• GoHome Professional
kuće pantelej niš - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • kuće pantelej niš - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće pantelej niš

  • Za upit "kuće pantelej niš" pronađeno 144 nekretnina - prosečna cena 1.015 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 210 m2
    • do 260 m2
    • 260 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 260 m2
    • 310 m2
  •  Po ceni
    • do 74000 eura
    • do 92000 eura (prosečna cena)
    • do 110000 eura
    • do 928 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • centralno grejanje
    • potkrovlje
    • 2.sprat
    • parking
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NIŠ, Pantelej, 150.000 €, 127,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se deo kuće na Bulevaru Medijana. Prizemlje je 72mkv open space sa kancelarijom i kupatilom. Na I spratu je stan trosobne strukture, tri odvojene sobe, odvojena kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i terasa. Za prvi sprat je odvojeno spoljno stepenište. Grejanje je etažno, zasebno....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 184.000 €, 100,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju fina prizemna porodična kuća novije gradnje u naselju Podvinik na 5 km od centra. Nalazi se u mirnom okruženju i sve više atraktivnom za porodično stanovanje. U neposrednoj blizini su vrtić, škola, ambulanta, pošta. Građena je od ytonga (25 cm) sa stiroporom 5 cm, čime....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 77.000 €, 110,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan stan u kući u blizini železničke stanice. Kompletno je preuređen kao poslovni prostor, inače višenamenski upravo zbog svoje pozicije i lokacije. Trenutno je opremljen kao hostel ali ima mogućnosti za otvaranje restorana ili neke druge trgovinske delatnosti. Poslovni....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 280.000 €, 360,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

u prilici smo da vam ponudimo prelepu kucu na 4 ara placa,kuca je u osnovi 120m2 i sastoji se od PR+I+PK i ima 2 ulaza,radjena je u polu etazama,3 terase od 4m2 i jedna 15m2 na placu je garaza 70m2.kuca je uknjizena.Za vise informacije pozvati>065/222 3922,065/883 3446,065/9513 377,060/7513....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 375.000 €, 500,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelepo domaćinstvo u Donjem Komrenu, Crveni krst. Pogodno za četiri porodice. Ukupna površina placa je 1060m2, sastoji se od tri parcele i četiri porodilčna objekta.Prvi objekat ima oko 300m2 (118m2 u osnovi , Po+P+I+Pk). Prizemlje i sprat su identične četvorosobne strukture,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 200.000 €, 300,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća u Durlanu, u blizini Niteksa. Kuća je površine 300m2, poseduje prizemlje i I sprat. Prizemlje se sastoji od hodnika, dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom i kupatila, I sprat ima identičan raspored. Kuća ima dvorište, površine 2ara,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 280.000 €, 400,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo odličnu stambeno poslovnu kuću na ekstra lokaciji na placu od 3.6ari, između somborskog bulevara i knjaževačke ulice. Kuža je u osnovi 137m2 i sastoji se od prizemlja, neto površine 110m2 u kojoj je poslovni prostor-magacin, sprat je u funkciji četvorosobnog....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 340.000 €, 300,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Durlanu. Porodična stambena zgrada je Pr+1+2(prizemlje,prvi sprat,drugi sprat) u osnovi 100m2.zemljište sa zgradom 377m2. Sastoji se od tri stambene jedinice. Prizemlje se sastoji od dnevne sobe, trpezarije,kuhinj plus lokal. Prvi i drugi sprat u funkciji trosobnog....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 75.000 €, 50,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Durlanu površine 50m2 i placem od 1,65a. Kuća je useljiva, samostojeća, plac je blagi pravougaonik. Kuća se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje, dve sobe i kupatila. Grejanje je na TA i čvrsto gorivo. Kuća ima brodski pod, podovi su obloženi laminatom, a u kuhinji....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 65.000 €, 144,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je stan koji se nalazi u kući u Durlanu. Kuća je spratnosti P+3, ima zajednički ulaz, iz hodnika kuće se ulazi u svaki stan posebno. Stan je u prizemlju površine 46m2 i pored njega se nalazi garaža koja se posebno prodaje. Stan ima dobar i funkcionalan raspored, poseduje....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 160.000 €, 80,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Razmišljate o kupovini kuće, želite da imate komfor koji Vam u stanu nedostaje, dvorište, da budete u mirnijem kraju a želite modernu i kvalitetnu kuću onda ste možda našli to što ste tražili. Prodaje se kuća na odličnoj lokaciji u Durlanu. Površine je 80m2, nalazi se na placu od....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 170.000 €, 190,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća – Niš, naselje Čalije Prodaje se prostrana, novije građena kuća u jednom od najmirnijih i najatraktivnijih delova Niša – naselje Čalije. Osnovne karakteristike: Površina: 190 m² Struktura: prizemlje + sprat + potkrovlje + podrum Mirno i bezbedno okruženje Lokacija:....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 199.000 €, 190,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U potrazi ste za porodičnom kućom, želite da imate komfor koji Vam u stanu nedostaje, dvorište, da budete u mirnijem kraju a opet dobro povezani za gradskim jezgrom? Mi imamo ponudu koju vredi pogledati. Prodaje se kuća bruto površine 295m2 u naselju Čalije. Kuća je spratnosti Pr+1+Po....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 900.000 €, 300,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kucć u Beverli Hilsu kao poslovni prostor sa dvorištem i garažom. Površine je 300m2, sastoji se iz suterena, prizemlja i sprata. Grejanje je na sopstveni kotao. Kuća je opremljena svim kancelarijskim nameštajem, stolicama,kuhinjom, aparaturom i klimama. Postoji mogućnost....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 200.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se plac u Vrežini. Površine je 10ari, ima asfaltni prilaz. Postoji mogućnost priključka za vodu, struju kanalizaciju. Na placu se nalazi montažna hala. Plac je kompletno ograđen i tamponiran, pogodan je za gradnju kuće. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama i....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, Na upit, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se sprat kuće na Panteleju. Površine je 60m2, nalazi se na visokom prizemlju. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je na TA peć. Izdaje se samcima i parovima. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci.....