• GoHome Professional
nekretnine NIS - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • nekretnine NIS - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine NIS

  • Za upit "nekretnine nis" pronađeno 12 068 nekretnina - prosečna cena 1.302 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 130000 eura
    • do 160000 eura (prosečna cena)
    • do 200000 eura
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NIŠ, Donja Vrežina, 159.000 €, 204,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja kuće u Nišu-D.Vrežina. Na placu od 509 kv nalazi se kuca pr+sprat,novogradnja. ozakonjena,upisana sa svojinom 1/1.gradjevinska površina 204 kv, korisna 162 kv. Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99 064-616-98-20 Agencija Gigant lux upisana je u....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 210.000 €, 102,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan kod Margera u centru grada. Na samo par minuta hoda od pešačke zone i Čairskog parka. Zbog svoje atraktivne lokacije pruža mogućnst kako za život tako i za izdavanje. Izolovano od gradske gužve i buke pruža nesmetan porodični život u bizini svih vitalnih instirucija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Centar, 135.000 €, 54,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja stana u samom centru Niša u zgradi novijeg datuma. Stan se sastoji od komfornog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom,velika spavaca soba (može da se podeli na dve),hodnik,kupatilo.bez terase Vredi pogledati!!! Za dodatnne informacije pozovite agenciju Gigant lux na tel.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 86.400 €, 48,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja jednoiposobnog stana u Nišu-Mokranjčeva na 4. spr, bez lifta. Funkcionalan stan,sastoji se od komfornog dnevnog boravka,trpezarija sa kuhinjom,hodnik,kupatilo,odvojena spavaca soba i terasa. Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99 064-616-98-20 .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 95.000 €, 62,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja stana u Nišu, Palilula. Stan se nalazi na 1.spr, 62 kv uknjizen, deo dvorista pripada stanu.Odmah useljiv. Zamenjena stolarija u celom stanu,renovirano kupatilo i kuhinja. Za dodatne informacije pozovite agenciju gigant lux 064-538-11-99 064-616-98-20 Agencija Gigant lux upisana....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 17.000 €, 300,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju udeo u parceli u Proseku, 300 m2. Nalazi se na samoj reci i pogodan je za izgradnju ugostiteljskog objekta ili vikendice. Uknjižen je kao poljoprivredno zemljište, urednog vlasništva. U blizini se nalaze stambene kuće i ugostiteljski objekti. Ovo je samo deo naše ponude,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 25.000 €, 150,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju porodična kuća sa celokupnim imanjem od 3,7ha u selu Krastavče u opštini Gadžin Han. Nalazi se u Zaplanjskoj brdovitoj šumskoj regijiji, koja je prepoznatljiva po čistom vazduhu i prirodnoj lepoti, prepuna rečica i planinskih izvora. Odlična za porodični život i odmor,....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 8.500 €, 494,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan plac u Donjem Vlasu, površine 494m2. Nalazi se na izuzetno lepom mestu, u blizini druge česme i asvaltnog puta sa pogledom na grad Niš, idealan za gradnju porodične kuće ili vikendice. Put do parcele je makadam, plac je pravilnog oblika, gradsko građevinsko zemljište,....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 17.000 €, 1000,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u vikend naselju na putu za Gabrovac. Ukupna povšina placa je 10a (9,85a po katastru). Sa obe strane placa su porodične kuće. Sve komununalije su dostupne u blizini placa (struja, voda). Prelep prirodni ambijent, izolovan od buke i gužve, idealan za relaksaciju i beg....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Centar, 75.000 €, 30,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja lokala u centru Niša,t.c. Gorča Lokala je 30 kv,u funkciji,odlična lokacija, 1.spr, ima mokri čvor. Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99 Agencija Gigant lux upisana je u registar posrednika 1094 .

 
 
 
  Stan, NIŠ, 93.960 €, 54,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u izgradnji u Donjoj Vrežini, u neposrednoj blizini DIS-a, Lidl-a i naselja Beverly Hills. Moderan stambeni objekat spratnosti Po+P+4, sa ukupno 21-om stambenom jedinicom i toliko podrumskih prostorija, kao i parking mesta. Stan je projektovane površine 53,69m2, nalazi....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 15.000 €, 1079,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac u blizini Yure, uknjižene površine 1079 m2, vodi se kao gradsko gradjevinsko zemljište, nema asfaltiran prilaz do placa. Pravougaonog oblika, dimenzije 17mx63m Uknjizen.Svojina 1/1. Ovo je samo deo nase ponude, za vise informacija javite se I posetite nas sajt. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, 432.000 €, 216,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan od 216 m2, na III spratu i potkrovlju kvalitetno građene i termo-izolovane stambene zgrade sa manjim brojem stanova. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom - oko 60-tak m2, izlazak na terasu sa prelepim pogledom ka gradu, dva....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 112.000 €, 58,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Veoma lep stan, u odličnom stanju, bez ulaganja, kvalitetne gradnje, ukupne površine 58 kvm, koji se nalazi na I spratu u zgradi bez lifta. Stan je veoma komforan, funkcionalan, topao, zapadno orijentisan, ima svoju pripadajuću podrumsku prostoriju i sastoji se iz komforne dnevne....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Nikola Tesla, 150.000 €, 100,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.nekretninegigant.rs

