• GoHome Professional
kablovska podrum do 150000 eura barem 60 m2 - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • kablovska podrum do 150000 eura barem 60 m2 - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kablovska podrum do 150000 eura barem 60 m2

  • Za upit "kablovska podrum do 150000 eura barem 60 m2" pronađeno 556 nekretnina - prosečna cena 1.572 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 140000 eura (malo jeftiniji)
    • 150000 eura (malo skuplji)
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Salajka, 149.350 €, 59,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je fantastičan, kompletno renoviran duplex stan od 59m², smešten na izuzetnoj lokaciji – samo 10 minuta pešice od centra grada! Stan je troiposoban, odlično organizovanog rasporeda, svetao i prostran, idealan za udoban i moderan život. Renoviran sa puno pažnje i stila,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 146.564 €, 59,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan trosobann stan u izgradnji na Telepu sa rokom završetka do kraja 2025 godine.U pitanju je proveren investitor koji posluje više od dve decenije i ima završenih više desetina projekata.Stan je po strukturi trosoban i sastoji se od hodnika,dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 155.000 €, 59,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo UKNJIŽEN, 2.0-soban stan od 59m2 u Mirijevu na visokom prizemlju, visine prvog sprata (stan ispod) Stan se nalazi u zgradi od fasadne cigle sa video nadzorom i tri lifta (jedan lift je teretni). Odličan raspored: ulazni hodnik iz kog se ulazi u ostale....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 158.000 €, 59,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, na samom Bulevaru oslobođenja, prodaje se komforan dvosoban stan od 59 m², smešten na prvom spratu zgrade sa liftom. Stan je odmah useljiv, a budući vlasnik može ga lako adaptirati prema sopstvenim željama. Za više informacija i dogovor....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 132.900 €, 59,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan, odmah useljiv porodični stan. Nalazi se u neposrednoj blizini Sajma, mnoštva prodavnica,autobuskog prevoza pa je povezanost sa svim delovima grada izuzetna. U dvorištu zgrade se nalazi park za odmor i uživanje, kao i parking mesta za stanare. šifra 551525, b130 telefon 064/822-2153....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 154.000 €, 67,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Lift Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Sretena Mladenovica Mike Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 2 Godina izgradnje: 1980 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 133.900 €, 67,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TOP LOKACIJA sa prelepim pogledom na zelenilo! Stan odličnog rasporeda, sa dvostranom orijentacijom i mogućnošću menjanja rasporeda prostorija. Nalazi se u centru grada u neposrednoj blizini Dunavskog parka i pešačke zone. Uknjižen je 1/1 na ime vlasnika bez tereta, pa je moguća prodaja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 118.450 €, 67,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan na odličnoj lokaciji. Može se kupiti i putem kredita. Za više informacija kontaktirajte naše agente. Terasa, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 145.230 €, 67,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan komfornih spavaćih soba i dnevni borakav koji vas neće ostaviti ravnodušnim,na Podbari izuzetno traženoj lokaciji zbog blizine centra grada i keja gde se možete opustiti sa vašim najmilijima šetnjom pored Duvana. Izuzetna lokacija stana, blizina svega neophodnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 154.500 €, 67,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam dvosoban stan površine 67m², smešten u mirnom delu kod Socijalnog. Stan se nalazi u kući, što pruža dodatnu privatnost i osećaj doma. Potpuno je renoviran, sa pažnjom na svaki detalj, a pri uređenju su korišćeni kvalitetni i trajni materijali. Kvalitet gradnje je....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 134.000 €, 67,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Moderno uređen stan od 67m² – parking, podrum, video nadzor Na prodaju moderan stan površine 67m², smešten u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu. Stan je trostrano orijentisan, sa obiljem prirodnog svetla i odličnim rasporedom prostorija. Završetak planiran za avgust 2025. godine.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 164.800 €, 67,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 154.500 €, 67,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je trosoban stan u novijoj stambenoj zgradi, idealan za miran i porodičan život. Stan odlikuje odličnim rasporedom prostorija, izuzetno je svetao, ulično orijentisan i ne zahteva nikakva dodatna ulaganja, što ga čini spremnim za odmah useljenje. Nalazi se u uređenom i funkcionalnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 145.000 €, 67,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo nov trosoban stan u ulici Isidore Sekulic na Ledinama, uknjižen. Stan je na visokom prizemlju koje ima visinu prvog sprata. Podno grejanje, klimu, video nadzor i parking mesto. Odličan je raspored prostorija. Ima prostranu dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju dvorišnog trosobnog stana u blizini Centra. Nekretnina se nalazi na visokom prizemlju sa moućnosti kupovine i potkrovlja od 100m2. Stan poseduje dnevni boravak sa trpezarijom, odvojenu kuhinju sa ostavom, dve spavaće sobe, još jedna ostava, wc i kupatilo. Kompletno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Ledena Stena, 108.000 €, 67,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju nov funkcionalan dvoiposoban stan, novogradnja, u naselju Ledena stena, Niš ! Prodaje se dvoiposoban stan površine 67m² , u novoj zgradi sa liftom, na 4. spratu, u mirnom i perspektivnom naselju Ledena stena u Nišu. Osnovne karakteristike: - Novogradnja, odmah useljivo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 158.750 €, 67,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan sa minimalnim ulaganjima, higijenskim. U dvorištu zgrade postoji parking mesto za stanare, po principu "ko prvi". Stan ima odlični raspored, odvojenu kuhinju sa prirodnom ventilacijom i dva sanitarna čvora. Za više informacija pozovite agenciju šifra 537834, b130 telefon 064/822-2153....