• GoHome Professional
luksuzan što manji Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • luksuzan što manji Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - luksuzan što manji Najnovije

  • Za upit "luksuzan što manji najnovije" pronađeno 25 nekretnina - prosečna cena 3.551 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 300000 eura
    • do 370000 eura (prosečna cena)
    • do 450000 eura
    • do 3700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, NOVI SAD, Z.Stanica, 34.000 €, 18,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132315, struja, uknjizen. LUX **GARAZA - PERIONICA** NOVA 18 m2. DVORISNA Kanalizacija gradska. Elektro lampa na senzor prilikom prilaska garazi. Visina zidova 4 m. Na nivou zemlje. Rolo automatska vrata na podizanje. Ulaz u dvoriste zgrade ima automatsko zakljucavanje.....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 60.000 €, 25,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je luksuzan studio apartman od 25 m² u novogradnji (2024. godina) u kompleksu Residence Hill u Vikend naselju na Kopaoniku, po ceni od 60.000 EUR (nije fiksna) Apartman se nalazi na 5. spratu zgrade sa liftom, ima terasu, kupatilo, spoljno parking mesto, a grejanje i topla....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 166.000 €, 41,00 m2 cca 4050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Vračar, Hram Svetog Save - Hadži Melentijeva poslovni prostor, 41m2, prizemlje, CG, telefon, interfon, parking Na prodaju kompletno renoviran, luksuzan stan za poslovni prostor, sa centralnim grejanjem. Nalazi se kod Hrama Svetog Save u Hadži Melentijevoj ulici, deo do Karađorđevog....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'luksuzan što manji najnovije'
215.000 €
180.000 €
224.000 €
  Stan, BEOGRAD, 233.000 €, 59,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se funkcionalan dvosoban stan sa garažnim mestom po ceni od 25000, u kompleksu Lux 51, na Bežanijskoj kosi.Garažno mesto na -2 nivou.Ukupna površina stana iznosi 59 m², a raspored prostorija je logično i praktično organizovan. Ulazni hodnik povezuje sve delove stana i vodi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 248.000 €, 59,00 m2 cca 4200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Airport Garden - 2.0 lux stan sa garažom U novom kompleksu Airport Garden za prodaju dvosoban stan površine 59m2. Stan se sastoji od predsoblja, kuhinje sa ostavom, trpezarijsko - dnevnog boravka sa terasom, spavaće sobe i kupatila. Moderna gradnja i najsevremeniji materijali. Izuzetan.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 200.000 €, 60,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

✅ Useljiva novogradnja sa baštom – blizu Bulevara kralja Aleksandra U mirnoj ulici, nadomak Bulevara kralja Aleksandra, nalazi se odličan stan u novogradnji, u potpuno završenoj i useljivoj zgradi. Stan se nalazi u prizemlju i poseduje veliku privatnu baštu od 50 m², koja ulazi u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 395.000 €, 81,00 m2 cca 4880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Optimist nekretnine Vam nude luksuzan, blistav, dvostrano orijentisan stan, i ono što je danas retkost: mir i energiju grada u savršenom balansu. Sa jedne strane, pogled na uređeni park, bez buke, bez saobraćaja - tišina i zelenilo. Sa druge strane, pogled na Ložionicu, prvi kreativno-inovativni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 368.000 €, 81,00 m2 cca 4540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Optimist nekretnine Vam nude luksuzno opremljen trosoban stan površine 81m² (plus terasa od 6m² - 87m²) sa dve komforne spavaće sobe, prostranom terasom i pripadajućim podrumom, projektovan i izveden od strane renomiranog arhitektonskog studija, u odlično održavanoj zgradi novije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 368.000 €, 87,00 m2 cca 4230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se luksuzno opremljen trosoban stan površine 87m² sa dve komforne spavaće sobe, prostranom terasom i pripadajućim podrumom, projektovan i izveden od strane renomiranog arhitektonskog studija, u odlično održavanoj zgradi na izuzetnoj lokaciji BEZ IKAKVIH ULAGANJA. Stan je kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 368.000 €, 87,00 m2 cca 4230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Ekskluzivan luksuzno renoviran trosoban stan od 87m² na prestižnoj i izuzetno povezanoj lokaciji Na prodaju elegantan i besprekorno uređen trosoban stan površine 87m², sa dve komforne spavaće sobe, prostranom sunčanom terasom i pripadajućim podrumom, smešten u kvalitetnoj i odlično....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 368.000 €, 87,00 m2 cca 4230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se luksuzno opremljen trosoban stan od 87m2, uknjižen na 81m2. Dve spavaće sobe, velika terasa, podrum. Nalazi se u odličnoj zgradi novije starogradnje. Zbog konfiguracije terena, zvanično se vodi kao prizemlje ali realno je u visini pravog prvog sprata. Ispod njega se nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 368.000 €, 87,00 m2 cca 4230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132281, I/V, klima, lift, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Prodaje se luksuzno opremljen trosoban stan povrsine 87m² sa dve komforne spavace sobe, prostranom terasom i pripadajucim podrumom, projektovan i izveden od strane renomiranog arhitektonskog studija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 330.000 €, 92,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

