• GoHome Professional
kuće KULA - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuće KULA - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće KULA

  • Za upit "kuće kula" pronađeno 51 nekretnina - prosečna cena 417 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2
    • do 150 m2
    • 150 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 150 m2
    • 180 m2
  •  Po ceni
    • do 31000 eura
    • do 39000 eura (prosečna cena)
    • do 47000 eura
    • do 392 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 531 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, KULA, 70.000 €, 197,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prizemna kuća u Crvenki, opština Kula, ukupne površine 197 m², smeštena na ograđenom placu od 872 m². Kuća je funkcionalno podeljena u dva odvojena stambena dela, što je čini idealnom za višečlanu porodicu, dve generacije ili kombinaciju stanovanja i izdavanja. Raspored....

 
 
 
  Kuća, KULA, 59.000 €, 97,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.09.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Crvenki ima 97 m2. Poseduje hodnik, ostavu, još jedan hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinju, dve sobe i kupatilo. Po podu laminat i pločice, PVC stolarija, grejanje na inverter klimu i čvrsto gorivo. U dvorištu od pomoćnih objekata ima letnju kuhinju, šupe,....

 
 
 
  Kuća, KULA, 103.000 €, 199,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Porodična kuća Pr+1 Kula uknjižena 199m plac 610m POVOLJNO Lokacija: Kula (Srbija, Kula) Ulica i broj: Petefi Šandora Kvadratura: 199m2 Površina zemljišta: 610m2 Broj soba: 5 soba i više Spratnost: Jedan sprat Stanje objekta: Starija gradnja Grejanje: Kombinovano Dodatne informacije....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće kula'
36.000 €
103.000 €
72.100 €
  Kuća, KULA, 53.000 €, 106,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća tvrde gradnje koja se nalazi u Sivcu ima 106 m2. Poseduje 4 spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, špajz, kupatilo i terasu. Po podu su patos laminat i pločice, PVC i drvena stolarija, urađena demit fasada. Trofazna struja, gradska voda, septička.....

 
 
 
  Kuća, KULA, 120.000 €, 250,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se temeljno renovirana kuća iz 1938. godine locirana u Sivcu, oko 20 minuta do Sombora (sa malim lokalnim aerodromom), oko 20 minuta do Kule, oko 30 minuta do Bačke Topole, 35 minuta do Vrbasa, oko 1 sat do Novog Sada i Fruške Gore, 2 sata do Beograda, 1 sat vožnje automobilom....

 
 
 
  Kuća, KULA, 27.000 €, 92,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u Sivcu ima 92 m2 i nalazi se na placu od 1129 m2. .

 
 
 
  Kuća, KULA, 195.700 €, 571,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kuća sa sporednim prostorijama od ukupno 571m2 u Sivcu, blizu glavnog puta. Kuća je starog tipa, čvrste gradnje, visokih plafona, poseduje sa ulice tri sobe, svaka sa oko 30m2 , dve sobe koje gledaju na dvorište, prostorija koja je namenjena za kuhinju, kupatilo, svaka....

 
 
 
  Kuća, KULA, 82.400 €, 113,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prizemna kuća u Kuli, smeštena u mirnom i porodičnom okruženju, povučena od glavnog puta što pruža dodatnu privatnost i tišinu. Kuća se sastoji od tri komforne sobe, kuhinje, hodnika i kupatila, sa funkcionalnim rasporedom koji omogućava udoban život. Idealna je za porodice....

 
 
 
  Kuća, KULA, 95.000 €, 594,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u Sivcu koja ima 584m2, poseduje 3 spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom i dodatne dve prostorije koje su u sivoj fazi. Pvc stolarija, termo i hidro izolacija. Grejanje na čvrsto gorivo, trofazna struja, septička. Pomoćne prostorije ako neko želi da se bavi uzgojom....

