• GoHome Professional
kuće BEOGRAD OKOLINA do 50000 evra - GoHome nekretnine mali oglasi
  • kuće BEOGRAD OKOLINA do 50000 evra - GoHome nekretnine mali oglasi
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće BEOGRAD OKOLINA do 50000 evra

  • Za upit "kuće beograd okolina do 50000 evra" pronađeno 52 nekretnina - prosečna cena 532 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • 47000 eura (malo jeftiniji)
    • 52000 eura (malo skuplji)
    • do 545 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, ZAKLOPAČA, 49.000 €, 157,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 125964, 7a. Plac sa kućom nalazi se u mirnom i prijatnom kraju, okružen zelenilom i šumom, idealan za one koji žele beg od gradske gužve i život u prirodi, a opet u neposrednoj blizini Beograda. Lokacija je udaljena svega oko 30 km od centra Beograda, što je čini odličnim....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 47.000 € na 45.000 € dana 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOPOT, 45.000 €, 135,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.10.2025 - 45.000 €
23.11.2025 - 47.000 €
20.04.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se zasebna kuća na placu od 13ari u blizini glavnog puta. U neposrednoj blizini nalazi se poznata pivara Kabinet Brewery koja okuplja veliki broj posetilaca, novi lux hotel Hyde Hill i luksuzni kompleksi za stanovanje. Kuća je uknjižena na vlasnika 1/1, čvrste konstrukcije....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 45.000 €, 110,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 124126, 11a, prizemna, pr, terasa, nov, novogradnja, dvorište/bašta, cela. Ralja,lokacija je Veliko polje,oko 750 metara od kafane kod Moše Nudimo kuću ,grubi radovi,u postupku legalizacije.U osnovi je 55 kvm i u potkrovlju je 55 kvm.Izlaz na asfaltni put,struja,voda....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće beograd okolina do 50000 evra'
45.000 €
45.000 €
49.000 €
  Kuća, SOPOT, 50.000 €, 115,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se uknjižena kuća na Kosmaju,selo Stojnik 71m2, sa pomoćnim objektom 47m2, na placu 15,7a. Kuća i pomoćni objekat su u stanju nekorišćenja i potrebna im je adaptacija. Lokacija: Kosmaj, u neposrednoj blizini Doma zdravlja, autobusko stajalište ispred kuće. Struja i voda sprovedeni,....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 50.000 €, 500,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se plac od 5 ari, za gradnju porodične kuće (prizemlje+1 sprat+potkrovlje). Cena po aru je 10.000 eur. Placevi ima struju, vodu i priključak za gas! Pristupni put je posut šljunkom, pripremljen za asfaltiranje. Odlična lokacija u zoni porodične gradnje, 200 m od glavnog puta,....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 50.000 €, 90,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Avala, Tresnja, kuca 90 m2, 4.0, plac 9 ari, trofazna struja, gradska voda, asfalt do kuce, 1 km od gradskog prevoza, nezavrsena, uknjizeno 40 m2. .

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 50.000 €, 100,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Sibnici-Sopot,površine 100m2,plac 4.4 ara,prizemlje kompletno sredjeno sprat u sivoj fazi,pomoćni objekat sa gražom za auto,uknjiženo 1/1,gradska voda,etažno grejanje,priključak za gas,autobuska stanica preko puta kuće dobra povezanost sa gradom,43km udaljeno od....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 50.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2021.,

www.klikdooglasa.com

Kuca je [telefon] m [telefon] odmah useljiva. Nalazi se u Sopotu [telefon] metara od centra. Ima prizemlje i visoko potkrovlje.Odmah je useljiva i sredjena.Kuca ima odvojen ulaz za sprat kao dva stana mogu da zive [telefon] porodice .Plac [telefon] ari. Struja trofazna ,gradska voda....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 50.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2025.,

www.klikdooglasa.com

Prodajem PORODIČNO IMANJE - Vranić-centar, oko [telefon] km od Beograda Ibarskom magistralom. .

