• GoHome Professional
luksuzan zadnjih 14 dana - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • luksuzan zadnjih 14 dana - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - luksuzan zadnjih 14 dana

  • Za upit "luksuzan zadnjih 14 dana" pronađeno 326 nekretnina - prosečna cena 2.818 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosečna cena)
    • do 350000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 360.000 €, 135,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1098092 - CENA 360000+ 3% agencijska provizija. Na prodaju ekskluzivan stan u urbanoj vili smeštena u mirnoj ulici, na Telepu, Cena stana je sa krovnom terasom od 300m2 . U cenu stana je uračunat PDV. Ova urbana vila nudi luksuzni život s lakoćom pristupa svim gradskim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 223.440 €, 76,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzni 3.0 stan sa privatnim dvorištem 150 m2 - Gornji grad, ZemunNova gradnja 76 m2 + lođa prizemlje / visoko prizemlje parking (10.000 eura) ⸻ Raspored koji osvaja Prostrani open-space dnevni boravak spojen sa elegantnom kuhinjom i trpezarijom - idealno za druženja i porodične....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 102.000 €, 85,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan - Gradska bolnica(Gradska Bolnica)(Stan - Trosobna Struktura)Prodaja trosobnog stana - duplex, u blizini lutkarsog pozorišta, na V spratu uknjižene površine (državina) 85 m2, EG. Stan se satoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, wc na V spratu, dok....

 
 
 
  Stan, VINIK, 91.500 €, 48,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stana u Nišu-novogradnja(Pantelej)(Stan - Jednoiposobna Struktura)Prodaja stanova u novogradnji, useljenje decembar 2026cena sa pdv-omKvalitetna gradnja,stanovi su pazljivo dizajnirani sa naglaskom na funkcionalnost.Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 220.000 €, 75,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

✨ Luksuzan 3-soban stan – kompletno renoviran i opremljen .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 399.000 €, 119,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Lekino brdo, BEZ PROVIZIJE, 4.0s, 119m2+2 ter, lux U prilici smo da vam predstavimo stan koji se nalazi u mirnoj ulici, u blizini gradskog prevoza, škole i obdaništa i ostale kompletne infrastrukture. Stan je svetao i izuzetno funkcionalan. Stanovi u ovom objektu izgrađeni su od najkvalitetnijih....

 
 
 
  Poslovni prostor, MLADENOVAC, Centar, 1.181.820 €, 650,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju lokal – odlična lokacija, luksuzna zgrada, sigurna investicija sa zakupcem koji je jedan od najvećih trgovinskih lanaca. Ovaj lokal koji nije samo nekretnina, već gotova investicija sa zagarantovanim povraćajem. Smešten u prizemlju luksuzne i savremeno građene stambeno-poslovne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 301.600 €, 115,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzno namešten četvorosoban stan u kući, površine 115m², smešten na prvom spratu od ukupno tri sprata, u mirnom i prijatnom delu Jajinci, na samo 500m od Farmaceutski fakultet Univerziteta u Beogradu. Stan je kompletno opremljen kvalitetnim nameštajem i spreman za useljenje.....

 
 
 
  Kuća, BEGALJICA, 800.000 €, 308,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na 15 minuta od Beograda, u ponudi moderna luksuzna kuća od 290m2 na 1400 kvadrata placa, sa bazenom. Kuća ima: prostran dnevni boravak i trpezariju sa panoramskim staklom, veliku kuhinju, gostinjski taolet, sobu za veš; Glavnu sobu sa walk-in garderoberom i luksuznim glavnim kupatilom;....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 180.000 €, 55,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132120, II/, klima, lift, terasa, podrum. Prodaje se LUX, dvosoban kompletno renoviran stan na jednoj od najlepsih, najtrazenijih lokacija u gradu izmedju Limana 3 i 4 u Balzakovoj ulici kod Doma zdravlja. Stan je uknjizen 1/1, strukturno odlicnog rasporeda, veoma prostran.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 612.000 €, 120,00 m2 cca 5100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se luksuzan stan kod Central Gardena, u elegantnoj zgradi, na šestom spratu, u izvanrednom stanju. Stan ima dve prostrane spavaće sobe, prostran dnevni boravak sa trpezarijom, dva moderna kupatila, dve terase koje pružaju predivan pogled, i gostinjski toalet. Savršeno je za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 320.000 €, 60,00 m2 cca 5330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na izuzetno prestižnoj lokaciji u samom srcu grada, u neposrednoj blizini Skupštine, Politike i Radio Beograda, nalazi se ovaj reprezentativan stan površine 60 m², namenjen kupcima koji traže spoj elegancije, komfora i mirnog gradskog života. Stan je kompletno i studiozno renoviran,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 179.500 €, 57,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ada mol, 2.5s, 57 m, novogradnja, LUX U prilici smo da vam predstavimo stanove u izgradnji koji se nalaze u mirnoj ulici kod Ada Mol, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, obdaništa i kompletne infrastrukture. Stanovi su svetli, izuzetno funkcionalni i kvalitetno građeni.....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 215.000 €, 113,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetan luksuzni, funkcionalni, penthouse u centru Pančeva. Hodnik, tri spavaće sobe, dva kupatila, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom tipa open space, garderober, prostrana terasa sa predivnim pogledom. Dvostrano orjentisan. Ovaj luksuzni stan celom površinom ima podno grejanje....

