• GoHome Professional
kuca, vojvodina, do 25000 evra - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • kuca, vojvodina, do 25000 evra - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuca, vojvodina, do 25000 evra

  • Za upit "kuca vojvodina do 25000 evra" pronađeno 249 nekretnina - prosečna cena 248 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po ceni
    • 23000 eura (malo jeftiniji)
    • 26000 eura (malo skuplji)
    • do 215 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, ARADAC, 25.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2025.,

www.agencijapragma.com

Aradac – kuća za rušenje površine 140m2 + 93m2 pomoćnih zgrada, na parceli površine 14,4 ara (dimenzije parcele 13m x 110m), monofazna struja i voda. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
  Kuća, APATIN, 25.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2019.,

www.klikdooglasa.com

Kuca [telefon] m kvadratnih ,ceo plac sa kucom [telefon] m kvadratnih,legalizovana [telefon] gazda [telefon] / [telefon] ,od prostorija poseduje [telefon] sobe ,pretsoblje ,kupatilo,trpezariju,radni deo ,spajz,kotlarnicu ,supu za ogrev,pusnicu, [telefon] svinjca,poljski wc,letnja....

 
 
 
  Kuća, OPOVO, 25.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.11.2022.,

www.klikdooglasa.com

Prodajem komplet seosko domacinstvo [telefon] km od Beograda selo Sakule kuca [telefon] m&sup [telefon] ; sa pomocnim objektima na placu od [telefon] ari.Cena [telefon] hiljada evra. Nikola Stojimirovic [telefon] drugi konrakt telefon Snežana Stojimirovic [telefon] .

 
 
 
  Kuća, APATIN, 25.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2024.,

www.klikdooglasa.com

Kuca je smestena na levoj obali reke Dunav, uz samu obalu. Nalazi se u vikend naselju "Vagoni" u Specijalnom rezervatu prirode Gornje Podunavlje, na samo [telefon] km od Apatina i [telefon] km od Sombora. Specijalni Rezervat Prirode Gornje Podunavlje koji je pod zaštitom UNESCO Rezervata,....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 24.990 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2022.,

www.klikdooglasa.com

Povrsina placa [telefon] kvadratnih metara od toga je objekat [telefon] kvadratnih metara.(ima vocnjak,orasi...) .

 
 
 
  Kuća, BACKO GRADISTE, 24.400 €, 129,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosobna kuća za renoviranje na odličnoj lokaciji ukupne površine 129m², smeštena na izuzetnoj lokaciji u Bačkom Gradištu. Plac površine 900m² pruža brojne mogućnosti za gradnju, renoviranje ili investiciju. Objekat zahteva kompletnu adaptaciju, što novom vlasniku ostavlja slobodu....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 24.000 €, 66,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prizemna kuća u Svilojevu, površine 66 m², na placu od 12 ari. Građena od cigle, sa termoizolacijom. Struktura: • hodnik • kuhinja • kupatilo • soba • mogućnost još jedne sobe U dvorištu se nalaze pomoćni objekti i ucrtana stara kuća. Plac pravougaonog oblika, mogućnost....

 
 
 
  Kuća, BACKO GRADISTE, 24.000 €, 120,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Bačkom Gradištu u ul.Dimitrija Tucovića br.17. Za dodatne infomacije pozvati na broj telefona 00638441092 .

 
 
 
  Kuća, ČANTAVIR, 24.000 €, 89,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosobna kuća u Čantaviru, pravljena od naboja, blizu glavnog puta, na lepom većem placu sa dodatnim objektima. Parking, garaža, Telefon, Tavan.

 
 
 
  Kuća, BACKO GRADISTE, 24.000 €, 80,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuca u Backom Gradisti sa renoviranim kupatilom i jednom sobom. Pola od cvrste gradnje pola od druge vrste materijala. Kao sto sam i spomenuo u pocetnom tekstu da kupatilo je kompletno renovirano sa svim prikljucima i svim cevima, sa staklenim tusom. Jedna soba je takodje....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 24.000 €, 84,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kuca je u Banatskom Novom Selu, 16km od Panceva, 32km od Beograda, jako lepo i razvijeno selo, prigradsko (Pancevo) naselje, autobusi za grad na svakih sat vremena, zeleznicke stanica VRSAC-PANCEVO-BEOGRAD. Na 1000-1200 metara od kuce je sve, ambulanta, posta, menjačnica, Gomex, Persu,....

 
 
 
  Kuća, VRŠAC, 24.000 €, 50,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju starija kuća površine 50m2. Sastoji se od hodnika, kuhinje,kupatila i četiri sobe. Ima struju,vodu i grejanje na čvrsto gorivo.U dvorištu se nalazi letnja kuhinja, kao i niz pomoćnih prostorija. U produžetku placa je bašta. Ukupna površina placa je 1431m2. Kuća je smeštena....

 
 
 
  Kuća, KOVAČICA, 25.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2019.,

www.klikdooglasa.com

blizu glavnog puta; .

