac, STARI BANOVCI, 450.000 €, 19100,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Na prodaju poljoprivredno zemljište u Starim Banovcima, Trifunov bunar, sa velikim investicionim potencijalom i mogućnošću promene namene u građevinsko zemljište. Parcela se nalazi na atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini auto - puta Beograd – Novi Sad. U pitanju su dve parcele....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine stari banovci'
420.000 €
109.340 €
68.404 €
  Stan, STARI BANOVCI, 79.500 €, 48,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Novogradnja iz 2026. godine u Starim Banovcima ,150m od Dunava.Stan jednoiposoban sa 20m2 gratis dvorišta na prizemlju u trospratnici sa liftom i etažnim grejanjem. Mogućnost kupovine na kredit i povraćaj PDV-a agencijska provizija 2% Zgrada Marina.

 
 
 
  Plac, STARI BANOVCI, 630.000 €, 3500,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Plac koji se sastoji od 6 parcela spojenih, nalazi se u centralnoj zoni naselja. Grčka, Stari Banovci, Srbija ; Stari Banovci, Grčka, građevinsko zemljište, 35ari.

 
 
 
  Stan, STARI BANOVCI, 160.000 €, 82,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

U prilici smo da vam ponudimo stan u novogradnji, sa pogledom na Dunav u zgradi sagrađenoj na odličnoj lokaciji u Starim Banovcima, gde se sa terasa vidi Dunav. Zgrada je u centru i kvalitetno je građena, poseduje antracit stolariju, italijanske pločice, podno grejanje. Stan je....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 217.000 € na 199.000 € dana 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, STARI BANOVCI, 199.000 €, 9434,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 217.000 €
19.05.2026 - 199.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Poljoprivredna parcela, dimenzije 26 x 360 m, užom stranom izlazi sa obe strane na javnu površinu predviđenu za put, koja je sada poljski put. Parcela je uknjižena. Blizina auto - puta. Agencijska provizija je 2% Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%: Agencija, zajedno sa agentom,....

 
 
 
  Stan, STARI BANOVCI, 88.000 €, 45,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

White Hill Residence Stari Banovci Odmah useljivo. Može kredit, poželjno keš. Nije još uvek uknjiženo. Lep, atraktivan raspored. Terasa, odvojena spavaća soba. Moguć dogovor oko cene uz fleksibilan pristup kupca. Agencijska provizija je 2% Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%:....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 166.000 € na 144.900 € dana 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, STARI BANOVCI, 144.900 €, 82,20 m2 cca 1760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 166.000 €
19.05.2026 - 144.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Na prodaju moderna porodična kuća u nizu (dupleks) površine 84m2, smeštena u zatvorenom i uređenom kompleksu u mirnom delu starih Banovaca. Ova nekretnina pruža osećaj kuće uz sigurnost i urednost kompleksa - idealno za porodicu, miran život i dugoročnu vrednost. Raspored: Prizemlje-....

 
 
 
  Kuća, STARI BANOVCI, 300.000 €, 411,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.11.2023.,

www.kvadratnekretnine.com

Stara Pazova, Stari Banovci - Rade Ninkovića dve kuće, 116m2 + 285m2, terasa 10m2, PR+1, EG, parking, struja, voda, asfalt, plac 16. 90 ari Na prodaju dve kuće sa pripadajućom okućnicom u Starim Banovima, na odličnoj lokaciji. Jedna kuća je stara vojvođanska površine 116m2, a druga....

 
 
 
  Plac, STARI BANOVCI, 159.000 €, 4500,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2024.,

www.teofilnekretnine.com

Plac se nalazi u ulici Rade Ninkovića (bivša Svetosavska), površine 45 ari, u građevinskom području. Privatno je vlasništvo 1/1, uknjižen. Nalazi se uz put gde je električni stub, vodovod. Pripada Bloku 21. U toj zoni dominantna namena je stambena. Takođe i poslovanje u okviru stanovanja.....

 
 
 
  Plac, STARI BANOVCI, 62.000 €, 848,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Građevinska parcela, uknjižena 1/1, širina placa do asfaltnog puta je 15m, dužina placa je 40m. Sva potrebna infrastruktura za zidanje je do placa, struja, voda, gas. Blizina auto puta čini ovaj plac odličnom prilikom za kuću ili halu. Agencijska provizija je 2% Šta podrazumeva agencijska....

 
 
 
  Plac, STARI BANOVCI, 700.000 €, 23000,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.11.2025.,

www.teofilnekretnine.com

Plac se nalazi na Carskom putu koji povezuje Slankamen i Krčedin. Baš je uz asfaltni put, širine 78 metara, a dužine oko 310 metara. Vodi se kao poljoprivredno zemljiste lll klase. U blizini je industrijska zona. Uredno je vlasnistvo, bez tereta. Cena je za dogovor. agencijska provizija....

