• GoHome Professional
lift podrum zadnjih 14 dana - GoHome nekretnine mali oglasi
  • lift podrum zadnjih 14 dana - GoHome nekretnine mali oglasi
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift podrum zadnjih 14 dana

  • Za upit "lift podrum zadnjih 14 dana" pronađeno 137 nekretnina - prosečna cena 3.484 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosečna cena)
    • do 420000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 360.000 €, 91,00 m2 cca 3960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na jednoj od najtraženijih lokacija na Bežanijskoj kosi, u ulici Vespucijeva, prodaje se prostran i funkcionalan troiposoban stan. Zahvaljujući odličnom rasporedu i poziciji, ova nekretnina predstavlja idealan dom za porodicu ili sigurnu investiciju za izdavanje. Osnovne karakteristike:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 155.000 €, 45,00 m2 cca 3440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Grčića Milenka, 16/20, cg, uknjižen-Stvarna površina-45m2 , ugovorna površina-42.00m2, Odličan stan sa prelepim pogledom spreman za renovaciju. Stan se nalazi u ulici Grčića Milenka, nadomak ulice Vojislava Ilića. Spreman je za potpunu renovaciju i korišćenje njegovog maksimalnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 225.000 €, 46,00 m2 cca 4890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

2.0, 46m2, 1/3, TA, ktv, internet, interfon, podrum Mutapova ulica se nalazi u samom srcu Vračara, spajajući ulicu Bore Stankovića, kod Hrama Svetog Save, sa Njegoševom ulicom, kod Kalenić pijace. Nepokretnost se nalazi u prvom delu ulice, bliže Makenzijevoj ulici, ali dovoljno daleko....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'lift podrum zadnjih 14 dana'
230.000 €
219.900 €
225.000 €
  Stan, BEOGRAD, Blok 70a, 325.000 €, 106,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 70a - Omladinskih brigada 3. 0, 106m2 (lođa 22m2), PR/8, CG, lift, telefon, interfon, podrum U ponudi trosoban, dvostrano orijentisan (istok-zapad), delimično renoviran stan (PVC stolarija je postavljena). Nalazi se na odličnoj lokaciji u bloku 70a. U neposrednoj....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 179.000 € na 170.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 170.000 €, 71,00 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 179.000 €
15.05.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Jovana Bijelića, pr/4, eg, uknjižen-Stvarna površina-71m2 , ugovorna površina-71.00m2, Prodaje se uknjižen 3.0 stan u ulici Jovana Bijelića, u mirnom i najlepšem delu naselja Braće Jerković. Veoma je svetao, jednostrano orijentisan i odlično je povezan sa svim delovima grada. U stanu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 48.000 €, 27,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 131778, V/V, klima, uknjižen, podrum, ostava. SAJAM - ŠARMANTNO POTKROVLJE 27 m2. Za ljubitelje kosina i krovnih prozora! Podne površine je 27 m2, korisne 19 m2. VELUX prozori. Sa prozora je vidljiva okolina, Ima odvojenu spavaću sobu. Parket odrzavan kao i celi stan.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 280.000 €, 65,00 m2 cca 4310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Mileševska Sprat: 3 Spratnost: 6 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 370.000 €, 125,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Novi Beograd, Blok 62, Nehruova, 5.0 (adaptibilan u 6.0), 125 m2 sa terasom, VPR od IV sprata, cg, telefon, lift, interfon, video nadzor, topla voda, ktv, internet, klima, odmah useljiv, renoviran, uknjizen na 104 m2, podrum, starogradnja. Luksuzan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalvarija, 149.000 €, 50,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Prodaje se dvosoban stan u Zemunu, u ulici Marije Bursać, na drugom spratu od ukupno četiri, u zgradi bez lifta (starogradnja). Stan ima površinu od 50 m2 i funkcionalan raspored koji obuhvata dnevni boravak, spavaću sobu, kuhinju, hodnik, kupatilo i malu terasu. Uz stan ide i pripadajući....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 238.500 €, 57,00 m2 cca 4180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