 
 
 
  Kuća, TITEL, 23.900 €, 130,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

LOK stara kuća za rušenje 130m plac 1200m ispod Titelskog brega Lokacija: Lok (Srbija, Titel) Ulica i broj: Svetozara Miletića Kvadratura: 130m2 Površina zemljišta: 1200m2 Broj soba: 4 sobe Spratnost: Prizemna Stanje objekta: Starija gradnja Dodatne informacije Terasa, Parking, garaža,....

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 23.690 €, 51,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća za kompletno ulaganje se prodaje u Ležimiru. Ima ogroman potencijal, s tim da se nalazi u mirnom naselju i smeštena je u širem centru. Za ostale informacije se obratite našim agentima prodaje! .

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 23.690 €, 51,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-82-221-97, 064-82-221-98 021-45-14-11 EMAIL: klub.nsgroup@gmail.com Agencijski ID: .

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 24.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2024.,

www.klikdooglasa.com

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 24.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2021.,

www.klikdooglasa.com

Polurenovirana kuća u Stračevu na placu od [telefon] ari, dvosobna, površina [telefon] m [telefon] , plus [telefon] upisano kao objekat u izgradnji sa projektom i dozvolom za gradnju, blokovi za gradnju, pomoćni objekti(garaža i baštencka kućica. Ima trofaznu struju, vodovod i kanalizaciju.....

 
 
 
  Kuća, ŽITIŠTE, 23.000 €, 104,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2025.,

www.gsigma.rs

Kuća u Srpskom Itebeju. Na samo 300 m od jezera "Šaran". Kuća je površine 104 m2, na placu od 661 m2. Kuća se sastoji od tri spavaće sobe, trpezarije i kuhinje, kupatila, hodnika. U dvorištu se nalaze tri pomoćna objekta - radionica, garaža i šupa. Od priključaka poseduje plin, stuja,....

 
 
 
  Kuća, ELEMIR, 23.000 €, 200,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2025.,

www.gsigma.rs

Kuća u Elemiru, površine 200 m2 na prostranom placu od 12.08 ari. Građena od mešanog materijala. Potrebna adaptacija. Sastoji se od tri sobe. Kupatilo nema. Nalazi se na uglu dve ulice. Grejanje peći/loženje Stolarija drvena.

 
 
 
  Kuća, ŽITIŠTE, 23.000 €, 104,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.agencijapragma.com

Žitište – Srpski Itebej – trosobna kuća površine 104m2 + tri pomoćna objekta – radionica, garaža i šupa, na placu površine 6,61 ara. Kuća se sastoji od dve spavaće sobe, dnevne sobe, trpezarije i kuhinje, kupatila, hodnika. Plin, monofazna struja, voda, uknjižena 1/1. Na samo 300....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 23.000 €, 64,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Vikendica u vikend naselju Marjanov brod, veoma blizu reke, vikendica zidana od čvrstog materijala, od prostorija sadrži: veća natkrivena terasa, kombinovana soba, garaža pod istim krovom, dobar deo krova nov, stolarija drvena, podovi keramičke pločice. U vikendici ima struje, voda....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 23.000 €, 336,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

U Svilojevu, prodaje se kuća u kojoj je više od pola renovirano. Nove instalacije struje, vode. Kuća podzidana, urađena hidroizolacija. Novo kupatilo. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, sobe, manje sobe i kupatila. Površina kuće 336m3, stambenog prostora oko 80m2, plac 7ar. .

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 23.000 €, 104,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.indomio.rs

Žitište - Srpski Itebej - trosobna kuća površine 104m2 + tri pomoćna objekta - radionica, garaža i šupa, na placu površine 6,61 ara. Kuća se sastoji od dve spavaće sobe, dnevne sobe, trpezarije i kuhinje, kupatila, hodnika. Plin, monofazna struja, voda, uknjižena 1/1. Na samo 300....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 25.000 € na 23.000 € dana 23.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOMBOR, 23.000 €, 195,00 m2 cca 120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 25.000 €
23.03.2026 - 23.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u centru Stanišića, kuća od 195 m2 koja poseduje predsoblje, kuhinju sa trpezarijom, 4 sobe I kupatilo. Jedan deo kuće je od tvrdog materijala a drugi deo je od mošanog. Po podu su parket pločice, a dve su izbetonirane. Stolarija starija drvena, trofazna struja, voda....