 
 
 
  Plac, STARI BANOVCI, 44.000 €, 611,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Građevisnko zemljište ukupne kvadrature 6,11 ari, sa izlazom na Carski put u širini 15 m, uknjiženo. Agencijska provizija je 1000 e. .

 
 
 
  Kuća, STARI BANOVCI, 120.000 €, 63,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2025.,

www.teofilnekretnine.com

U ponudi je kuća sa lepim dvorištem, prelepim pogledom, u mirnom delu Starih Banovaca. Delimično renovirana, po strukturi dvosoban stan sa zatvorenim antreom. Moguća je dogradnja ukoliko to želi budući vlasnik. Stari Banovci, dvadesetak kilometara od Beograda na obali Dunava, spojeni....

 
 
 
  Plac, STARI BANOVCI, 550.000 €, 11509,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Trenutno poljoprivredno zemljište širine 30 m, dužine 378 m, sa obe strane izlazi na javnu površinu, predviđenu za put koji je sada zemljani put, pozicioniran nedaleko od Carskog puta i puta koji vodi za Staru Pazovu. Uknjižena parcela. Agencijska provizija je 2% Šta podrazumeva agencijska....

 
 
 
  Plac, STARI BANOVCI, 292.000 €, 6510,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

U Starim Banovcima, na obodu naselja, graniči se leva strana ulice Jovana Kocica i područje gradskog građevinskog zemljišta gde je predviđena stambeno poslovna delatnost. Ove tri parcele širine 36,5m sa obe strane imaju put i prilaze. Postoji informacija o lokaciji koju ću prezentirati....

 
 
 
  Kuća, STARI BANOVCI, 250.000 €, 175,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.03.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Stara Pazova, Stari Banovci - Vikend naselje kuća, 175m2, Po+Pr+1, EG, telefon, podrum, parking, struja, voda Kuća sa pogledom na Dunav na odličnoj lokaciji u Starim Banovcima. U prizemlju se nalaze dnevni boravak, trpezarija, kuhinja i ostava, a na spratu četiri spavaće sobe i kupatilo.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 123.000 € na 121.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, STARI BANOVCI, 121.000 €, 71,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.11.2025 - 127.000 €
14.11.2025 - 123.000 €
08.05.2026 - 121.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Stara Pazova, Stari Banovci – Pere Čodanovića 3. 0, 71m2 (terasa 3m2), 1/5, GAS, lift, interfon, parking U najlepšem delu Starih Banovaca, u neposrednoj blizini Dunava prodaje se komforan, trosoban stan. Kompletno je opremljen najkvalitetnijom opremom sa podnim grejanjem na gas, pa....

 
 
 
  Stan, STARI BANOVCI, 58.000 €, 30,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Lep jednosoban stan u Starim Banovcima, na obali Dunava, sa velikom terasom od 10kvm. Nalazi se u prizemlju zgrade, sunčan, sa prelepim pogledom na reku. Prostorije: hodnik, velika soba, kuhinja, kupatilo i terasa. Nov, neuseljavan, za uživanje. Uredna dokumentacija. Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, STARI BANOVCI, 104.200 €, 67,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforni, moderni i funkcionalni stanovi koji odgovaraju svakom životnom stilu usklađeni nacinom življenja modernog coveka. Lokacija na kojima se grade stambeni i poslovni objekti nude sve sto Vam je potrebno za kvalitetn i ispunjen život. U predivnoj ulici u srcu Banovaca sa pogledom....

 
 
 
  Stan, STARI BANOVCI, 68.359 €, 50,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

ID 640 Direktno od investitora, bez agencijske provizije, uz svu potrebnu pravnu pomoć! U ponudi dvosoban stan od 50m2 u Starim Banovcima na samoj obali Dunava, a u blizini doma zdravlja, vrtića, škole, većih marketa i autoputa Beograd-Novi Sad. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, STARI BANOVCI, 73.442 €, 47,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ID 1101 U ponudi stan na odličnoj lokaciji u Starim Banovcima, u zgradi koja se gradi od vrlo kvalitetnih materijala. Stan ima 48m2, a čine ga dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, hodnik, kupatilo, spavaća soba i terasa. U blizini zgrade je naselje Kablar, a tu se nalazi sve što....