 
 
 
  Plac, DOLJEVAC, 12.000 €, 23391,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja zemljišta-Čečina(Doljevac)Na prodaju obradivo poljoprivredno zemljište u ataru sela Čečina. Sastoji se iz više parcela, ukupna površina 23391 kv.za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-1199 .

 
 
 
  Stan, SOPOT, 122.000 €, 62,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju moderan i kompletno opremljen stan u ekskluzivnom zatvorenom naselju na Kosmaju. Stan se nalazi na poslednjem spratu nove zgrade iz 2023. godine i pruža spektakularan pogled na prirodu i obronke Kosmaja. Idealan za odmor, život van grada ili kao premium investicija za izdavanje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.900 €, 67,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Batajnica- CENTAR, 3.0s, 67,18m2,nov,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 146.000 €, 88,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam luksuzan, prostoran i funkcional stan koji se nalazi centru Obrenovca u potkrovlju novoizgrađene zgrade, izvedene od visokokvalitetnih materijala i u skladu sa savremenim trendovima arhitekture i tehnologije gradnje. Stan je spreman za useljenje. Sastoji se od: •....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 58.000 €, 36,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja apartmana u Soko banji(Soko Banja)(Stan - Jednoiposobna Struktura)Prodaja apartmana u Soko banji.Iznad novog zavoda Novogradnja,useljenje februara 2026. godine. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijoim i kuhinjom,hodnik,terasa, odvojena spavaca soba. Za dodatne i....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 201.942 €, 104,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi su novi luksuzni duplex stanovi u mirnom delu Batajnice, projektovani za savremen porodični život, u okviru kompleksa zatvorenog tipa. Površina stana iznosi 103,56 m², a po strukturi je četvorosoban duplex organizovan na dva nivoa. Na prvom nivou nalazi se prostrana dnevna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 213.600 €, 68,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Banovo brdo, Ada mall, 3.5s, 67,81 m, nov, LUX U prilici smo da vam predstavimo stanove u izgradnji koji se nalaze u mirnoj ulici kod Ada Mol, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, obdaništa i kompletne infrastrukture. Stanovi su svetli, izuzetno funkcionalni i kvalitetno....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 300.000 €, 179,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se eksluzivan, petosoban, dvoetažni stan u strogom centru Leskovca. Stan je površine 180m2 i nalazi se na V spratu zgrade sa liftom. Odlikuje ga visok kvalitet. Donja etaža stana ima prostrani dnevni boravak, trpezariju, kuhinju, ostavu i veliku prostranu terasu od 15m2. Drveno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 202.700 €, 60,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lekino brdo, 2.5s, 59,62 m2, NOVOGRADNJA , LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji, u parka Šumice. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 159.000 €, 191,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jedinstveno porodično imanje nadomak Beograda, smešteno između Meljaka i Šiljakovca, uz Ibarsku magistralu – idealan spoj privatnosti, komfora i odlične povezanosti. Kuća ima direktan prilaz sa magistrale, dok je sama pozicionirana oko 100 metara uvučeno privatnim putem,....

 
 
 
  Plac, SOKO BANJA, 14.000 €, 2400,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja zemljišta u okolini Rtnja,Soko banje-Vrmdza(Soko Banja)Prodaja zemljišta u okolini Rtnja,Soko banje-Vrmdza. U neposrednoj blizi sela a dovoljno izdvojeno,mirna lokacija u blizini potoka,do makadamskog puta. Place je na blagoj kosini.U blizini Devojačkog kamena,penjačke stene.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 170.000 €, 54,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Banovo brdo, Ada mol, 2.5s, 54 m, novogradnja, LUX U prilici smo da vam predstavimo stanove u izgradnji koji se nalaze u mirnoj ulici kod Ada Mol, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, obdaništa i kompletne infrastrukture. Stanovi su svetli, izuzetno funkcionalni i kvalitetno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 207.207 €, 54,00 m2 cca 3840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja stana u luksuznom kompleksu U ponudi je moderan, prostran i izuzetno svetao stan u prestižnom stambenom kompleksu smeštenom u mirnom i uređenom delu Novog Beograda, koji pruža idealan balans urbanog života i privatnosti. Stan se nalazi na 5. spratu od ukupno 9 spratova, što....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 225.000 €, 60,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na traženoj lokaciji na Novom Beogradu, u neposrednoj blizini Fontane i Opštine, prodaje se luksuzno renoviran, namešten stan, sa kompletno novim i nekorišćenim nameštajem. Prostorije: kuhinja, dnevni boravak, spavaća soba, hodnik i kupatilo. Stan je jednostrano orijentisan, istočno,....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 90.781 €, 40,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam luksuzan jednoiposoban stan, Veliki Mokri Lug, Beograd. Ovaj prelepi stan nudi savršenu ravnotežu između modernog stila i udobnosti doma, pružajući vam udoban život u blizini svih pogodnosti. Karakteristike stana: Jednoiposoban stan sa prostranim dnevnim boravkom,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 290.000 €, 200,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prestižnom kompleksu Kosmajski vrtovi, u srcu netaknute prirode Kosmaja, nalazi se luksuzna vila koja predstavlja savršen spoj modernog dizajna, privatnosti i vrhunskog komfora. Vila površine 200m smeštena je na pažljivo uređenoj i ograđenoj parceli, okruženoj zelenilom i mirom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 225.000 €, 84,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131362, III/V, klima, lift, terasa, uknjižen, podrum, ostava. LUX NASELJE - NOVI 84 m2 - 3 spavaće sobe. KOMPEKS LUX GRADNJE, dekorativan enterijer sa uskladjenim materijalima i bojama. 2 sanitarna čvora. LIFT, TERASA. Sav kvalitetan namestaj je u ceni. Izuzetan raspored....

