• GoHome Professional
kuće Voždovac BEOGRAD - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuće Voždovac BEOGRAD - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće Voždovac BEOGRAD

  • Za upit "kuće voždovac beograd" pronađeno 193 nekretnina - prosečna cena 2.093 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2
    • do 250 m2
    • 250 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 250 m2
    • 300 m2
  •  Po ceni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosečna cena)
    • do 240000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 500.000 €, 158,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.08.2024.,

www.indomio.rs

U ponudi kuća na Voždovcu ukupne površine 158 m2 i 2,50 ari placa. Kuća ima 3 spavaće sobe i dva kupatila.Radnu prostoriju i terasu. Odlična lokacija, kod bioskopa na Voždovcu. .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Autokomanda, 330.000 €, 250,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Kuća na placu od 3,84a. Zelenilo.blizina auto puta. prizemlje+visoko prizemlje+ptk kanalizacija,asfalt.... Dvorište,garaža,ostava 3 zasebne jedinice Komercijalno industrijska zona ag provizija 2% .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 360.000 €, 360,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Kumodražu, 360 m2, prizemlje, prvi sprat i potkrovlje. Izdvojeni objekat i garaža. Plac površine 4,8 ari. Lokacija odlična, miran kraj. Ag provizija 2% .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće voždovac beograd'
299.000 €
299.000 €
700.000 €
  Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 370.000 €, 180,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

U blizini Voždovačke crkve , u mirnoj ulici, u prilici smo da Vam ponudimo kuću , koja se sastoji od 4 stambene jedinice koje su trenutno odvojene i funkcionišu ne zavisno ali mogu biti i spojene.Kuća ima grejanje na gas , ispred se nalaze 2 parking mesta. Takođe postoji mogućnost....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 299.000 €, 145,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Bioskop Voždovac - Isidore Sekulić kuća, 3. 0, 145m2 (terasa 10m2), PR+1+PTK, EG na struju, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 0. 56a Prodaje se porodična kuća u mirnoj ulici, u blizini bioskopa Voždovac. Kuća je završena 2013. godine i spratnosti je PR+1+PTK. U prizemlju....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Braće Jerković, 690.000 €, 530,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Luksuzna vila na Voždovcu. Površine 550m2 na placu od 12ari. Novogradnja iz 2018. godine. Sastoji se iz suterena, prizemlja i prvog sprata. U suterenu je veliki prostor raznih namena (teretana, igraonica), kupatilo, vešernica, ostava. U prizemlju je veliki i prostrani dnevni boravak....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Jajinci, 580.000 €, 230,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ekskluzivna luks vila u Jajincima - merene površine 380 m2, veliko dvorište, vrhunski komfor i privatnost. Na prodaju ekskluzivna luksuzna kuća smeštena u mirnom i zelenilom okruženom delu Jajinaca, idealna za porodičan život ili kao investicija visoke klase. Kuća se prostire na čak....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 400.000 €, 370,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Avala, Pinosava, Pilota Rajka Cvetica, 6.0 kuca od 370 m2, terasa od 17 m2, na 20 ari placa, PR + I + II, eg na struju, cvrsto gorivo i pelet, useljiva po dogovoru, uknjizena na 107 m2, parking mesta u dvoristu, novija kuca iz 1999. godine. Kvadratura....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 1.150.000 € na 1.250.000 € dana 26.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 1.250.000 €, 600,00 m2 cca 2080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.02.2026 - 1.300.000 €
28.02.2026 - 1.150.000 €
26.03.2026 - 1.250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Sa zadovoljstvom vam prezentujemo kuću u mirnom delu Voždovca, pogodnu za porodičan život ili poslovni prostor. Plac je 6 ari i kuća se nalazi na sredini placa tako da imamo prednje dvorište pogodno za parkiranje više automobila i zadnje za prijatno uživanje. Nikole Đurkovića, Beograd,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 130.000 €, 200,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

