• GoHome Professional
nekretnine Pantelej NIŠ - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • nekretnine Pantelej NIŠ - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine Pantelej NIŠ

  • Za upit "nekretnine pantelej niš" pronađeno 738 nekretnina - prosečna cena 1.444 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 120000 eura
    • do 160000 eura (prosečna cena)
    • do 190000 eura
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 3.sprat
    • renovirano
    • potkrovlje
    • opremljen
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Pantelej, 88.020 €, 49,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je moderna novogradnja smeštena u mirnijem delu Pantelja koja ispunjava sve zahteve energetske efikasnosti i prilagođena je savremenom načinu života jedne porodice. Prodaje se jednoiposoban stan površine 48,90m2, na VI spratu stambene zgrade sa liftom. Struktura stana: ulazni....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 900.000 €, 300,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kucć u Beverli Hilsu kao poslovni prostor sa dvorištem i garažom. Površine je 300m2, sastoji se iz suterena, prizemlja i sprata. Grejanje je na sopstveni kotao. Kuća je opremljena svim kancelarijskim nameštajem, stolicama,kuhinjom, aparaturom i klimama. Postoji mogućnost....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 116.460 €, 65,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je jdvoiposoban stan u novogradnji na Panteleju, u blizini Pantelejske crkve. Stan je površine 64,70m2, nalazi se na II spratu u objektu visoko kvalitetne gradnje. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Zgrada je spratnosti....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 99.550 €, 65,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 106056, III/III, lift, telefon, terasa, u izgradnji, parking, dvorište/bašta, ostava, pogodan za pp. Prodaju se stanovi u izgradnji u Panteleju. Ono što ovu zgradu čini drugačijom od ostalih jeste specifičnost njene fasade, pokrivena parking mesta, ostava uz svaki stan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 150.000 €, 83,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju 3.5 stan 83,5m2 u mirnom delu grada, na Paliluli, u blizini palilulske pijace, obdaništa, crkve Sv. Nikole. Stan se nalazi na trećem spratu, novije zgrade bez lifta. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, tri spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 82.500 €, 55,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Durlanu. Nalazi se nedaleko od osnovne škole ,, Čegar '', pijace, vrtića , kao i mnogobrojnih trgovinskih i uslužnih objekata. Odlična investicija za izdavanje i porodični život. Stan je po strukturi dvoiposoban, uknjižene kvadrature 55m2, nalazi se na poslednjem....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Pantelej, 56.000 €, 80,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ukoliko ste u potrazi za komfornim poslovnim prostorom za Vašu delatnost, ovo je možda prava ponuda za Vas. Izdaje se poslovni prostor u kući u Durlanu. Površine je 80m2, sastoji se iz tri prostorije, kupatila, velike terase. Grejanje je putem inverter klime. Prostor je veoma funkcionalan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 95.810 €, 53,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju povoljan dvosoban stan od 44,25 m², koji se nalazi na 1. spratu stambene zgrade sa liftom, u mirnom i atraktivnom naselju Čalije. Raspored prostorija: Hodnik Dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom Spavaća soba Kupatilo Terasa Pored ovog stana, u ponudi su i stanovi različitih....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 112.300 €, 75,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je odličan, potpuno namešten dvoiposoban stan koji predstavlja idealan izbor za porodičan život ili za one koji žele funkcionalan prostor za rad od kuće. Uz stan dolazi i dodatna kancelarija i radionica, kao i privatno dvorište i parking mesto unutar dvorišta zgrade. Stan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 84.000 €, 49,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju nov, odmah useljiv, dvosoban stan, površine 49m2, na 2.spratu u manjoj stambenoj zgradi bez lifta, sa TA grejanjem, na odličnoj lokaciji u Nišu, u Knjaževačkoj ulici, preko puta osnovne škole Mika Antić, u blizini DIS-a, Lidl-a, crkve Svetog Vasilija Ostroškog, keja na....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 120.000 €, 55,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi je lep dvoiposoban stan na Panteleju (Somborska). Ukupne površine je 55m2+9m2 terasa i nalazi se na I spratu stambene zgrade sa liftom. Stan je komforan, sa dobrim i funkcionalnim rasporedom i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 250.000 €, 200,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća na Viniku, na mirnoj lokaciji, ukupne površine 200m2. Kuća se nalazi na placu površine 11ari. Sastoji se od podruma i visokog prizemlja koje ima: prostrani dnevni boravak, 4 spavaće sobe, 2 kupatila, 1 wc, kuhinju, spoljnu kuhinju i 2 velike terase. Kuća poseduje garažu.