 
 
 
  Plac, TRUPALE, 8.000 €, 1427,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja placa - Mezgraja(Mezgraja)Prodaja placa u Mezgraji površine 1427 m2, sve upisano u katastar kao njiva 1 klase, zemljište u građevinskom području. Struja, voda pored placa. Plac izlazi na dve ulice. Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux na tel. 064-538-11-99.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 1.150.000 €, 257,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzna kuća na Deidinju na prodaju Prodajemo modernu luksuznu kucu na tri nivoa sa sopstvenom bastom od 66 m2 gratis i prostranom krovnom terasom kojoj se pristupa iz master spavaće sobe. Ključne prednosti Svetao prostran enterijer spratna visina 3m. Lift i unutrašnje stepenište....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 70.000 €, 40,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Premium novogradnja bez ulaganja – Luksuzan stan sa parkingom i podrumom blizu centra Prodaje se ekskluzivan, uknjižen stan u tek useljenoj novogradnji premium kvaliteta gradnje. Zgrada se nalazi na fantastičnoj lokaciji – ušivena u mirnom delu grada okruženom zelenilom i mirom, a....

 
 
 
  Stan, BANJA, 219.000 €, 67,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Ne propustite priliku za useljenje u luksuzno opremljen, neuseljavan trosoban stan, pažljivo osmišljen za udoban i kvalitetan porodični život. Stan je kompletno opremljen novim, nekorišćenim nameštajem i spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Sastoji se od dve spavaće sobe, prostranog....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 209.946 €, 96,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi su novi luksuzni duplex stanovi u mirnom delu Batajnice, projektovani za savremen porodični život, u okviru kompleksa zatvorenog tipa. Površina stana iznosi 95.43 m², a po strukturi je tosoban duplex organizovan na dva nivoa. Na prvom nivou nalazi se prostrana dnevna soba....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 60.000 €, 33,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Batajnica- CENTAR, 0.5s, 33,31m2,nov,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 92.052 €, 51,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

BATAJNICA, CENTAR, 2.0s, 51,14m2,nov ,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 382.173 €, 104,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

LUKSUZAN 4.0 STAN U NOVOGRADNJI NA BEŽANIJI – 103m² + 2 PARKING MESTA Na jednoj od najtraženijih lokacija na Bežanija nalazi se vrhunski četvorosoban stan u moderno projektovanoj novogradnji, idealan za porodičan život i sve koji žele komfor, svetlost i mir bez kompromisa. Stan se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 879.000 €, 133,00 m2 cca 6610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Moderan, ultra luksuzan stambeni kompleks, u idealnom skladu sa svojim prirodnim i urbanim okruženjem. Projektovansa istančanim osećajem i izuzetnom elegancijom, fasada zgrade predstavlja besprekoran spoj luksuznih savremenih materijala kao što sukamen i keramika i visokokvalitetnih....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 88.000 €, 38,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzno opremljen stan površine 38 m², smešten u samom centru grada. Stan je kompletno opremljen modernim nameštajem i tehnikom, pažljivo uređen sa stilom i spreman za useljenje bez ikakvih ulaganja. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini doma zdravlja,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 390.000 € na 369.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 369.000 €, 82,00 m2 cca 4500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 390.000 €
20.05.2026 - 369.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Sazonova, 5/5, cg-Stvarna površina-82m2 , ugovorna površina-70.00m2, Penthouse, odmah useljiv, LUX. U srcu Vračara, Čuburski park, dvostrano orijetisan stan , pun svetla, sa otvorenim panoramskim pogledom. U ponudi imamo lusuzan uknjižen, stan u novogradnji, smešten u jednom od najtraženijih....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 327)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>