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 49.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.10.2023.,

www.klikdooglasa.com

Prodajem kuću - vikendicu koja je idealna za odmor, druženje i uživanje nadomak Beograda, opština Barajevo, katastarska opština Veliki borak, ulica Kneza Miloša Obrenovića 59g. Udaljeno oko 400m od Ibarske magistrale. .

 
 
 
  Kuća, VRČIN, 49.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2020.,

www.klikdooglasa.com

U neposrednoj blizini Beograda, na [telefon] minuta od Konjarnika, kod nove naplatne rampe, (pre gledano od strane BG, u zoni, bez naplate putarine), u mirnom delu na Vrčina ka Grockoj, na [telefon] ari placa sa voćem i prelepom travnatom površinom, sa šumom iza ledja na obronku i....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 48.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.11.2020.,

www.klikdooglasa.com

Lipovicka suma Kuca se nalazi na pocetku posle skretanja za Guncate. [telefon] metara do autobusa laste za Banovo Brdo I [telefon] metara do prodavnice.Kuca sredjena I prodaje se kompletno namestena.Dvoriste jeste malo ali u cenu ulazi I [telefon] ari sume koja nije u okviru kuce....

 
 
 
  Kuća, RALJA, 45.000 €, 110,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 124126, 11a, prizemna, pr, terasa, nov, novogradnja, dvoriste/basta, cela. Ralja,lokacija je Veliko polje,oko 750 metara od kafane kod Mose Nudimo kucu ,grubi radovi,u postupku legalizacije. U osnovi je 55 kvm i u potkrovlju je 55 kvm. Izlaz na asfaltni put,struja,voda....

 
 
 
  Kuća, KRNJAČA, 45.000 €, 72,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Kuca sa visokim potkrovljem 72m2 i dva objekta starije gradnje od 36m2 i drugi stariji od 62m2.Dve vode ,dve struje na placu.Plac 5ari.Nalazi se u Krnjaci kod pancevackog mosta preko puta p k.b.skole.10min.do centra Beograda..Cena 45.000e..Moguca zamena za objekat uz dogovor uz samu....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 48.000 € na 44.000 € dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BARAJEVO, 44.000 €, 60,00 m2 cca 730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.07.2025 - 50.000 €
02.09.2025 - 53.000 €
19.02.2026 - 48.000 €
16.05.2026 - 44.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.07.2025.,

www.atasenekretnine.rs

U ponudi je kuća (vertikala) na 8,5ari placa na glavnom putu Ibarske magistrale u blizini autobuskog stajališta, Vrbovno. Odlična veza sa gradom. Iako je uknjižena na 60m2, izuzetno je funkcionalna, sa dobro organizovanim prostorom. Prizemlje: dnevna soba, kuhinja, spavaća soba,kupatilo,....

 
 
 
  Kuća, PADINSKA SKELA, 44.000 €, 124,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2023.,

www.indomio.rs

Beoexpert zastupa prodaju kuće koja se nalazi između skretanja za Opovo i Dunavca. Sa gradskim jezgrom je povezana autobuskim linijama 107, 107O i 109. Uknjižena je na 80 m2 a sa pomoćnim prostorijama ukupna površina je 124 m2, dok je plac 12 ari. Predsoblje, kupatilo, trpezarijsko-dnevni....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 48.000 € na 44.000 € dana 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BARAJEVO, 44.000 €, 120,00 m2 cca 370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.08.2025 - 58.000 €
31.08.2025 - 54.000 €
03.09.2025 - 53.000 €
24.12.2025 - 49.000 €
14.01.2026 - 53.000 €
20.02.2026 - 48.000 €
18.05.2026 - 44.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 122563, 9a, spratna, 1, struja, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada prosečna, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, može zamena(), vertikala. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720....

