• GoHome Professional
nekretnine STARA PAZOVA - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine STARA PAZOVA - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine STARA PAZOVA

  • Za upit "nekretnine stara pazova" pronađeno 527 nekretnina - prosečna cena 1.107 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2
    • do 130 m2
    • 130 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 130 m2
    • 150 m2
  •  Po ceni
    • do 96000 eura
    • do 120000 eura (prosečna cena)
    • do 140000 eura
    • do 1200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, STARA PAZOVA, 990.000 €, 1512,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2022.,

www.indomio.rs

Stara Pazova, Vojka, stambeno poslovni prostor, klanica .. / 35km od Beograda, kuća za stanovanje od 200m2 pr+spr, + poslovne zgrade sa proizvodnim pogonom i kompletnim sadržajima potrebnim za klanicu, depoi za prijem životinja (kapaciteta 100 svinja, 30 junadi), istovarna rampa sa....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 240.000 €, 214,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.05.2024.,

www.indomio.rs

Stara Pazova, Stari Banovci - Vikend naselje kuća, 214m2, PR+PTK, EG, telefon, podrum, garaža, struja, voda, asfalt, plac 13.70 ari U prilici smo da vam ponudimo kuću sa najboljom pozicijom u Starim Banovcima. Kuća se nalazi na manju površine 13.70 ari i ima svoj izlaz na Dunav. Grejanje....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.10.2023.,

www.indomio.rs

Stara Pazova, Vojka, stambeno poslovni prostor, klanica .. / 35km od Beograda, roizvodni pogon sa kućom za stanovanje od 200m2 pr+spr, + poslovne zgrade i objekti sa kompletnim sadržajima potrebnim za klanicu, depoi za prijem (kapaciteta 100 svinja, 30 junadi), istovarna rampa sa....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine stara pazova'
1.650.000 €
220.000 €
151.000 €
  Plac, STARA PAZOVA, 180.000 €, 3000,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Građevinsko zemljište 30a Stari Banovci Moguća parcelizacija građevinskog zemljišta. Mogućnost gradnje stambeno poslovnog objekta. Pogodan i za industriju. Plac poseduje infrastrukturu, asfalt, gas , struju. Agencijska provizija 2% Agent: Nebojša Bucalo br.licence 509 Art nekretnine....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 170.000 €, 92,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Stara Pazova, Novi Banovci – Beogradska 4. 0, 92m2 (dve terase 8m2), 3/6, lift, GAS, klima, interfon, parking Prodaje se četvorosoban, funkcionalan stan, u novoj stambenoj zgradi u centru Novih Banovaca. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka povezanog sa trpezarijom i kuhinjom....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 266.000 €, 320,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stara Pazova, Stari Banovci - Milenka Pevca kuća, 320m2 (tri terase 15m2), plac 5.5a, gas, telefon, podrum, parking, garaža, struja, voda, asfalt. STARI BANOVCI – porodična kuća 320 m² na placu 5.5 ari, pogled na Dunav. Najlepša lokacija u Banovcima, odmah useljiva! Na prodaju porodična....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 200.000 €, 123,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prelepa prostrana kuća na 5,5 ari. U prizemlju ima predsoblje , hodnik, veliku dnenu sobu u sklopu sa trpezarijom i prelepom kuhinjom. Iz dnevne sobe izlazi se na vrt sa letnjikovcem. Kupatilo sa tuš kabinom. Na spratu dve spavaće sobe sa izlaskom na dve terase, veliko kupatilo sa....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 60.000 €, 26,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Uknjižena garsonjera, nameštena, od 26m2, sa odvojenom čajnom kuhinjom i terasom. Novija gradnja, desetak godina, sa centralnim grejanjem i liftom. Odmah useljiva. Agencijska provizija 2% Kralja Petra I Karađorđevića.

 
 
 
  Plac, STARA PAZOVA, 1.367.775 €, 54711,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2022.,

www.adventisrealestate.com

Zemlljište u građevinskom području - Prodaja .

