• GoHome Professional
kuća u banatu centralno grejanje - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • kuća u banatu centralno grejanje - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuća u banatu centralno grejanje

  • Za upit "kuća u banatu centralno grejanje" pronađeno 114 nekretnina - prosečna cena 728 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2
    • do 200 m2
    • 200 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 200 m2
    • 250 m2
  •  Po ceni
    • do 55000 eura
    • do 69000 eura (prosečna cena)
    • do 83000 eura
    • do 698 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, OPOVO, 120.000 €, 300,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Opovu selu na oko 30 kilometara od Beograda, na prodaju kuća od 300 m2 sa 16 ari placa. Kuća spratna, sa visokim suterenom, u osnovi 134 m2. Kuća sređena uz manja ulaganja odmah i useljiva. U prizemlju 1 spavaća sobeasa ulice,veliki dnevni boravak,kuhinja sa trpezarijom,kupatilo,hodnik,terasa....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 140.000 €, 131,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju prizemna kuća površine 131 m2 na placu od 3,12 ari na TOP lokaciji u naselju Mala Amerika. Sastoji se od natkrivene terase, trpezarije, odvojene kuhinje, dnevnog boravka i spavaće sobe. Kuća renovirana i useljena pre tri godine (nova vodovodna i elektro instalacija, centralno....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 150.000 €, 206,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.10.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Salonska kuća u širem centru grada ukupne površine 206 m2 na placu od 6.33 a. Nalazi se na uličnom delu parcele i poseduje kolski ulaz. Sastoji se od dve stambene jedinice, četvorosobnog i dvosobnog stana. Po podovima postavljen parket, laminat i keramika, grejanje CG na gas, stolarija....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 66.500 €, 144,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća u naselju Duvanika, površine 144m2, na parceli površine 3,43ara.Sastoji se od prednjeg dela , koji je stariji za renoviranje.Noviji deo kuće je noviji , izgrađen od čvrstog materijala , sastoji se od dve spavaće sobe, dnevnog boravska sa kuhinjom i trpezarijom, ostave, hodnika....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 170.000 € na 195.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, PANČEVO, 195.000 €, 208,00 m2 cca 940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.09.2024 - 150.000 €
12.01.2025 - 170.000 €
25.03.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.09.2024.,

www.indomio.rs

Samostalna kuća Etaž: 2 Površina: 208 m² Površina placa: 7a Centralno grejanje Renovirano Dodatne prostorije: kupatilo, toalet, terasa Oglas oglašava agencija Uknjiženo Dve kuće na istoj parceli,idealno za dve porodice. Jedna prizemna i jedna prizemna sa podkrovljem jedna je novije....

 
 
 
  Kuća, VRŠAC, 239.000 €, 108,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kvalitetno građena porodična kuća na izuzetnoj lokaciji, u podnožju vršačkog brega, sa prelepim pogledom na grad. Objekat je uknjižen, dobro održavan i pruža mogućnost korišćenja kao jedno celovito domaćinstvo ili kao više stambenih jedinica (idealno i za izdavanje). Osnovne....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, Gornji Grad, 107.000 €, 109,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajem fenomenalnu kuću u Pančevu, koja je pre 4 godine kompletno adaptirana i renovirana. Povrsina kuce je 120m2, poseduje dva kupatila, veliko zajednicko sa velikom kadom, kompletno uradjeno u Vileri Bosh keramici i manje uz spavacu sobu koje nije zavrseno. Ugradjen stakleni klizni....

 
 
 
  Kuća, KOVAČICA, 100.000 €, 138,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

U Kovačici, u širem centru, prodaje se velika spratna kuća, omah useljiva. Kuća se prodaje sa nameštajem i opremom koja se u njoj nalazi. Kuća ima prizemlje i sprat, te nastavak /lakat/ duž granice placa sa komšijom.U kući 4 spavaće sobe,kuhinja,ostava,trpezarija,hodnik,zastakljena....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 95.000 €, 136,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Karađorđev trg - kuća u nizu u tri etaže od po 68m2 na placu površine 2,7 ara. Visoko prizemlje - dnevni boravak, kuhinja i toalet. Sprat - tri spavaće sobe i kupatilo. Suteren - garaža, dve ostave i kotlarnica. Centralno grejanje na gas, trofazna struja, kanalizacija, potrebno renoviranje.....

