• GoHome Professional
kablovska renovirano Oglasi objavljeni od poslednj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kablovska renovirano Oglasi objavljeni od poslednj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kablovska renovirano Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "kablovska renovirano oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 188.400 €, 59,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju vrhunski opremljen dvoiposoban dupleks sa radnom sobom na jednoj od najtraženijih lokacija u Novi Sad – Grbavica, ugao Danila Kiša i Bulevara cara Lazara. Stan površine 59m² nalazi se na 5. spratu zgrade sa liftom, dvostrano je orijentisan i prepun prirodne svetlosti, što....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 129.540 €, 42,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednosoban stan u Novom Sadu, Detelinara, odlična lokacija pogodna za život i investiciju. Stan je kompletno renoviran i namešten, površine 41m2, spreman za odmah useljenje bez dodatnih ulaganja. Struktura: jednosoban stan Kvadratura: 41m2 Sprat: 4. sprat Lift: da Stanje:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 168.000 €, 52,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad Liman 3. Izdaje se dvosoban, renoviran, nenamesten stan površine 52–52,5 m2, u ulici Narodnog fronta 24, na 3. spratu od ukupno 8, u kvalitetnoj stambenoj zgradi sa liftom. Stan je odmah useljiv i izdaje se na duži period. Stan je izuzetno funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 160.150 €, 41,00 m2 cca 3910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je izuzetno kvalitetan, kompletno renoviran i moderno opremljen dvosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Sajmište. Stan se nalazi u drugom redu zgrada, što pruža idealan balans između centralne lokacije i mira, bez gradske buke. Osnovne karakteristike:....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Autokomanda, 40.000 €, 40,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Voždovac, Dušanovac - Ljube Nedića lokal, 40m2. Lokal sa kompletnom opremom i invertarom na Dušanovačkoj pijaci na Voždovcu. Posao je razredjen, mušterije su stalne i redovne. (lokal se prodaje iz privatih razloga). Postoji mogućnost dogradnje (proširenja)lokala.Pre nekoliko godina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 155.000 €, 31,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kompletno renoviran jednoiposoban stan na Dorćolu, u Dubrovačkoj ulici. Stan se nalazi na visokom prizemlju i odlikuje se izuzetno funkcionalnim rasporedom i maksimalno iskorišćenim prostorom. Bez ulaganja – spreman za useljenje ili izdavanje. Raspored: • ulazni hodnik....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 129.540 €, 41,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 185.400 €, 63,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Renoviran stan na Bulevaru Oslobođenja u višespratnici koja se veoma dobro održava. Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 247.200 €, 78,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je kompletno renoviran trosoban stan na Limanu 4! Stan ima 78m2 i sastoji se od "Open Space" dnevnog boravka i trpezarije, dve komforne spavaće, dva sanitarna čvora i kuhinje. Stan se prodaje komplet namšten kao na slikama i ima dvostranu orijentaciju. Blizina svih neophodnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 320.000 €, 86,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je izuzetno lep, renoviran trosoban salonski stan od 86 m² u jednoj od najtraženijih ulica u centru – Resavskoj. Nalazi se na drugom spratu uredne zgrade stare gradnje (nije poslednji sprat), sa visokim plafonima, odličnom izolacijom i puno prirodnog svetla u svakoj prostoriji.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • kablovska renovirano (1548)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>