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 750.000 €, 380,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.teofilnekretnine.com

Prodaje se jedinstvena, nesvakidašnja ,sistem pametna kuća, od 380kvm na 18 ara placa sređenog po projektu i zatvorenim bazenom. Od prostorija : Vere Miščević.

 
 
 
  Plac, STARA PAZOVA, 202.000 €, 5468,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stara Pazova, Krnješevci - Ugrinovačka plac, 54.68 ari, front prema ulici 26 metara Prodaje se plac u centru Krnješevaca, sa izlazom na glavnu ulicu, dimenzija 26x210 metara. Na placu je sprovedena struja i voda. Nalazi se u neposrednoj blizini autoputa E-75 i okolnih naselja. Postoji....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 145.000 €, 87,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

U mirnom planskom naselju, smeštene su dve kuće na istom placu. Kuća do ulice je 87m2, prizemna i funkcioniše kao četvorosoban stan. Pod krovom je betonska ploča. Čvrsta i vrlo kvalitetna gradnja ali je potrebno renoviranje. Kuća ima sve priključke, gas, struja, voda, kanalizacija.....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 280.000 €, 188,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Na par stotina metara od centra mesta, Osnovne škole, prevoza, marketa, a opet blizu Dunava i sa pogledom sa terase na isti, u ponudi je kuća na dve opremljene stambene etaže koje čine: u prvoj etaži je dnevna soba sa pogledom na ulicu, trpezarija, kuhinja, nadkriven letnjikovac,....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 143.640 €, 102,60 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.menadzer.biz

Polja označena sa * su obavezna Blizina rijeke Blizina samoposluge Centar mesta/grada Javni parking - besplatni.

 
 
 
  Plac, STARA PAZOVA, 1.832.160 €, 45804,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2022.,

www.adventisrealestate.com

Stara Pazova - Krnješevci - Građevinsko zemljište - prodaja .

 
 
 
  Plac, STARA PAZOVA, 814.000 €, 18100,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.07.2025.,

www.teofilnekretnine.com

Plac uz autoput Bg Novi sad u predelu Nove Pazove, povrsine 181ar. Dimenzija 100x180m . Vodi se kao gradsko građevinsko zemljište van građevinskog područja, blok 3. Index zauzetosti je 60%, visinska regulacije 18m, minimalna površina pod zelenilom je 20%. Dozvoljena je gradnja za....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 265.000 €, 147,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Prodaje se izuzetno atraktivna nekretnina u mirnom i lepom delu Belegiša, idealna kako za porodičan život, tako i za investiciju!Na prostranom placu od 18 ari nalaze se dva objekta: Glavna kuća površine 147 m2, prostrana i funkcionalna, pruža komfor i dovoljno prostora za veću porodicu.Drugi....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 75.000 €, 50,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.menadzer.biz

 
 
 
  Plac, STARA PAZOVA, 70.000 €, 13500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Poljoprivredno zemljište uz Autoput -Koridor 10, kod naplatne rampe, sa desne strane auto puta iz pravca Novog Sada ka Beogradu, 135ari, odlična preporuka za investiciona ulaganja za razne namene, brze pruge, širina placa 100m, svi priključci-struja, voda, telefon, lokalni izlaz,....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 69.500 €, 43,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Prodaje se stan u novogradnji iz 2023. godine, u ulici Karađorđeva u Staroj Pazovi, na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini svih sadržaja neophodnih za svakodnevni život. Stan se nalazi u novoizgrađenoj i useljenoj zgradi. Lift u zgradi je pred puštanjem u rad. Nekretnina se sastoji....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 79.000 €, 47,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prelep dvosoban stan na prvom spratu u novoj zgradi, adaptibilan u dvoiposoban. Svetao, fukcionalnog rasporeda. Zgrada na odličnoj lokaciji, blizina svih potrebnih sadržaja. Odlična investicija. Struktura: ✔ Ulaz ✔ Kuhinja ✔ Dnevni boravak i trpezarija (21m2) ✔ Terasa ✔ Spavaća soba....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 146.000 €, 91,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.menadzer.biz

