• GoHome Professional
nekretnine STARA PAZOVA - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine STARA PAZOVA - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine STARA PAZOVA

  • Za upit "nekretnine stara pazova" pronađeno 518 nekretnina - prosečna cena 1.107 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2
    • do 130 m2
    • 130 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 130 m2
    • 150 m2
  •  Po ceni
    • do 96000 eura
    • do 120000 eura (prosečna cena)
    • do 140000 eura
    • do 1200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, STARA PAZOVA, 150.000 €, 220,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Porodična spratna kuća sa dve zasebne stambene jedinice (prizemlje trosoban stan, I sprat trosoban stan sa velikom terasom) + potkrovlje. Garaža, dvorište sa voćnjakom i baštom. Pomoćne zidane prostorije. Prodaje se sa komplet nameštajem i belom tehnikom. GREJANJE - Gas, sprat /,....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 400.000 €, 700,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.06.2023.,

www.indomio.rs

Agencijski ID : 1772. Stari Banovci, ul. Zdravka Jekića, na glavnom putu ka Staroj Pazovi, sa autobuskim stajalištima na 50m. Stara Pazova--Zemun. U ponudi:plac 960m2 na kom su izgrađene tri zgrade. PR+1, PR +1, PR+1+PK, ukupno neto površine .550m2- bruto pov.700m2..poslovni prostor....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 66.700 €, 79,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u centru Stare Pazove u prizemlju. -povrsine 79m2 -hodnik -kupatilo -velika dnevna i trpezarija -3 spavace sobe vlasnik 1/1 odmah useljiv Spanska keramika,izolacija je odradjena od kamene vune stanovi su odradjeni po evropskim standardima. Agencijska provizija je uracunata....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine stara pazova'
125.000 €
130.000 €
500.000 €
 
+7%

Promena cene sa 130.680 € na 139.392 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, STARA PAZOVA, 139.392 €, 80,00 m2 cca 1740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 130.680 €
22.03.2026 - 139.392 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novogradnja u strogom centru Stare Pazove, u izgradnji, nalazi se na 1. spratu, zapadno orijentisan. Lepo osvetljen stan sa dobro iskorišćenim prostorom. Stan ima hodnik, dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom, 3 spavaće sobe, kupatilo, wc i terasu. U strogom centru, u blizini vrtića,....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 170.000 €, 92,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Stara Pazova, Novi Banovci – Beogradska 4. 0, 92m2 (dve terase 8m2), 3/6, lift, GAS, klima, interfon, parking Prodaje se četvorosoban, funkcionalan stan, u novoj stambenoj zgradi u centru Novih Banovaca. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka povezanog sa trpezarijom i kuhinjom....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 250.000 €, 300,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Nudimo kuću u Novoj Pazovi, Omladinska ulica, na prvom semaforu na ulasku u naselje iz pravca Batajnice. Kuća ima prizemlje i potkrovlje, na placu, nešto manjem od tri ara. Prizemlje kuće je poslovni prostor, a delatnost je štamparija. Na spratu, tj visokom potkrovlju je ogroman stan....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 116.052 €, 72,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novogradnja u mirnom delu naselja Stari Banovci nadomak obale Dunava u blizini Beograda. Stan se nalazi na 2. spratu, severno orijentisan. Stan je trosoban, sastoji se od hodnika, wc-a, kuhinje, vešernice, dnevne sobe sa trpezarijom, predsoblja, kupatila, 2 spavaće sobe i terase.....

 
 
 
  Plac, STARA PAZOVA, 1.367.775 €, 54711,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2022.,

www.adventisrealestate.com

Zemlljište u građevinskom području - Prodaja .

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 160.000 € na 144.900 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, STARA PAZOVA, 144.900 €, 82,00 m2 cca 1770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 166.000 €
19.04.2026 - 160.000 €
13.05.2026 - 144.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju moderan dupleks stan u novom kompleksu zatvorenog tipa, sa kapijom i video nadzorom – idealan za miran i bezbedan porodični život. Stan ima 82 m² i funkcionalno je organizovan na dve etaže. U donjem delu nalaze se toalet, kuhinja sa trpezarijom, prostran dnevni boravak....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 240.000 €, 340,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2025.,

www.teofilnekretnine.com

Novija kuća, u blizini centra u mirnoj ulici kod Ideje. Ima tri nivoa. Prizemlje predvidjeno za PP ali ne mora biti. Prvi sprat je trosoban stan kompletno završen kao i visoko potkrovlje. Oba nivoa imaju lepe terase. Plac je kultivisan voćem na kome je u desnom uglu naspram ulaza....