2.0, 57m2( terasa 4m2), CG, IV/VII, lift, telefon, interfon, podrum. Uknjižena građevinska površina 57m2. U ponudi stan na izuzetnoj lokaciji, na granici između Zemuna i Novog Beograda, par minuta od Zemunskog keja. U neposrednoj blizini se nalazi vrtić, škola, market kao i pregršt....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 169.900 €, 61,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Stan na poslednjem spratu u ulici General Ždanova, preko puta Instituta za majku i dete. Stan je uknjižen u izvornom stanju, ali ima savršenu mogućnost za lepu adaptaciju. Ima veliku terasu koju koristi sa još jednim stanom, nezavisnu od stambenog prostora. Uz stan i pripadajući podrum.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 168.500 €, 51,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Na traženoj lokaciji u Paviljonima, u ulici Džona Kenedija, u ponudi je dvosoban stan, uknjižen 51 m2, a stvarne površine 60 m2 sa tri terase. Stan je svetao, dvostrano orjentisan i komforan, funkcionalnog rasporeda - iz hodnika se ulazi u sve prostorije. Na zapadnoj strani su: kuhinja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 506.900 €, 137,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lomina, 2/6, cg,-Stvarna površina-137m2 , ugovorna površina-126.00m2, U ponudi stan na dobroj lokaciji, odlično organizovan i funkcionalan, na prestižnoj lokaciji. Nalazi se u lepoj urednoj zgradi, nov lift. Ima ulaganja. Prostorije: hodnik, kuhinja-trpezarija, dnevni boravak, tri....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 137.000 €, 59,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Novi Železnik - Darinke Radović 2. 0, 59m2 (lođa 3m2), 2/6, CG, lift, telefon, interfon, video nadzor, podrum, parking U ponudi dvosoban, dvostrano orijentisan stan u izvornom stanju sa centralnim grejanjem, u odlično održavanoj zgradi sa liftom i video nadzorom. Postoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 280.000 €, 108,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Voždovac, Lekino brdo - Maksima Grokog 4.5, 108m2 (terasa 3m2), 4/5, CG, lift, telefon, interfon, podrum, garaža Odličan četvoroiposoban stan u zgradi novije gradnje sa dva garažna mesta na platformi. Stan je u dva nivoa, funkcionalan, svetao i sa funkcionalnim rasporedom prostorija.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 205.000 €, 50,00 m2 cca 4100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Podrum Prote Mateje Soba: 2 Godina izgradnje: 1960 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 385.000 €, 74,00 m2 cca 5200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Prelep salonski stan u jednoj od najlepših ulica u Beogradu. Stan je u izvornom stanju, ali dobro održavan. Zgrada ima lift. Stan se sastoji od dve spavaće sobe, dnevne sobe, kuhinje, ostave, wc i kupatila. Stan ima pripadajući podrum, kao i terasu na krovu zgrade. Uknjižen. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 349.000 €, 101,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Salonac kod Balkanske ulice, na raskrsnici sa ulicom Milovana Milovanovića. Stan je na 3. spratu od 5 zgrada ima lift i centralno grejanje. Takozvana kraljevska gradnja iz 1937.godine. Stan je četvorosoban, dvostran, sa dva ulaza, dva mokra čvora, ima i terasu koja jednim delom gleda....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 423.000 €, 146,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se izuzetno svetao i funkcionalan trosoban stan na odličnoj lokaciji u Ulici Vojvode Stepe, u neposrednoj blizini Voždovačke crkve. Stan se nalazi u kvalitetnoj višespratnici sa dva lifta, na šestom spratu, gde se nalaze svega dva stana, što pruža dodatni mir i privatnost.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 362.000 €, 99,00 m2 cca 3660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Odličan porodičan četvorosoban stan u mirnom kraju Botaničke bašte. Nalazi se na četvrtom spratu u lepo održavanoj zgradi bez lifta i dvostrano je orijentisan. Poseduje veliki sunčan dnevni borovak sa trpezarijom i kuhinjom. Ima 3 spavace sobe, 2 kupatila, zastakljenu lođu sa ostavom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 334.500 €, 116,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

