• GoHome Professional
kuce BEOGRAD do 150.000 evra - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • kuce BEOGRAD do 150.000 evra - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuce BEOGRAD do 150.000 evra

  • Za upit "kuce beograd do 150000 evra" pronađeno 310 nekretnina - prosečna cena 1.230 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po ceni
    • 140000 eura (malo jeftiniji)
    • 150000 eura (malo skuplji)
    • do 1000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEOGRAD, Palilula, 110.000 €, 62,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2024.,

www.mojkvadrat.rs

Parking Psunjska Spratnost: 1 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 110.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2019.,

www.klikdooglasa.com

Nezavrsena, [telefon] poslovni prostor, [telefon] stan sa [telefon] sobe ,kupatilo,dnevna soba sa trpezarijom svetla i suncana ,zasebna kuhinja sa ostavom,mali wc ,dva hodnika. Odvojen dnevni od spavaceg dela.Terasa velika sa prvoklasnim gelenderima. Uradjena voda,struja i grejanje....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Slavija, 110.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2024.,

www.klikdooglasa.com

Sojenica na Savi (nova) Novobeogradska strana. 20 km od Slavije, 2 km iza ostruznickog mosta. 72kvm, 40kvm natkrivena terasa. 20 kvm pomocnog prostora u prizemlju. 110 000 evra.Kontakt: 0641150336 .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Blok 45, 110.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.09.2024.,

www.klikdooglasa.com

Prodaje se kuća na izuzetnoj lokaciji, u neposrednoj blizini okretnice u Bloku 45, Novi Beograd. Kuća površine 100 kvadratnih metara je ozidana i pokrivena, sa predviđenim sledećim rasporedom: na prvom spratu se nalaze prostrani dnevni boravak, kuhinja i kupatilo, dok se na drugom....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 109.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2024.,

www.klikdooglasa.com

Prodajem kucu na Avali (Suplja Stena ) Zikice Jovanovica Spanca 97 120 kvadrata plus pomocni objekat kuca poseduje gradsku vodu i kanalizaciju kuca se nalazi na 8 ari placa kuca ima 4 sobe i jedno kupatilo kuca ima dva sprata, cena 109.000 eura +381600236350 .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 105.000 €, 250,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.10.2024.,

www.eminentnekretnine.rs

Odlična renovirana kuća na 30a građevinskog placa, kuća ima površinu 250m2, građena od čvrstog materijala, I nivo dnevni boravak sa prolazom u spavaću sobu, kuhinja sa izlazom u špajz, kupatilo, ostava, garaža 8x4, II nivo dve spavaće sobe, kupatilo, zastakljena terasa i vešernica....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Mirijevo 1, 105.000 €, 57,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Povoljni stanovi u manjem objektu, stan se nalazi u niskom prizemlju sa izlaskom na terasu trostrano orjentisan svetao i sunčan. Zgrada je renovirana (fasada, usponski vodobi struje vode kanalazacije, hodnici, uređenje dvorišta. Kupcu ostaje zamena sekundarne mreže vode struje stolarija....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 105.000 €, 166,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je porodična kuća u Baćevcu, 90 m2 Pr+1+Po na površini placa od 10 ari. Kuća je pravljena po planu i po strukturi je i za višečlanu porodicu. Poseduje i pomoćni objekat koji se sastoji od garaže sa radionicom i nedovršenim stanom na spratu. Ispred kuće je prelepo dvorište....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Altina, 105.000 €, 80,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

ALTINA POCETAK, ZEMUN. Prodajem dve stambene jedinice na placu od 4,3 ara i to: Useljiv stan 50 m2, koji je deo starije prizemne kuce (kuca je sa tri stana svaki po 50 m2, pod istim suvlasnickim krovom), moj stan od 50 m2 je u sredini izmedju dva stana, kuca je zdrava, solidna sa....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Crveni Krst, 105.000 €, 100,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prizemna kuća u centru grada, ukupne površine 100 m2, sa pripadajućim ograđenim placem na zajedničkoj parceli. Renovirana, sa izolacionom fasadom i PVC stolarijom, sa pločama i betonskim stubovima, pruža mogućnost izgradnje još jednog sprata. Sastoji se od manjeg ali uređenog....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 103.000 €, 74,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 115126, 213a, pr, struja, uknjizen, izvorno stanje, ulaz prosecan, stara gradnja, podrum, cela. Nudimo vam kucu ,sazidana 60 -tih godina,sa zdravim temeljima,podrumom. Potrebno je ulaganje,je da se sacini kupatilo,postavi parket,zameni stolarija,i zavrsi fasada,pretrese....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 100.000 €, 89,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

Izuzetna prilika za Vas koji cenite specifičnu staru gradnju ili za Vas koji znate da investirate. Ove dve unikatne nekretnine se nalaze na placu od 3 ara i za potpuno su renoviranje. Kuće se nalaze u centru gradskog naselja u zoni stambeno - porodične i poslovne gradnje i zbog takve....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Blok 45, 100.000 €, 85,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

