• GoHome Professional
luksuzan zadnjih 14 dana što veći - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • luksuzan zadnjih 14 dana što veći - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - luksuzan zadnjih 14 dana što veći

  • Za upit "luksuzan zadnjih 14 dana što veći" pronađeno 342 nekretnina - prosečna cena 2.822 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosečna cena)
    • do 350000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • namešten
    • lift
    • novogradnja
    • podno grejanje
    • 4.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 142.650 €, 48,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zvezdara - Bulevar kralja Aleksandra 2.0, 48m2 (terasa 6m2), 4/8, EG, klima, lift, telefon, interfon, garaža U prilici smo da Vam ponudimo stan u novogradnji na Bulevaru Kralja Aleksandra, po strukturi dvosoban, površine 48m², predstavlja moderan i funkcionalan dom u jednoj od najatraktivnijih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 135.000 €, 48,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Stan na prodaju – Mirijevo 3, lux novogradnja (48 m²) Na prodaju izuzetno lep, svetao i funkcionalan 2.5-soban stan površine 48 m², u lux novogradnji na odličnoj i mirnoj lokaciji Mirijevo 3. Stan se nalazi na visokom prizemlju kvalitetno građene zgrade i odlikuje se odličnim rasporedom....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 121.238 €, 47,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

LUX NOVOGRADNJA – SURČIN – 2.0 STAN 46.63 m² Na prodaju dvosoban stan u luksuznoj novogradnji u Surčinu, savršen za život ili izdavanje. Površina: 46.63 m² Cena: 121.238 EUR Karakteristike: Tarkett parket Aluminijumska stolarija Etažno grejanje Uvozna premium keramika Moderno projektovan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 147.200 €, 46,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zvezdara - Bulevar kralja Aleksandra 2.0, 46m2 (terasa 5m2), 2/8, EG, klima, lift, telefon, interfon, garaža U prilici smo da Vam ponudimo stan u novogradnji na Bulevaru Kralja Aleksandra, po strukturi dvosoban, površine 46m², predstavlja moderan i funkcionalan dom u jednoj od najatraktivnijih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 146.000 €, 46,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se luksuzan, potpuno nov i neuseljavan prostor na jednoj od najprestižnijih lokacija u Beogradu – na Senjaku. Zbog izuzetne funkcionalnosti i lokacije, idealan je kako za stanovanje, tako i za poslovni prostor (kancelarije, ordinacije, salone). OSNOVNE INFORMACIJE: Kvadratura:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 177.440 €, 45,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stana u luksuznom kompleksu U ponudi je moderan, prostran i izuzetno svetao stan u prestižnom stambenom kompleksu smeštenom u mirnom i uređenom delu Novog Beograda, koji pruža idealan balans urbanog života i privatnosti. Stan se nalazi na 8. spratu od ukupno 9 spratova, što....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Na upit, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Batajnica- CENTAR, 2.0s, 43,39m2,nov,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 135.000 €, 42,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Nov, moderno i luksuzno opremljen stan sa veoma prostranom dnevnom sobom i Spa delom koji se sastoji od velike hidromasažne kade za dve osobe i finske saune. Prodaje se kompletno namešten. Stan ima odvojenu spavaću sobu i privatno dvorište od 25 m². Poseduje modernu rasvetu koja posebno....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 166.000 €, 41,00 m2 cca 4050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Vračar, Hram Svetog Save - Hadži Melentijeva poslovni prostor, 41m2, prizemlje, CG, telefon, interfon, parking Na prodaju kompletno renoviran, luksuzan stan za poslovni prostor, sa centralnim grejanjem. Nalazi se kod Hrama Svetog Save u Hadži Melentijevoj ulici, deo do Karađorđevog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 73.300 €, 41,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Batajnica- CENTAR, 2.0s, 40,74m2,nov,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 112.000 € na 110.000 € dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 110.000 €, 40,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.05.2026 - 112.000 €
16.05.2026 - 110.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.vintimnekretnine.com

Apartman u lux zgradi, sa spa centrom (bazen, teretana, masaze...). Prodaje se kompletno namesten. Odmah useljiv. RUJANSKA.

 
 
 
  Apartman, ZLATIBOR, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Prodaje se luksuzan apartman u kompleksu Golden Panorama na Zlatiboru, površine 40 m², na drugom spratu. Apartman je kompletno luksuzno namešten, moderno uređen i spreman za useljenje ili izdavanje bez dodatnih ulaganja. Struktura apartmana je veoma funkcionalna i pruža maksimalan....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 70.000 €, 40,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Premium novogradnja bez ulaganja – Luksuzan stan sa parkingom i podrumom blizu centra Prodaje se ekskluzivan, uknjižen stan u tek useljenoj novogradnji premium kvaliteta gradnje. Zgrada se nalazi na fantastičnoj lokaciji – ušivena u mirnom delu grada okruženom zelenilom i mirom, a....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se luksuzan apartman u kompleksu Golden Panorama na Zlatiboru, površine 40 m, na drugom spratu. Apartman je kompletno luksuzno namešten, moderno uređen i spreman za useljenje ili izdavanje bez dodatnih ulaganja. Struktura apartmana je veoma funkcionalna i pruža maksimalan....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 110.000 €, 40,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Apartman u lux zgradi, sa spa centrom (bazen, teretana, masaze...). Prodaje se kompletno namesten. Odmah useljiv. uknjizen 2/4 RUJANSKA Jednoiposoban stan, Čajetina - Zlatibor | Prodaja · 40m² · 110.000€.