Kuća se nalazi na 100 metara od nišavskog keja, terena za košarku i mali fudbal i mobilijara za decu, idealno za bekstvo od gradske buke.Sagrađena je na 5 ari pripadajućeg placa sa svim priključcima (struja, voda, kanalizacija).Gradnja je iz 2012. godine – nov crep, novi oluci, nova....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Palilula, 38.300 €, 1486,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u industrijskoj zoni Donje Međurovo. Ukupna površina placa je 1486m2, gradsko građevinsko zemljište. Nalazi se pored glavnog puta Niš Leskovac, u blizini fabrike Yura. Ulazni front oko 15m, dužina oko 100m. Pogodan je za gradnju poslovno proizvodnih, skladišnih, trgovinskih....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 96.000 €, 54,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Niš, Pantelej - Gornjomatejevačka, prodaje se odličan stan 54m2, u novogradnji, na 1. spratu od 3 u zgradi sa liftom. Sastoji se iz ulaznog hodnika koji povezuje sve prostorije, dnevne sobe sa trpezarijskim delom odakle se izlazi na terasu, 2 spavaće sobe i kupatila. Orijentisan je....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 165.000 €, 78,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju trosoban stan 78m2, vodi se kao poslovni prostor, na jednoj od najtraženijih lokacija, u blizini crkve Sv. Luka. Stan se nalazi na drugom spratu, novije zgrade sa liftom. Stan se sastoji od jedne veće prostorije, gde se nalazi kupatilo i kuhinja i druge komforne prostorije....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 206.000 €, 100,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuca na odličnoj lokaciji, izolovana od buke u gradu, na samo par kilometara od grada. Kuća je uvučena nekih 350 metara od asfalta na Matejevačkom putu, nalazi se na placu od 22 ara. Kuca je ukupne povrsine 100 m2, prizemna je, sastoji se od hodnika, velike dnevne sobe....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 326.700 €, 99,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju troiposoban stan na III spratu zgrade u izgradnji u Čairu, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade je po najsavremenijim standardima moderne gradnje, Po +Pr+G+3 gde će ceo lobi prostor biti u oblogama i enterijerski urađen a prednja strana fasade....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 237.000 €, 250,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lux porodična kuća u nizu, u naselju Donja Vrežina, na odličnoj lokaciji za porodično stanovanje. Nalazi se blizu autobuskog stajališta, u delu grada prepunom moderno izgrađenih objekata, izgrađenih u prethodnih dvadesetak godina. Ukoliko želite da se sklonite od gradske....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 206.199 €, 97,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan uknjižene površine 90m2, stvarne sa terasama 98m2, u blizini Pravnog Fakulteta. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, levo su dve spavaće sobe od kojih ima jedna izlaz na terasu, desno je kupatilo. Pravo se ulazi u veliki višenamenski prostor na čijem je početku kuhinja....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 70.000 €, 53,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u Donjoj Vreženi . Nalazi se u prizemlju zgrade koja nije priključena na centralno grejanje. Površina stana je 53m2 i po strukturi je dvoiposoban stan. Sastoji se od ulaznog dela koji predstavlja jednu sobu, degažana, kupatila, kuhinje sa trpezarijom i dve odvojene....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 67.500 €, 76,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan od 76 m2 u prizemlju porodične zgrade, iznad nivoa dvorišta oko 60 cm, stolarija klasična, drvena, udaljen 100 metara od pijace u centru Opštine Pantelej, svi sadržaji su na maksimalnoj udaljenosti od 200 metara, pijaca, market, škola, policija, mesna zajednica, ambulanta, obdanište,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 165.000 €, 83,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan u centru, ul.Generala Milojka Lešjanina, nedaleko od Ekonomskog i Pravnog fakultet Stan je kompletno renoviran. Po strukturi je četvorosoban, uknjižena površina stana je 80m2 + terasa Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom + ostava, tri spavaće sobe, hodnika,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 318.000 €, 150,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju novoizgrađena kuća u širem centru grada, planirana i izgrađena po svim savremenim standardima gradnje, za udoban život jedne porodice. Sastoji se od podruma, prizemlja i sprata, sa kvalitetnom zidnom i krovnom izolacijom. U podrumu je kotao na pelet i prostor za prateće....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 215.000 €, 120,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Stan koji se izdvaja svojim modernim konceptom i organizacijom prostora. Modernog stila i enterijera, opremljen je unikatnim delovima nameštaja. Nalazi se na ekskluzivnoj lokaciji, u strogom centru grada, na prvom spratu stambene zgrade. Potpuno je nov i niko dosad nije živeo u njemu.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 75.000 €, 50,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.05.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Lux Stan na Paliluli u blizini Palilulske pijace. Stan je na 5. spratu od 6 spratova u zgradi bez lifta, po strukturi dvosoban povrsine 50m2, sastoji se od ulaznog hodnika sa kupatilom, veliki prostrani dnevni boravak sa trpezarijom, izdvojenom kuhinjom i lodjom i velika spavaca soba.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 152.000 €, 81,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.07.2022.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Voždova, Medijana, 152000€, 81m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Stan, Voždova, Medijana Voždova.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 119.000 €, 68,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan u izgradnji, površine 68m², na odličnoj lokaciji koja pruža mir, a istovremeno brz i lak pristup svim važnim sadržajima. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od: dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom dve komforne spavaće sobe dva kupatila terase....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Donja Vrežina, 165.000 €, 260,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prostrana porodična kuća u Donjoj Vrežini, smeštena na velikom i lepo održavanom placu površine 10,5 ari. Kuća se nalazi u mirnom i prijatnom naselju, idealnom za porodični život, a istovremeno nadomak svih važnih sadržaja - škole, vrtića, prodavnica i javnog prevoza. U....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 62.000 €, 17,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan lokal, potez Zona tri. Kompletno je sređen, bez ulaganja, inače višenamenski upravo zbog svoje pozicije i lokacije. Uknjižen je na 17.51m2. Sastoji se od jedne prostorije i mokrog čvora u nastavku. Portali su aluminijumski, postavljena je keramika na podu, propisna....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 170.000 €, 200,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.06.2023.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Pariske komune, Medijana, 170000€, 200m², Četvoroiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Stan, Pariske komune, Medijana Pariske komune.