Avala, Put za Bosnjake I deo (3 nezavisna stana pod istim krovom idealna za vise generacijske porodice) 6.0 plus soba. 4 kupatila. kuca od uknjizenih 200 m2 sa 3 terase, na placu od 8 ari, PR + I + PTK, ta, gas, tel. , gradski vodovod, KTV, intetnet, klima, useljiva po dogovoru, uknj.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 500.000 €, 250,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac - TC Stadion kuća, 250m2, terase, PR+VPR+I+II+PTK, CG, telefon, interfon, parking, garaža, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 3a U neposrednoj blizini TC Stadion, u mirnoj i tihoj ulici u ponudi je vertikala kuće (kuće u nizu koje je zidala vojska za generale), lamela....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Jajinci, 480.000 €, 312,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.09.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo novu kuću komplet završenu. Na samom ulazu u kuću nalazi se veranda od oko 30m2. Sastoji se od dve zasebne stambene jedinice ,sa zajedničkim ulazom. Urađena je termo izolacija,pvc sa komarnicima,dvorište asfaltirano. Klizna kapija od dvorišta na daljinsko.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Medaković 1, 257.000 €, 92,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Medakovic I, Mokroluska, 3.0 kuca od 92 m2, bez terase, na placu od 6.2 ara, PR, ta, bez lifta, ktv, internet, klima, useljiva po dogovoru, uknjizena na 92 m2, podnet zahtev na konverziju zemljista, pomocna prostorija, struja, gradska voda, gas,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 1.250.000 €, 377,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se kuća na Voždovcu, u ulici Milice Milojković. .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 350.000 €, 84,00 m2 cca 4170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se horizontala kuće na dobroj lokaciji u blizini Vojvode Stepe, Vera, fakulteta, snabdevanja, škole,vrtića. U prizemlju kuće se nalaze tri garsonjere koje se izdaju, garaža za dva automobila i baštenska kućica. Prelepo dvorište. Na etaži se nalazi kuhinja sa trpezarijom, radna....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Braće Jerković, 490.000 €, 250,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2024.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Brace Jerkovic, Milovana Jankovica, 6.0 kuca od 250 m2 sa 3 terase, PR + VPR + I + II + PTK, cg, interfon, ktv, 5 klima, useljiva po dogovoru, renovirana, uknjizena na 250 m2, podrum, garaza, starogradnja iz 1984. godine. Kuca u nizu, funkcionalna,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 549.900 €, 177,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

Voždovac, Voždovačka crkva - Kralja Vladimira kuća, 5.0, 177m2 (terasa 19m2), SUT+PR, CG, interfon, parking, garaža, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 2.90 ari Na prodaju 1/2 kuće sa pripadajućom garažom ukupne površine 177m2 na placu od 2.90 ari. U dobrom je stanju, zahteva....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Braće Jerković, 280.000 €, 140,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.06.2022.,

www.divisnekretnine.rs

Na prodaju kuća na placu od 2.4 ara, spratnosti suteren, prizemlje i sprat, sa mogućnošću uređenja dodatnog nivoa u potkrovlju. .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 1.350.000 €, 604,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vozdovac, Nikole Djurkovica, 11.0 kuca od 604 m2 sa 2 terase i 2 balkona, na placu od 6 ari, PR + II + PTK, eg, telefon, interfon, useljiv po dogovoru, renovirana, uknjizena na 157 m2 u osnovi (ukupno 4 nivoa), garaza, vise parking mesta, kuca....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Lekino Brdo, 1.330.000 €, 380,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.feniks.rs

Na jednom placu od 3,20ari koji se nalazi u mirnoj ulici, a nadomak neohodne infrastrukture nalazi se kuća sa dva zasebna ulaza. Todora Dukina.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Jajinci, 850.000 €, 400,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.08.2024.,

www.berzanekretnina.org

Kuća od 400m2 modernog rasporeda prostorija na placu površine 28.5 ari sa širinom fronta 28 metara. Sa placa se pruža otvoren pogled. Kuće u ovom delu Avale se prodaju retko, a placeva nema na prodaju. Za sve dodatne informacije pozovite naš prodajni tim. Agencijska provizija 2%.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Braće Jerković, 430.000 €, 273,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Brace Jerkovic, Milovana Jankovica, 6.0 kuca od 273 m2, 2 lodje (12 m2 i 7 m2) i 2 manje terase, na placu od 0.74 ari, VPR + I + II + PTK, toplotne pumpe, interfon, brzo useljiva, uknjizena na 156 m2 korisne povrsine, uknjizena garaza od 18 m2,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 300.000 €, 226,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.08.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Župana Tihomira, Voždovac, 300000€, 226m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Kuća, Župana Tihomira, Voždovac Župana Tihomira.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 2.000.000 €, 530,00 m2 cca 3770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.feniks.rs

Ekskluzivno, na izuzetno atraktivnoj lokaciji kuća koja se sastoji od dupleksa površine 200m2 u prizemlju i suterenu i dva dupleksa na spratu i potkrovlju svaki površine po 120m2. Milovana Marinkovića.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 130.000 €, 200,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Kablovska Internet Klima Parking Kanalizacija Terasa Avala, kragujevacki put Soba: 6 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 315.000 € na 299.000 € dana 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Dušanovac, 299.000 €, 82,00 m2 cca 3650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 315.000 €
19.05.2026 - 299.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Na prodaju kuća sa dva zasebna stana u blizini Dušanovačke pijace. Kuća ukupne površine 82 m2, podeljena na dve potpuno odvojene stambene jedinice. Nekretnina pruža više mogućnosti: - Investicija za izdavanje - pogodno za studente - stanovanje dve porodice - kombinovanje stambenog....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 350.000 € na 299.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Jajinci, 299.000 €, 260,00 m2 cca 1150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.09.2025 - 350.000 €
20.03.2026 - 299.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.09.2025.,