Splav na metalnim i plastičnim pontonima na početku savskog nasipa prema Galovici, zatvorenog prostora oko 55m2 i preko 30m2 terase Cena 100000 e Kontakt; 063223606 Savski Kej.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 100.000 €, 130,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuca na dve etaze. prizemlje+ potkrovlje. Prizemlje: hodnik, dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, ostava. ,Potkrovlje: hodnik, kuhinja, dve spavace sobe, kupatilo, terasa. Kuca na placu od devet ari koji je oplemenjen vocem i zimzelenim rastinjem. Gradska voda, trofazna....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Crveni Krst, 100.000 €, 140,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u neposrednoj blizini Autobuske stanice, nalzi se na placu od 4 ara. Kuća je prizemna, površine 140m2, sastoji od dve stambene. Prve se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom,spavaće sobe i kupatila. Druga se sastoji od dnevne sobe, dve spavaće sobe, kuhinje....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 100.000 €, 110,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U predivnoj prirodi, kuća od 110m2 u osnovi i iskoristivih 70m2 u potkrovlju (u sivoj fazi). Prostorije: hodnik, veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijo, tri spavaće sobe, kupatilo i ostava. Ima dve terase, jedna sa donje strane sa pogledom ka šumi od 40m2 i nedavno renoviranom....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 100.000 €, 100,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129778, 14a, prizemna, pr, struja, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, dvoriste/basta, cela. Nudimo vam kucu u opstini Mladenovac,Vlaska,na oko 2 km od Valtera u Vlaskom polju. Na 14 ari placa je nova kuca, nova iz temelja ,zapoceta 2023, zavrsena prosle....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 100.000 €, 97,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na placu od nepunih 10 ari gradjevinskog zemljista, na predivnom mestu, u Rogaci /Kosmaj /, prodaje se porodicna kuca uknjizena na vlasnika 1/1, povrsine 97 m2, sto predstavlja osnovu kuce. Kuca ima tri etaze: podrumski deo,prizemlje i potkrovlje. U podrumskom delu se nalaze veliki....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 100.000 €, 130,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Baljevac, Božurova, kuća 130m2 , plac 9 ari - blizina Ibarske magistrale  Struktura i raspored: Kuća je koncipirana kao dva zasebna dvoiposobna stana sa posebnim ulazima, što je čini idealnom  porodično stanovanje. Prvi nivo: prostran hodnik, dnevna soba sa kuhinjom....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 100.000 €, 50,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stan - kuća u zajedničkom dvorištu. Idealno za investiciju i investitora. Prostorije: hodnik, dve sobe, kuhinja, kupatilo, terasa agencijska provizija 2% Terasa, Podrum, ostava.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 99.990 €, 90,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lux kuća u mestu Šiljakovac, opština Barajevo, na 28 km od Beograda,u blizini Ibarske magistrale. 90 m2, prizemna, na 8 ari placa. Kuća je iz 2025 godine, trenutno u završnim radovima. Prizemlje ima 90 m2(dnevna soba sa trpezarijom, spavaća soba, kuhinja, kupatilo, velika....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Gornji Grad, 99.000 €, 25,00 m2 cca 3960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 123493, 0.5a, prizemna, klima, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, pogodan za pp, cela. Garsonjera nova bez ulaganja sa dvoristem.Moze i kao lokal. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni:....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Kalvarija, 99.000 €, 25,00 m2 cca 3960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 123493, 0.5a, prizemna, klima, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, pogodan za pp, cela. Garsonjera nova bez ulaganja sa dvoristem.Moze i kao lokal. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni:....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 99.000 €, 99,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.indomio.rs

Pogled koji gali dušu.Kuća renovirana 99 m2 neto površine sa termoizolacijom, stolarija nova, poseduje vodu i struju. Bez provizije prema kupcu. Prazna čeka vas. Agencijska provizija 0%. ID oglasa: 42952. .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 99.000 €, 83,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U podnožju Kosmaja i oko 14km od Mladenovca, nalazi se selo Velika Ivanča. Kuća koju vam predstavljamo nalazi se na samo 500 metara od centra sela, na placu od 12 ari i na asfaltnom putu. Sam objekat je formiran kao stambeno poslovni prostor. Na spratu je stan, površine 83m2, po strukturi....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 98.000 €, 450,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

CEROVAC - SMEDEREVSKA PALANKA Domaćinstvo za ozbiljne namere. Kuća na 300 m2 , drugi objekat stambeno ekonomski i treći objekat ekonomski ili može poslužiti kao još jedna garaža, na 3.000 m2 ravnog placa kome se može još jeftino pridružiti 2.000 m2. Nalazi se na putu koji povezuje....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 100.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.12.2023.,