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 220.000 €, 206,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća na Paliluli, u blizini hotela Panorama Lux, na samo 1,5m udaljenosti od šetališta i 650m od početka uspona. Odlična investicija za miran i komforan porodični život. Kuća ima dve etaže (Pr+1), u osnovi 103m2, ukupne površine 206m2. Plac je površine 393m2. Put do kuće....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 123.500 €, 52,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je luksuzno opremljen stan površine 52m², idealan za porodični život ili kao investicija za izdavanje. Stan je spreman za useljenje i nudi moderan i funkcionalan raspored prostorija. Karakteristike stana: Površina: 52m² Struktura: prostran dnevni boravak povezan sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 72.000 €, 50,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan na odličnoj lokaciji, u blizini parka Svetog Save. Nedaleko su tržni centar Delta Planet, pijaca, škola, kao i mnogobrojni ugostiteljski objekti koji olakšavaju svakodnevnicu. Idealna nekretnina za porodično stanovanje, kao i izdavanje. Stan je po strukturi dvosoban,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 110.000 €, 250,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dve kuće, veća i manja, sa prelepim placem, na pola puta od Donjeg Vlasa. Plac je površine 65,39 ari u jednom komadu. Kuće su potpuno zasebne celine. Veća kuća, objekat br.1, je bruto površine u osnovi 96m2, spratnosti prizemlje i sprat, ukupna bruto površina 192m2. Kuća....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 80.000 €, 4964,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac na starom putu za Aleksinac, u potezu Donje Trnave. Površina placa je 4964 m2 tj.49.64 ari, plac se vodi kao poljoprivredno zemljište. Front prema putu oko 58 metara, dubina oko 83metra. Pogodan za stovarišta, proizvodne hale itd. Struja je na nekih 200 metara od placa.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 75.000 €, 30,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja lokala centru Niša-Gorča(Centar)Prodaja lokala u centru Niša,t.c. GorčaLokala je 30 kv,u funkciji,odlična lokacija, 1.spr, ima mokri čvor. Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99Agencija Gigant lux upisana je u registar posrednika 1094 .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 85.000 €, 120,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2023.,

www.indomio.rs

Stan kod Medicinskog fakulteta. Stan je Dupleks na 4. i 5. spratu zgrade bez lifta, po strukturi trosoban povrsine 120m2, sastoji se od prve etaze sa ulaznim hodnikom, prostranog dnevnog boravaka, odvojena kuhinja i trpezarijom, iz hodnika kupatilo, stepeniste iiz dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Obrenovićeva, Medijana, 120000€, 40m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Stan, Obrenovićeva, Medijana Obrenovićeva.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 216.000 €, 108,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju troiposoban stan na lepoj lokaciji u samom centru grada, na keju, odmah pored svih dešavanja u gradu. Odlična investicija kako za stanovanje, tako za izdavanje kao i za poslovni prostor (kancelarije, ordinacije i sl.). Stan je po strukturi troiposoban, uknjizene površine....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 748)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>