 
 
 
  Kuća, KRNJAČA, 45.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.07.2025.,

www.klikdooglasa.com

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 40.000 €, 76,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2024.,

www.indomio.rs

U blizini planine Kosmaj (opština Sopot), na Tresijama, prodaje se vertikala kuće na placu od 5,5 ari. Kuća je pored osvetljenog puta, blizu stanice prigradskog prevoza. U neposrednoj blizini nalazi se poznata pivara Kabinet Brewery koja okuplja veliki broj posetilaca, novi lux hotel....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 40.000 €, 500,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju uknjižen građevinski plac u Barajevu, površine 5 ari, na odličnoj lokaciji – svega 700 m od Svetosavske ulice, 2,5 km od centra naselja i 1,5 km od jezera. Na placu se nalazi kuća u fazi izgradnje, sa postojećim projektom za trosobnu kuću od 70 m², građenu čvrstom gradnjom....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 40.000 €, 41,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na samo par minuta od opštine Barajevo, prostire se prelep plac 51 ar sa kućom koja je uknjižena na 41 kvm. Sama kuća nije u stanju korišćenja. Na placu udaljenom oko 100 m glavnog puta i prevoza, nalazi se veliki voćnjak. Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 40.000 €, 70,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Avala, Parcani, kuca 70 m2, 3.0, plac 50 ari, struja, voda, pomocni objekat, asfalt do kuce, pogled, useljiva. .

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 39.990 €, 76,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2024.,

www.indomio.rs

Na obroncima planine Kosmaj, u blizini vašarišta na Tresijama, prodaje se vertikala kuće na placu od 5,5 ari. Kuća je pored osvetljenog puta, u blizini stanice prigradskog prevoza. U neposrednoj blizini nalazi se poznata pivara Kabinet Brewery koja okuplja veliki broj posetilaca,....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 39.500 €, 150,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.06.2025.,

www.indomio.rs

Baćevac, započeta gradnja, kod magistrale na 12.25 a .. / nedaleko od restorana ZAVIČAJ, drugi red placeva od Magistrale, završena i uknjižena prva etaža u osnovi 150m2, gradska voda, struja i asfalt, pogodno i za poslovni objekat svake namene, blizina prodavnice i prevoza, uknjižen....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 39.000 €, 169,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponidimo započet objekat u Meljaku na placu od 12.5 ari. Plac je lep sunčevit, ima bunar, urađen temelj, prizemlje,idealno za malu privredu, ozakonjeno na 169 m2. Može i sprat da se zida, ima i pomoćna zgrada . Agencijska provizija je u skladu sa opštim uslovima....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 52.000 €, 160,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Šifra K472 Kuca se nalazi u Nemenikucu,pored asfalta,sa prikljuckom struje,voda je bunarska koja je sprovedena u kucu.U neposrdnoj blizini Kosmaja,manastira Kastaljan.Idealno za porodicu i uzivanje u prirodi.Pored kuce od 160m2 postoji i stara kuca blatara od 63m2 na placu od 38m2.Za....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 37.000 €, 234,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća je nezavršena, nalazi se u blizini okretnice autobusa u Popoviću. U kući su sprovedene instalacije. Nema priključke za vodu i struju, ali su na ivici placa. U toku je uknjižba. Prostorije: PR - ulazno predsoblje, dnevno-kuhinjsko-trpezarijski prostor, kupatilo; I - spavaće sobe,....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 37.000 €, 50,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 111488, 34a, prizemna, kanalizacija, uknjižen, za renoviranje, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada prosečna, parking, dvorište/bašta, cela. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
  Kuća, UGRINOVCI, 36.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2019.,

www.klikdooglasa.com

Renovirana kuća na placu od [telefon] . [telefon] ara sa kompletnom infrastrukturom vlasnik uknjizeno pomocni objekti letnjikovac fontana garaža za vise informacija pozovite na telefon ili putem maila .

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 34.000 €, 54,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo prelep ravan plac udaljen svega jednu autobusku stanicu od centra Sopota. Na placu se nalazi urušena kuća od 54m2. Asfalt, struja, voda, gas prolaze pored samog placa. Na placu ima bunar. Prodaju se dve parcele u građevinskom područuju; jedna od 14 ari....