 
 
 
  Stan, STARI BANOVCI, 75.100 €, 49,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u izgradnji u Starim Banovcima. Stan je površine 49m2 i po strukturi je jednoiposoban. Nalazi se na trećem spratu manje stambene zgrade od tri sprata. Zgrada je kvalitetno građena i sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, STARI BANOVCI, 74.739 €, 50,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

ID 632 Direktno od investitora, bez agencijske provizije, uz svu potrebnu pravnu pomoć! U ponudi dvosoban stan od 50m2 u Starim Banovcima na samoj obali Dunava, a u blizini doma zdravlja, vrtića, škole, većih marketa i autoputa Beograd-Novi Sad. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, STARI BANOVCI, 77.360 €, 47,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, STARI BANOVCI, 80.000 €, 250,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJE SE KUCA U Starim Banovcima ulica Djoke Jovanovica 1 .Velika kuća ima 200kvadrata a mala kuca 50 kvadrata.Obe kuce su na placu od 11ari .Vlasnik sam nepokretnosti 1/1.Cena 80000 evra. Sve ostale info po pozivu 064-27-32-637 .

 
 
 
  Stan, STARI BANOVCI, 107.900 €, 70,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, STARI BANOVCI, 67.508 €, 48,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

ID 631 Direktno od investitora, bez agencijske provizije, uz svu potrebnu pravnu pomoć! U ponudi dvosoban stan od 48m2 u Starim Banovcima na samoj obali Dunava, a u blizini doma zdravlja, vrtića, škole, većih marketa i autoputa Beograd-Novi Sad. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, STARI BANOVCI, 160.000 €, 95,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlicna lokacija! Ovaj luksuzni prostrani stan od 95m2(75m2+20m2 terase) nalazi se na odlicnoj lokaciji u srcu Starih banovaca sa fenomenalnim pogledoma na Dunav, sa 3 prostrana balkona, kupatilom i zasebnim toaletom, i zasebnom vesernicom u stanu. Blizu iskljucenja za autoput Beograd/....

 
 
 
  Stan, STARI BANOVCI, 89.300 €, 57,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, STARI BANOVCI, 44.145 €, 29,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

ID 638 Direktno od investitora, bez agencijske provizije, uz svu potrebnu pravnu pomoć! U ponudi garsonjera od 30m2 u Starim Banovcima na samoj obali Dunava, a u blizini doma zdravlja, vrtića, škole, većih marketa i autoputa Beograd-Novi Sad. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, STARI BANOVCI, 92.000 €, 72,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan u novogradnji na lokaciji Stari Banovci. Stan je u novogradnji, površine 72m2 i nalazi se u prizemlju stambene zgrade od 5 spratova. Po strukturi stan se sastoji od ulaznog hodnika, dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom.....

 
 
 
  Stan, STARI BANOVCI, 185.000 €, 82,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, STARI BANOVCI, 82.500 €, 150,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stara Pazova, Stari Banovci, Vikend naselje, 150m2 . 75m2+75m2, 2.0, PR+SUT, Gas, parking, uknjižen, renoviran. Izdaje se lokal u dva nivoa u Starim Banovcima. Pogodan....

 
 
 
  Plac, STARI BANOVCI, 82.500 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.09.2022.,

www.kvadratnekretnine.com

Stara Pazova, Stari Banovci - Selo plac, 18. 34 ari, front prema ulici 12metara U Starim Banovcima, na putu za Staru Pazovu, u stambeno-poslovnoj zoni, nalazi se zemljište (plac) za prodaju. U blizini je više puteva, kao i autoput Beograd - Novi Sad. Takođe, u blizini su i bazeni....

 
 
 
  Kuća, STARI BANOVCI, 400.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.01.2022.,

www.klikdooglasa.com

Prodajem kucu u Starim Banovcima, [telefon] m [telefon] na [telefon] ari placa..Sve informacije na [telefon] .

 
 
 
  Kuća, STARI BANOVCI, 400.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2022.,

www.klikdooglasa.com

Prodajem prostranu porodičnu kuću u Starim Banovcima. Kuća je orijentisana sa pogledom na Dunav i na glavnu Grčku ulicu. Sastoji se iz prizemlja i sprata. U prizemlju se nalazi predsoblje, stepenište, kupatilo, velika dnevna soba sa trpezarijom i odvojenom kuhinjom, a na spratu se....

 
 
 
  Kuća, STARI BANOVCI, 330.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.08.2021.,

www.klikdooglasa.com

Kuca u Banovcima [telefon] kvadrata . Dve zasebne jedinice prizemlje [telefon] kvadrata sastoji se od tri sobe, hodnik kupatilo veseraj prostranom kuhinjom i dnevnim boravkom sa trepezarijom. U prizemlju je i ostava sa kotlarnicom. Sprat [telefon] kvadrata poseduje sve to isto sem....