• GoHome Professional
nekretnine NIS - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • nekretnine NIS - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine NIS

  • Za upit "nekretnine nis" pronađeno 12 127 nekretnina - prosečna cena 1.306 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 130000 eura
    • do 160000 eura (prosečna cena)
    • do 190000 eura
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • novogradnja
    • potkrovlje
    • 3.sprat
    • centralno grejanje
  • Slike

Pretraženo 200 986 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, NIŠ, 28.000 €, 3063,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac na putu za Donje Vlase, 30.63ariPlac se nalazi stotinak metara od glavnog asvaltnog puta, jugo-zapadno orijentisan i osuncan preko celog dana. Sastoji se iz dve parcele, jedna 21,21ari i druge od 9,42ari. Na jednoj je trenutno vocnjak na drugoj objekat koji je moguce....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 12.000 €, 2121,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan plac u Donjem Vlasu, površine 2121m2. Nalazi se na izuzetno lepom mestu, idealan za gradnju porodične kuće ili vikendice. Širina placa sa jedne strane je oko 25m, sa druge oko 15m, a dužina oko 100m. Put do parcele je makadam, plac je pravougaonog oblika, gradsko....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 150.000 €, 56,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan poslovni prostor u blizini Voždove škole. Poslovni prostor se nalazi u prizemlju stambene zgrade, sa posebnim ulazom, ulično orijentisan. Poslovni proctor sastoi se od ulaznog hodnika, 3 kancelarije, ostave, čajne kuhinje i kupatila. Zbog svoje lokacije i pozicije....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Palilula, 42.000 €, 2100,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Novom Selu, Naselje Deveti maj, površine 2100m2 tj. 21 ar. Nalazi se pored asfaltnog puta. Vodi se kao poljoprivredno zemljište. Uknjižen,čisto vlasništvo, privatna svojina 1 kroz 1. Ovo je samo deo naše ponude, ovu kao i druge nekretnine možete pogledati na našem....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 750.000 €, 500,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.12.2023.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Durlan, Pantelej, 750000€, 500m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Kuća, Durlan, Pantelej Durlan.

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 203.000 €, 109,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Lep poslovni prostor za kancelarijske namene u centru grada Niša, u blizini TC Kalča. Poslovni prostor se nalazi u poslovno-stambenoj zgradi koja ima upotrebnu dozvolu, na prvom spratu, etažno je izdvojen i uknjižen na vlasnika. Sastoji se od pet kancelarija, dva mokra čvora, rešo....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Brzi Brod, 198.050 €, 1165,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan plac, lepog, pravilnog oblika u blizini Brzog Broda sa izlazom na Bulevar Svetog Cara Konstantina. Površina placa je 1165m2, gradjevinsko je zemljište i dozvoljena je gradnja poslovnog ili stambeno poslovog objekta . Zbog svoje lokacije, pogodan je za poslovne objekte....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 117.941 €, 59,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je nov, neuseljavan dvosoban stan površine 59 m, koji se nalazi na izuzetno atraktivnoj lokaciji Bulevar Nemanjića, Zona III, u neposrednoj blizini parka Svetog Save, tržnog centra Delta Planet, kao i brojnih maloprodajnih objekata, pijace, pošte, vrtića i osnovne škole.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 2.000.000 €, 400,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stambena (poslovna) zgrada u užem centru Niša. Objekat je ukupne površine 400m2. Na parceli se nalaze i 3 parking mesta. Objekat je pogodan za stanovanje, ali i za privatnu kliniku, raznovrsna predstavništva, programerske kuće, privatne škole, IT sektor, osiguravajuće kuće....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 150.000 €, 188,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća na Apelovcu. Ukupna površina placa je 240m2, porodični objekat ima ukupno 188m2 (P+1, u osnovi 94m2). Prizemlje i prvi sprat su identične, trosobne strukture, korisne površine po 75m2, posebno brojila za obe stambene jedinice. Sastoje se od ulaznog hodnika, dnevne....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 65.000 €, 2916,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac u Pasi Poljani, u blizini Novog groblja, na glavnom putu za Malošište. Ukupna površina placa je 2916m2. Plac je poljoprivredno zemljište. Ulazni front je oko 25m, a dužina parcele oko116m. Pogodan je za gradnju poslovno proizvodnih, skladišnih, trgovinskih kao i ugostiteljskih....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 140.000 €, 72,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.10.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Deligradska, Medijana, 140000€, 72m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Stan, Deligradska, Medijana Deligradska.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 57.600 €, 32,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se jednoiposoban stan u strogom centru grada. Površina stana je 32m2 i nalazi se na VII spratu stambene zgrade bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinom, spavaće sobe i kupatila. Grejanje u stanu je na struju. Stan je u odličnom stanju i ne zahteva dodatna....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 250.000 €, 220,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prelepa kuća na Paliluli. Nalazi se na odličnoj lokaciji, nedaleko od centra grada, u blizini Kule. Idealna investicija za miran porodični život. Plac je površine 313m2. Kuća ima tri etaže u osnovi 91m2, ukupna površina kuće je 220m2. Prizemlje se sastoji od tri prostorije....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 80.000 €, 85,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u ulici Ivana Milutinovića, u neposrednoj blizini Restorana Princ i Azija centra. Ukupna površina placa je 253 m2. Objekat je u nizu i po strukturi: pr plus I sprat,ukupne površine oko 170m2, u osnovi 85m2. Prizemna etaža sastoji se od: dve spavaće sobe, dnevnog boravka....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 34.000 €, 25,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju odličan lokal u strogom centru u tržnom centru Kalča, odličan za izdavanje. Kompletno je renoviran bez ulaganja, inače višenamenski upravo zbog svoje pozicije i lokacije. Pogodan za razna predstavništva, advokatske kancelarije, ordinacije. Trenutno je izdat. Uknjižen je....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 35.000 €, 27,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju poslovni prostor u TC Gorča. Lokal je površine 27m2. Nalazi se u suturenu. Sastoji se iz jedne veće prostorije i mokrog čvora. Lokal je pogodan za obavljanje raznih delatnosti. Cg je isključeno,ali može se ponovo priključiti. Uknjižen,čisto vlasništvo. Ovo je samo deo naše....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 4.150 €, 520,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac 520 m2 u blizini glavnog puta s pravom nužnog prolaska. Plac je poljoprivredno zemljište. Priključci za vodu i struju su u neposrednoj blizini. Širina placa je 7m. Idealan je za voćnjak i postavljanje kontejnera ili kamp prikolice. Za više informacija slobodno pozovite.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 100.000 €, 120,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u kući u Pasi Poljani kvadrature od 120m2. Stan se sastoji iz dve sapvaće sobe s tim što je jedna spavća soba pretvorena u dnevnu sobu, trpezarije sa kuhinjom i velikog kupatila kojem je potrebna adaptacija. Na slikama se može videti i jos jedna jedinica koja je pretvorena....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 20.000 €, 1810,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac, poljoprivredno zemljište - voćnjak, veoma blizu Gornjeg Matejevca, na ravnom terenu, u lepom, prirodnom okruženju. Uknjižen, privatna svojina. Za više informacija pozovite agenciju. .