 
 
 
  Kuća, KULA, 200.000 €, 571,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća površine 571m2 na placu od 2160m2, koja pruža savršen spoj komfora, prostranosti i topline domaće arhitekture. Kuća sadrži: 5 soba Kuhinju Kupatilo Predsoblje Lepo uređeno dvorište sa baštom Pomoćne objekte pogodne za radionicu, skladište ili adaptaciju kao dodatni....

 
 
 
  Kuća, KULA, 17.000 €, 117,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća od 117 m2 koja poseduje 3 prostorije, kuhinju i kupatilo. Po podu su laminat i pločice, monofazna struja, voda iz vodovoda, septička. Plac ima 451 m2 sa nekoliko pomoćnih objekata. .

 
 
 
  Kuća, KULA, 17.600 €, 156,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

U Sivcu, paralelno sa glavnim putem, na ulazu, gledano od Sombora, prodaje se kuća za adaptaciju, od mešanog materijala površine 156m2, na placu od 1371m2. Lep pravougaoni plac, fronta oko 18m. Ima vode i struje. .

 
 
 
  Kuća, KULA, 66.950 €, 113,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 75.000 € na 80.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KULA, 80.000 €, 180,00 m2 cca 440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 75.000 €
24.04.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju spratna kuća u Crvenki koja ima 180 m2. U prizemlju se nalaze dve sobe, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i nedovršena prostorija sa uvedenom vodom koja je predviđena za lokal. Na spratu se nalazi hodnik, dve spavaće sobe, špajz, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, KULA, 75.000 €, 109,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Kruščiću građena 90-ih od 109 m2 na placu od 657 m2. Kuća sadrži prizemlje i nedovršeno potkrovlje. U prizemlju se nalaze dve sobe do ulice, hodnik, kupatilo, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, ostava i zatvorena terasa. Po podu su laminat i pločice, grejanje....

 
 
 
  Kuća, KULA, 28.000 €, 131,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u Ruskom Krsturu koja ima 131 m2 i sastoji se od predsoblja, dve sobe, dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, špajza i kupatila. Stolarija PVC, po podu su pločice i ilaminat a u jednoj sobi je beton. Grejanje na čvrsto gorivo i struju. Struja trofazna, voda iz vodovoda.....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 85.000 € na 87.550 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KULA, 87.550 €, 138,00 m2 cca 630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 85.000 €
27.03.2026 - 87.550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130307, 10.77a, spratna, jedan sprat i porkro, struja, klima, terasa(3), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, dvorište/bašta, podrum, ostava, mogućnost proširenja. Odlična, spratna, funkcionalna kuća od cca.138m2 rasporedjenih na tri etaže, u....

 
 
 
  Kuća, KULA, 55.000 €, 242,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Ruskom Krsturu, prodaje se prizemna nameštena petosobna kuća, površine 242m2, na placu od 9.5ar. Građena od mešanog materijala, sa dve kuhinje, dva kupatila, tri brojila za struju. Struja, monofazna i trofazna. Voda sa vodovoda, septička jama, grejanje na čvrsto gorivo. Uredni papiri,....

 
 
 
  Kuća, KULA, 90.000 €, 150,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična, termoizolovana kuća u centru Kulepogodna za više generacija. Kuća je termoizolovana demit fasadom ove godine.Grejanje je etažno na gas. . Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan.

 
 
 
  Kuća, KULA, 17.510 €, 156,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju – Stara kuća za rušenje ili adaptaciju sa velikim placem u Sivcu Prodaje se stara kuća u Sivcu, pogodna za rušenje ili potpunu adaptaciju. Nekretnina se nalazi na prostranom placu koji pruža brojne mogućnosti – idealno za izgradnju nove kuće. Kuća je smeštena na dobroj....

 
 
 
  Kuća, KULA, 61.800 €, 152,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu nekretninu smeštenu u Kuli. Ova spratna kuća je izgrađena od čvrstog materijala, što garantuje trajnost i stabilnost. Nekretnina ima funkcionalan raspored prostorija, pružajući udoban životni prostor. Na prizemlju se nalazi dnevni boravak sa izlazom na terasu,....