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 153.830 €, 67,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi kompletno renoviran, namešten stan u ulici Mileve Marić na Novom Naselju. Lokacijski zgrada na odličnom mestu, okružena zelenilom, parking mestima, autobuskim stajalištima, parkovima. Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi od žute fasadne cigle. Ugradnja lifta je u procesu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 156.886 €, 67,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SPECIJALNA PONUDA SAMO KOD NAS !!! CENA: 2.350e/m2 sa PDV-om PLAĆANJE U 6 RATA BEZ KAMATE ! 15% - 20% - 20% - 20% - 15% - 10% Predstavljamo Vam kompleks Central Park Residence u Novom Sadu koji se nalazi na Bulevaru partijarha Pavla na granici južnog i severnog Telepa i Novog Naselja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 43.550 €, 67,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban funkcionalan salonski stan u dobroj zgradi sa lepim ulazom. Stan je delimično renoviran. Iznad stana je već uradjen stan u okviru postoječeg gabarita potkrovlja. Hitna prodaja. Slike će u ponedeljak biti postavljene. Terasa, Lift, Podrum, ostava, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 154.500 €, 67,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan duplex na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu! Pogodan je za porodičan život, ulično orijentisan i bez većih ulaganja! U neposrednoj blizini je sve što je potrebno i neophodno za život, razni marketi, kafići, piljare, kao i blizina autobuske stanice!....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 151.820 €, 67,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan dvoiposoban stan, uknjižen 1/1 na vlasnika, smešten na odličnoj lokaciji – na samo nekoliko koraka od Bulevara Patrijarha Pavla, crkve i škole. Nalazi se u zgradi sa vrlo malo stanova, okruženoj zelenilom. Zgrada poseduje i zajedničku ostavu površine čak 59 m² u suterenu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 150.000 €, 67,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju odličnog dvoiposonog stana, idealnog rasporeda u blizini Keja. Stan se sastoji iz hodnika sa ugradnim plakarom, odvojenog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom i izlazom na terasu, dve spavaće sobe i kupatilo koje su degažmanom potpuno odvojene od dnevne sobe.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 107.000 €, 67,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem stan ulici Generala Milojka Lešjanina; Stan je na zadnjem 5. spratu u zgradi bez lifta. Stan poseduje dve spavace sobe, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinju, hodnik, wc/kupatilo i terasu celom duzinom stana (oko 12m). Svaki stan poseduje i podrumsku prostoriju od oko 3m2.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 164.800 €, 68,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Vrhunska nekretnina na top lokaciji. Pogodna za zivot i izdavanje. Za sve informacije pozovite nase agente prodaje. Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 133.900 €, 68,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličan porodičan stan na Novom Naselju. U pitanju je dvoetažni stan na 4. spratu u zgradi koja nema lift. Zgrada je veoma dobro održavana, u ulazu se nalazi i biciklana koju koriste stanari, a na samom spratu gde se stan nalazi postoje i zajedničke prostorije sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 132.870 €, 68,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Fantastičan trosoban duplex na savršenoj lokaciji za život a tako i za izdavanje. Oko zgrade imaju svi potrebni sadrzaji za život. Za vise informacija pozovite. 066/051199 Terasa, U potkrovlju, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 165.000 €, 68,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U najlepšem delu Mirijeva, u neposrednoj blizini ulice Mirijevski venac, nalazi se ovaj dvoiposoban stan. Infrastruktura je kompletna, u blizini se nalaze škola, pošta, vrtić, pijaca, marketi kao i svi ostali neophodni sadržaji za život. Saobraćajna povezanost sa ostalim delovima....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 148.700 €, 68,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX novogradnja u neposrednoj blizini reke Nišave, gimnazije 9. Maj, Gradske kuće i parka, Tvrđave Konkretan stan na 1. spratu povrsine 67,59m2, po strukturi stan je trosoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, veliki dnevni boravak sa terasom, kuhinjom i trpezarijom dve prostrane....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 122.570 €, 68,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičan porodičan stan na Adicama, između Novosadskog puta i Kamenjara. Stan je u novoj zgradi i ne zahteva apsolutno nikakvu vrstu ulaganja. Stan je delimično sređen i opremljen, tako se i prodaje, ukoliko kupcu to odgovara. Stan poseduje prelep dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 110.000 €, 69,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nekretninu na Telepu. Nekretnina se sastoji od 3 spavaće sobe, predsoblja, kuhinjom i dva kupatilo. U blizini sve neophodno za život u vidu: supermarketa, doma zdravlja, škola Za više informacija nas kontaktirajte. Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 162.100 €, 69,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

