• GoHome Professional
nekretnine KRAGUJEVAC - GoHome tražilica za nekretnine - pretraga oglasnika
  • nekretnine KRAGUJEVAC - GoHome tražilica za nekretnine - pretraga oglasnika
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine KRAGUJEVAC

  • Za upit "nekretnine kragujevac" pronađeno 1 984 nekretnina - prosečna cena 1.048 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2
    • do 200 m2
    • 200 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 200 m2
    • 240 m2
  •  Po ceni
    • do 70000 eura
    • do 88000 eura (prosečna cena)
    • do 100000 eura
    • do 886 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parking
    • namešten
    • 2.sprat
    • uknjižen
    • luksuzan
  • Slike

Pretraženo 200 531 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KRAGUJEVAC, 120.000 €, 74,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u strogom centru grada, kod hotela Kragujevac, sa odličnom strukturom i brojnim pogodnostima.Opis stana: Veliki dnevni boravak koji pruža dovoljno prostora za udoban boravak i relaksaciju. Odvojena kuhinja sa prostranom trpezarijom koja se može prilagoditi u dodatnu....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 22.000 €, 602,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju parcela od 6,02 ara u naselju Petrovac. Plac je pravilnog oblika, u neposrednoj blizini je priključak za vodu i struju.Plac je gradsko građevinsko zemljište, pogodno za gradnju kuće ili vikendice. Divan predeo sa prelepom prirodom u okruženju. Za sve informacije i razgledanje....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 50.000 €, 18,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju garsonjera u Kragujevcu, u centru grada, na odličnoj lokaciji u mirnoj stambenoj zgradi sa manjim brojem stanova. Garsonjera se nalazi na prizemlju i ima ukupnu površinu od 18m2, dok je uknjiženo 14m2. Stan je funkcionalan i pogodan kako za svakodnevno stanovanje, tako....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 380.000 €, 240,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Poslovno - stanbeni objekat se nalazi na lokaciji nedaleko od obilaznice, naselje "Lekina bara" površine 480 kvm - poslovni prostor ( prizemlje, sprat i potkrovlje ) i kuća od 250 kvm - stanbeni deo ( prizemlje, sprat i potkrovlje ), na placu od 4,94 ara placa. Podovi su....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, Dragobraća, 87.000 €, 8445,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene, koje se nalazi se u naselju Dragobraća kod Kragujevca, u neposrednoj blizini uz severnu obilaznicu i priključne saobraćajnice. Pored parcela prolazi makadamski put koji vodi direktno na kružni tok a od drenovackog puta su....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 98.500 €, 54,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je trosoban, delom renoviran, stan na Bubnju.Struktura stana obuhvata dnevni boravak, dve spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo i terasu od 4m² koja nije uračunata u kvadraturu stana. Takođe, postoji mogućnost korišćenja terase od 40m².Stan je delimično renoviran....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 268.000 €, 149,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Ima više mokrih čvorova. Ima dve celine može posebno da se prodaje, ima dva ulaza. .

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 120.000 € na 115.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KRAGUJEVAC, 115.000 €, 54,00 m2 cca 2130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 120.000 €
08.04.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Trosoban Stan u Blizini Velikog ParkaU ponudi imamo trosoban stan površine 54m2, idealan kako za život tako i za izdavanje, lociran u blizini Velikog parka, Studentskog doma i više srednjih škola.Struktura Stana: Dnevni Boravak sa Kuhinjom: Prostran prostor koji kombinuje udobnost....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 68.000 €, 35,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Poslovni prostor - lokal se nalazi u centru grada, u TPC Radnički, površine 35 kvm, u visokom prizemlju, sa centralnim gradskim grejanjem (kalorimetar). Sastoji se od jedne prostorije i toaleta. Trenutno izdat kao salon lepote. Lokal ima dva ulaza (iz tržnog centra i sa ulice). UKNJIŽEN....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 90.000 € na 98.500 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KRAGUJEVAC, 98.500 €, 58,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 90.000 €
13.05.2026 - 98.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u Kragujevcu - naselje Bubanj. Stan je funkcionalno organizovan i sastoji se od prostrane dnevne sobe, dve spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i terase. Posebna prednost stana je izlaz na veliku terasu površine 48m2 koja pruža dodatni prostor za odmor. .

