• GoHome Professional
kuće Pantelej NIŠ pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuće Pantelej NIŠ pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće Pantelej NIŠ pala cena

  • Za upit "kuće pantelej niš pala cena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NIŠ, Pantelej, 330.000 €, 410,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.05.2023.,

www.indomio.rs

Kuca, Poslovno stambeni objekat, P+1+Pk, na placu od 4 ari na odlicnoj lokaciji blizu Somborskog bulevara kao i Knajzevacke ulice u vrlo prometnoj ulici. Kuca povrsine 410 m2 sa dvoristem iza kuce i parkingom ispred kuce, u prizemlju kuce poslovni prostor, a na spratu cetvorosoban....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 290.000 €, 448,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na podaju odlična porodična kuća u naselju Pantelej. Blizu su Pantalejska crkva, novi Somborski Bulevar, prema tehničkim fakultetima, brojni marketi, autobusko stajalište. Nalazi se u mirnom okruženju i veoma pogodnim za porodično stanovanje. Kuća je bruto površine 408m2, u osnovi....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 450.000 €, 380,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju luksuzna porodična kuća na Panteleju, korisne površine 380m2, koja se nalazi na placu površine 419m2 (4.19ar) u mirnom i urbanom delu grada, van gradske gužve. Kuća je strukture Po + Pr + I (podrum, prizemlje, sprat). Etaže su povezane unutrašnjim stepenicama, a iz podruma....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 400.000 €, 300,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Razmišljate o kupovini kuće, želite da imate komfor koji Vam u stanu nedostaje, veliko dvorište, da budete u mirnijem kraju a želite modernu i kvalitetnu kuću onda ste možda našli to što ste tražili. Prodaje se kuća ukupne površine 300m2, spratnosti Sut+Pr+2+Pk u Čalijama. Prizemlje....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 410.000 €, 400,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ Pantelej kod Crkve, NOVIJA kompletno sređena LUX opremljena prelepa kuća, vrhunskog kvaliteta gradnje, struja, voda, kanalitacija, plus bunarska voda, uredna dokumentacija, uknjižena, svojina 1/1, sastoji se od četiri LUX troiposobna stana, tri zasebna ulaza, garaža,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 290.000 €, 260,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.12.2024.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaje se kuća u naselju Pantelej u blizini crkve, Benetona, mirna ulica, na placu od 411 kv. Kuca je u osnovi 130 kv, spratnosti Po+Pr+I, kompletno renovirana, sa novim instalacijama,nova stolarija, nova krovna konstrukcija pokrivena crnim crepom. Pored kuce se nalazi garaza površine....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 208.000 €, 311,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2021.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja kuće - Pantelej na placu od 5,23ari. Kuća je preuredjena da se koristi kao poslovni prostor - hostel. Sastoji od 8 prostorija u prizemlju i 4 prostorija na spratu, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i wc-a. Pogodna je kako sa poslovni prostor i za neku malu proizvodnju, dok....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 400.000 €, 330,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.07.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Janisa Janulisa, Pantelej, 400000€, 330m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Kuća, Janisa Janulisa, Pantelej Janisa Janulisa.

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 75.000 €, 80,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lepo uređeno i prostrano potkrovlje stan u kući objekat ima suteren, vp, sprat i potkrovlje. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, izdojene kuhinje sa trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila i prostrane terase. Na podu je laminat i kvalitetna keramika, stolarija je....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 750.000 €, 500,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.12.2023.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Durlan, Pantelej, 750000€, 500m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Kuća, Durlan, Pantelej Durlan.

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • kuće pantelej niš (294)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>