• GoHome Professional
kuce NOVI SAD - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • kuce NOVI SAD - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuce NOVI SAD

  • Za upit "kuce novi sad" pronađeno 4 439 nekretnina - prosečna cena 1.962 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2
    • do 160 m2
    • 160 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 160 m2
    • 190 m2
  •  Po ceni
    • do 130000 eura
    • do 160000 eura (prosečna cena)
    • do 200000 eura
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • uknjižen
    • luksuzan
    • pogodan
    • namešten
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NOVI SAD, Sajlovo, 309.000 €, 295,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam spratnu kuću na Sajlovu koja je podeljena i uknjizena kao 4 stambene jedinice. Kuća je u sirovom stanju, sprovedena je voda i struja. Nalazi se u mirnom delu Sajlova, postoji i mogućnost kupovine posebno svakog stana, ODLIČNA investicija. Za više informacija pozovite....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 257.500 €, 203,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična kuća u Ledincima, novogradnja, kuća sa lepim velikim placem Bez ulaganja, pvc stolarija, laminat i keramika na podovima. Kuća je gradjena čvrstim matrijalom. Lep pogled na Dunav. Za više informacija pozovite! Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, U blizini....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 420.000 €, 161,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Mitropolita Stratimirovića, Novi Sad, 420000€, 161m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Kuća, Mitropolita Stratimirovića,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 1.300.000 €, 591,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.08.2024.,

www.indomio.rs

- Popovica, Sremska Kamenica - površine: - korisna 591m2 - gradjevinska 859m2 - parcela 718m2 - specifikacija: ALU stolarija, 53 cm cca zid debljine ( cigla,vazdušni pojas, izolacija, cigla), podno grejanje (toplotne pumpe i gas), prirodni kamen podovi, vrhunska keramika i sanitarijenajviši....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 399.000 €, 212,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.09.2022.,

www.indomio.rs

Odlična porodična kuća PR+I+TAV, u mirnom delu Telepa gde je područje urbanistički uređeno isključivo za porodično stanovanje, kolski ulaz, ograđen plac, održavan i uređen vrt, blizina glavnih saobraćajnica u gradu, mogućnost pravljenja i potkrovlja. Kuća se sastoji i od dodatna 2....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 278.100 €, 155,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.01.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je jedinstvena vikendica smeštena u prelepom prirodnom okruženju, sa fantastičnim pogledom na Novi Sad i Frušku goru. Ova nekretnina pruža sve što je potrebno za uživanje u miru i tišini, ali i za brzi pristup urbanim sadržajima. Idealna je za ljubitelje prirode, ali i za....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 123.600 €, 168,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuca u Petrovaradinu koja je sastoji iz dva dela. Novi deo je nadogradjen na stari i njega cine u prizemlju kupatilo, kuhinja, soba, hodnik iz kojeg stepeniste vodi na sprat gde su jos dve sobe. Iz velike sobe u prizemlju se ulazi u jos dve sobe koje pripadaju staroj kuci.....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 360.500 € na 319.300 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NOVI SAD, Futog, 319.300 €, 200,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 360.500 €
22.02.2026 - 319.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

*NAŠA PREPORUKA*Prodajemo u Centru Futoga Uknjiženu Porodičnu kuću 200 m2 na TOP-TOP LOKACIJIKuća je Spratna Petosobna , kvalitetne gradnje ,svetla je i funkcionalna ima dve stambene jedinice,Pet spavaćih soba,dva mokra čvora,Terasu i Garažuu dvorištu postoji tri Poslovna....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Detelinara, 206.000 €, 98,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2022.,

www.oglasi.rs

Prizmena kuća na jednoj od atrkativnijih lokacija u gradu. Kuća renovirana, ne zahteva veća ulaganja, osim higijenskih. Sastoji se iz dva potpuno odvojena dela, pogodna za višečlanu porodicu. Vredi pogeldati, za više informacija pozovovite. 021/230-00-31 064/803-22-32 art.nsgroup@gmail.com....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 206.000 €, 160,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Garaža, suteren, prizemlje i potkrovlje. Stan ima dva ulaza, jedan sređen za život, a drugi u sirovom stanju. Potkrovlje takođe u sirovom stanju.3 Za više informacija pozovite 0621048521 Agencijska šifra: 528730 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 149.000 €, 128,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Žrtava Fašizma, Novi Sad, 149000€, 128m², Četvorosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Kuća, Žrtava Fašizma, Novi Sad Žrtava Fašizma.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 200.850 €, 86,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća na Fruškoj gori – mir, priroda i komfor na dohvat ruke! Prodaje se prelepa kuća smeštena u srcu Fruške gore, idealna za odmor, život u prirodi ili kao investicija za turizam. Opis nekretnine: Kuća se nalazi u mirnom i zelenilom okruženom delu Fruške gore, sa predivnim....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Lipov Gaj, 139.000 €, 136,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2022.,