www.feniks.rs

Odliča kuća na lepoj poziciji, sastoji se iz prizemlja u kome se nalazi jedan stan od 50m2 i garaža, a na prvom spratu se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilom i prelepom terasom. Ovaj deo je povezan sa unutrašnjim stepeništem i stanom iste veličine....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Lekino Brdo, 778.000 €, 354,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2021.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo odličnu porodičnu stambenu zgradu na Lekinom brdu, u mirnom delu ulice Đorđa Kratovca. Objekat je spratnosti Su+P+1, ukupne neto površine 354,51m2, bruto površine 492,92m2, sve na placu površine 299m2. .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Braće Jerković, 358.400 €, 215,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ova predivna kuca se nalazi na samom pocetku naselja Veljko Vlahovic, okruzena lepim kucama. Sastoji se od prizemlja, sprata i nezavrsenog potkrovlja na 2,5a placa. Prizemlje se sastoji od velikog dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje, dve ostave, kupatila i wc-a. Celom duzinom prizemlja....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Autokomanda, 870.000 €, 210,00 m2 cca 4140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.06.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Autokomanda, Kavadarska, 5.0 kuca od 210 m2, 2 terase, na 3.07 ari placa, PR + I + PTK, toplotne pumpe, bez lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, struja, voda, kanalizacija, useljiva po dogovoru, kompletno renovirana, uknjizena....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Jajinci, 625.000 €, 465,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2024.,

www.berzanekretnina.org

Nesvakidašnja, jedinstvena ponuda, nadomak Beograda, prelepo imanje od 1250 m2, na kome se nalaze dve kuće. Prva od 256 m2, strukture 7,0, Druga od 209 m2, strukture 4,0. Kuće su pogodne osim za stanovanje i uživanje i kao poslovni prostor ili kombinacija. Posebna vrednost ove ponude....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Braće Jerković, 430.000 €, 156,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Retko u ponudi! Uknjižena kuća u centralnom delu naselja Braće Jerković. Nalzi se u mirnoj ulici okružena zelenilom, a na svega 5 minuta hoda do osnovne škole, autobuske stanice, TC Stadion Kuća ima garažu i 4 nivoa. U nivou garaže se nalazi i manji stan koji može da se koristi....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dušanovac, 330.000 €, 250,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.06.2023.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Dušanovac - Miodraga Pavlovića kuća, 250m2 (terasa 50m2), SUT+PR+PTK, EG, telefon, interfon, podrum, parking, garaža, struja, voda, kanalizacija, asfalt U ponudi kuća bez ulaganja, sama na placu, podeljena na tri stambene jedinice. Zanimljiva kako za život, tako i za poslovni....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 710.000 €, 410,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2022.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Kumodraška, Voždovac, 710000€, 410m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Kuća, Kumodraška, Voždovac Kumodraška.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Jajinci, 550.000 €, 256,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.07.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižena kuća, 256m2 bruto površine, 203m2 grejne, P+1, plac 5 ari, parking, ostava u dvorištu od 12m2, komplet opremljena, EG na struju, prikljucak za gas do kapije, kanalizacija. Kuća novijeg datuma na par minuta od Banjice/Trošarine udaljenosti 3 km, komplet opremljena, na placu....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Jajinci, 1.730.000 €, 500,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.10.2024.,

www.divisnekretnine.rs

Na prodaju luksuzna kuća na Voždovcu. .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dušanovac, 349.900 €, 300,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2022.,

www.eminentnekretnine.rs

Na parceli od 200 m2 prodajemo porodičnu stambenu zgradu koja se sastoji od četvorosobnog stana površine 130 m2, sređenog za život i potktovlja 130 m2 u grubim radovima. U dvorištu iste kuće u prizemlju nalazi se jedan dvosobni stan površine 50 m2, kao poseban objekat. Kupci ove nepokretnosti....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 1.300.000 €, 600,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.06.2024.,

www.eminentnekretnine.rs

Komforna kuća u mirnom delu Voždovca, nedaleko od crkve, građena je pre 30ak godina, a nedavno renovirana. Kuća se prostire na 4 etaže, a nalazi se na 6a placa. Sastoji se od četiri dnevne sobe, četiri kuhinje, sedam spavaćih soba, pet kupatila, dve terase, dva balkona. Ima dva ulaza,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Šumice, 1.100.000 €, 391,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.06.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo odličnu kuću na Zvezdari u Gorenjskoj ulici na Konjarniku. Nalazi se na ogradjenoj parceli ukupne površine 19, 51 ari. .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 270.000 €, 307,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Stojana Ljubića, Voždovac, 270000€, 307m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Kuća, Stojana Ljubića, Voždovac Stojana Ljubića.

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 420.000 € na 430.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BEOGRAD, Braće Jerković, 430.000 €, 250,00 m2 cca 1720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.01.2025 - 460.000 €
07.11.2025 - 420.000 €
20.03.2026 - 430.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.01.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Braće Jerković - Milovana Jankovića kuća, 250m2 (terase i lođa 36m2 + garaža 18m2), NPR+VPR+I+II+PTK, EG/GAS, interfon, parking, garaža, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 1. 5 ari U neposrednoj blizini TC Stadion, u oazi zelenila, mira i tišine u ponudi je vertikala....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 490.000 €, 307,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Milovana Jankovića, Voždovac, 490000€, 307m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Kuća, Milovana Jankovića, Voždovac Milovana....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 189)

<< <1 2 3 4 5> >>