• GoHome Professional
kuće beograd okolina do 50000 evra Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuće beograd okolina do 50000 evra Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće beograd okolina do 50000 evra Zadnjih 14 dana

  • Za upit "kuće beograd okolina do 50000 evra zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 47000 eura (malo jeftiniji)
    • 52000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+10%

Promena cene sa 300.000 € na 330.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, RIPANJ, 330.000 €, 157,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.05.2026 - 300.000 €
22.05.2026 - 330.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuca bez agencijske provizije. bruto: Luksuzna kuca na Avali, oko 157 m² na 10 ari privatnog zemljišta, sa bazenom i prelepim pogledom na Avalski toranj. Idealna kao dom za svakodnevni život ili vikendica za opuštanje u prirodi samo 30 minuta od Beograda. Sta dobijate:....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 112.000 €, 107,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U naselju Lipovica (Barajevo), prodaje se kuća površine 107m2 sa garažom od 43m2 na placu od 6 ari. Kuća je prizemna, zidana 70-tih godina i zahteva izvesna ulaganja. Grejanje je etažno - na čvrsta goriva + inverter klima. Iz unutrašnjosti kuće je urađeno stepenište za potkrovlje....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 215.000 €, 180,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Lipovačka Šuma (Guncati), kompletno renovirana uknjižena kuća na uređenom placu od 20 ari sa pomoćnim objektima. Struktura: 1.suteren - pomoćna prostorija (ostava, letnja kuhinja, soba sa zabavu.), toalet 2. prizemlje: ulazno predsoblje, dnevna soba, terasa, kuhinja, kupatilo,....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 165.000 €, 128,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132222, 10a, 1, struja, klima, terasa(2), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada prosečna, parking, dvorište/bašta, tavan, ostava, cela. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog....

 
 
 
  Kuća, PADINSKA SKELA, 112.500 €, 160,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u izgradnji, na Mramorskom brdu, površine 160m2, na placu od 3,7ari. Poseduje dobar i funkcionalni raspored, u donjem delu kuće je hodnik, dnevna soba, izdvojena kuhinja i trpezarija, dve spavaće sobe sa izlaskom na terasu ka zadnjem delu dvorišta i kupatila a unutrašnjim....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 150.000 €, 92,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.adventisrealestate.com

Luksuzno opremljena kuća u Baćevcu - oaza mira nadomak Beograda. Preporuka! .

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 230.000 €, 162,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Centar Barajeva kod doma zdravlja, blizina osnovne, srednje škole i gimnazije, obdanište. Gradsko građevinsko zemljiište. Prvi nivo kuhinja, dnevni boravak sa trpezarijom, ostava, kupatilo. Drugi nivo tri spavaće sobe i kupatilo. Tavanski prostor. Dve pomoćne prostorije. Grejanje....

 
 
 
  Kuća, VRČIN, 800.000 €, 290,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Na 15 minuta od Beograda, u ponudi moderna luksuzna kuća od 290m2 na 1400 kvadrata placa, sa bazenom. Kuća ima: prostran dnevni boravak i trpezariju sa panoramskim staklom, veliku kuhinju, gostinjski taolet, sobu za veš; Glavnu sobu sa walk-in garderoberom i luksuznim glavnim kupatilom;....

 
 
 
  Kuća, RIPANJ, 159.000 €, 99,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Prodaje se zasebna, porodična kuća u najlepšem delu Ripnja, opština Voždovac. Nekretnina je smeštena na prostranom i uređenom placu od 15 ari, okružena borovima koji pružaju savršen mir i privatnost. Asfaltni put. Kuća se nalazi u veoma mirnom okruženju a opet blizu svih važnih sadržaja.....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 225.000 €, 180,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Nameštena i renovirana porodična kuća u mirnoj ulici, idealna za porodičan život. Nalazi se na svega nekoliko minuta od škole, vrtića, marketa, pijace, pošte, banke i svih sadržaja neophodnih za svakodnevno funkcionisanje. Svetog Save, Sopot, Srbija ; Sopot, Svetog Save, sređena kuća....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • kuće beograd okolina zadnjih 14 dana (127)
  • kuće beograd okolina do 50000 evra (85)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>