 
 
 
  Kuća, LIPOVICA, 35.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2022.,

www.klikdooglasa.com

Garsonjera u Knezevcu [telefon] kvadrata. Sredjena max u procesu legalizacije. Vlasnik od [telefon] g. Menjao bih za vikendicu, kuću u Lipovica Ripanjski put što bliže magistrali i sa što većim placem. Ključ za ključ ili uz moju ili vašu doplatu. .

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 35.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2019.,

www.klikdooglasa.com

Prelepa porodicna kuca sa DVE odvojene stambene jedinice.Ogradjen plac zasadjeno voce struja .voda .septicka jama.mirna ulica dobre komsije.osnovna skola na [telefon] m.centar Barajeva [telefon] . [telefon] km.Beograd [telefon] km.Prodajem komplet opremljenu kucu svi papiri Vlasnik....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 32.000 €, 85,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126392, 12a, prizemna, pr, struja, uknjižen, za renoviranje, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada prosečna, cela. Nudimo vam uknjižen u kuću na uknjižen ih 85 kvm i 12 ari placa.Kuća je stara za totalnu rekonstrukciju.Ranije je imala struju ali je isključena ,obzirom....

 
 
 
  Kuća, BEGALJICA, 53.000 €, 82,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.indomio.rs

VRČIN stanovanje + biznisPoložaj povoljan i za stanovanje i za gradnju poslovnog objekta. Objekat zidan 1954.g. sa ciglom i karatavanom, nadograđen prednji deo sa ciglom i armirano -betonskom pločom nigde nije popucao. 84 m2 stambenog prostora, na 2.646 m2 dvorišta. Poseduje struju,bunarsku....

 
 
 
  Kuća, RALJA, 32.000 €, 85,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126392, 12a, prizemna, pr, struja, uknjizen, za renoviranje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, cela. Nudimo vam uknjizen u kucu na uknjizen ih 85 kvm i 12 ari placa. Kuca je stara za totalnu rekonstrukciju. Ranije je imala struju ali je iskljucena ,obzirom....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 55.000 € na 53.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZAKLOPAČA, 53.000 €, 161,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 70.000 €
06.04.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 60.000 €
08.05.2026 - 55.000 €
13.05.2026 - 53.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo uknjiženu kuću u vikend naselju Ritopek. Građevinske površine 160,97 m2, korisne površine 140,81m2, uknjižen plac od 9,34 ari. U prizemlju kuće su: dve spavaće sobe, kuhinjsko-trpezarijski deo, kupatilo, hodnik, sa izlazom na veliku terasu, velika ostava....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 53.000 €, 87,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Trosobna kuća sa kuhinjom, kupatilom, tremom i podrumom. Na tavan je izvedena vodovodna i strujna instalacija i može se dobiti još 87m2 stambenog prostora. Oko kuće je 6a ograđenog placa, a iza kuće je još 17 ari. Čist vazduh i ruža vetrova, mir i tišina. Idealno za zdrav i miran....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 53.000 €, 60,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, UMKA, 30.000 €, 40,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 101284, 2a, prizemna, /, struja, kanalizacija, klima, terasa, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, cela. Splav na prodaju, u centru Umke sa strujom i vodom i parking mestom. Ima dozvolu od kapetanije. Splav je u stanju kao sa slika. Sam objekat....

 
 
 
  Kuća, VELIKA MOŠTANICA, 30.000 €, 40,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.08.2023.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Kuća, VELIKA MOŠTANICA, 29.000 €, 41,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 107688, 12a, prizemna, struja, za renoviranje, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada prosečna, parking, dvorište/bašta, ostava, cela. JEDNA STANICA POSLE CENTRA UMKE.GORNJI DEO SA LEVE STRANE KAD SE IDE IZ BEOGRADA sa pogledom na Savu. Sama kuca je za rusenje sa osnovnim....

 
 
 
  Kuća, UMKA, 29.000 €, 41,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 107688, 12a, prizemna, struja, za renoviranje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, parking, dvoriste/basta, ostava, cela. JEDNA STANICA POSLE CENTRA UMKE.GORNJI DEO SA LEVE STRANE KAD SE IDE IZ BEOGRADA sa pogledom na Savu. Sama kuca je za rusenje sa osnovnim....