• GoHome Professional
nekretnine Pantelej NIŠ kablovska - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • nekretnine Pantelej NIŠ kablovska - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine Pantelej NIŠ kablovska

  • Za upit "nekretnine pantelej niš kablovska" pronađeno 168 nekretnina - prosečna cena 1.397 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 120000 eura
    • do 150000 eura (prosečna cena)
    • do 180000 eura
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • useljiv
    • podrum
    • lođa
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Pantelej, 150.000 €, 104,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u blizini hotela Marica. Nalazi se na dobroj i mirnoj lokaciji, odlična investicija za porodični život i izdavanje. U blizini su hoteli, ambulanta, škola, vrtić. Stan je uknjižene kvadrature 104m2, po strukturi troiposoban. Nalazi se u manjem stambenom objektu, na....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 400.000 €, 175,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

U ponudi je nova luksuzno opremljena i kvalitetno izgrađena kuća, jedna od najlepših u gradu. Nalazi se na Panteleju, u mirnom delu grada i pruža potpuni komfor za moderan i prijatan život višečlane porodice. Sastoji se od prizemlja u dva nivoa, koje čine ulazni funkcionalni hodnik,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 130.000 €, 190,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stambeno - poslovni prostor u nas. Branko Bjegović, blizu auto - puta. Sastoji se od prizemlja, gde je oko 58 m2 bilo u funkciji poslovnog prostora sačinjenog od pet manjih prostorija (soba) i kupatila. U prizemlju je i garaža - radionica od 19 m2 kao i ostava od 10 m2.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 86.000 €, 230,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća na Batušinačkom putu, na 15-ak minuta voznje od centara grada. Odlična investicija za one koji zele da pobegnu od gužve u gradu. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata, površine 230 m2. Prizemlje se sastoji od ulaznog dela, velike dneve sobe sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 87.000 €, 94,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan, penthaus, sa prelepim pogledom na grad. Stan se nalazi u blizini Hotela Marica, Iznad naselja Novi Niš. Odlična lokacija, kako za stanovanje, takko za izdavanje. Stan je po strukturi dvosoban, površine 94 m2 sa terasom. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 59.235 €, 35,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 35.9 m2. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija. Nalazi se u novogradnji....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 60.000 €, 122,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prizemlje kuće 122 m2 na Paliluli, ispod oficirskih vila. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe i kupatila. Uz prizemlje ide i pripadajući deo dvorišta. Potrebna je adaptacija, kako spolja, tako i unutra. Uknjižen, mogućnost....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 76.000 €, 85,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Durlanu, na odličnoj lokaciji. Površina stana je 40m2 i plus prelepa terasa od 45m2. Kompletno namešten, bez većih ulaganja. Grejanje i hladjenje je regulisano toplotnim pumpama, ali ima i inverter klima (kupljena pre 2 meseca, još uvek u garanciji). Sastoji se od....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 84.000 €, 130,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lepa, kvalitena kuća novije gradnje na ravnom delu (bez klizanja) Mramorskog brda. Ukupna površina kuće je 130 m2, prizemlje i potkrovlje, na ravnom pravougaonom placu od 698 m2. Prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom oko 40 m2, izdvojene kuhinje,....

 
 