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 200.000 €, 111,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.09.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Poslovni prostor, Branka Krsmanovića, Medijana, 200000€, 111m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Poslovni prostor, Branka Krsmanovića,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 119.700 € na 113.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, 113.000 €, 68,00 m2 cca 1660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 119.700 €
03.05.2026 - 113.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan, atelje, osmišljen kao lep poslovni prostor za kancelarije, biroe, agencije, predstavništva, a može biti i moderan stambeni prostor, na petom spratu novije zgrade sa liftom u centralnom delu grada. Sastoji se od ulaznog dela, kuhinjskog bloka, velike dnevne....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 67.500 €, 76,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stan od 76 m2 u prizemlju porodične zgrade, iznad nivoa dvorišta oko 60 cm, stolarija klasična, drvena, udaljen 100 metara od pijace u centru Opštine Pantelej, svi sadržaji su na maksimalnoj udaljenosti od 200 metara, pijaca, market, škola, policija, mesna zajednica, ambulanta, obdanište,....

 
 
 
  Garaža, NIŠ, Medijana, 25.000 €, 18,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je garaža ispred nje moguće parkirati još jedan auto u blizini parka Svetog Save i osnovne škole Sveti Sava. Uknjižena površina garaže je 18m2. spred nje moguće parkirati još jedan auto. Cena garaže je 25.000 EUR. Uknjižen kao svojina 1/1, mogućnost kupovine putem stambenog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 126.200 €, 72,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Nikole Pašića, Medijana, 126200€, 72m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Stan, Nikole Pašića, Medijana Nikole Pašića.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 163.000 €, 53,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvoiposoban stan na bulevaru Nemanjića, kod zone 1. Nalazi se na se petom spratu koja je priključena na centralno grejanje i koja poseduje lift. Površina stana je po Katastru 53m2, ali je stvarinih 65m2. Sastoji se od ulaznog predsoblja, dnevne sobe sa trpezarijom, kupatila,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 318.000 €, 150,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju novoizgrađena kuća u širem centru grada, planirana i izgrađena po svim savremenim standardima gradnje, za udoban život jedne porodice. Sastoji se od podruma, prizemlja i sprata, sa kvalitetnom zidnom i krovnom izolacijom. U podrumu je kotao na pelet i prostor za prateće....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 67.320 €, 51,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Novogradnja na ekskluzivnoj lokaciji, u blizini suda, pozorišta, škole, strogog centra. Idealan za studente, izdavanje, ili stan na dan. Rok završetka radova 1.12.2020 g. Iskazana cena je sa uračunatim PDV-om. Kupac prvog stana ima pravo na povrćaj PDV-a u iznosu od 10%. .