 
 
 
  Kuća, KULA, 40.000 €, 126,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična sad renovirana kuća u Crvenki. Ukupna površina sa terasom 126 m². Plac 1000 m².Postavljena je hidro i termo izolacija.Materijal zida: cigla.Krov je u odličnom stanju.Kuća ima 4 sobe, kuhinju i kupatilo.Postavljeni su novi vodovod i kanalizacija, Prostrana kuhinja (14m²),....

 
 
 
  Kuća, KULA, 66.950 €, 113,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prizemna kuća u Kuli, smeštena u mirnom i porodičnom okruženju, uvučena od glavnog puta što pruža dodatnu privatnost i tišinu. Kuća se sastoji od tri komforne sobe, kuhinje sa trpezarijom,ostavom , hodnika i kupatila, sa funkcionalnim rasporedom koji omogućava udoban život.....

 
 
 
  Kuća, KULA, 42.000 €, 87,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Spratna Kuća 87m2 u Sivcu na odličnoj lokaciji sa placem od 4ara. Kuća je zidana na ciglu i po i malterisana.Stolarija je drvena, podovi su parket i pločice. Struja je trofazna 1 brojilo, voda gradska i septička jama plus 1 prelivna septička ispod garaže.U dvorištu se nalaze 2 garaže....

 
 
 
  Kuća, KULA, 33.000 €, 129,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u Liparu površine 129m2 čvrste gradnje. Kuća se sastoji iz 3 sobe kuhinje sa trpezarijom, hodnika, predsoblja i kupatila. Nalazi se na placu od 14 ari sa nekoliko pomoćnih objekata i voćnjakom sa stablima dunje. Kuća je useljiva, u solidnom stanju, i ne zahteva mnogo....

 
 
 
  Kuća, KULA, 111.400 €, 106,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu kuću u mirnom delu Kule. Spratna kuća čvrste gradnje, opremeljena je PVC stolarjim, laminat kao podna obloga, domaća keramika. U osnovi su dve spavaće sobe, kupatilo, komforan dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarijom i ostavom. Sprat je identičnog rasporeda.....

 
 
 
  Kuća, KULA, 55.000 €, 350,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Spratna, termoizolovana kuća sa odličnim podrumom i mogućnošću uredjenja potkrovlja. Lepo, prostrano dvorište sa dosta pomoćnih prostorija. Kuća se nalazi blizu centra Sivca. . Parking, garaža, Telefon, Tavan.

 
 
 
  Kuća, KULA, 61.800 €, 97,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odlicnu kucu koja je na potezu Kula. Kuća je potpuno renovirana sa PVC stolarijom, sve instalacije su nove i potpuno renovirano kupatilo. Na placu se pored kuće nalaze i dodatni objekti: garaža, letnja kuhinja, prostorije za višestrukru namenu. A za vise dodatnih....

 
 
 
  Kuća, KULA, 65.000 €, 212,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra - 3002037- Prodaje se uknjižena kuća u Kuli. Mirna lokacija, ulica Doža Đerđa. Plac površine 925 m2. Kuća uknjižena na 212 m2 korisne površine, 267 m2 neto površine. Suteren, prizemlje i potkrovlje. Prizemlje kuće je renovirano i aktivno se koristi dok je potkrovlje....

 
 
 
  Kuća, KULA, 30.900 €, 86,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Povoljna kuća u Liparu! Za više informacija pozovite! .

 
 
 
  Kuća, KULA, 66.950 €, 152,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Ova spratna kuća u Kuli pruža izvanredne mogućnosti za udoban i praktičan život. Sa funkcionalnim rasporedom prostorija i pristojnom površinom, ova nekretnina će zadovoljiti potrebe mnogih porodica. Prizemlje sa dnevnim boravkom, kuhinjom, trpezarijom i spavaćim sobama pruža udoban....

