• GoHome Professional
lift do 60 m2 pala cena najnovije renovirano - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • lift do 60 m2 pala cena najnovije renovirano - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lift do 60 m2 pala cena najnovije renovirano

  • Za upit "lift do 60 m2 pala cena najnovije renovirano" pronađeno 2 nekretnina - prosečna cena 3.399 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 270000 eura
    • do 330000 eura (prosečna cena)
    • do 400000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 49.900 € na 47.900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Železnik, 47.900 €, 16,00 m2 cca 2990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 49.900 €
17.05.2026 - 47.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odlična garsonjera u lepoj zgradi koja je nekad bila samački hotel u Železniku, ulica Radnih akcija. U blizini se nalaze svi sadržaji neophodni za komforan i lagodan život, prodavnice, pijaca, dom zdravlja, gradski prevoz, skola, vrtići. Stan je kompletno renoviran pre godinu-dve.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 164.000 € na 156.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 156.000 €, 41,00 m2 cca 3810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 185.000 €
11.05.2026 - 164.000 €
17.05.2026 - 156.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na poslednjem spratu zgrade nedaleko od Gradske bolnice prodaje se stan sa pogledom na grad. Kompletno renoviran, uknjižene površine 34m2 (mereno 41m2) sa izlaskom na terasu površine preko 100m2. Nalazi se u održavanoj zgradi sa dva lifta, neparni vozi do XV sparat. Sastoji se od....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 164.000 € na 156.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 156.000 €, 41,00 m2 cca 3810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 185.000 €
11.05.2026 - 164.000 €
17.05.2026 - 156.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-1 (od ukupno 0)

<< <1> >>