 
  Apartman, NIŠ, Pantelej, 147.000 €, 98,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan 98m2 na odlicnoj lokaciji. Nalazi se u naselju Durlan , blizu Benetona i OŠ Njegoš. Sastoji se od ulaznog hodnika, izdvojenih 4.apartmana. Na 3.spratu je bez lifta. Svaki apartman ima svoju sobu, kupatilo i terasu. Na podu je veoma kvalitetan laminat i aluminijumska....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 135.000 €, 200,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju leva polovina kuće. Nalazi se na Paliluli, u blizini NKC-a. Plac ima 2,2 ara, kuća ima 200m2 (90m2 u osnovi), Su+P+II+Pk. U suturenu su garaža i podrum, na prizemlju se nalaze ulazni hodnik, dnevna soba, trpezarija, kuhinja, spavaća soba, kupatilo i velika terasa. Na I.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 360.000 €, 350,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lepa, velika kuća u tri etaže, sa lepim tremom, garažom i stambenim delom na 350 m2, i velikim, održavanim placem sa puno zelenila i raznih kulura.Blizu centra ali izmešteno iz gradske gužve, pruža mogućnost ugodnog života za višečlanu porodicu. Vredi pogledati. Terasa,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 140.926 €, 88,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 90,92m2 . Stan je po strukturi četvoroiposobni i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, 4 spavaće sobe, kupatila, zasebnog toaleta i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 153.700 €, 59,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kompletno namešten stan u Durlanu, na odličnoj lokaciji. Stan je po strukturi trosoban, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa izlazom na veliku terasu, kuhinje uradjene po meri od kvalitetnog medijapana i Bosh bele tehnike, trpezarije, dve spavaće sobe (jedna spavaća....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 85.545 €, 45,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan 45,34m2, na drugom spratu stambeno-poslovnog objekta Po+P+4 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u naselju Čalije, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Zgrada se gradi po evropskim standardima, uz upotrebu isključivo visokokvalitetnih materjala renomiranih evropskih....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 131.330 €, 69,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini Benetona, projektovane površine 69.12 Mm2. Nalazi se na jednoj od najpopularnijih lokacija za porodični život zbog blizine škole, vrtića i svih potrebnih infrastrukturnih objekata. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 206.200 €, 159,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća 159 m2 na Paliluli, iznad restorana Verige, u lepom mirnom okruženju, punom zelenila, idealnom za miran porodični život. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata. Kuća je novije gradnje, tvrde građe sa završenom fasadom. Sprat se sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 80.020 €, 47,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u novogradnji na Panteleju, projektovane površine 47.07 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika,dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stan se nalazi u stambeno-poslovnom kompleksu koga čine 4 lamele na lokaciji pogodnoj....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 52.000 €, 40,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan kod durlanske pošte u mirnoj ulici u blizini Knjaževačke ulice. Nalazi se u mirnoj ulici, a na finoj lokaciji kako za porodično stanovanje, tako za izdavanje. Stan je po strukturi jednoiposoban, uknjižene površine 43m2 sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Sastoji....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 330.000 €, 264,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzna vila na Viniku, projektovana i građena po najvišim standardima. Ukupna povšina placa je 958m2, kompletno ograđen sa panoramskim pogledom na grad. Objekat ima 267m2, prizemlje i sprat,151m2 u osnovi, pomoćni objekat sa garažama oko 150m2, prizemlje i sprat, 54m2....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 93.570 €, 37,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji koja podrazumeva najnovije standarde u izgradnji, na odličnoj lokaciji blizu centra grada, škole i svih drugih potrebnih sadržaja za savremeni život u mirnoj ulici. Objekat je spratnosti Po+P+4, gde su u podrumu ostave, u prizemlju parking mesta a stanovi....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 310.000 €, 290,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.11.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća na Paliluli, Porodična stambena zgrada je pr plus 3 sprata u osnovi od 92 m2 sa garažom, ukupno oko 290m2 na parceli od 4,54 ara. Sve etaže su identične i sastoje se od ulaznog hodnika, kupatila, trpezarije, kuhinje sa, dnevnom sobom koja ima izlaz na veliku terasu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 104.750 €, 55,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini Benetona, projektovane površine 55,12 Mm2. Nalazi se na jednoj od najpopularnijih lokacija za porodični život zbog blizine škole, vrtića i svih potrebnih infrastrukturnih objekata. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 145.000 €, 204,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoetažna kuća u Gornjem Komrenu, 6 km od centra grada, na mirnoj lokaciji i na placu od 18,3 ara, koji je ravan i pogodan za razne dodatne potrebe. Prizemlje i sprat imaju istu strukturu prostranog trosobnog stana i isti raspored; prostrani ulazni hodnik, dnevnu sobu sa....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 109.300 €, 67,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan od 67m2, u novijoj zgradi na 3 spratu bez lifta. Stan je u novom urbanizovanom naselju na Somborskom bulevaru sa stambenim zgradama , gde su u blizini prodavnice dragstori kafići, obdanište i drugo. Stan je u odličnom stanju i vrlo funkcionalnog rasporeda. Raspored....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 118.600 €, 100,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju sprat kuće 100m2, na Bul.Svetog Pantelejmona. Vrlo funkcionalan stan na prvom spratu u kući u mirnom delu grada. Sprat se sastoji od hodnika, velike dnevne sobe, trpezarije i kuhinje sa ostavom.i prirodnom ventilacijom. Iz ovog prostora izlazi se na vrlo funkcionalnu terasu(10m2),....