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 98.920 €, 68,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Stanovi u fazi izgradnje u blizini fakulteta, gimnazije i Palate pravde. Rok za zavrsetak sredinom 2027.godine. Stanovi su gradjeni u skladu sa najvisim standardima u gradnji. Slobodni stanovi na trecem spratu - 68.22m2 i cetvrtom - 68.74m2. Sastoje se od dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 245.000 €, 140,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja luksuznog dupleksa u Kragujevcu, u naselju Erdoglija. Ovaj šestosoban stan površine 140m² nalazi se na fantastičnoj lokaciji, u blizini centra grada, pozorišta i Gimnazije, a ipak u mirnoj ulici idealnoj za porodični život. Stan je u odličnom stanju, nije se dugo živelo u....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, Dragobraća, 498.000 €, 10628,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju parcela površine 10628 m2 u naselju Dragobraća, kod Kragujevca. Parcela se nalazi na Drenovačkom putu sa direktnim izlazom na asfalt. U nivou je sa asfaltnim putem, pravougaonog je oblika, sa širinom fronta do puta 65m, a dužina parcele je 184 m. Plac je poljoprivredno....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 65.000 €, 50,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se lokal u Kragujevcu - naselje Mala Vaga Poslovni prostor je idealan za sve vrste delatnosti. Nalazi se na raskrsnici tri ulice. Uknjižen je kao jedna celina dok su na terenu to potpuno dva nezavisna prostora, odnosno lokala, sa posebnim ulazima. .

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, Dragobraća, 16.850 €, 2100,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene, površine 2100 m2. Ukupnu površinu zemljišta čine dve parcele koje se nalaze jedna pored druge. Plac je ravan, nalazi se pored lokalnog puta, u blizini su priključci vode i struje. Pogodan za gradnju. Uknjižen, vlasnik 1/1.....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 30.000 €, 1273,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u Kragujevcu naselje Male Pčelice   .

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 120.000 €, 46,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan površine 46m2. Nalazi se na drugom spratu, u moderno projektovanom stambeno poslovnom kompleksu, na odličnoj lokaciji u blizini fakulteta, bolnice, palate pravdeProdaje se komplet namešten, sve u stanu je novo i nekorišćeno. ..Od prostorija ima zasebnu spavaću sobu,....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 300.000 €, 350,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u Kragujevcu - naselje Denino brdo .

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 310.000 €, 250,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u Kragujevcu - naselje Sušica .

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 125.000 €, 63,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se prizemna kuća površine 63 m², smeštena u mirnom i porodičnom naselju Mala Vaga. Kuća je uredna, funkcionalna i odmah useljiva, pogodna za porodični život ili kao investicija. Zakažite razgledanje u terminu koji Vama najviše odgovara! 00381 69 2 111 999 Prikaži broj....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 133.000 €, 74,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju nov dvosoban lux stan površine 74m u Matis New Point kompleksu kod Palate pravde, naselje Bubanj, Kragujevac. Nalazi se na prvom spratu, od ukupno šest spratova. Ukupna površina stana je 74m od čega je 40m stambeni prostor, a 34m je terasa.Grejanje u stanu je etažno na....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 105.000 €, 14257,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025. - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja Poljoprivrednog Zemljišta u MaršićuNa prodaju je plac u Maršiću površine 1 hektar i 42 ara. Ovo poljoprivredno zemljište idealno je za različite useve i projekte.Plac poseduje izvorsku vodu koja omogućava navodnjavanje tokom cele godine, što je velika prednost za poljoprivredne....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 41.000 €, 3970,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Korićanima od 39,70 ari. Zemljište je po kulturi njiva prve klase, a po vrsti poljoprivredno zemljište. Na parceli nema struja i voda, ali su u neposrednoj blizini. Prilaz do parcele asfaltnim putem, a u samu parcelu makadam nekih dvadesetak metara. Pogodno za gradnju,....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 100.000 € na 85.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KRAGUJEVAC, 85.000 €, 166,00 m2 cca 510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 100.000 €
05.04.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja Nekretnine - Idealna Ponuda za Vaš Novi DomNa prelepom mestu, udaljenom od buke a blizu grada, nalazi se ova posebna nekretnina koja nudi sve što vam je potrebno za udoban život.Glavne Karakteristike Nekretnine: Dve kuće: Prva kuća - 112m2, sa dnevnim boravkom, kuhinjom, trpezarijom,....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 4.500 €, 2307,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju njiva u Kormanu površine 23 ari . Nalazi se u blizini firme Korman put. Za sve informacije i razgledanje stojimo vam na raspolaganju, radnim danima od 09-19h i subotom od 09-17h. Ovu i druge nekretnine sa većim brojem fotografija možete pogledati na našem sajtu: bulevarnekretnine.rs,....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 8.000 €, 1000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju građevinsko zemljište u Kragujevcu, ukupne površine 10 ari. Plac je deljiv, što pruža dodatnu fleksibilnost za različite namene i planiranje buduće gradnje. Ima pristup putu, što dodatno olakšava organizaciju i korišćenje parcele. Kupac ne plaća agencijsku proviziju. Kompas....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 105.000 €, 50,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Lokal se nalazi u širem centru grada, površine 50 kvm podrum, u prizemlju, lokal do ulice ( izlog do ulice), grejanje na gas ( u lokalu ima i inverter klima ). Sastoji se od jedne velike prostorije i toaleta . Mogućnost kupovine parking mesta ispred lokala po ceni od 8.000 eura +....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, Centar, 250.000 €, 95,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se poslovni prostor površine 95,12 m2, na ekskluzivnoj lokaciji u samom centru Kragujevca. Prostor se nalazi na prizemlju, sa direktnim ulazom sa ulice i velikim izlogom, što obezbeđuje odličnu vidljivost i prepoznatljivost brenda. Idealna za sve vrste poslovnih aktivnosti....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 330.000 €, 298,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u naselju Pivara, površine 298 kvm, na 4,29 ari ara placa sa grejanjem na gas . Sastoji se od prizemlja ( predsoblje, dve sobe, dnevni boravak, kuhinja, trpezarija,kupatilo ), sprat ( unutrašnje stepenice , predsoblje,tri sobe, kupatila, terasa), potkrovlje ( dve velike....

