• GoHome Professional
kuće pantelej niš što jeftiniji - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • kuće pantelej niš što jeftiniji - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće pantelej niš što jeftiniji

  • Za upit "kuće pantelej niš što jeftiniji" pronađeno 144 nekretnina - prosečna cena 1.015 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 210 m2
    • do 260 m2
    • 260 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 260 m2
    • 310 m2
  •  Po ceni
    • do 74000 eura
    • do 92000 eura (prosečna cena)
    • do 110000 eura
    • do 928 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NIŠ, Pantelej, 410.000 €, 400,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ Pantelej kod Crkve, NOVIJA kompletno sređena LUX opremljena prelepa kuća, vrhunskog kvaliteta gradnje, struja, voda, kanalitacija, plus bunarska voda, uredna dokumentacija, uknjižena, svojina 1/1, sastoji se od četiri LUX troiposobna stana, tri zasebna ulaza, garaža,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 410.000 €, 560,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelepa porodična kuća odlične gradnje u blizini Pantelejske crkve. Nalazi se na lepoj lokaciji za miran porodični život, udaljena od centra na svega 3km. Izgrađena je planski i po evropskim standardima, te pruža mnogo mogućnosti u uređenju enterijera shodno potrebama budućeg....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 412.000 €, 350,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Ako ste u potrazi za velikom porodičnom kućom koja je ostvarenje Vaših snova, onda pogledajte ovu ponudu. Prodaje se predivna luksuzna kuća na lepoj lokaciji na Panteleju. Kuća je ukupne površine 350m2, poseduje Sut+I+II sprat. Nalazi se na placu površine 4,5ari. Samu nekretninu karakteriše....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 412.400 €, 332,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju lux porodična vila, izuzetne, novije gradnje, sa bazenom. Nalazi se u Durlanu na idelnoj lokaciji za miran porodični život, a nadomak svih vitalnih ustanova, šoping zone, OŠ, vrtića, pijace. Vila je u osnovi 161m2, uknjižene površine 332m2, spratnosti podrum, visoko prizemlje....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 430.000 €, 400,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo komfornu, porodičnu kuću sa dvorištem, na lepoj lokaciji na Panteleju. Ekskluzivna kuća od 400 kvadrata, nalazi se na uređenom, pripadajućem placu površine 4,5ara. Poseduje Pr+I+Pk. Izgrađena 2007. godine, ova porodična kuća i danas je savršeni pokazatelj....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 450.000 €, 175,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je nova luksuzno opremljena i kvalitetno izgrađena kuća, jedna od najlepših u gradu. Nalazi se na Panteleju, u mirnom delu grada i pruža potpuni komfor za moderan i prijatan život višečlane porodice. Sastoji se od prizemlja u dva nivoa, koje čine ulazni funkcionalni hodnik,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 450.000 €, 380,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzna porodična kuća na Panteleju, korisne površine 380m2, koja se nalazi na placu površine 419m2 (4.19ar) u mirnom i urbanom delu grada, van gradske gužve. Kuća je strukture Po + Pr + I (podrum, prizemlje, sprat). Etaže su povezane unutrašnjim stepenicama, a iz podruma....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 450.000 €, 450,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.06.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

u prilici smo da Vam ponudimo prelepu kuću u naselju Pantelej PO+PR+I+PK=450m2,plac koji izlazi na dve ulice P=6.93ara. Kuća ima 3 ulaza,4 brojila tako da može svaki stan da bude zaseban. Na placu ima pomoćni objekat,garaža, bunar sa pijaćom vodom, voćnjak. struktura prizemlja:....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 460.000 €, 560,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 515.000 €, 262,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Dr Dragiše Mišovića, Pantelej, 515000€, 262m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Kuća, Dr Dragiše Mišovića, Pantelej Dr Dragiše....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 515.000 €, 383,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se porodična kuća na placu od 484m² . Kuća je u osnovi 131m² i sastoji se od tri odvojene stambene jedinice, idealna za veću porodicu ili izdavanje. U sklopu objekta nalaze se dve garaže, kao i prostrano dvorište. Mogućnost adaptacije i nadogradnje.Nekretnina se nalazi u mirnom....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 540.000 €, 426,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Na prodaju luksuzna kuća u naselju Čalije, površine 426m2 na.placu od 427m2. Kuća se sastoji iz pet etaža, na prvoj etaži u suturenu je podrum, na drugoj etaži, koja je ujedno visoko prizemlje, nalazi se ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i kupatilo. Iz kuhinje....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 600.000 €, 600,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dve luksuzne kuće u izgradnji, strukture Po+P+II. Kuće će biti funkionalno i moderno urađene po visokim standardima i od najkvalitetnijih materijala. Nalaze se u mirnom delu grada, u naselju Čalije, blizu je vrtića i odlično povezan sa svim delovima grada. Kuće su istih....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 721.000 €, 500,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća na odličnoj lokaciji u mirnoj ulici u Durlanu, građena po nesvakidašnjim standardima na placu od 5 ari. Kuća se sastoji od suturenskog dela, prizemlja, dva sprata i potkrovlja. Osnova kuće je 108 m2 ( ukupna površina preko 500 m2). Kuća nije završena tako da je moguće....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 750.000 €, 500,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.12.2023.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Durlan, Pantelej, 750000€, 500m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Kuća, Durlan, Pantelej Durlan.

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 900.000 €, 300,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kucć u Beverli Hilsu kao poslovni prostor sa dvorištem i garažom. Površine je 300m2, sastoji se iz suterena, prizemlja i sprata. Grejanje je na sopstveni kotao. Kuća je opremljena svim kancelarijskim nameštajem, stolicama,kuhinjom, aparaturom i klimama. Postoji mogućnost....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, Na upit, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan u kući u Durlanu. Površine je 65m2, dvosobne strukture, nalazi se u prizemlju. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevne sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Grejanje je na gas. Ispred kuće je parking mesto. Stan je opremljen nameštajem i potrebnim....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, Na upit, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se sprat kuće na Panteleju. Površine je 60m2, nalazi se na visokom prizemlju. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je na TA peć. Izdaje se samcima i parovima. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci.....