www.indomio.rs

Fantastična kuća na odličnoj lokaciji. Plac i kuća uknjiženi 1/1 na vlasnika, kuća je uknjižena na 136m2, u stvarnosti ima oko 380m2. Prizemlje i prvi sprat su završeni, potrebna su određena ulaganja. Potkrovlje je u sirovom stanju. Uz određena ulaganja dobićete fantastičnu kuću na....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 175.000 €, 99,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Direktno od investitora! Predstavljamo Vam prodaju porodične kuće u nizu koje se nalazi u mirnom kraju, na 5 kilometara udaljenosti od centra grada. Investitor pouzdan i poznat po kvalitetu gradnje, dizajnu i poštovanju dogovorenih rokova. Svaka kuća poseduje sopstveno ograđeno dvorište....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 200.000 €, 250,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 81286, 4a, spratna, uknjizen, novogradnja. Na prodaju prelepa kuca na Klisi, nova namestena, odmah useljiva. Ima 6 soba, dva sprata, potkrovlje, dva kupatila, dvoriste. Ima kamin,ogradjena je zelenom ogradom, sa unutrasnje strane zicom. Svaka soba izlazi na terasu.....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 269.000 €, 74,00 m2 cca 3640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U PONUDI ZA PRODAJU KUĆA LUX OPREMLJENA, UKNJIŽENA 1/1 NA IME VLASNIKA BEZ IKAKVOG TERETA, IDEALNA ZA BIZNIS/INVESTICIJU, ALI I ZA ŽIVOT. GRAĐENA OD ČVRSTOG MATERIJALA, PODNO GREJANJE, CENTRALNA KLIMATIZACIJA. UREĐENO DVORIŠTE, BAZEN, ĐAKUZI, TEPIDARIJUM (PROSTORIJA ZA RELAKSACIJU....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 390.000 €, 340,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2022.,

www.indomio.rs

ČETVOROSOBNA KUĆA 340m² - 390.000€ KLISA.UKNJIŽENA.P+1+Pk.PRIZEMLJE SE SASTOJI OD 3 LOKALA.SVAKI IMA SANITARNI ČVOR.SPRAT IMA 183m² I MOŽE FUNKCIONISATI KAO DVE ODVOJENE CELINE.PLAC IMA OKO 800m².PODNO GREJANJE.MOGUĆNOST POTKROVLJA. .

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Centar, 360.500 €, 238,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 3089776- Uknjižena kuća, svi papiri su uredni i MOŽE NA KREDIT. Kuća je novije gradnje, kvalitetno izgradjena - sendvič zid blok+stiropor+cigla+stiropor i na kraju fasada. Nedavno je dodatno sredjivana. Nalazi se na početku Veternika. Dvorište je uredjeno i ima svoju....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Adice, 319.000 €, 179,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2025.,

www.indomio.rs

ADICE, 179m² ++|++Kuća u centralnom delu Adica, uknjižene površine 95m², korisne 179m² na placu od 286m². Uknižena garaža od 24m², odvojen prostor za lokal sa posebnim ulazom i mokrim čvorom od oko 30m². Kuća je izgrađena od kvalitetnog prirodnog materijala (cigla-kamen-drvo), centralno....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Lipov Gaj, 123.600 €, 72,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Odlična spratna kuća za kompletno ulaganje. Mogućnost odvajanja dve stambene jedinice. Lep plac, miran kraj. U blizini škole, vrtića, kompletna infrastruktura potrebna za život. Pozovite za više informacija i gledanje. .

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Sremska Kamenica, 329.000 €, 322,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.09.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Mirisna poljana, Sremska Kamenica, 329000€, 322m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Kuća, Mirisna poljana, Sremska Kamenica....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 293.550 €, 104,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se porodična kuća u mirnom i uređenom delu Petrovaradina, u ulici – Mažuranićeva, idealna za porodičan život ili kao investicija. Osnovne informacije Tip: Samostalna kuća Etaže: 2 Površina kuće: 104 m² Površina placa: 688 m² Grejanje: Na gas Materijal: Cigla Stanje: Potrebno....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 750.000 €, 582,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Vila od 582 m2 Po+Pr+Sp+PK , suterenskim prostorom i sa prostranim lepo uređenim dvorištem . Ograđena je visokom betonskom ogradom sa tri strane i ulaznom kapijom od kovanog gvožđa sa prednje strane sa daljinskim upravljanjem , video nadzorom, zaštićeni ste u svom intimnom prostoru....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Sajlovo, 360.500 €, 360,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo u Sajlovu Uknjiženu Spratnu kuću 360m2 na ODLIČNOJ LOKACIJIKuća se nalazi u Najurbanijem delu naselja na placu od 600 m2,poseduje dve odvojene stambene jedinice i ima svu infrastrukturublizina GSP prevozaOBAVEZNO POGLEDATI više informacija na tel. 065/385 8880Mišo....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 928.000 €, 191,00 m2 cca 4860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.09.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Širine, Petrovaradin, 928000€, 191m², Četvorosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Kuća, Širine, Petrovaradin Širine.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 297.000 €, 188,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Nova 43, Novi Sad, 297000€, 188m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Kuća, Nova 43, Novi Sad Nova 43.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Adice, 275.840 €, 184,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2022.,

