• GoHome Professional
najnovije barem 150 m2 bazen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • najnovije barem 150 m2 bazen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - najnovije barem 150 m2 bazen

  • Za upit "najnovije barem 150 m2 bazen" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, ŽABALJ, 560.000 €, 150,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.08.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam nesvakidašnju nekretninu pod imenom: "Vila Barcelona". Nalazi se na samoj obali Mrtve Tise, na izuzetno popularnoj lokaciji - Biserno ostrvo (Čurug). Nalazi se na 2 minuta vožnje od Čuruga i iz tog razloga je pogodna kao kuća za život. Pored same nekretnine,....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 210.000 € na 220.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SOPOT, 220.000 €, 150,00 m2 cca 1470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.06.2025 - 275.000 €
14.09.2025 - 210.000 €
10.04.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.06.2025.,

www.indomio.rs

Šifra: K750 Na prodaju moderna luksuzna kuća sa završenim bazenom (ne vidi se na fotografijama) površine 150 m², idealna za porodični život ili kao ekskluzivna vikendica, smeštena u prelepom prirodnom okruženju u mestu Nemenikuće, u blizini Kosmaj. Od Beograd udaljena je svega 40....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 130.000 €, 150,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

U mirnoj ulici, u šumovitom okruženju na Kelebiji, prodaje se lepo uređena porodična kuća od 150 m2 na placu od 2.500 m2. Prizemlje se sastoji od predsoblja, velike dnevne sobe sa izlazom na natkrivenu terasu, trpezarije, kuhinje, jedne spavaće sobe i velikog kupatila. U potkrovlju....

 
 
 
  Kuća, IVANČA, 299.000 €, 150,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025. - 299.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 31316, 12a, prizemna, struja, bazen, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjižen, garaza, cela. Plac je u privatnom vlasnistvu uknjizen 1/1, placeno gradsko gradjevinsko. Sprovedena gradska voda i sat, struja i strujno merilo. Lux objekat gradjen po dozvoli do 150m2.....

 
 
 
  Kuća, KALUĐERICA, 300.000 €, 150,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

7.0, Kaluđerica, Višnjićeva, LUX, 150m2, plac 6 ari, Pr+1+2+3+PK, EG, 4 terase, 2 lođe, garaža, 2 parking mesta, podrum, renovirano. U mirnom kraju okruženom zelenilom prodaje se LUX kuća površine 447m2, uknjižena 150m2. Oko kuće je uređeno dvorište površine 6 ari sa nekoliko stabala....

 
 
 
  Stan, BRESTOVIK, 230.000 €, 150,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.11.2022.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, BRESTOVIK, 299.000 €, 150,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 31316, 12a, prizemna, struja, bazen, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjizen, garaza, cela. Plac je u privatnom vlasnistvu uknjizen 1/1, placeno gradsko gradjevinsko. Sprovedena gradska voda i sat, struja i strujno merilo. Lux objekat gradjen po dozvoli do 150m2.....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 410.000 €, 150,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

1. Plac je našto manje od 12 ari (1.158 m2) Nalazi se na glavnom putu Artiljevo 2 , 28B, produžetak Fruškogorskog puta. 2. Nadmorska visina u nivou temelja kuće je 234 m 3. Na placu ima 10ak stabala voćaka, uglavnom trešnje, jabuke i, dunja i kruška, tri ogromne lipe, jedan orah,....

 
 
 
  Kuća, CURUG, 560.000 €, 150,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Samo kod nas! Predstavljamo vam nesvakidašnju nekretninu pod imenom: "Vila Barcelona". Nalazi se na samoj obali Mrtve Tise, na izuzetno popularnoj lokaciji - Biserno ostrvo (Čurug). Nalazi se na 2 minuta vožnje od Čuruga i iz tog razloga je pogodna kao kuća za život. Pored same nekretnine,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 375.000 €, 150,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno u ponudi, LUX opremljen četvorosoban stan u srcu Beograda. Stan je površine 150m2 u zatvorenom kompleksu sa recepcijom, video nadzorom i obezbeđenjem 24/7. U blizini Vukovog spomenika i bulevara kralja Aleksandra, sa svim pogodnostima koji omogućavaju miran i lagodan život.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • barem 150 m2 bazen (1826)
  • najnovije barem 150 m2 (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>