• GoHome Professional
luksuzan što manji porasla cena Oglasi objavljeni - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • luksuzan što manji porasla cena Oglasi objavljeni - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - luksuzan što manji porasla cena Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "luksuzan što manji porasla cena oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 8 nekretnina - prosečna cena 2.555 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 190000 eura
    • do 240000 eura (prosečna cena)
    • do 290000 eura
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+2%

Promena cene sa 96.138 € na 98.125 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Liman IV, 98.125 €, 39,00 m2 cca 2520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 96.138 €
22.05.2026 - 98.125 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130462, VPR/IV, lift, terasa. Prodaja LIMAN 5, NOVI *STAN SA STILOM* 39,24 m2, u izgradnji. Povrat PDV. Useljiv oktobar ove godine. Grejanje GAS. Visoko prizemlje je veoma odignuto od novoa zemlje. U zgradi LIFT. Luksuzno opremljen. Blizina fakulteta, TC Promenada,....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 99.902 € na 108.984 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, DUVANIŠTE, 108.984 €, 45,00 m2 cca 2420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 99.902 €
22.05.2026 - 108.984 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi luksuzan objekat u izgradnji u naselju Duvanište! Stambeni objekat je po projektu spratnosti po+pr+4, od 20 stambenih jedinica. U blizini su vrtić, tržni centar Roda, brojni marketi, škola, kao i autobusko stajalište. Nadomak je takođe park Sveti Sava, pravo blago ovog dela....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 124.950 € na 127.100 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Liman IV, 127.100 €, 51,00 m2 cca 2490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 124.950 €
22.05.2026 - 127.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130463, III/IV, lift, terasa. Prodaja LIMAN 5, NOVI *STAN SA STILOM* 50,84 m2, u izgradnji. Povrat PDV. 2 spavace sobe 10,19 m2 i 5,64 m2. Dnevni boravak 16,37 m2 . Useljiv oktobar ove godine. Grejanje GAS. U zgradi LIFT. Luksuzno opremljen. Blizina fakulteta, TC Promenada,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'luksuzan što manji porasla cena oglasi objavljeni od poslednjeg puta'
151.800 €
155.040 €
154.104 €
 
+14%

Promena cene sa 80.000 € na 91.200 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 91.200 €, 57,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 85.000 €
03.04.2026 - 80.000 €
22.05.2026 - 91.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju moderan i potpuno namešten stan u prestižnom kompleksu Crnjanski, idealan za porodičan život ili kao pametna investicija. Osnovne karakteristike: Površina: 57m² Struktura: Dve spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo, terasa Terasa sa prelepim pogledom na grad....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 140.284 € na 147.768 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, DUVANIŠTE, 147.768 €, 65,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 140.284 €
22.05.2026 - 147.768 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 143.770 € na 155.384 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, DUVANIŠTE, 155.384 €, 69,00 m2 cca 2250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 143.770 €
22.05.2026 - 155.384 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 440.000 € na 450.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 450.000 €, 86,00 m2 cca 5230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 440.000 €
22.05.2026 - 450.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Veoma luksuzan i kvalitetan stambeno-poslovni kompleks Soul 64, na izuzetnoj lokaciji - u blizini luksuznih naselja West 65, A blok, kao i poslovnog centra grada Airport Citxy-ja. U izdradnji su korišćeni prirodni materijali - kamen, terakota, kao i oplemenjeni malter, cementne ploče,....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 208.322 € na 232.230 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, DUVANIŠTE, 232.230 €, 116,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 208.322 €
22.05.2026 - 232.230 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi luksuzan objekat u izgradnji u naselju Duvanište! Stambeni objekat je po projektu spratnosti po+pr+4, od 20 stambenih jedinica. U blizini su vrtić , tržni centar Roda, brojni marketi, škola, kao i autobusko stajalište. Nadomak je takođe park Sveti Sava, pravo blago ovog dela....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 8)

<< <1> >>