• GoHome Professional
kuće beograd okolina do 50000 evra Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuće beograd okolina do 50000 evra Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće beograd okolina do 50000 evra Zadnjih 14 dana

  • Za upit "kuće beograd okolina do 50000 evra zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 47000 eura (malo jeftiniji)
    • 52000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, VELIKI MOKRI LUG, 345.000 €, 155,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju veoma luksuzna kuća na odličnoj lokaciji u Velikom Mokrom Lugu, okružena zelenilom i udaljena od gradske buke, a ipak na svega 8 km od centra grada. Kuća se prodaje kompletno nameštena, pri čemu su nameštaj, tehnika i oprema pažljivo birani kako bi pružili maksimalan komfor....

 
 
 
  Kuća, PADINSKA SKELA, 112.500 €, 160,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u izgradnji, na Mramorskom brdu, površine 160m2, na placu od 3,7ari. Poseduje dobar i funkcionalni raspored, u donjem delu kuće je hodnik, dnevna soba, izdvojena kuhinja i trpezarija, dve spavaće sobe sa izlaskom na terasu ka zadnjem delu dvorišta i kupatila a unutrašnjim....

 
 
 
  Kuća, KRNJAČA, 250.000 €, 110,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132318, 4a, klima, terasa(3), parking, dvorište/bašta. Prodaje se renovirana četvorosobna vikend kuća na samoj obali Dunava, nadomak Beograda i Pančeva. Na placu od 4 ara, okruženom zelenilom i sa direktnim izlazom na reku, nalazi se uređeno porodično imanje idealno....

 
 
 
  Kuća, BEGALJICA, 89.900 €, 104,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 103552, 4a, prizemna, klima, terasa, u izgradnji. Zidana kuca u izgradnji, izuzetno dobra i mirna lokacija,na kraju asvaltnog puta,u blizini kompleksa avalske doline,udaljenost od beograda 15 minuta autom, gradski prevoz 120m od kuce.Do zavrsetka gradnje, sistem "kljuc....

 
 
 
  Kuća, BEGALJICA, 270.000 €, 151,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju jedinstvena kuća sa bazenom i wellness sadržajem omdah posle Avale u najlepšem delu naselja Zuce. Ušuškana u zelenilu i privatnosti, ova nekretnina predstavlja idealan spoj prirode, komfora i investicionog potencijala. Kuća se prostire na tri nivoa, ukupne površine 151....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 230.000 €, 162,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Centar Barajeva kod doma zdravlja, blizina osnovne, srednje škole i gimnazije, obdanište. Gradsko građevinsko zemljiište. Prvi nivo kuhinja, dnevni boravak sa trpezarijom, ostava, kupatilo. Drugi nivo tri spavaće sobe i kupatilo. Tavanski prostor. Dve pomoćne prostorije. Grejanje....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 225.000 €, 180,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Nameštena i renovirana porodična kuća u mirnoj ulici, idealna za porodičan život. Nalazi se na svega nekoliko minuta od škole, vrtića, marketa, pijace, pošte, banke i svih sadržaja neophodnih za svakodnevno funkcionisanje. Svetog Save, Sopot, Srbija ; Sopot, Svetog Save, sređena kuća....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 150.000 €, 92,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.adventisrealestate.com

Luksuzno opremljena kuća u Baćevcu - oaza mira nadomak Beograda. Preporuka! .

 
 
 
  Kuća, BATAJNICA, 250.000 €, 49,00 m2 cca 5100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Prizemna kuća u mirnom delu Batajnice na placu od 5.6 ari. Sastoji se od dva spavaće sobe, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila, hodnika i terase. Iza kuće u dvorištu su pomoćne prostorije, od kojih je jedna u funkciji stana. Kuća je uknjižena na 45 m2, realna kvadratura....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 189.000 €, 180,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Prodaje se jedinstveno imanje u Jakovu, smešteno u mirnoj zoni porodične gradnje, na svega par minuta hoda od centra naselja. Na uređenom placu od 6 ari nalaze se dva stambena objekta ukupne površine 181 m2, savršena za višečlanu porodicu ili život dve generacije. Glavna kuća 98 m2....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • kuće beograd okolina zadnjih 14 dana (116)
  • kuće beograd okolina do 50000 evra (85)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>