 
 
 
  Plac, STARA PAZOVA, 1.832.160 €, 45804,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2022.,

www.adventisrealestate.com

Stara Pazova - Krnješevci - Građevinsko zemljište - prodaja .

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 230.000 €, 92,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Stara Pazova, Novi Banovci - Beogradska 3. 0, 92m2, 3/6, EG, lift, interfon, parking U ponudi za prodaju luksuzno opremljen stan sa prelepim pogledom na Dunav u zgradi novije gradnje. Stan se prodaje namešten i nije useljavan. Nalazi se u mirnom okruženju sa svim pratećim sadržajima....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 240.000 €, 330,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Internet Terasa Branka Copica Spratnost: 1 Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 146.000 €, 91,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.menadzer.biz

U centru Nove Pazove lep 3.5 stan u novogradnji 91 m2 + dva garažna mesta (boks) - Izabran nojbolji po položaju, rasporedu i orijentaciji - Brzo useljivo - Lift 2/6 - Terasa+lođa - Najbolji materijali - Mogu svi stambeni krediti Zgrada završena 2026. godine - čeka se Upotrebna dozvola.....

 
 
 
  Poslovni prostor, STARA PAZOVA, 425.000 €, 480,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.07.2025.,

www.teofilnekretnine.com

Kategorisan Hotel Vila Sunce u Staroj Pazovi (u funkciji) površine 480m2, generalno renoviran Zgrada ima prizemlje i u njemu restoran i pivnicu, a na sledeća dva nivoa ima 11 dvokrevetnih soba i dva apartmana. Naravno, ima prateće objekte, parking prostor sa video nadzorom. Sobe su....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 78.200 €, 200,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća se nalazi u Novim Banovcima u blizini dunava *Površine 200m2 racunajuci podrum,površina stambenog prostora je 140m2 *2 kupatila *5 spavacih soba *2 kuhinje *6 terasa *plac je povrsine 4.5a Prodavac je zainteresovan i za zamenu za neki manji stan do 40m2 u N.Banovcima ili u Novoj....

 
 
 
  Plac, STARA PAZOVA, 1.500.000 €, 19000,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2023.,

www.eminentnekretnine.rs

Zemljište sa projektom i građevinskom dozvolom za 11.800m2 na idealnoj lokaciji - u centralnoj industrijskoj zoni na teritoriji Stare Pazove. U ovoj zoni postoji veliki broj firmi koje se bave logistikom i transportom. Odličnog je položaja s obzirom da je u blizini glavnih saobraćajnica,....

 
 
 
  Poslovni prostor, STARA PAZOVA, 1.650.000 €, 2000,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Industrijski kopleks u Vojki koji čini funkcionalna hala i opremljen ind. kompleks na 75 ari ograđenog placa ,za proizvodnju ,skladištenje,ili kombinovanu delatnost. Proizvodna hala -1000m2, Upravna zgrada -350m2 Pomoćni objekat -650m2 Postoji mogućnost dogradnje tj. proširenja na....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 142.000 € na 145.000 € dana 30.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, STARA PAZOVA, 145.000 €, 80,00 m2 cca 1810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 149.000 €
28.04.2026 - 142.000 €
30.04.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se kompletno renoviran stan površine 80 m². Stan je kompletno renoviran pre par godina – zamenjena kompletna instalacija, ugrađeni novi Velux krovni prozori, krov renoviran. Struktura: dnevni boravak, kuhinju, kupatilo, dve spavaće sobe i prostranu terasu od 10 m². Uz stan....

