• GoHome Professional
kablovska renovirano najnovije što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kablovska renovirano najnovije što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kablovska renovirano najnovije što manji

  • Za upit "kablovska renovirano najnovije što manji" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Železnik, 143.000 €, 59,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan stan, uknjižen na 53m2 korisne površine plus terasa. Sunčan, svetao, funkcionalnog rasporeda - iz predsoblja u sve prostorije. Kompletno renoviran bez dodatnih ulaganja. Prostrana zastakljena terasa. Grejanje na inverter klime. Zgrada uredna i održavana. Parking ispred zgrade.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 120.000 €, 27,00 m2 cca 4440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Suteren, 35m2, podno grejanje 2.5 Odličan, potpuno i dubinski renoviran stan merene površine 35m2, smešten u maloj salonskoj zgradi u Đevđelijskoj ulici na Lionu. Kompletno nova hidroizolacija, nove instalacije (struja i voda)- radovi u garantnom roku. Podno grejanje, 4 odvojena termostata....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 175.000 €, 32,00 m2 cca 5470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dorcol, Hercega Stjepana, 1.0, 32 m2, bez terase, II od III sprata, podno grejanje, bez lifta, interfon, ktv, internet, klima, odmah useljiv, renoviran, uknjizen na 32 m2, starogradnja. Odlican, mladalacki, kompletno renoviran stan, bez dodatnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 132.000 €, 33,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Crveni krst, uknjižen 1/1, funkcionalan, jednoiposoban, svetao, renoviran stan, prodaje se potpuno opremljen kućnim aparatima i nameštajem. Inverter klima. Poseduje pripadajući podrum. Stan se nalazi u urednoj zgradi sa malo stanova, sa svojim dvorištem. Zgrada je u fazi pripreme....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 164.000 €, 35,00 m2 cca 4690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se odličan jednoiposoban stan, uknjižen na 35 kvm korisne površine plus terasa od 35 kvm. Stan u odličnom stanju, kompletno renoviran, nameštaj po meri urađen, bez dodatnoh ulaganja. Ima prelepu terasu na kojoj se nalazi drvena kućica od 8 kvm sa strujom i vodom, može se koristiti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 140.000 €, 40,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132057, VPR/IV, lift, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Na prodaju odlican dvosoban stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, ulica Danila Kisa. Stan je uknjizen i kompletno renoviran. Okrenut prema dvoristu. Stanari zgrade imaju svoj parking sto....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 166.000 €, 41,00 m2 cca 4050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Vračar, Hram Svetog Save - Hadži Melentijeva poslovni prostor, 41m2, prizemlje, CG, telefon, interfon, parking Na prodaju kompletno renoviran, luksuzan stan za poslovni prostor, sa centralnim grejanjem. Nalazi se kod Hrama Svetog Save u Hadži Melentijevoj ulici, deo do Karađorđevog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 139.000 €, 41,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju je kompletno renoviran stan na Detelinari, ukupne površine 41 m². Stan se nalazi na četvrtom spratu uredno održavane zgrade sa liftom i orijentisan je ka unutrašnjem delu zgrade, što obezbeđuje izuzetnu mirnoću i privatnost, bez buke sa ulice. Stan je veoma funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 55.000 €, 42,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

U ponudi je izuzetno funkcionalan i potpuno renoviran stan površine 42 m², smešten na mirnoj lokaciji okruženoj zelenilom, idealnoj za sve koji žele prijatan i opušten ambijent za život. Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade bez lifta i odlikuje se odličnim rasporedom prostorija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 141.000 €, 42,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1102560 - Cena 141.000e + 3% Agencijska provizija. Prodaje se prelep namešten stan od 42m2 na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan je jednoiposoban i nalazi se blizi svih sadržaja neophodnih za život. Nalazi se na visokom prizemlju, renoviran je i okrenut....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • renovirano najnovije što manji (194)
  • kablovska najnovije što manji (14)
  • kablovska renovirano što manji (1534)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni