• GoHome Professional
kuće pantelej niš 310 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuće pantelej niš 310 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće pantelej niš 310 m2

  • Za upit "kuće pantelej niš 310 m2" pronađeno 23 nekretnina - prosečna cena 858 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 290 m2 (malo manji)
    • 320 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 66000 eura
    • do 82000 eura (prosečna cena)
    • do 99000 eura
    • do 827 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • uknjižen
    • prizemlje
    • parket
    • 2.sprat
    • bazen
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NIŠ, Pantelej, 400.000 €, 300,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Razmišljate o kupovini kuće, želite da imate komfor koji Vam u stanu nedostaje, veliko dvorište, da budete u mirnijem kraju a želite modernu i kvalitetnu kuću onda ste možda našli to što ste tražili. Prodaje se kuća ukupne površine 300m2, spratnosti Sut+Pr+2+Pk u Čalijama. Prizemlje....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 208.000 €, 311,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2021.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja kuće - Pantelej na placu od 5,23ari. Kuća je preuredjena da se koristi kao poslovni prostor - hostel. Sastoji od 8 prostorija u prizemlju i 4 prostorija na spratu, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i wc-a. Pogodna je kako sa poslovni prostor i za neku malu proizvodnju, dok....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 290.000 €, 315,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Veoma lepo uredjenai organizovana kuća u Čalijama, na placu od 274 kvm, a na kome se nalazi još jedan objekat, novijeg datuma, organizovani na sledeći način: Objekat broj 1 (stambeni objekat) Objekat broj 1 ima površinu u osnovi 105m2, spratnosti P+1+Pk, s tim da je poslednji sprat....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće pantelej niš 310 m2'
278.000 €
278.000 €
350.000 €
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 250.000 €, 301,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća u Durlanu, 301m2, na placu od 4,5 ari. Kuća se sastoji od suterena , visokog prizemlja, sprata i potkrovlja. U suterenu se nalazi garaža, ostava, prostor za kotlarnicu kao i stambeni deo koji čine dnevna soba, spavaća i kupatilo, na visokom prizemlju i spratu....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 105.000 €, 300,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kuća kvalitetno građena, velike površine oko 300 m2, na 1027 m2 placa i brojnih mogućnosti, u mirnom, ulaznom delu Gornje Vrežine. Objekat ima prizemlje i dva sprata i čini ga veliki broj prostorija velikih i manjih soba ukupno osam , sa unutrašnjim stepeništem i prostranom....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 195.000 €, 300,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju nova kuća u Donjoj Vrežini, površine 239 m2. Sastoji se od prizemlja, 2 sprata i potkrovlja i svaki sprat čini posebnu stambenu jedinicu. Nalazi se na placu od 1,5 ari i u osnovi je oko 100m2. Stolarija je pvc sa roletnama, uvedeno je parno grejanje sa kotlom na struju....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 200.000 €, 300,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća u Durlanu, u blizini Niteksa. Kuća je površine 300m2, poseduje prizemlje i I sprat. Prizemlje se sastoji od hodnika, dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom i kupatila, I sprat ima identičan raspored. Kuća ima dvorište, površine 2ara,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 340.000 €, 300,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Durlanu. Porodična stambena zgrada je Pr+1+2(prizemlje,prvi sprat,drugi sprat) u osnovi 100m2.zemljište sa zgradom 377m2. Sastoji se od tri stambene jedinice. Prizemlje se sastoji od dnevne sobe, trpezarije,kuhinj plus lokal. Prvi i drugi sprat u funkciji trosobnog....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 240.000 €, 300,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuca u neposrednoj blizini Durlanske pijace. Kuca je povrsine 100m2 u osnovi, ukupne povrsine oko 300m2. Sastoji se iz prizemlja, sprata I potkrovlja. Prizemlje se sastoji od hodnika, četri sobe I kupatila. Na spratu je slican raspored kao u prizemlju plus terasa. Potkrovlje....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 155.000 €, 300,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuca u lepoj, mirnoj ulici u Čalijama. Kuća je povrsine oko 450m2 a nalazi se na placu od 2,9 ara. U kući je predvidjeno da budu četiri stambene jedinice kojima se pristupa iz centralnog hodnika sa stepeništem. Prvi sprat kuće ima123 m2, a sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 300.000 €, 300,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzna kuća u izgradnji, strukture po plus p plus 2. Kuća će biti funkionalno i moderno urađena po visokim standardima i od najkvalitetnijih materijala. Nalazi se u mirnom delu grada, u naselju Čalije, blizu je vrtića i odlično povezan sa svim delovima grada. Projektovana....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 268.000 €, 300,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi je porodična kuća u Durlanu površine 300m2 koja se nalazi na placu od 4,2ara. Kuća je spratnosti Pr+1+2+Po. Prizemlje kuće je dvoiposobne strukture i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe i kupatila. U prizemlju se nalazi i garaža. Spratovi....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 900.000 €, 300,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kucć u Beverli Hilsu kao poslovni prostor sa dvorištem i garažom. Površine je 300m2, sastoji se iz suterena, prizemlja i sprata. Grejanje je na sopstveni kotao. Kuća je opremljena svim kancelarijskim nameštajem, stolicama,kuhinjom, aparaturom i klimama. Postoji mogućnost....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 120.000 €, 323,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju plac 323m2 na Pantaleju, Pod Vinik sa započetok kućom od 110 m2 u osnovi. Kuća je u sivoj gradnji ima vodu i mogućnost priključka struje Plac je vlasništvo fizičkog lica,čista svojina 1 kroz 1. Ovo je samo deo naše ponude, ovaj kao i druge stanove sa većim brojem fotografija....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 199.000 €, 295,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se samostojeća kuća prizemelje, sprat i potkrovlje na parceli 382m2 u Donjoj Vrežini. Kuća je bruto uknjižene površine 295m2. Prizemlje se sastoji od garaže i stambenog dela koji čine velilka dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, hodnik i kupatilo. Ispod stepeništa....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 210.000 €, 295,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća u naselju Čalije u jednoj od mirnijih ulica. Nalazi se na placu od 382m2. Kuća je spratna, sastoji se od prizemlja, sprata i potkrovlja ukupne površine 295m2 bruto površine (250m2 neto površine). U prizemlju se nalazi garaža i jedna stambena jedninica dvosobne....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 210.000 €, 295,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vVam ponudimo porodičnu kuću P=295m2,plac 3,82 ara u naselju Čalije Kuća je PR+I+pk. U prizemlju je dnevni boravak, kuhinja, spavaća soba, hodnik, kupatilo, garaža i podrum. Spraat:veliki dnevni boravak kuhinja i trpezarija, 2 spavaće sobe, hodnik,kupatilo i velika....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 400.000 €, 330,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.07.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Janisa Janulisa, Pantelej, 400000€, 330m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Kuća, Janisa Janulisa, Pantelej Janisa Janulisa.