 
 
 
  Kuća, KOVIN, 87.000 €, 180,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću u Kovinu, uknjižena, prvi vlasnik.Kuća je sagrađena 1986 g.Izuzetno je kvalitetno građena.Izolovana je,u svim prostorijama su parketi i hrastova stolarija.U hodnicima je mermer.Ima centralno grejanje na plin i na čvrsto gorivo. Kuća je u 3 nivoa.U suterenu se nalazi....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 125.000 €, 220,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Prodaje se Porodična stambena kuća u centru Kikinde (ulica Braće Tatić), koja kuća se sastoji od 5 etaža (podrum - garaža, prizemlje i tri sprata) ukupne neto površine 220m2. Kuća je sagradjena početkom '80-tih godina, od čvrstog materijala, poseduje centralno grejanje sa ugradjenim....

 
 
 
  Kuća, NOVI BEČEJ, 128.750 €, 170,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaju se stambeno poslovni objekti u Novom Miloševu. Ukupna površina placa je preko 6.000 m2, na kom se nalaze dve kuće, pomoćni objekti i obradivo zemljište. Prva kuća ima 230m2 ( suteren oko 60m2), može da se prodaje sa i bez preostalog nameštaja koji vidite na slici. Cena nameštaja....

 
 
 
  Kuća, KOVIN, 60.000 €, 91,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u centru Kovina 91m2 Mogućnost prodaje sa nameštajem. Nov crep, etazno centralno grejanje, klima, izolacija. Kontakt telefon 0600792090 Cena 60000 eura,uz mogućnost dogovora. Zajedničko dvorište. .

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 241.000 €, 300,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo veoma komfornu kuću u mirnom naselju Pančeva. Kuća se nalazi u tihoj ulici, na Strelištu, nadomak Big shopping centra, Narodne bašte, parka Barutana, bazena, puta za Beograd, a u samom naselju postoji osnovna škola, pijaca, vrtići, parkovi, marketi, kafići,....

 
 
 
  Kuća, NOVI BEČEJ, 130.000 €, 223,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U centru Novog Miloševa, prodaje se petosobna P+PK (prizemna kuća sa potkrovljem) površine osnove 165 m 2 odnosno korisne površine 223 m 2 Nekretnina se prostire na tri velike zasebne parcele ukupne površine zemljišta u građevinskom području 47 ara 11 m 2 , od toga : - Prva parcela....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 175.000 €, 180,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Prodajem spratnu kucu od 180m2 novije gradnje od kvalitetnog i čvrstog materijala. Sendvič zid,fasadna spoljnja opeka Žabaljska.Podovi od parketa,gletovani zidovi. Centralno grejanje sa bojlerom Vailant i aluminijumskim radijatorima.Za sanitarnu vodu imam poseban gasni Vailant bojler....

 
 
 
  Kuća, PAVLIŠ, 150.000 €, 300,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prizemlje: kuhinja, trpezarija ,dnevni boravak, terasa,graza, wc, podrum i soba za pusenje. Sprat tri spavace sobe, garderober, kupatilo sa wc. Druga kuca ima hodnik, wc, kupatilo, kuhinju, spavacu sobu i veliku grazu(radionicu) uz radionici, montaznu halu i dvoriste. Poseduje centralno....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 195.000 €, 400,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2022.,

www.oglasi.rs

Prostrana, moderna kuća na tri etaže sa dvorištem i garažom. Prizemlje: predvorje, hodnik, 2 sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i ostava. Prvi sprat: 4 sobe i kupatilo. Potkrovlje: dve sobe, dnevni boravak i kupatilo. Pet soba ima izlaz na terasu. Oba dnevna....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, Kotež 1, 100.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2019.,

www.klikdooglasa.com

Prodajem kuću u naselju Kotež [telefon] u Pančevu. Kuća se nalazi u mirnom delu grada, blizu osnovnih srednjih škola, vrtića, kao i centra grada. Udaljenost od centra grada je [telefon] min hoda. U blizini je i vozne stanice. Ima zasebna dva ulaza, jedan sa strane ulice i drugi sa....

 
 
 
  Kuća, NOVI KNEŽEVAC, 65.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2021.,

www.klikdooglasa.com

Prodajem spratnu kuću sa [telefon] soba, [telefon] kupatila, kuhinjom, trpezarijom, ostavom, podrumom, garažom. Kuća ima centralno grejanje na gas i čvrsto gorivo. Podovi su od parketa, osim u kupatilu i garaži, gde su keramičke pločice. [telefon] .