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 83.000 €, 46,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Direktna prodaja stanova od investitora. Stambeni objekat u izgradnji, spratnosti Po + P + 6 nalazi se na Panteleju u Nišu. Zgrada poseduje lift, podzemnu garažu i parking na platou. Stanovi raznih struktura i kvadratura : Garsonjere povrsine 25,5m2 ; Jednoiposobni povrsine 39m2,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 125.400 €, 132,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se spratna kuća u naselju Pantelej u blizini Pantelejske crkve. Nalazi se na zajedničkom placu od 543m2 pri čemu kući pripada 271m2. Sam objekata se sastoji od dva nezavisna stana površine po 66m2. Donji deo sesastoji od predsoblja, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i dve odvojene....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 144.000 €, 112,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo prelep ,nov stan . Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinja, kupatilo, hodnik, 2 spavaće sobe, prostorija za garderobu, Postavljena je španska keramika u kuhinji i kupatilu, podovi su tarketparket, PVC stolarija, 2 inverter....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 141.570 €, 79,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je novogradnja koja je smeštena u mirnom delu grada u naselju Čalije. Objekat je modernog dizajna, prilagođen savremenom načinu života i ispunjava sve evropske standarde gradnje. Prodaje se troiposoban stan površine 78,65m2. Stan je projektovan tako da Vam pruži udobnost....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 133.000 €, 95,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan na Panteleju. Površine je 95m2, nalazi se na II spratu ( kuća sa posebnim ulazom). Poseduje dobar i funkcionalan raspored i sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka, odvojene kuhinje sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Na....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 79.740 €, 44,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je jednoiposoban stan u novogradnji na Panteleju, u blizini Pantelejske crkve. Stan je površine 44,30m2, nalazi se na I spratu u objektu visoko kvalitetne gradnje. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Zgrada je spratnosti....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 84.000 €, 53,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je dvosoban stan u blizini OŠ ´Mika Antić´. Površine je 53m2, nalazi se na IV spratu stambene zgrade bez lifta. Stan je sa klasičnim i funkcionalnim rasporedom i čine ga: ulazni hodnik, dnevni boravak, odvojena kuhinja, spavaća soba, kupatilo i terasa. U dobrom je stanju,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 103.410 €, 57,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je jdvoiposoban stan u novogradnji na Panteleju, u blizini Pantelejske crkve. Stan je površine 57,45m2, nalazi se na III spratu u objektu visoko kvalitetne gradnje. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Zgrada je spratnosti....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 330.000 €, 400,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Kuca, Poslovno stambeni objekat, P+1+Pk, na placu od 4 ari na odlicnoj lokaciji blizu Somborskog bulevara kao i Knajzevacke ulice u vrlo prometnoj ulici. Kuca povrsine 410 m2 sa dvoristem iza kuce i parkingom ispred kuce, u prizemlju kuce poslovni prostor, a na spratu cetvorosoban....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća starije gradnje tipa tuglara, površine od 75m2 + pomoćni objekat od 60m2, uz ostale ekonomske prostorije (garaža, plastenik, šupa i sl) na placu površine od 9 ari, sa lepim pogledom na Niš, na odličnoj lokaciji u Knez selu, u blizini crkve Sveti Ilija i česme sa....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 129.940 €, 76,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je moderna novogradnja smeštena u mirnijem delu Pantelja koja ispunjava sve zahteve energetske efikasnosti i prilagođena je savremenom načinu života jedne porodice. Prodaje se troiposoban stan površine 76,43m2, na I spratu stambene zgrade sa liftom. Struktura stana: ulazni....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 74.152 €, 46,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 47,71 m2 . Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija. Nalazi se na....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 95.000 €, 86,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo lep, konforan stan P=86m2 na petom spratu u zgradi bez lifta. Struktura stana: dnevna soba, trpezarija,kuhinja, 2 spavaće sobe, kupatilo,wc, terasa lodja. Za više informacije pozvati:065/222 3922,065/883 3446. Libo agencija upisana u registar posrednika....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 95.200 €, 56,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je dvoiposoban stan u modernoj novogradnji, spratnosti Po+Pr+4, smeštena na jednoj od najlepših lokacija na Panteleju. Dizajnirana i prilagođena životu savremene porodice, pružiće Vam komforan i udoban dom. Stanovi su projektovani da budu funkcionalni sa maksimalno iskorišćenim....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 132.000 €, 75,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvoiposoban stan u novijoj zgradi na Panteleju. Površine je 75m2 i nalazi se u visokom prizemlju zgrade spratnosti PR+IV sprata sa liftom. Struktura stana: ulazni hodnik, kupatilo, odvojeni wc sa umivaonikom, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe i....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 463-489 (od ukupno 489)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>