 
 
 
 
-23%

Promena cene sa 30.000 € na 23.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOMBOR, 23.000 €, 90,00 m2 cca 260 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 30.000 €
15.05.2026 - 23.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi prizemna kuća u Svetozar Miletiću. Kuća poseduje dve sobe do ulice, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo, hodnik, predsoblje, špajz. Iznad kuće se nalazi tavan. Površine od 90m2. Mogućnost grejanja putem kaljevih ili na struju. Trofazna struja, voda, septička. U dvorištu se nalaze....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 23.000 €, 89,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća starije gradnje na lepom placu. kuća ima tri sobe do ulice, kuhinju, kupatilo predsoblje i ostavu. U kući su dva ulaza, te trenutno funkcionišu kao dva stana. Kuću je potrebno renovirati u zavisnosti od želje kupca.Kuća ima redovan priključak struje i vode. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 23.000 €, 32,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Tiganjica - vikendica površine 32m2 + soba i terasa u potkrovlju i ostava sa wc-om. Na placu površine 11,8 ara se nalazi više stabala raznog voća i vinograd. Voćnjak i vinograd su stariji i potrebno je neka stabla izvaditi i posaditi nove sadnice. Udaljena je 200m od Begeja i 400m....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 23.000 €, 27,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vikendica sa pogledom na Dunav, nije legalizovana ima struju i bunarsku vodu koju deli sa komšijom. Blizu je Sremskih Karlovaca i Novog Sada. Do placa od glavnog puta je oko 500 metara tvrd tucanik a okolo ima useljivih vikendica. Vredi pogledati *-*-* Pozovite 021/221-5500 Agencijska....

 
 
 
 
+16%

Promena cene sa 19.000 € na 22.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, EČKA, 22.000 €, 50,00 m2 cca 440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 19.000 €
19.04.2026 - 22.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.agencijapragma.com

Ečka – jednosobna kuća površine oko 50m2 + pomoćne zgrade na placu površine 13,26 ara. Potrebno renoviranje, monofazna struja, ima kupatilo (potreban priključak vode). Uknjižena 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 22.000 €, 98,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Kuća za rušenje upisana na 98 m2 na placu od 13,49 ari. Frontalni deo placa iznosi 25m. Na placu postoji monofazna struja i voda, nalazi se u mirnoj ulici naseljenog mesta Aradac. Uknjižena 1/1. Cena nije fiksna. Uknjižena 1/1 .

 
 
 
 
+16%

Promena cene sa 19.000 € na 22.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, ZRENJANIN, 22.000 €, 50,00 m2 cca 440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 19.000 €
22.04.2026 - 22.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 22.000 €, 41,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća na dobroj lokaciji u zajedničkom dvorištvu površine, 41 m2. U svom sastavu ima predsoblje, kupatilo, kuhinju, ostavu i jednu sobu. Podovi su itison i pločice, vodovod i kanalizacija su gradski. Grejanje je na čvrsto gorivo i TA peć. U dvorištu postoji šupa i odvojena....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 22.000 €, 110,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća od mešovitog materijala u Melencima, delimično renovirana. Rađeno kupatilo, podovi su laminati i keramika, pretresan krov i urađeni novi oluci. Kuća od prostorija sadrži : hodnik, kuhinja sa trpezarojom, kupatilo, 3 sobe. Grejanje je na plin i čvrsto gorivo. Plac površine 10ari....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 22.000 €, 164,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam salaš u Lugovu. Pozicioniran na svega 200m od Elana. Plac površine 2622m2. Na placu se nalaze kuća, pomoćni objekti (čardak, obori, šupe, garaža, itd). Na placu desetine stabala raznoraznog voća. Poseduje gradsku vodu, monofaznu struju, septičku. Za sve dodatne informacije,....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 22.000 €, 77,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvosobna kuća za adaptaciju na izlazu iz Palića kod Šupljaka. Sastoji se od hodnika, kuhinje, kupatila i dve sobe. U dvorištu su pomoćne prostorije. Struja je monofazna. .

 
 
 
 
-19%

Promena cene sa 27.000 € na 22.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 22.000 €, 175,00 m2 cca 130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 27.000 €
13.03.2026 - 22.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Bezdanu koja ima m2 i sastoji se od dva stana. Prvi do ulice ima predsoblje, kuhinju, ostave, dve sobe i kupatilo, a drugi se sastoji od velikog hodnika dve sobe, ostave i kupatila. Po podu beton, laminat i pločice, grejanje na TA peći i čvrsto orivo, Stolarija drvena.....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 22.000 €, 114,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U Bečeju ( Novo Selo ) , prodaje se trosobna porodična kuća površine od 114 m 2 sa pomoćnim objektima zasebne površine 38m 2 , 25 m 2 i 15 m 2 na parceli površine od 1357 m 2 . Kuća je pretežno od mešovitog materijala i u solidnom stanju. Nekretnina poseduje monofaznu struju. Ova....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 22.000 €, 48,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se vikend kuća sa velikim placom od 3064m2. Prelepo mesto u blizini nacionalnog parka i poznatog izletišta "Motel Lipovača". 100m od asfalta. U kući i na placu se ne živi 20 godina, potrebna ulaganja. Uknjiženo 1/1, bez tereta. Za više informacija, pozovite. ************ Ukoliko....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 22.000 €, 288,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Starija kuća 288m2 uknjiženo u centru Erdevika. Kuća je za kompletno renoviranje. Kuća ima 6 soba , kupatilo i sremački trem skoro celom dužinom kuće. Struja i voda su isključeni ali su instalacije razvedene po kući . Plac je 2173m2 iz 3 parcele. Vlasnik 1/1, kuća legalizovana. Ispred....