 
 
 
  Plac, NIŠ, Ratko Jović, 250.000 €, 5368,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan plac, gradsko građevinsko zemljište u industrijskoj radnoj zoni Sever, kod Aerodroma, blizu Autoputa. Do placa vodi lokalna ulica, površina placa je 5368m2. Front do ulice oko 36m, dužina oko 156m. Komunalna iInfrastruktura i struja na ulici. Uknjižen, privatna....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 104.123 €, 50,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi BOX nekretnina, stan na prvom spratu stambene sa liftom, zgrade u novogradnji, na Paliluli, u blizini hotela Marica. Stan se sastoji od ulaznog dela, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, degažmana koji vodi ka spavaćim sobama, dve spavaće sobe, kupatila i terase. U cenu....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Staro Groblje, 35.000 €, 703,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi BOX nekretnina, gradsko-gradjevinsko zemljište, površine 703m2, iznad Delijskog visa. Plac se nalazi na prelepom i mirnom mestu , iznad naselja Delijski vis, sa pogledom na ceo grad i okolinu. Na parceli je dozvoljena gradnja sa namenom stanovanje ili dopunske namene-komercijalne....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 77.350 €, 88,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se stan u kuci povrsine 88m2 na mirnoj lokaciji u gradu. Stan se sastoji iz ulazinog hodnika, kuhinje, dnevnog boravka sa trpezarijom, dve spavace sobe i kupatia. Stanje stana je izvorno, dakle potrebna je odredjena investicija oko renoviranja. U postupku uknjizenja. Ovo je....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Apelovac, 63.646 €, 3089,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac na Gorici iznad okretnice u Mokranjčevoj ulici, površine 3089m2 koju čine dve manje parcele. Plac je gradsko građevinsko zemljište, osnovne namene za izgradnju objekta za stanovanje niskih gustina u prigradskom području, vikend zone. Dopunsku namenu predstavljaju objekti....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Palilula, 27.440 €, 1729,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju ograđen plac u Novom selu površine 1729m2 sa nedovršenom vikend kućom 29m2, kojoj je potrebna adaptacija. Ima mogućnost priključka na vodu i struju, a za kanalizaciju na ulici ispred placa. Plac je poljoprivredno zemljište, privatna svojina 1 kroz 1, u proceduri uknjiženja.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 103.100 €, 50,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dvosoban stan na 14. spratu kvalitetne zgrade na Bul.Dr.Zorana Đinđića, kod Gradske bolnice, blizu svega potrebnog za savremeni život ili izdavanje stana. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom sa izlaskom na terasu i kupatila.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 165.000 €, 260,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju prostrana porodična kuća u Donjoj Vrežini, smeštena na velikom i lepo održavanom placu površine 10,5 ari. Kuća se nalazi u mirnom i prijatnom naselju, idealnom za porodični život, a istovremeno nadomak svih važnih sadržaja škole, vrtića, prodavnica i javnog prevoza. U prizemlju....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 139.280 €, 48,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 47,86m2. Nalazi se na trećem spratu, čine ga ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, toalet, kupatilo i terasa. Svaka stambena jedinica ima nezavisan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 108.544 €, 52,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je dvosoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A kula od 15 spratova sa 182 stana Lamela B objekat od 10 spratova sa 72 stana Lamela C objekat od 10 spratova sa 72 stana Kompleks je projektovan tako da....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 96.897 €, 49,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi BOX nekrentina, na prodaju jednoiposoban stan površine 48,87 m², smešten u mirnom naselju Donja Vrežina, u Nišu. Stan se nalazi na prizemlju stambene zgrade sa liftom, što dodatno doprinosi praktičnosti i udobnosti svakodnevnog života, pogotovu ako se uzme u obzir kupovina....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 51.500 €, 50,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.07.2023.,

www.indomio.rs

D. BAZAR 50 II TA 51.500 Prodaje se lokal od 50mkv na II spratu Poslovnog centra Dusanov Bazar. Sastoji se od odve prostorije (ranije je bila jedna) i sanitarnog cvora. Ima izlog, ali je pogodan pre svega za kancelarije, ordinacije i sl. Dugo je izdat istom zakupcu. Buduci vlasnik....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 121.200 €, 88,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 105223, PR/III, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, podrum, pogodan za pp, Adaptibilanu u 4, mogućnost proširenja. Predstavljamo stan u prizemlju nove zgrade na 10m od Sombroskog bulevara.Stan je po strukturi trosoban.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 165.000 €, 216,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u naselju Branko Bjegović. Ukupna površina placa je 355m2, objekat ima 216m2 (108 u osnovi, Po+P+I). U prizemnom delu nalaze se garsonjera i dvosoban stan. Prvi sprat se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i terase.....