0643187924 Oglašavmo prodaju trosobnih stanova u izgradnji, u modernom stambeno-poslovonom kompleksu u Novom Sadu, nadomak Dunava, na jednoj od najpopularnijih lokacija u gradu Liman V. Najmoderniji način i stil gradnje, sa parking mestima i garažama, sa dvorišnim parkom za stanare....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 164.800 €, 69,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nekretninu koja se nalazi na fenomenalnoj lokaciji. Stan se nalazi u mirnoj ulici, bez buke. Stan ima i svoje pripadajuće parking mesto. Kao i dvorište i podrum. Sam stan zahteva ulaganja, ali takođe poseduje odličan raspored prostorija. Za više informacija o samoj....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 45.000 €, 69,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prizemna kuća u selu Putinci. Odmah useljiva. Lepo održavana, sa ograđenim placem. Kuća poseduje priključke struje i vode, urađena je spoljna fasada, ispod kuće je zidani podrum. Na dvorištu je postavljena kapija na daljinsko upravljanje. Kuća se nalazi na lepoj lokaciji.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 151.800 €, 69,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

TELEP, 69m2, TROSOBAN Predstavljamo Vam izuzetan komforan, svetao, trosoban dupleks u novoizgrađenoj zgradi, na četvrtom spratu u mirnoj ulici u blizini bulevara Patrijarha Pavla. Odličnog je strukturnog rasporeda i sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, terase od 10 m2 i odvojenog....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 148.540 €, 69,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu nekretninu na mirnoj, a popularnoj lokaciji. Petrovaradin! U pitanju je zgrada u izgradnji sa stanovima različitih struktura i kvadratura. Kvalitet gradnje je zagarantovan jer je u pitanju nadaleko poznat investitor sa višegodišnjim iskustvom. Za opremanje....

 
 
 
  Stan, BEČEJ, 70.000 €, 69,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

CENTAR, 69m2, DVOSOBAN Prodaje se dvosoban stan lepog rasporeda u centru Bečeja. Poseduje dnevni boravak, jednu veću spavaću sobu, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo i toalet. Ulaz u stan vodi u prostrani hodnik sa dovoljno prostora za odlaganje jakni i obuće. Iz hodnika se ulazi u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 144.200 €, 69,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju kopletno nameštenog trosobnog stana bez ulaganja. Stan je u prizemlju u kući koja ima četiri stana. Stan je uknjižen 1/1. Ima zaseban ulaz, prelepu terasu od 16m2, plac ispred kuće oko 200m2 i dva parking mesta. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 144.200 €, 69,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se izuzetno lep, uknjižen, RENOVIRAN 3 soban stan u Novom Sadu, DETELINARA, površine 69 m²+8 m2 zastakljena terasa koja može poslužiti kao sobica i podrum 30 m2.Dobra lokacija u blizini svih sadržaja za život.Vredi pozvati i pogledati stan Terasa, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 154.500 €, 69,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Adamovićevo naselje. DVOJNA KUĆA. Uknjižena dvojna četvorosobna kuća u neposrednoj blizini ulice Cara Dušana i Bulevara Evrope. Predmetnu kuću čine ulazni hodnik, trpezarija, kuhinja, tri sobe i kupatilo. Tavan i podrum. Centralno grejanje na čvrsto gorivo i gas.Polovina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 154.500 €, 69,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEČEJ, 65.000 €, 69,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan u najmirnijem delu Bečeja, naselje Sever Đurkić. Prizemlje - visoki parter. Kompletno renoviran, nove instalacije, keramika, PVC spoljna i MDF unutrašnja stolarija. Sendvič izolacija zidova. 69 m2 upisano, plus dve terase 6m2 i 5m2, i podrum 14m2. Korišćenje....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 556)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>