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 90.781 €, 40,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam luksuzan jednoiposoban stan, Veliki Mokri Lug, Beograd. Ovaj prelepi stan nudi savršenu ravnotežu između modernog stila i udobnosti doma, pružajući vam udoban život u blizini svih pogodnosti. Karakteristike stana: Jednoiposoban stan sa prostranim dnevnim boravkom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 136.500 €, 39,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

✅Useljiv stan u Novogradnji Moderan stan u tek završenoj novogradnji sa mogućnošću povrata pdv-a. Zgrada je rađena kvalitetno i moderno, sa pažljivo biranim materijalima: ✅ alu stolarija ✅ toplotne pumpe ✅ luksuzan ulaz u zgradu ✅ granitna fasada ✅ moderan i elegantan izgled objekta....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 80.000 €, 39,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan stan u zgradi u izgradnji, na odličnoj lokaciji blizu centra Vrnjačke Banje, predstavlja idealan izbor za udoban život ili investiciju. Stan se nalazi na drugom spratu od ukupno četiri, u objektu koji je u fazi izgradnje. Površine je 39 m² i po strukturi je 1.5, što omogućava....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 55.000 €, 39,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja lokala preko puta autobuske stanice(Centar)Prodaja dva lokala preko atuboske stanice (prodaju se dva lokala, ali se prodaje kao jedan, nije moguća kupovina jednog lokala samo), na 20 m od glavne ulice. Lokali su 20m2 i 19 m2, svaki lokal posebno ima mokri čvor i trofazni strujomer.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 138.700 €, 38,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

LUX novogradnja – Lekino brdo – 37m² – idealan stan za investiciju Na atraktivnoj lokaciji na Lekinom brdu, u blizini Hrama Preobraženja Gospodnjeg, gradi se moderan stambeni objekat sa svega nekoliko stanova. Odlična povezanost sa svim delovima grada zahvaljujući blizini Autoputa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 120.000 €, 38,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Vlasnik prodaje jednosoban stan od 38 kvadrata na prvom spratu, u zgradi od 4 sprata bez lifta. Zgrada ima najbolju lokaciju u naselju Brace Jerkovic, a stan je najbolje pozicioniran i orijentisan u ovoj zgradi. Pogledaj fotografije pogleda sa prozora koje su u prilogu. U radijusu....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 88.000 €, 38,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzno opremljen stan površine 38 m², smešten u samom centru grada. Stan je kompletno opremljen modernim nameštajem i tehnikom, pažljivo uređen sa stilom i spreman za useljenje bez ikakvih ulaganja. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini doma zdravlja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, Na upit, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojoglas.rs

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 85.000 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Valjevo, Divčibare - Žike Pavlovića 2. 0, 37m2 (terasa), PR/2, CG Prodaje se luksuzno opremljen dvosoban apartman na Divčibarama, površine 37m², smešten u kvalitetno građenom objektu novije gradnje iz 2023. godine. Apartman predstavlja odličan spoj modernog enterijera, funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 59.563 €, 37,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Luksuzni stan nove gradnje – nekoliko minuta od centra U ponudi je stan vrhunskog kvaliteta gradnje, projektovan po najvišim savremenim standardima, na izuzetnoj lokaciji – svega nekoliko minut hoda od centra grada. Savršen spoj komfora, bezbednosti i moderne tehnologije, namenjen....

 
 
 
  Stan, VALJEVO, 85.000 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Valjevo, Divčibare - Žike Pavlovića 2.0, 37m2 (terasa), PR/2, CG Prodaje se luksuzno opremljen dvosoban apartman na Divčibarama, površine 37m², smešten u kvalitetno građenom objektu novije gradnje iz 2023. godine. Apartman predstavlja odličan spoj modernog enterijera, funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 58.000 €, 36,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja apartmana u Soko banji(Soko Banja)(Stan - Jednoiposobna Struktura)Prodaja apartmana u Soko banji.Iznad novog zavoda Novogradnja,useljenje februara 2026. godine. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijoim i kuhinjom,hodnik,terasa, odvojena spavaca soba. Za dodatne i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 180.000 €, 35,00 m2 cca 5140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzno opremljen i potpuno namešten jednoiposoban stan - apartman, idealan kao investiciona nekretnina za izdavanje. Nalazi se u novoizgrađenom kompleksu na Vračaru, između Šumatovačke ulice i Južnog bulevara. Lokaciju odlikuje odlična saobraćajna povezanost i razvijena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 136.500 €, 34,33 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