 
 
 
  Plac, STARA PAZOVA, 440.000 €, 4436,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2025.,

www.teofilnekretnine.com

Uknjižen plac, površine 44,36 ari u naseljenom delu Nove Pazove u blizini aerodroma. Plac se nalazi u građevinskoj zoni. Širok je oko 60 metara. Pripada Karađorđevoj ulici. U pitanju je žuta zona, dozvoljena gradnja i magacinskih objekata. Uz plac je struja, voda, gas i blizu je kanalizacija.....

 
 
 
  Plac, STARA PAZOVA, 70.000 €, 13500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Poljoprivredno zemljište uz Autoput -Koridor 10, kod naplatne rampe, sa desne strane auto puta iz pravca Novog Sada ka Beogradu, 135ari, odlična preporuka za investiciona ulaganja za razne namene, brze pruge, širina placa 100m, svi priključci-struja, voda, telefon, lokalni izlaz,....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 132.000 €, 148,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Dve kuće na placu od 6 ari u ulici Mladena Stojanovica, u blizini marketa Idea i samog centra naselja. Građena krajem osamdesetih godina. Kuća do ulice je vertikala sa posebnim ulazom i odvojenim instalacijama za gas, struju, kanalizaciju, vodu i pravno nezavisna. Objekat ima prizemlje,....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 69.500 €, 43,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Prodaje se stan u novogradnji iz 2023. godine, u ulici Karađorđeva u Staroj Pazovi, na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini svih sadržaja neophodnih za svakodnevni život. Stan se nalazi u novoizgrađenoj i useljenoj zgradi. Lift u zgradi je pred puštanjem u rad. Nekretnina se sastoji....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 120.000 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Централна градска улица, нова зграда, са централним грејањем на гас и лифтом, припадајуће укњижено гаражно место, комфоран стан са великом улазном просторијом у којој је кухиња,трпезарија и дневна соба са изласком на терасу. Из улазне просторије се улази у две спаваће собе једна наспрам....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 130.000 €, 92,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Kuća u samom centru Nove Pazove. Građena osamdesetih godina. Spratna. Kvalitetna gradnja. Kasnije je dograđenja garaža i iznad nje lepa velika soba sa terasom. Potrebno je kuću modernizovati, renovirani. Uknjižena, bez tereta, odmah useljiva. U prizemlju je kuhinja, dve sobe, kupatilo,....

 
 
 
  Plac, STARA PAZOVA, 814.000 €, 18100,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.07.2025.,

www.teofilnekretnine.com

Plac uz autoput Bg Novi sad u predelu Nove Pazove, povrsine 181ar. Dimenzija 100x180m . Vodi se kao gradsko građevinsko zemljište van građevinskog područja, blok 3. Index zauzetosti je 60%, visinska regulacije 18m, minimalna površina pod zelenilom je 20%. Dozvoljena je gradnja za....

 
 
 
  Plac, STARA PAZOVA, 75.000 €, 900,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2025.,

www.teofilnekretnine.com

Uknjižen plac od 9 ari. Na placu postoji objekat nedovršen sa građevinskom dozvolom sa plaćenim obavezama, plan i projekat budućeg objekta. Mirna i lepa ulica, nedaleko od centra naselja, a nije daleko ni železnička stanica. Postoji prijava radova. Kompletno uredna dokumentacija....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 123.000 € na 121.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, STARA PAZOVA, 121.000 €, 71,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.03.2026 - 123.000 €
08.05.2026 - 121.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Parking Novogradnja Terasa Interfon Pere Čodanovića Sprat: 1 Spratnost: 5 Soba: 3 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 140.000 €, 115,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.menadzer.biz

Horizontala porodične kuće u mirnom stambenom delu Nove Pazove, sa komplatnom infrastrukturom, građena sedamdesetih godina. U neposrednoj blizini su osnovna škola, zdravstveni centar, restorani, prodavnice, autobuska stajališta i sl. Stambeni prostor u kući se nalazi na prizemlju....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 230.000 €, 92,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Parking Kanalizacija Interfon Beogradska Sprat: 3 Spratnost: 6 Soba: 3 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 149.000 €, 170,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.teofilnekretnine.com

