• GoHome Professional
kablovska renovirano najnovije 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kablovska renovirano najnovije 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kablovska renovirano najnovije 60 m2

  • Za upit "kablovska renovirano najnovije 60 m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-7%

Promena cene sa 165.000 € na 153.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 153.000 €, 59,00 m2 cca 2590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 165.000 €
17.04.2026 - 153.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Dvoiposoban stan 59m Novo Naselje renoviran Lokacija: Novo naselje (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Braće Dronjak Sobnost: Dvoiposoban Kvadratura: 59m2 Stanje objekta: Starija gradnja Grejanje: Gradsko Nivo u zgradi: 7. sprat Dodatne informacije Terasa, Lift, Internet, Telefon,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 179.500 € na 175.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 175.000 €, 64,00 m2 cca 2730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.06.2025 - 196.000 €
29.10.2025 - 190.000 €
11.02.2026 - 179.500 €
22.04.2026 - 175.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2025.,

www.indomio.rs

Agencija Lider ekskluzivno prodaje dvosoban stan 64m2, sa sopstvenim parking mestom udvorištu zgrade, koje je u ceni. Stan je kompletno renoviran, namešten, centralno gradsko grejanje, klima, klasičan hrastov parket, PVC stolarija, sigurnosna bvrata, parking mesto sa stopom na zaključavanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 320.000 €, 60,00 m2 cca 5330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stari Grad, Centar - Kondina 2.0, 60m2, 2/7, CG, lift, parking, interfon, telefon, klima, video nadzor. Luksuzan, kompletno renoviran dvosoban stan, u samom srcu Beograda, u mirnoj i tihoj Kondinoj ulici, u delu između Kosovske i Majke Jevrosime. Nalazi se na drugom od sedam spratova....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 149.350 €, 60,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Kompletno renoviran stan na top lokaciji! CENTAR 064/822-21-40 Terasa, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 250.000 €, 60,00 m2 cca 4170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

0643187924 Oglašavamo prodaju dvoiposobnog stana 60m u Novom Sadu na visokom prizemlju, Stari grad ulica Maksima Gorkog u centru grada.Neposredno pored suda. Fantastična lokacija kako za život tako i za razne poslovne delatnosti ( advokatske, IT kancelarije, stomatološke odrinacije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 144.200 €, 60,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan, dvosoban stan u blizini limanske pijace. Nalazi se na četvrtom spratu, ima lift. Klasičnog je rasporeda, u sve prostorije se ulazi iz predsoblja a čine ga prostrana dnevna soba sa trpezarijom, spavaća soba, kuhinja ima prozor, kupatilo isto ima prozor, terasa koja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stari Grad, Takovska ulica. Renoviran , namešten dvosoban stan na drugom spratu, površine 60m². Centralno grejanje, klima, internet, KATV, interfon, lift, terasa, nov nameštaj. . Agencijska provizija iznosi 50% od dogovorene mesečne zakupnine jednokratno. Stari Grad, Takovska Street.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 33.000 €, 60,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Železnička stanica, ulica Gagarinova. Kompletno namešten, renoviran, svetao dvoiposoban stan u blizini glavne autobuske stanice, nekoliko obrazovnih ustanova i Bulevara oslobođenja. Ovaj lep stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 126.690 €, 60,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fenomenalan trosoban duplex u samom centru Novog Sada. Kompletno renoviran stan 2019 godine, rađen odličnim i kvalitetnim materijalima. Parket prve klase, španska i italijanska keramika, pvc stolarija, veoma svetao stan, komforne dve spavaće sobe na spratu, jedna....

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 88.000 €, 60,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je izvanredan dvosoban stan smešten u srcu Sremske Mitrovice. Stan je površine 60m2 i po strukturi je dvosoban. Ova nekretnina se nalazi na šestom spratu stambene zgrade koja ima ukupno sedam spratova, pružajući izuzetan nivo privatnosti i udobnosti. Prostor je odlično....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • kablovska renovirano 60 m2 (263)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>