1.5, 34,33m2 terasa, podno grejanje, lift, II/IV. Mogućnost kupovine parking mesta.Građevinska dozvola Nova luksuzna stambena zgrada na Voždovcu – useljenje decembar 2027. U ponudi su modean stano vrhunskog kvaliteta smešteni u ulici Braće Kovač, u samom srcu Voždovca – lokaciji koja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 137.000 €, 34,00 m2 cca 4030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132193, lift, terasa, uknjižen. LUX **ALEKSANDAR** zgrada - Pogled na Bulevar oslobodjenja fantastičan. Izuzetan jednosoban stan sa centralnim grejanjem. U zgradi 2 lifta. Visina zidova 3,20 cm. Podovi: drveni parket. Kuhinja se veoma lako moze odvojiti visokim zidom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 60.000 €, 33,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Batajnica- CENTAR, 0.5s, 33,31m2,nov,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 67.000 €, 31,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Zlatibor - Titova Vila | LUX 1.5 stan, 31 m2, terasa Na prodaju luksuzno opremljen apartman u prestižnom kompleksu Titova Vila na Zlatiboru, idealan za uživanje i kao investicija za izdavanje. Stan ima 31 m2 i nalazi se na prvom spratu kvalitetne novogradnje. Odlikuje ga odlična iskorišćenost....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 75.000 €, 30,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja lokala centru Niša-Gorča(Centar)Prodaja lokala u centru Niša,t.c. GorčaLokala je 30 kv,u funkciji,odlična lokacija, 1.spr, ima mokri čvor. Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99Agencija Gigant lux upisana je u registar posrednika 1094 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 85.000 €, 28,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Olimp, 0.5s, 28 m, NOVOGRADNJA, LUX Predstavljamo vam izuzetno funkcionalne i osunčane stanove, smeštene u tihoj ulici sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini škola, obdanište, prodavnice i gradski prevoz su na dohvat ruke. Zgrada je izrađena od kvalitetnih materijala....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 60.000 €, 28,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prelep studio na Kopaoniku u poznatom kompleksu Vidik. Nalazi se na odličnoj lokaciji, na putu ka Čajetinskoj Česmi, ispod Nacionalnog parka Kopaonik. Odlična investicija za izdavanje. Stan je uknjižene kvadrature 28m2. Nalazi se na drugom spratu u stambenom kompleksu sa....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 55.000 €, 28,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju luksuzno namešten studio apartman u Vikend naselju na Kopaoniku. U ponudi je kompletno opremljen apartman koji se nalazi u sklopu renomiranog Milmari Resort wellness&spa kompleksa. Ocena na bookingu je 9,7. Detalji apartmana: - Površina 28 kvm - Kapacitet do 4 osobe - Kategorisan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 112.500 €, 27,00 m2 cca 4170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lekino brdo, 0.5s, 27,08m2+ 52 m, NOVOGRADNJA, LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji, u parka Šumice. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 60.000 €, 25,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je luksuzan studio apartman od 25 m² u novogradnji (2024. godina) u kompleksu Residence Hill u Vikend naselju na Kopaoniku, po ceni od 60.000 EUR (nije fiksna) Apartman se nalazi na 5. spratu zgrade sa liftom, ima terasu, kupatilo, spoljno parking mesto, a grejanje i topla....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, Na upit, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojoglas.rs

Na prodaju je luksuzan studio apartman od 25 m2 u novogradnji (2024. godina) u kompleksu Residence Hill u Vikend naselju na Kopaoniku, po ceni od 60.000 EUR (nije fiksna) Apartman se nalazi na 5. spratu zgrade sa liftom, ima terasu, kupatilo, spoljno parking mesto, a grejanje i topla....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 52.740 €, 24,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi je moderan stan u novom kompleksu u izgradnji, smešten na atraktivnoj lokaciji u Vrnjačkoj Banji, u širem centru grada. Ovaj stan predstavlja odličan izbor za one koji traže kvalitet, savremen dizajn i komfor u ambijentu koji odiše elegancijom. Stan se nalazi na 4. spratu....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Z.Stanica, 34.000 €, 18,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132315, struja, uknjižen. LUX **GARAŽA - PERIONICA** NOVA 18 m2. DVORIŠNA Kanalizacija gradska. Elektro lampa na senzor prilikom prilaska garaži. Visina zidova 4 m. Na nivou zemlje. Rolo automatska vrata na podizanje. Ulaz u dvorište zgrade ima automatsko zaključavanje.....