Kuća u Novoj Pazovi, u blizini železnicke stanice. VERTIKALA, sa posebnim ulazom i odvojenim instalacijama. Potpuno ogradjen plac od 11 ari. Kuća je spratna, a iznad je potkrovlje od 70m2 . Površina kuce je 170m2. U prizemlju je organizovan dnevni život i jedna spavaća soba, a na....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 270.000 €, 365,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Kuća se nalazi u lepom novijem delu Nove Pazove, u blizini hotela Filija. Na placu od 7 ari, uvučena od ulice do kraja placa izgrađena je vrlo kvalitetna kuća kao poslovno stambeni objekat. U prizemlju je metalo-plastičarska radionica, na spratu 3.0 stan I potkrovlje nedovršeno, ali....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 280.000 €, 188,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Na par stotina metara od centra mesta, Osnovne škole, prevoza, marketa, a opet blizu Dunava i sa pogledom sa terase na isti, u ponudi je kuća na dve opremljene stambene etaže koje čine: u prvoj etaži je dnevna soba sa pogledom na ulicu, trpezarija, kuhinja, nadkriven letnjikovac,....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 750.000 €, 380,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.teofilnekretnine.com

Prodaje se jedinstvena, nesvakidašnja ,sistem pametna kuća, od 380kvm na 18 ara placa sređenog po projektu i zatvorenim bazenom. Od prostorija : Vere Miščević.

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 145.000 €, 95,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.12.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Odličan penthouse 4.0 u centru Stare Pazove. Ćirila i Metodija, Stara Pazova, Srbija ; Stara Pazova, Ćirila i Metodija, 95m2.

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 60.000 €, 26,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Uknjižena garsonjera, nameštena, od 26m2, sa odvojenom čajnom kuhinjom i terasom. Novija gradnja, desetak godina, sa centralnim grejanjem i liftom. Odmah useljiva. Agencijska provizija 2% Kralja Petra I Karađorđevića.

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 315.000 €, 450,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Ovaj objekat je poznat u naselju kao Oaza mira. To je kompletan restoran podeljen u dve sale, za piće i ručavanje. Poseduje sve prateće objekte koji opslužuju restoran: šank, kuhinja, pekara, garderoba, veliki frižideri, ostave, bašta. Plac koji je kultivisan, ograđen sa voćem, cvećem....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 265.000 €, 147,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Prodaje se izuzetno atraktivna nekretnina u mirnom i lepom delu Belegiša, idealna kako za porodičan život, tako i za investiciju!Na prostranom placu od 18 ari nalaze se dva objekta: Glavna kuća površine 147 m2, prostrana i funkcionalna, pruža komfor i dovoljno prostora za veću porodicu.Drugi....

 
 
 
  Plac, STARA PAZOVA, 2.230.860 €, 37181,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2025.,

www.eminentnekretnine.rs

Industrijska zona Stara - Nova Pazova, Bl. 8 i Bl. 8a, Južna radna ul. bb, a u neposrednoj blizini distributivnog centra Lidl, građevinsko zemljište površine 3ha 71a 81m2 (37181m2), jedna KP, KO Nova Pazova. Za građevinsko zemljište je urađena i plaćena prenamena. Izlazi na asvaltirani....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 140.000 €, 87,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju uknjizen , funkcionalan i svetao stan površine 87 m² sa terasom. U blizini centra Stare Pazove. Nalazi se na II spratu od ukupno V spratova u novijoj zgradi. U cenu je uključeno garazno mesto . Struktura: hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 145.000 €, 87,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

U mirnom planskom naselju, smeštene su dve kuće na istom placu. Kuća do ulice je 87m2, prizemna i funkcioniše kao četvorosoban stan. Pod krovom je betonska ploča. Čvrsta i vrlo kvalitetna gradnja ali je potrebno renoviranje. Kuća ima sve priključke, gas, struja, voda, kanalizacija.....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 33.400 €, 38,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u centru Stare Pazove -povrsine 38m2 -vlasnik 1/1 -novogradnja -1 spavace sobe -1 izlaza na terasu -velika dnevna sa trpezarijom stolarija je 7dmo komorna,zvucna termo izolacija,podno grejanje.. vredi pogledati Agencijska provizija je uracunata u cenu. ***Uponudi imamo....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 476)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>