 
 
 
  Kuća, KULA, 55.000 €, 118,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prizemna kuća u Sivcu. Površina kuće 118m2, na placu od 6,25 ari. Kuća je useljena 1981. godine. Poseduje dve velike spavaće sobe, veliki dnevni boravak, kuhinju, ostavu, kupatilo, hodnik i natkrivenu terasu. Od pomoćnih objekata ima garažu, letnju kuhinju, kotlarnicu,....

 
 
 
  Kuća, KULA, 87.550 €, 116,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-82-221-97, 064-82-221-98 021-45-14-11 EMAIL: klub.nsgroup@gmail.com Agencijski ID: 553704 .

 
 
 
  Kuća, KULA, 62.830 €, 350,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se novija kuća u Kuli. Sastoji se od podruma od oko 50m2 sa garažnim ulazom, prizemlje u osnovu 152m2 koje se sastoji od hodnika, protrane dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, 2 spavaće sobe i kupatilo. Na potkrovlju je identičan stan u sirovom stanju. Priključena struja....

 
 
 
  Kuća, KULA, 70.000 €, 256,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 3002117 – Prostrana porodična kuća sa pomoćnim objektima i dodatnim potencijalom – Radnoti Mikloša, Kula Na mirnoj i organizovanoj lokaciji u Kuli, u ulici Radnoti Mikloša, na prodaju je prostrana porodična kuća sa velikim placem i dodatnim objektima koji nude brojne....

 
 
 
  Kuća, KULA, 56.000 €, 115,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra - 3002098 Na prodaju uknjižena kuća u mirnom i porodičnom delu Kule, u Omladinskoj ulici. Odlična lokacija nudi udoban i siguran život, daleko od gradske buke, ali sa svim neophodnim sadržajima u blizini. Kuća je stabilne i kvalitetne gradnje, sa samo jednim zidom....

 
 
 
  Kuća, KULA, 125.000 €, 260,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična porodična kuća sa dve odvojene stambene jedinice Prva stambena jedinica je prizemna kuća, izolovana i potpuno opremljena, sa centralnim grejanjem na čvrsto gorivo. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje sa ostavom, odvojenog WC-a....

 
 
 
  Kuća, KULA, 20.600 €, 156,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, KULA, 51.500 €, 97,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam prelepu prizemnu kuću u Crvenki. Kuća je potpuno renovirana sa PVC stolarijom, sve instalacije su nove i potpuno renovirano kupatilo. Na placu se pored kuće nalaze i dodatni objekti: garaža, letnja kuhinja, prostorije za višestrukru namenu Za sve dodatne informacije....

 
 
 
  Kuća, KULA, 100.000 €, 255,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra – 3002100 Na prodaju je nekretnina u samom srcu Kule, u jednoj od najfrekventnijih i najprepoznatljivijih ulica – Žarka Zrenjanina, neposredno kod mosta i velike raskrsnice sa ulicom Veljka Vlahovića, u blizini marketa "Idea". Lokacija je izuzetno atraktivna, idealna....

 
 
 
  Kuća, KULA, 60.000 €, 230,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

EKSKLUZIVNA PONUDA! Uknjižena predratna vila na idealnoj lokaciji u Kuli – 230 m² stambenog prostora na placu od čak 12 ari! Predstavljamo Vam izuzetnu priliku – impozantnu višesobnu kuću od 230 m², smeštenu na prostranom placu površine 1.200 m², na atraktivnoj i lako pristupačnoj....

 
 
 
  Kuća, KULA, 18.000 €, 160,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Za poslovni prostor. Bez okućnice. Ispred veliki parking prostor. Potrebno renoviranje. Poseduje tri sobe, špajz, otvoren hodnik, veliku radionicu. Vlasnik 1/1 Parking, garaža, Tavan, U blizini gradskog prevoza.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 47)

<< <1 2> >>