U centru Nove Pazove lep 3.5 stan u novogradnji 91 m2 + dva garažna mesta (boks) - Izabran nojbolji po položaju, rasporedu i orijentaciji - Brzo useljivo - Lift 2/6 - Terasa+lođa - Najbolji materijali - Mogu svi stambeni krediti Zgrada završena 2026. godine - čeka se Upotrebna dozvola.....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 140.000 €, 115,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.menadzer.biz

Horizontala porodične kuće u mirnom stambenom delu Nove Pazove, sa komplatnom infrastrukturom, građena sedamdesetih godina. U neposrednoj blizini su osnovna škola, zdravstveni centar, restorani, prodavnice, autobuska stajališta i sl. Stambeni prostor u kući se nalazi na prizemlju....

 
 
 
  Plac, STARA PAZOVA, 1.500.000 €, 19000,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2023.,

www.eminentnekretnine.rs

Zemljište sa projektom i građevinskom dozvolom za 11.800m2 na idealnoj lokaciji - u centralnoj industrijskoj zoni na teritoriji Stare Pazove. U ovoj zoni postoji veliki broj firmi koje se bave logistikom i transportom. Odličnog je položaja s obzirom da je u blizini glavnih saobraćajnica,....

 
 
 
  Plac, STARA PAZOVA, 75.000 €, 900,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2025.,

www.teofilnekretnine.com

Uknjižen plac od 9 ari. Na placu postoji objekat nedovršen sa građevinskom dozvolom sa plaćenim obavezama, plan i projekat budućeg objekta. Mirna i lepa ulica, nedaleko od centra naselja, a nije daleko ni železnička stanica. Postoji prijava radova. Kompletno uredna dokumentacija....

 
 
 
  Plac, STARA PAZOVA, 440.000 €, 4436,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2025.,

www.teofilnekretnine.com

Uknjižen plac, površine 44,36 ari u naseljenom delu Nove Pazove u blizini aerodroma. Plac se nalazi u građevinskoj zoni. Širok je oko 60 metara. Pripada Karađorđevoj ulici. U pitanju je žuta zona, dozvoljena gradnja i magacinskih objekata. Uz plac je struja, voda, gas i blizu je kanalizacija.....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 240.000 €, 340,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2025.,

www.teofilnekretnine.com

Novija kuća, u blizini centra u mirnoj ulici kod Ideje. Ima tri nivoa. Prizemlje predvidjeno za PP ali ne mora biti. Prvi sprat je trosoban stan kompletno završen kao i visoko potkrovlje. Oba nivoa imaju lepe terase. Plac je kultivisan voćem na kome je u desnom uglu naspram ulaza....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 112.500 €, 75,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.menadzer.biz

 
 
 
  Poslovni prostor, STARA PAZOVA, 1.050.000 €, 1120,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Poslovni objekat u industrijskoj zoni - novorenovirana hala 970m2, i 150m2 koji obuhvataju opremljene kancelarije, kuhinju, sanitarne objekte, 22,5a placa, angažovana snaga struje 250kW, kanalizacija, grejanje na gas (i hale i upravne zgrade), visina hale 5.2m, širina 17m, betonski....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 315.000 €, 450,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Ovaj objekat je poznat u naselju kao Oaza mira. To je kompletan restoran podeljen u dve sale, za piće i ručavanje. Poseduje sve prateće objekte koji opslužuju restoran: šank, kuhinja, pekara, garderoba, veliki frižideri, ostave, bašta. Plac koji je kultivisan, ograđen sa voćem, cvećem....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 32.000 €, 42,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi na kablaru u Novim Banovcima sa veoma lepim pogledom na Banovce,blizu pošte,pijace,prodavnice,centra. Stan je povrsine 42m2 uknjizen,vlasnik 1/1,bez tereta. Za vise informacija pozovite 069/14-54-599. .