 
 
 
 
+20%

Promena cene sa 12.000 € na 14.400 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Garaža, KRAGUJEVAC, 14.400 €, 12,00 m2 cca 1200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 12.000 €
26.04.2026 - 14.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se garažno mesto u Kragujevcu - naselje Bubanj U podzemnoj garaži postoje na prodaju još 7 parking mesta koje su ukupne površine oko 100 m2. Cena parking mesta je 1.200 euro po m2, apostoje površine od 11, 12 i 13 m2. .

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 90.000 €, 91,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan u kući u Kragujevcu naselje Ljubine livade. Stan se nalazi u prizemlju i sastoji se od komfornog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, hodnika, kupatila i dve terase. Zajedničko dvorište na korišćenje. Na parceli se nalaze i pomoćni objekti -....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 100.000 €, 63,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Kragujevcu, naselje Mala Vaga, površine 63 m2, plus suturen, plac 162 kroz 1507 m2zajedničko dvorište i dve garaže. Odmah useljiva kuća, čvrste gradnje, koja se sastoji od hodnika, kupatila, kuhinje sa dnevnim boravkom i dve spavaće sobe. Grejanje gradsko daljinsko,....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 45.000 €, 3358,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Korićanima od 33,58 ari. Zemljište je po kulturi njiva treće klase, a po vrsti poljoprivredno zemljište. Na parceli nema struja i voda, ali su u neposrednoj blizini. Prilaz do parcele asfaltnim putem. Pogodno za gradnju na 100m od magistralnog puta u blizini Krčme.....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 250.000 €, 89,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća novije gradnje, komplet sređena i uređena za stanovanje. Površina kuće u osnovi je 89 m2. Kuća je u postupku ozakonjenja. Sastoji se od prizemlja, na kome od prostorija ima dnevni boravak, sa kuhinjom, kupatilo, garažu, unutrašnje stepenište koje vodi na sprat, gde....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 140.000 €, 70,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan u Kragujevcu naselje Centar. Stan je po strukturi dvoiposoban i sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, terase, hodnika i kupatila, kao i pripadajućeg podruma. Kompletno je renoviran 2023. godine. Prodaje se sa kompletnom kuhinjom....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 80.000 €, 4404,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u Kragujevcu naselje Korićani .

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 186.000 € na 195.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KRAGUJEVAC, 195.000 €, 220,00 m2 cca 890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 186.000 €
08.04.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prelepa kuća u mirnom delu Erdoglije, podeljena na dva stana, na placu površine 2,4 ara. Prvi stan se sastoji od podruma površine 38m2 i prizemlja 65m2 koje čine: dnevni boravak, kuhinja, dve spavaće sobe, ostava, kupatilo. Drugi stan je površine 106m2 i sastoji se od velikog dnevnog....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 109.000 €, 61,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126141, X/XXIII, klima, lift, telefon, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Stan u centru Kragujevca, 60,8 m2, sprat 10.Stan na odličnoj lokaciji, u neporednoj blizini Osnvone škole "Svetozar....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 54.000 € na 60.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 60.000 €, 27,00 m2 cca 2220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.04.2026 - 54.000 €
26.04.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lokal u Kragujevcu - naselje Centar .

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 58.790 €, 35,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju jednoiposoban stan u izgradnji, u mirnom i atraktivnom delu grada, na desetak ninuta od Centra. Struktura stana: dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom koji ima izlaz na terasu, kupatilo, spavaća soba. Stan je modernog dizajna i kvalitetne gradnje, idealan za porodično....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 51.500 €, 555,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Građevinsko zemljište, površine 555 m2, parcela uknjižena, vlasnik 1/1. Nalazi se u naselju Denino brdo, u mirnoj ulici, nedaleko od crkve, markreta i tržnog centra. Parcela je sređivana i održavana, pripremana za izgradnju. Postoji mogućnost priključka struje i vode. Uz doplatu može....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 120.000 €, 80,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Nalazi se u strogom centru grada. U pitanju je salonski stan - visina plafona 3,5 m. Poseduje podrum od 40 m2 + tavanski prostor od 85 m2 koji ima veliku visinu (5 m) + terasa. Pogodan za poslovni prostor. .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 505-546 (od ukupno 559)

<< <5 6 7 8 9 10 11 12 13 14> >>