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 290.000 €, 330,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u neposrednoj blizini Hotela Tami, na 15 minuta do samog centra grada, sa prelepim pogledom na grad. Kuća se sastoji od prizemlja, dva sprata i potkrovlja sa velikom terasom. U sastavu prizemlja su dve garaže sa kotlarnicom, sprat je u funkciji četvorosobnog stana,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 310.000 €, 290,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.11.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća na Paliluli, Porodična stambena zgrada je pr plus 3 sprata u osnovi od 92 m2 sa garažom, ukupno oko 290m2 na parceli od 4,54 ara. Sve etaže su identične i sastoje se od ulaznog hodnika, kupatila, trpezarije, kuhinje sa, dnevnom sobom koja ima izlaz na veliku terasu....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 412.400 €, 332,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju lux porodična vila, izuzetne, novije gradnje, sa bazenom. Nalazi se u Durlanu na idelnoj lokaciji za miran porodični život, a nadomak svih vitalnih ustanova, šoping zone, OŠ, vrtića, pijace. Vila je u osnovi 161m2, uknjižene površine 332m2, spratnosti podrum, visoko prizemlje....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 250.000 €, 337,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je lepa porodična kuća u Čalijama na 3,4ara placa. Kuća je novije gradnje i sastoji se od podruma, prizemlja, sprata i potkrovlja. U gradnji kuće su korišćeni kvalitetni materijali. Prizemlje je trosobne strukture, površine 86m2 i kompletno je završeno i opremljeno stvarima....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-22 (od ukupno 21)

<< <1> >>