• GoHome Professional
kuce beograd zadnjih 14 dana 210 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuce beograd zadnjih 14 dana 210 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuce beograd zadnjih 14 dana 210 m2

  • Za upit "kuce beograd zadnjih 14 dana 210 m2" pronađeno 15 nekretnina - prosečna cena 2.102 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 180000 eura (prosečna cena)
    • do 210000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEOGRAD, 260.000 €, 209,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Cara Dušana, pr/1, cg, uknj.-Stvarna površina-209m2 , ugovorna površina-209.00m2, Prodaje se kvalitetno građena, uknjižena kuća u ulici Cara Dušana, u srcu Surčina. Ova nekretnina predstavlja savršen spoj komfora, funkcionalnosti i privatnosti, idealna za veliku porodicu ili kao investicija....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Senjak, 890.000 €, 212,00 m2 cca 4200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo izuzetnu nekretninu sa prostranim dvorištem, garažom, poslovnim prostorom i odvojenim gostinjskim delom. Smeštena u najtišoj i najprestižnijoj zoni Beograda, u samom srcu Senjaka, ova nekretnina pretstavlja retku priliku za kupce koji tragaju za nečim zaista posebnim....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Kluz, 465.000 €, 207,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Porodična kuća na Zvezdari, u naselju Zeleno brdo, ukupne površine 207 m2, nalazi se u mirnoj ulici u neposrednoj blizini Bulevara kralja Aleksandra, Zvezdarske šume, SC Olimp, pijace, doma zdravlja, škola i drugih važnih sadržaja.Kuća se sastoji od dva trosobna dupleks stana, što....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuce beograd zadnjih 14 dana 210 m2'
175.000 €
175.000 €
698.000 €
  Kuća, BEOGRAD, Lion, 850.000 €, 210,00 m2 cca 4050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Radoja Domanovića , sut+pr+I,-Ugovorna površina kuće je 76m2. Izuzetno lep, porodičan dom u mirnoj ulici na Zvezdari, u blizini Bulevara kralja Aleksandra, sportskog centra Olimp i Zvezdarske šume. Kraj ima odličnu infrastrukturu, u blizini su dve osnovne škole, dve srednje škole,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Braće Jerković, 390.000 €, 210,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

*Siva stena, spratna, gas, uknjižena-Stvarna površina-210m2 , ugovorna površina-210.00m2, Prodaje se uknjižena kuća u ulici Siva Stena u neposrednoj blizini Tržnog centra Stadion, koja se sastoji od ukupno 3 nezavisne stambene jedinice, garaže i placem od 3.6 ari. Grejanje na gas,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zvezdara, 330.000 €, 214,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Terasa Podrum Oštreljska Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 55.000 €, 214,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132048, 21a, pr+l, struja, uknjizen, za renoviranje, stara gradnja, dvoriste/basta, cela. Nudimo vam u opstini Mladenovac,Vlaska,plac od 21 ara,sa cetiri uknjizene kuce. U potpunosti su za renoviranje. Sveukupna kvadratura svih cetiri kuca je 214 kvm.Ima struja,monofazno....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Palilula, 360.000 €, 205,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Kanalizacija Interfon Velje Miljkovića Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Palilula, 300.000 €, 204,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Terasa Interfon Despotovačka Soba: 10 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 290.000 €, 200,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prestižnom kompleksu Kosmajski vrtovi, u srcu netaknute prirode Kosmaja, nalazi se luksuzna vila koja predstavlja savršen spoj modernog dizajna, privatnosti i vrhunskog komfora. Vila površine 200m smeštena je na pažljivo uređenoj i ograđenoj parceli, okruženoj zelenilom i mirom,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Novi Grad, 330.000 €, 228,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prizemna starija kuća, na delu parcele površine 3,85 ari. Za kompletno sređivanje ili izgradnju nove kuće, objekta spratnosti Pr+2+Ptk. Mogućnost formiranja podzemnog dela za garažni prostor i druge prostorije. Uknjižena na 188m2, mereno 228m2. Zemljište je pravo svojine bez zabeležbi....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 560.000 €, 228,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuca se nalazi u mirnom delu naselja Bezanijska kosa 1. u blizini SC 11. april. Sastoji se od 4. etaze: suterena, prizemlja, sprata i potkrovlja. Uknjizena je na 96m2 (prizemlje i sprat) a stvarna povrsina etaza (sa terasama i garazom) je 228m2, plus dvoriste od 20m2. SUTEREN je povrsine....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 530.000 €, 229,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Kuća se nalazi na placu od 5.7ari na uzvišenju sa prelepim pogledom na grad u mirnom okruženju porodičnih kuća bez stambenih zgrada. Lokacijski dobro povezana sa Bulevarom Kralja Aleksandra (10 min.peške) tik pored Zvezdarske šume (300m), do Olimpa 20min peške.Na 20 min. šetnje do....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 200.000 €, 190,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Radnička, pr/1, eg,-Stvarna površina-190m2 , ugovorna površina-129.00m2, Na prodaju kuća u Surčinu na dva nivoa, smeštena na 8,28 ari placa, u mirnoj ulici na ulazu u Surčin. Moguća je i zasebna prodaja stana u prizemlju po posebno dogovorenoj ceni sa delom pripadajućeg dvorišta.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-14 (od ukupno 11)

<< <1> >>