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 149.000 €, 170,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.teofilnekretnine.com

Kuća u Novoj Pazovi, u blizini železnicke stanice. VERTIKALA, sa posebnim ulazom i odvojenim instalacijama. Potpuno ogradjen plac od 11 ari. Kuća je spratna, a iznad je potkrovlje od 70m2 . Površina kuce je 170m2. U prizemlju je organizovan dnevni život i jedna spavaća soba, a na....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 250.000 €, 300,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Nudimo kuću u Novoj Pazovi, Omladinska ulica, na prvom semaforu na ulasku u naselje iz pravca Batajnice. Kuća ima prizemlje i potkrovlje, na placu, nešto manjem od tri ara. Prizemlje kuće je poslovni prostor, a delatnost je štamparija. Na spratu, tj visokom potkrovlju je ogroman stan....

 
 
 
  Poslovni prostor, STARA PAZOVA, 425.000 €, 480,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.07.2025.,

www.teofilnekretnine.com

Kategorisan Hotel Vila Sunce u Staroj Pazovi (u funkciji) površine 480m2, generalno renoviran Zgrada ima prizemlje i u njemu restoran i pivnicu, a na sledeća dva nivoa ima 11 dvokrevetnih soba i dva apartmana. Naravno, ima prateće objekte, parking prostor sa video nadzorom. Sobe su....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 125.000 €, 274,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Klima Terasa Solunska Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 132.000 €, 148,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Dve kuće na placu od 6 ari u ulici Mladena Stojanovica, u blizini marketa Idea i samog centra naselja. Građena krajem osamdesetih godina. Kuća do ulice je vertikala sa posebnim ulazom i odvojenim instalacijama za gas, struju, kanalizaciju, vodu i pravno nezavisna. Objekat ima prizemlje,....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 130.000 €, 92,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Kuća u samom centru Nove Pazove. Građena osamdesetih godina. Spratna. Kvalitetna gradnja. Kasnije je dograđenja garaža i iznad nje lepa velika soba sa terasom. Potrebno je kuću modernizovati, renovirani. Uknjižena, bez tereta, odmah useljiva. U prizemlju je kuhinja, dve sobe, kupatilo,....

 
 
 
  Plac, STARA PAZOVA, 2.230.860 €, 37181,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2025.,

www.eminentnekretnine.rs

Industrijska zona Stara - Nova Pazova, Bl. 8 i Bl. 8a, Južna radna ul. bb, a u neposrednoj blizini distributivnog centra Lidl, građevinsko zemljište površine 3ha 71a 81m2 (37181m2), jedna KP, KO Nova Pazova. Za građevinsko zemljište je urađena i plaćena prenamena. Izlazi na asvaltirani....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 270.000 €, 365,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Kuća se nalazi u lepom novijem delu Nove Pazove, u blizini hotela Filija. Na placu od 7 ari, uvučena od ulice do kraja placa izgrađena je vrlo kvalitetna kuća kao poslovno stambeni objekat. U prizemlju je metalo-plastičarska radionica, na spratu 3.0 stan I potkrovlje nedovršeno, ali....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 145.000 €, 95,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.12.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Odličan penthouse 4.0 u centru Stare Pazove. Ćirila i Metodija, Stara Pazova, Srbija ; Stara Pazova, Ćirila i Metodija, 95m2.

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 69.500 €, 43,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.kvadratnekretnine.com

Stara Pazova, centar - Karađorđeva 2. 0, 43m2 (terasa 3m2), 4/5, EG/GAS, lift, telefon, interfon Završena novogradnja, blizu centra. Stan okrenut ka dvorištu, miran, tih i sunčan. Zapadno orijentisan. Uknjižba u toku. Samo keš kupci. Odmah useljiv! Građevinska dozvola. Agencijska....

 
 
 
  Plac, STARA PAZOVA, 50.000 €, 6051,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na putu od Nove Pazove ka selu Busije, prodaje se kvalitetno poljoprivredno zemljište površine 60 ari. Parcela se graniči sa glavnim asfaltnim putem, a udaljena je svega 1,5 kilometara od novopazovačkog nadvožnjaka, što obezbeđuje izvrsnu saobraćajnu povezanost. Zemljište se nalazi....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 475)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>