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 170.000 €, 370,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trospratna kuća 370 m2, na placu površine 4 ara. Nalazi se u mirnom delu grada na 10 min. od centra. Prizemlje se sastoji od hodnika, podruma, kotlarnice i garaže. U kući postoji glavno i kontrolno brojilo. Stepenište je mermerno na svim nivoima. Grejanje je na čvrsto gorivo,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 96.700 €, 53,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan u novogradnji na Panteleju, projektovane površine 53.72 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Stan se nalazi na lokaciji pogodnoj kako za život tako i za izdavanje zbog....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 309.300 €, 170,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju starija, kvalitetno građena starija kuća na odličnoj lokaciji na Paliluli, sa placem od 331 m2 koji može biti interesantan i investitorima. Sastoji se od prizemlja ( polusuterena) i visokog prizemlja. Prizemni deo traži određeno renoviranje, po potrebama i planovima kupca....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 120.000 €, 96,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dupleks na Paliluli u neposrednoj blizini „Kule“ i hotela „Marica“. Stan ima ukupno 92m2 korisne površine, prva etaža ima 52m2, a druga (PK) 44m2. Uz stan ide i parking mesto ili garažno mesto. Nalazi se na drugom spratu i potkrovlju, manje porodične zgrade sa tri stana.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 85.000 €, 170,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju spratna pr i sprat kuća kvalitetne gradnje, u centru Gornjeg Komrena, na placu sa pomoćnim objektom. Prizemlje se sastoji od velike višenamenske prostorije moguće lokala u funkciji dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i dve spavaće sobe. Unutrašnjim stepenicama,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 130.000 €, 54,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzno uređen i opremljen stan na Panteleju. Stan ima 54m2, po strukturi je dvoiposoban. Nalazi se na 4. spratu u zgradi sa lifotm. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa delom za trpezariju i kuhinju, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Nalazi se u zgradi novije....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 78.300 €, 46,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan 46m2 na Paliluli, u blizini ambulante Rasadnik. Stan se nalazi na osmom spratu, sa liftom, iznad stana su tavanske prostorije. Stan se sastoji od hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, dve manje spavaće sobe, od koje je jedna dobijena delimičnim zatvaranjem....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 395.000 €, 520,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lepa , troetažna kuća plus letnja kuhinja sa garažom i podrumom na odličnoj lokaciji na Panteleju (iznad Somborskog Bulevara). U blizini su veći marketi, kafići, autobuska stajališta. Kuća je pogodna za veću porodicu,kao i za neku firmu, u prizemlju je bio poslovni prostor.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 145.370 €, 86,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju troiposoban stan 86,75m2, na četvrtom spratu stambeno-poslovnog objekta Po+P+4 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u naselju Čalije, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Zgrada se gradi po evropskim standardima, uz upotrebu isključivo visokokvalitetnih materjala renomiranih evropskih....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 129.000 €, 122,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća na Paliluli u bilizini škole Kole Rašić. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata sa mogućnošću iskorišćenja i tavanskog prostora. Kuća je u osnovi 61 m2. Prizemlje se sastoji od hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na veliku terasu, mokrog čvora, i kuhinje sa trpezarijom.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 84.000 €, 49,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju nov, odmah useljiv, dvosoban stan, površine 49m2, na 2.spratu u manjoj stambenoj zgradi bez lifta, sa TA grejanjem, na odličnoj lokaciji u Nišu, u Knjaževačkoj ulici, preko puta osnovne škole Mika Antić, u blizini DIS-a, Lidl-a, crkve Svetog Vasilija Ostroškog, keja na....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 95.000 €, 80,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dupleks stan na Panteleju, uknjižene površine 66 m2, realne oko 80 m2. Stan se nalazi na 4. i 5. spratu novije stambene zgrade bez lifta. Na donjem nivou nalazi se prostrani dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo i terasa dok se na drugom nivou nalaze tri spavaće....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 108.645 €, 58,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada se nalazi u blizini Pantelejske crkve, izolovana od buke I gradske gužve. Površina stana je 58,60 metara kvadratnih. Po stukturi je trosoban, nalazi se u prizemlju zgrade. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i lodje. Prvoklasna PVC stolarija,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 280.000 €, 374,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lepa porodična kuća kvalitetne gradnje u naselju Čalije. Nalazi se na idealnoj lokaciji za miran porodični život. Nedaleko su vrtić, marketi, autobusko stajalište, OŠ, durlanska pijaca i mnogi vitalni objekti. Kuća je u nizu, na uglu dve ulice. U osnovi je 91m2, ukupne....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 199.000 €, 295,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se samostojeća kuća prizemelje, sprat i potkrovlje na parceli 382m2 u Donjoj Vrežini. Kuća je bruto uknjižene površine 295m2. Prizemlje se sastoji od garaže i stambenog dela koji čine velilka dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, hodnik i kupatilo. Ispod stepeništa....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 250.000 €, 301,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća u Durlanu, 301m2, na placu od 4,5 ari. Kuća se sastoji od suterena , visokog prizemlja, sprata i potkrovlja. U suterenu se nalazi garaža, ostava, prostor za kotlarnicu kao i stambeni deo koji čine dnevna soba, spavaća i kupatilo, na visokom prizemlju i spratu....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 168)

<< <1 2 3 4> >>