U ponudi je moderan četvorosoban stan na Grbavici, u jednom od najtraženijih delova Novog Sada. Lokacija pruža odličnu povezanost sa svim važnim sadržajima, što ovu nekretninu čini pogodnom kako za porodičan život, tako i za svakodnevno funkcionalno korišćenje. Internet Kablovska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 349.999 €, 95,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Kej oslobođenja Sprat: 9 Spratnost: 19 Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 235.000 €, 53,00 m2 cca 4430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Podrum Kursulina Sprat: 1 Spratnost: 11 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 170.000 €, 64,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodajemo funkcionalan dvosoban stan na Julinom Brdu, u ulici Poručnika Spasića i Mašere. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, špajza i zastakljene terase. Nekretnina je u izvornom stanju i zahteva određena ulaganja, ali pruža....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 107.000 € na 105.000 € dana 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 105.000 €, 25,00 m2 cca 4200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 107.000 €
19.05.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Ljermontovljeva Sprat: 2 Spratnost: 8 Soba: 0.5 Godina izgradnje: 1975 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 238.000 €, 67,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Dr Agostina Neta Sprat: 6 Spratnost: 8 Soba: 2 Godina izgradnje: 1985 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 48.000 €, 27,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131778, V/V, klima, uknjizen, podrum, ostava. SAJAM - SARMANTNO POTKROVLJE 27 m2. Za ljubitelje kosina i krovnih prozora! Podne povrsine je 27 m2, korisne 19 m2. VELUX prozori. Sa prozora je vidljiva okolina, Ima odvojenu spavacu sobu. Parket odrzavan kao i celi stan.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 199.000 €, 42,00 m2 cca 4740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Podrum Smiljanićeva Sprat: 3 Spratnost: 5 Soba: 1 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 137.000 €, 59,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Darinke Radović Sprat: 2 Spratnost: 6 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 180.000 €, 55,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132120, II/, klima, lift, terasa, podrum. Prodaje se LUX, dvosoban kompletno renoviran stan na jednoj od najlepših, najtraženijih lokacija u gradu izmedju Limana 3 i 4 u Balzakovoj ulici kod Doma zdravlja. Stan je uknjižen 1/1, strukturno odličnog rasporeda, veoma prostran.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOČIN, 1.030.000 €, 900,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Beočinu Uknjižena Halu sa novim mašinama i kompletnom proizvodnjom vakum kesa 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Detaljna pretraga Prodaja Izdavanje Smeštaj Kuća Stan Garsonjera Lokal Poslovni prostor Apartman Hotel Šuma Industrijsko zemljište Stambeno poslovni prostor....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 190.000 €, 50,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Svetomira Nikolajevića Soba: 2 Godina izgradnje: 1957 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 190.000 €, 50,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zvezdara, Crveni krst - Svetomira Nikolajevića 2.0, 50m2 (terasa 5m2), VPR/5, CG, telefon, lift, interfon, podrum, parking U ponudi za prodaju dvostrano orijentisan stan na odličnoj lokaciji. Nalazi se u zgradi sa sopstvenim parkingom. Stan je u izvornom stanju, potrebno mu je sređivanje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 230.000 €, 80,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Najbolja zgrada na Banjici! Ulaz i hodnici kao novi, dva potpuno nova lifta, video nadzor Stan kompletno ispražnjen i spreman za renoviranje, stari parket skinut do košuljice, stavljena nova PVC stolarija. Dvostran, otvoren pogled, svetao. Sve nadohvat ruke. Odmah useljiv, moguća....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 375.000 €, 108,00 m2 cca 3470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Zahumska Soba: 3 Godina izgradnje: 2006 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 218.000 €, 36,00 m2 cca 6060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Kanalizacija Terasa Podrum Hilandarska Sprat: 3 Spratnost: 6 Soba: 1.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 240.000 €, 83,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Kablovska Internet Klima Lift Parking Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Serdara Janka Vukotica br.26 Sprat: 5 Spratnost: 8 Soba: 3.5 Godina izgradnje: 1975 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 280.000 €, 79,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Stari grad, centar - Bulevar despota Stefana 3.0, 79m2, 2/4, TA, interfon, podrum Salonski stan sa ogromnim potencijalom u srcu Starog grada – kod Skadarlije U jednom od najautentičnijih i najtraženijih delova centra Beograda, na uglu Bulevara despota Stefana i Džordža Vašingtona,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 187.000 €, 48,00 m2 cca 3900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Vidikovački venac Sprat: 1 Spratnost: 7 Soba: 1.5 Godina izgradnje: 1980 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 175.000 €, 39,00 m2 cca 4490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Kanalizacija Terasa Podrum Jovana Ćirilova Sprat: 3 Spratnost: 6 Soba: 1.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 199.800 €, 50,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

2.0, 50m2, terasa 4 m2, lift, TA, ostava, podrum, VPR/V,lift, telefon, interfon. Uknjiženo 50m2 Lokacija stana je iznad Požeške ulice, u mirnom, parkovskom okruženju, a u blizini su veće prodavnice, apoteka, vrtić, škola, stajalište gradskog javnog prevoza. Idealan za život, kako....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 119.900 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Braće Jerković Soba: 1 Godina izgradnje: 1977 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 133)

<< <1 2 3 4> >>

Česte pretrage za nekretnine

  • stan u Beogradu 120 000 eura