www.klikdooglasa.com

Na prodaju kuca sa farmom na obroncima Kosmaja selo Nemenikuce,60 ari placa sve 1/1 .Velicina kuce 50m2 velicina objekata 50mx8m sve u dosta dobrom stanju.Struja,bunar,gradska voda internet mogucnost prikljucivanja gasa... .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Miljakovac, 159.000 €, 52,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Dvoetažni stan u kući. Zaseban ulaz. Stan je na visokom prizemlju. Na gornjem nivou se nalazi ulazni hodnik, dnevna soba, kupatilo i dve spavaće sobe. Na donjem nivou je kuhinja sa trpezarijom. Stan je adaptibilan u četvorosoban. Ima garažu, na kojoj se može napraviti terasa. Uknjižen....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 159.000 €, 103,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo na prodaju ekskluzivnu spratnu kuću u Meljaku, u neposrednoj blizini Ibarske magistrale. Idealna je za udoban porodičan život na svega 15 minuta vožnje kolima od grada. Ova porodična kuća prostire se na oko 150m2 (PO+P+1) smeštena na placu od 900m2, pružajući....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 159.000 €, 158,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Barajevo, centar - Bagrdanska kuća, 158m2 (četiri terase 8m2), SUT+PR+PTK, grejanje na čvrsta goriva i struju, dve inverter klime, podrum, garaža 25m2, plac 6.20a, struja, voda Prodaje se renovirana, uknjižena kuća u centru Barajeva površine 158m2 sa pomoćnim objektom - garažom površine....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 99.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.01.2025.,

www.klikdooglasa.com

Na prodaju kuća u Vraniću, 10 ari placa sa voćem. Kuća ima 82 kvadrata uknjiženo. Prizemlje sređeno skroz, dve spavaće sobe, veliki dnevni boravak sa kuhinjom, hodnik i kupatilo. .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Opština, 98.900 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2023.,

www.klikdooglasa.com

Prelepa kuca 200 kvadrata opstina Palilula(Borca) + plac 5a + bmw 2010+bazen 6 x 6 metara Dole 95 gore 65 (koje nema ni milimetra kosine) zato je i na legalizaciji na 160 kao sto sam napisao, ostalu povrsinu svakako mozete iskoristit i vise nego dobro. Na ogradjenom placu od oko 5....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 105.000 € na 95.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Železnik, 95.000 €, 153,00 m2 cca 620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 105.000 €
08.05.2026 - 95.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Lazarevac kuća, 5.0+, 153m2 (terasa 13m2), 20a, PR+1, TA, telefon, parking, garaža, gradska kanalizacija, asfaltni put. Kuća na 20a placa, prizemlje je stambeno uz minimalno ulaganje - krečenje. Kupljen nepostavljen parket , kupatilo i kuhinja na spratu nisu završeni. Postoji pomoćni....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 84.900 € na 94.800 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BEOGRAD, Čukarica, 94.800 €, 135,00 m2 cca 700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 89.000 €
18.03.2026 - 84.900 €
10.04.2026 - 94.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Splav-Makiš od 135m2 (100m2 pod objektom), struja, gradska voda, razvedeno Eg, tri sobe + galerija, 2 mokra čvora i terase od 35m2, namešten. Na obali dva parking mesta. Odlična investicija. Ag.provizija je 2% Za više informacija kontakt telefon 063/859-8343 Aleksandar Obrenovački....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Centar, 98.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.11.2020.,

www.klikdooglasa.com

Prodajem vertikalu stambene zgrade sa [telefon] uknjizena stan [telefon] m [telefon] i pripadajucim placem od [telefon] , [telefon] ari. Stanovi su dvoiposobni i trosobni. Moguca i pojedinacna kupovina. [telefon] parkin mesta ispred zgrade. Blizu centra Batajnice,( Beograd ) skole....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 94.000 €, 96,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo kuću na Avalskom putu, nedaleko od skretanja za Zuce, na pet minuta udaljenosti od izlaska na autoput,tržnog centra "Ava shoping park" i Ikea robne kuće. .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dorćol, 159.500 €, 55,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2024.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo dvorišnu kuću , koja se sastoji od prizemlja i potkrovlja. Odlična lokacija za investiciju. Sastoji se od dve stambene jedinice sa posebnim ulazima. Za kompletno renoviranje. Agencijska provizija 2%. Za više informacija kontakt telefon 060/3572-030 Gordana....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Karaburma, 93.000 €, 62,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.feniks.rs

Stan u početnom i najlepšem delu Karaburme, dve stanice od Bogoslovije, odmah iza Omladinskog stadiona. Vlade Ilića.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 93.000 €, 100,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi kuća u naselju Borča ukupne neto površine 100 m2 i 3,98 ari placa. U procesu legalizacije. Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 93.000 €, 100,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u sivoj fazi, na dva nivoa. Nalazi se na 7 ari placa. Asfalt do kuće, voda, struja........0312 Oznaka na mapi pokazuje deo grada, ne i tačan položaj zgrade. agencijska provizija 2% 2% .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zemun, 92.000 €, 58,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Novosadska, Zemun, 92000€, 58m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Kuća, Novosadska, Zemun Novosadska.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 91.800 €, 108,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju montažna kuća na 4 ara placa. Kuća je novije gradnje sa garažom. Sređena, ima struju, vodu, asfalt, protivpožarni sistem. Od prostorija ima veliku dnevnu i dve spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo, ostava.. Plac uknjižen, kuća na ozakonjenju. Samo za keš kupce.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 311)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>