• GoHome Professional
kablovska pala cena 60 m2 interfon Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kablovska pala cena 60 m2 interfon Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kablovska pala cena 60 m2 interfon Najnovije

  • Za upit "kablovska pala cena 60 m2 interfon najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 276.888 € na 271.600 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 271.600 €, 56,00 m2 cca 4850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 276.888 €
20.05.2026 - 271.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma luksuzan i kvalitetan stambeno-poslovni kompleks Soul 64, na izuzetnoj lokaciji - u blizini luksuznih naselja West 65, A blok, kao i poslovnog centra grada Airport Citxy-ja. U izdradnji su korišćeni prirodni materijali - kamen, terakota, kao i oplemenjeni malter, cementne ploče,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 210.000 € na 205.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 205.000 €, 59,00 m2 cca 3480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 210.000 €
20.05.2026 - 205.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Palilula, Profesorska kolinija - Ilirska 2.0, 59m2, 1+2/2, inverter klima, interfon U ponudi moderno opremljen stan sa galerijom u zgradi sa malim brojem stanova. Prostorije: ulazni deo, kupatilo, kuhinja, dnevno-trpezarijski deo, a na galeriji je spavaći prostor. Grejanje u stanu....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 150.000 € na 143.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 143.000 €, 56,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 155.000 €
10.05.2026 - 150.000 €
20.05.2026 - 143.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se nov stan u novoj zgradi, kompletno zavrsen i spreman za useljenje odmah. Moguca je kupovina samo u kesu. Stan poseduje veliku dnevnu sobu i 2 spvace sobe. Nalazi se na samo 3 minuta do buduce zeleznicke stanice, 7 minuta do aerodroma Nikole Tesle, 10 minuta do Novog Beograda.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 195.000 € na 190.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BELE VODE, 190.000 €, 65,00 m2 cca 2920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.12.2025 - 220.000 €
11.02.2026 - 213.000 €
22.03.2026 - 200.000 €
24.04.2026 - 195.000 €
20.05.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.indomio.rs

Renoviran dvoiposoban stan na najboljoj lokaciji na Banovom brdu. Sastoji se od dnevnog boravka, 2 spavaće sobe, kuhinje, hodnika, kupatila i 2 terase. Kompletno je renoviran pre 5 godina i veoma lepo održavan. Grejanje je na inverter klima uredjaj i samim tim su računi veoma niski.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • pala cena 60 m2 interfon najnovije (8)
  • kablovska pala cena interfon najnovije (5)
  • kablovska pala cena 60 m2 interfon (10)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>