STARI KOŠUTNJAK- nedaleko od Belog dvora, Pere Velimirovića, fantastičan stan, 92m2, dve zastakljene lođe, cg, troiposoban, II (6), Lift, Uknjižen Stan se nalazi u uredno održavanoj zgradi od fasadne cigle okruženoj zelenilom. Kompletno luksuzno renoviran. Sastoji se od predsoblja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 417.000 €, 95,00 m2 cca 4390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

3.0, 95m2, 2/6, lift, CG, lux, salonac, interfon, internet, klima, ktv Kosovska ulica je smeštena u samom epicentru Starog Grada, jednosmerna je i samim tim je manje prometna, zbog čega je negativan uticaj saobraćaja sveden na minimum. Retko koja ulica u gradu može se pohvaliti da....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 465.000 €, 96,00 m2 cca 4840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

U samom centru Starog Grada, u blizini Narodne skupštine Republike Srbije, Trga Republike , Knez Mihailove prodaje se luksuzan petosoban duplex u Palmotićevoj ulici. Stan ima 108 m² sa terasom i lođom (uknjižen na 96 m²), nalazi se na III i IV spratu uredne zgrade sa novom fasadom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 275.000 €, 97,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana 1102604, cena nekretnine 275.000e + 3% agencijke provizije. Novi Sad, Nova Detelinara, petosoban duplex, 97m2, peti sprat. Petosoban duplex stan od 97m2 na odličnoj lokaciji na Novoj Detelinari. U donjoj etaži nalazi se prostrana i svetla dnevna soba sa izlazom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 85.000 €, 100,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.ikatnekretnine.com

U ponudi imamo prelep, trosoban svetao i konforan stan kod Liona u mirnijoj ulici Nalazi se u novijoj kvalitetnoj zgradi sa interfonom i bešumnim liftom Stan je uknjižen na 83m2, plus tri terase površine 17 m2 pristupačne iz svake prostorije Nalazi se na petom spratu Sastoji se od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 520.000 €, 103,00 m2 cca 5050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Voždovac, Voždovačka crkva - Jove Ilića 4.0, 103m2 (terasa), 3/4, GAS, klima, lift, telefon, interfon, garaža Luksuzno sređen i kompletno opremljen stan u novijoj zgradi na Voždovcu. Nalazi se na trećem spratu, a odlikuje ga trostrana orijentacija koja obezbeđuje prijatan osećaj prostora....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 360.000 €, 104,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prelepa, svetla i funcionalna nekretnina sa jako dobro iskoriscenim rasporedom idealna kako za poslovni prostor ,poput ordinacije ili slicno,tako i za konforno i kvalitetno stanovanje veće porodice. Kompletno LUX renoviran najsavremenijim materijalima: alu stolarija, centralna klima,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 239.500 €, 107,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana 1102494, cena nekretnine 239.500e + 3% agencijke provizije. Petrovaradin, petosoban, 107m2, drugi sprat. Luksuzan, kompletno namešten petosoban stan u novoj zgradi izgrađenoj 2024. godine, sa useljenjem 2025. Stan se nalazi u mirnom i atraktivnom delu Petrovaradina.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 258.000 €, 116,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Na prodaju luksuzno opremljen stan u samom centru grada, u novijoj zgradi sa liftom, kvalitetne gradnje na drugom spratu. Sastoji se od hodnika, tri spavaće sobe, prostrane dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, wc-a i toaleta. Stan poseduje dve terase koje povezuju dve spavaće i dnevnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 610.000 €, 124,00 m2 cca 4920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Luksuzan porodični stan u srcu Beograd na vodi – Simfonija 2 Na prodaju ekskluzivan stan površine 124 m², smešten u jednoj od najtraženijih zgrada u okviru kompleksa Beograd na vodi – Simfonija 2. Idealan spoj savremenog dizajna, funkcionalnog rasporeda i prestižne lokacije sa prelepim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram, 679.000 €, 131,00 m2 cca 5180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

VRAČAR-HRAM, Fenomenalna, ekskluzivna novogradnja.Porodična intimna zgrada u centru dešavanja. Lokacija ovog objekta govori sve. Nalazi se ispod hrama Sv. Save u srcu Vračara i svih zbivanja,između Čuburskog i Neimarskog parka, na svega nekoliko koraka do najlepših osnovnih škola....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 360.000 €, 135,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1098092 - CENA 360000+ 3% agencijska provizija. Na prodaju ekskluzivan stan u urbanoj vili smeštena u mirnoj ulici, na Telepu, Cena stana je sa krovnom terasom od 300m2 . U cenu stana je uračunat PDV. Ova urbana vila nudi luksuzni život s lakoćom pristupa svim gradskim....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 540.000 €, 426,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Na prodaju luksuzna kuća u naselju Čalije, površine 426m2 na.placu od 427m2. Kuća se sastoji iz pet etaža, na prvoj etaži u suturenu je podrum, na drugoj etaži, koja je ujedno visoko prizemlje, nalazi se ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i kupatilo. Iz kuhinje....