www.indomio.rs

U ponudi fantastična spratna petosobna kuća na Adicama. Kuća poseduje prelepo dvorište sa velikom garažom od 56m2 koja poseduje i mokri čvor. Na donjem spratu se nalaze dnevni boravak, kuhinja, wc, kupatilo, trpezarija i trem sa izlazom na dvorište. Na gornjem spratu se nalaze tri....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 600.000 €, 400,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Jastrebačka, Novi Sad, 600000€, 400m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Kuća, Jastrebačka, Novi Sad Jastrebačka.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 521.750 €, 210,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Rajska, Novi Sad, 521750€, 210m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Kuća, Rajska, Novi Sad Rajska.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 61.800 €, 66,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Vikendica na Kamenjaru 1 Agencija Moj Dom prodaje spratnu vikendicu na Kamenjaru koja se nalazi u drugom redu od Dunava. Nekretnina zahteva ulaganja i mogucnost uredjenja prema sopstvenim zeljama i potrebama. Trenutno je grejanje na tvrdo gorivo sa mogucnoscu uvodjenja gasa. Odlicna....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 185.400 €, 170,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Lepa mala prizemna kuća, starije, ali kvalitetne gradnje, sa dva ulaza, pogodna za život dve porodice. Potrebna rekonstrukcija, a pogodno i za izgradnju novog objekta poslovno-stambene namene. Ako tražite tako nešto, na pravom ste mestu. Ne propustite priliku i pozovite nas za više....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 370.000 €, 194,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2023.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Kozaračka, Novi Sad, 370000€, 194m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Kuća, Kozaračka, Novi Sad Kozaračka.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 60.000 €, 65,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.06.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Kamenjar, Novi Sad, 60000€, 65m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Kuća, Kamenjar, Novi Sad Kamenjar.

 
 
 
 
+36%

Promena cene sa 360.500 € na 489.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 489.000 €, 220,00 m2 cca 2220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 360.500 €
03.04.2026 - 489.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Odmah useljiva kuća u Veterniku, u blizini Lipovog gaja. Kuća ima ogroman dnevni boravak i 5 spavaćih soba, tri sanitarna čvora i mogućnost da se veliki tavan pretvori u stambeni prostor. Garaža je u sklopu kuce, a ispred su i parking mesta. Kuća je izuzetno kvalitetno zidana duplim....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 499.000 €, 260,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Telep, kuća 260m² + pomoćni objekat 110m² ++|++ Kuća površine 260m² (suteren + prizemlje, 2*130m²), sa uređenom terasom od 40m². U dvorištu kuće se nalazi i drugi objekat, površine 80m², renoviran, namešten, sa terasom od 50m². U dvorištu se nalazi i garaža od 30m². Velik lep plac,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 185.400 €, 170,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2023.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE KUĆA NA KLISI, VIDOVDANSKO NASELJE--- Agencijska šifra 3000277. Kuća se nalazi na veoma mirnoj i tihoj lokaciji, i uknjižena je. Sastoji se od prizemlja, sprata i tavana, funkcioniše kao 2 odvojena stana, ispred je betonirano dvorište, struja,voda, kanalizacija, gas.. Za....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Salajka, 450.000 €, 200,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 77440, 3a, spratna, uknjizen. Kuca pogodna kako za porodicno stanovanje, tako i za razne poslovne i usluzne delatnosti, poput ordinacija hostela. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399- 0210 Prikaži....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 204.300 €, 168,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.11.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se porodična kuća na Kamenjaru, površine 168m2. Kuća je potpuno opremljena, grejanje etažno, lepo veliko dvorište. Lep raspored prostorija u kući. U donjem nivou su dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba, hodnik, veliko kupatilo, prostorija za veš mašinu, mašinu....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Rotkvarija, 406.850 €, 272,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.07.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižena prizemna kuća u samom centru grada. Veoma interesantna za investitore. Za više informacija pozvati. .

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 185.400 €, 90,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Uknjižen deo dvojne kuće na Klisi. Na prizemlju i spratu nalaze se četiri sobe, kuinja i dva kupatila. Grejanje na gas, manja terasa is pred ulaza u kuću, Iza kuće je uknjižena nusprostorija od 25m2. IDS - 3081332. Kuća, Novi Sad - Klisa | Prodaja · 90m² · 185.400€.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 155.000 €, 89,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Ljudevita Gaja, Novi Sad, 155000€, 89m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Kuća, Ljudevita Gaja, Novi Sad Ljudevita Gaja.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 225.000 €, 263,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Suteren+prizemlje+potkrovlje. Suteren;dve garaže, tehničke prostorije, Prizemlje: veliki dvenvi boravak, odvojena kuhinja, trpezarija, dve sobe, kupatilo. Sprat: 3 sp.sobe, (jed.sp.soba nije završena) kupatilo. Kuća ima i PP 20 m2 sa posebnim ulazom. Kuća veoma kvaliteno gradjena,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 421-462 (od ukupno 645)

<< <7 8 9 10 11 12 13 14 15 16> >>