• GoHome Professional
nekretnine KOVIN - GoHome nekretnine mali oglasi
  • nekretnine KOVIN - GoHome nekretnine mali oglasi
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine KOVIN

  • Za upit "nekretnine kovin" pronađeno 30 nekretnina - prosečna cena 518 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2
    • do 160 m2
    • 160 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 160 m2
    • 190 m2
  •  Po ceni
    • do 37000 eura
    • do 46000 eura (prosečna cena)
    • do 55000 eura
    • do 464 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • uknjižen
    • interfon
    • pogodan
    • novogradnja
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, KOVIN, 122.000 €, 214,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Kuća u Bavaništu, sa velikim i uređenim placem, novoizgrađena sa trofaznom strujom, vodom, gasom i bunarom sa tehničkom vodom za zalivanje. For more information: Nebojša Pantelić Email: tutig@cat.rs ID NEKRETNINE: K7 .

 
 
 
  Kuća, KOVIN, 59.500 €, 117,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

For more information: Nebojša Pantelić Email: tutig@cat.rs ID NEKRETNINE: K21 .

 
 
 
  Kuća, KOVIN, 34.500 €, 49,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Vikendica u Šumarku, blizu naselja Dubovac, ima gradsku vodu, asfaltni put do placa i zemljani put duž celog placa. Odličan za odmor. For more information: Nebojša Pantelić Email: tutig@cat.rs ID NEKRETNINE: V14 .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine kovin'
39.000 €
49.500 €
60.000 €
  Kuća, KOVIN, 120.000 €, 392,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća u Kovinu od 90m2 u osnovi, sa podrumom, prizemljem, spratom i potkrovljem.Dva ulaza, dva dvoiposobna stana i jedna garsonjera u potkrovlju sa velikom terasom.Parket u sobama. Postoji četiri vrste grejanja sa ukopanom cisternom od 4,5t. Pomoćni objekti zidani sa velikom terasom....

 
 
 
  Kuća, KOVIN, 85.000 €, 492,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća u Kovinu, u mirnoj ulici bez velikog saobraćaja, upisan suteren, prizemlje, sprat i potkrovlje. Od toga je sređen suteren i prizemlje, a sprat i potkrovlje nisu. U sređenom delu, u suterenu su pločice svuda, a u prizemlju su pločice i brodski pod. Grejanje je centralno i ima....

 
 
 
  Kuća, KOVIN, 53.000 €, 119,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Kovin, Deliblato - Žarka Zrenjanina kuća, 119m2, prizemlje, TA i peć na drva, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt, pomoćni objekti 153m2, plac 15. 91a Nudimo na prodaju porodičnu kuću u Deliblatu, smeštenu na odličnoj lokaciji, u blizini centra naselja i poznatog izletišta....

 
 
 
  Stan, KOVIN, 80.000 €, 56,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Internet Klima Daljinsko grejanje Centralno grejanje Interfon Podrum JNA Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 2 Godina izgradnje: 1974 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, KOVIN, 53.000 €, 119,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Kanalizacija Žarka Zrenjanina Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, KOVIN, 96.000 €, 193,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prostrana vojvođanska kuća sa pomoćnim objektima i velikim placem, Mramorak Prostrana vojvođanska kuća površine 193 m, sa dodatnih 215 m pomoćnih objekata (letnja kuhinja, ostava, ambar i sl.), na velikom ravnom i uređenom placu od 19,5 ari, u samom centru sela Mramorak (opština Kovin).....

 
 
 
  Kuća, KOVIN, 250.000 €, 166,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Kuća u Bavaništu kod Kovina, odlično građena u osnovi 166m2 upisanih, sa spratom i potkrovljem i dodatnim delom od 34m2 koji nisu upisani i postupku su legalizacije. Na uređenom placu su i pomoćni objekti, ambar i garaže koji, takođe, nisu upisani i koji su isto u fazi legalizacije.....

 
 
 
  Poslovni prostor, KOVIN, 1.600.000 €, 2285,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2025.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo 80a gradskog građevinskog zemljišta u Kovinu i 2.285m2 objekata u bivšem vlasništvu „Jugoprevoz-Kovin“! Plac ima izlaz na četiri strane i na njemu se nalaze: -Zgrada tehničkog pregleda za automobile -Zgrada drumskog saobraćaja-upravna zgrada i radionica,....

 
 
 
  Kuća, KOVIN, 65.000 €, 74,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća, započeta kuća i lokali na pijaci (RIBARNICA). Kuća je u ulici Dejana Brankova 137 od 74m2 sa placem od 332m2, blizu centra, pijace, škole, autobuske stanice, u dvorištu je započeta kuća sa građevinskom dozvolom, projektom i placem od 621m2. Na pijaci ima dva lokala u dugoročnom....

 
 
 
  Poslovni prostor, KOVIN, 25.000 €, 31,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Lokal u staroj autobuskoj stanici , u potkrovlju, preko puta osnovne škole, u blizini pijace. Pogodan za adaptaciju u stan. For more information: Nebojša Pantelić Email: tutig@cat.rs ID NEKRETNINE: PP1 .

 
 
 
  Plac, KOVIN, 203.000 €, 72046,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Lajkovac, Jabučje - Gaj plac, 720.46 ari Na prodaju imanje u Jabučju kod Lajkovca - 720.46 ari poljoprivrednog zemljišta sa objektima u samom centru sela. Na imanju se nalaze magacini, pomoćni objekti ukupne površine 1.251m2. Plac poseduje izlaz na dve ulice koje su povezane internim....

 
 
 
  Plac, KOVIN, 26.000 €, 13810,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac na ulazu u selo Malo Bavanište, pravilnog oblika 45x310m, od kojih je 1331m2 upisano kao građevinsko zemljište i gde su upisana tri objekta od 29m2,41m2 i 30m2, ostalo zemljište se vodi kao poljoprivreno, voćnjak i šumsko. Nalazi se u potesu Jedanaest lanaca K.O. Gaj. Pored placa....

 
 
 
  Plac, KOVIN, 220.000 €, 38500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.08.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 87875, struja, uknjižen, voćnjak. Plac sa 2500 zasada lešnika 7 godina starog,žičana ograda,bunar,solarni paneli za struju,navodnjavanje kap po kap,odlična investicija. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901.....

 
 
 
  Plac, KOVIN, 18.000 €, 1180,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Plac sa izgrađenim objektom, upisan, sa strujom. Ojekat (ambar) je izgrađen na prednjem delu placa u celoj dužini. For more information: Nebojša Pantelić Email: tutig@cat.rs ID NEKRETNINE: Z2 .

 
 
 
  Kuća, KOVIN, 64.500 €, 159,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Kuća u Kovinu, blizu centra i blizu Dunavca, u ulici Vuka Karadžića, ima veliki plac i izlazi na Ponjavicu, zidana, krov urađen nov, ploča i stepenište koje vode na tavan, gde postoji mogućnost adaptacije i dogradnja novih soba. For more information: Nebojša Pantelić Email: tutig@cat.rs....

 
 
 
  Kuća, KOVIN, 87.000 €, 180,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću u Kovinu, uknjižena, prvi vlasnik.Kuća je sagrađena 1986 g.Izuzetno je kvalitetno građena.Izolovana je,u svim prostorijama su parketi i hrastova stolarija.U hodnicima je mermer.Ima centralno grejanje na plin i na čvrsto gorivo. Kuća je u 3 nivoa.U suterenu se nalazi....

 
 
 
  Kuća, KOVIN, 60.000 €, 91,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u centru Kovina 91m2 Mogućnost prodaje sa nameštajem. Nov crep, etazno centralno grejanje, klima, izolacija. Kontakt telefon 0600792090 Cena 60000 eura,uz mogućnost dogovora. Zajedničko dvorište. .

 
 
 
  Stan, KOVIN, 23.000 €, 58,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u Pločici, u prizemlju zgrade u centru sela, u blizini ambulante, prodavnice, parka. Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava.

 
 
 
  Kuća, KOVIN, 55.000 €, 180,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlučna kuča zidana čvrstog materijala. Puno pomočnih objekta dvw ggaraže bašta ograđena ima i viredova kvalitetne VINOVE loze . U blizini se nalzi jezero Kraljevac poznato po velikom broju riba . Kao i Deliblatska Peščara k9ja je piznata avima . Terasa, Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
  Kuća, KOVIN, 250.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2022.,

www.klikdooglasa.com

Kuca i poslovna zgrada u Kovinu sve ostale inf.na tel .

 
 
 
  Kuća, KOVIN, 15.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.06.2023.,

www.klikdooglasa.com

HITNOO Prodajem kucu u Mramorku novije gradnje, nova struja, voda, septicka(treba da se izbetonira ploca samo), nov vodomer, PVC stolarija sa aluminijumski roletnama i komarnicima, sobna vrata sve to novo. Papiri cisti uredi 1/1, uknjizeno, legalizovano.Kuca 80 M2 , plac 8 ari, ravan,....

 
 
 
  Stan, KOVIN, 27.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2019.,

www.klikdooglasa.com

Prodajem stan na trećem spratu u dobrom stanju ili menjam za kuću u širem centru Kovina do vrednosti stana.Stan se nalazi iza doma zdravlja, u ulazu nekadašnjeg "Radio Kovina".Stan je zaklonjen od košave,sobe su okrenute ka zgradi "solidarnosti" a kuhinja sa terasom ka sportskim terenima....