• GoHome Professional
kablovska oglasi objavljeni od poslednjeg puta što - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kablovska oglasi objavljeni od poslednjeg puta što - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kablovska oglasi objavljeni od poslednjeg puta što veći

  • Za upit "kablovska oglasi objavljeni od poslednjeg puta što veći" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, TRSTENIK, 35.000 €, 240,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuca u selu Kamenjaca na 10 km od Trstenika. Kuca je povrsine 240 kvadrata,Zidovi su od kamena, cigle, uradjena izolacija. na donjem spratu se nalazi dnevna soba sa kuhinjom, hodnik, kupatilo, spavaca soba.Na pou je laminat.U produzetku je letnja kuhinja. Terasa je velika,....

 
 
 
  Plac, LAJKOVAC, 203.000 €, 72100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lajkovac - Jabučje plac, 721a, kanalizacija, voda, asfalt. Na prodaju je potpuno ograđeno imanje površine oko 8 hektara, koje se nalazi u mestu Jabučje, opština Lajkovac. Pristup parceli je asfaltni put sa dve strane, a kroz imanje prolazi put koji povezuje oba ulaza. Na samom imanju....

 
 
 
  Plac, RIPANJ, 1.921.000 €, 68599,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Veliki kompleks 64.000 m2 idealan za prelepo naselje. Mogućnosti građenja su za stanovanje - porodično stanovanje i komercijalni sadržaji iz oblasti trgovine, uslužne delatnosti koje ne ugrožavaju životnu sredinu i ne stvaraju buku. Takođe je kompatibilnosa ustanovama socijalne zaštite....

 
 
 
  Plac, UGRINOVCI, 1.828.400 €, 65300,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zemun, Ugrinovci - Busije poljuprivredno zemljište, 65.382m2 Parcela pravilnog oblika, koja ćitavom jednom stranom izlazi na asfaltni put dužinom, naselja Busije. Poljoprivredna kultura. Obrađivano zemljište U neposrednoj blizini, intermodularnog terminala, između dva autoputa i pruge....

 
 
 
  Plac, BATAJNICA, 1.828.400 €, 65300,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Plac, OVČA, 450.000 €, 41186,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Magistralni put Beograd - Zrenjanin, atraktivna lokacija u Ovči, pored samog puta Palilula, Ovča - Devedeset lanaca plac, 411.86a. Uknjižen plac u Ovči. Mogućnost izgradnje stambenih i industrijskih objekata. Nalazi se pored novog puta Beograd-Zrenjanin. Kontakt telefon: 065/32-36-409....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 400.000 €, 28000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na placu su tri upisana objekta, sa funkcionalnom kućom. Zemljište je u građevinskom području. Čist i raskrčen teren sa malo šiblja. Napravljen i idejni projekat. Ima informaciju o lokaciji. Struja, ulično svetlo, vodovod kroz celo imanje, plinska instalacija, kablovska. Potrebno....

 
 
 
  Plac, BATAJNICA, 1.700.000 €, 22761,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

Zemun, Batajnica građevinsko zemljište, 227.61a. Batajnica, autoput za Novi Sad kod naselja. Građevinsko zemljište - u planu je asfaltni put koji bi prošao celom dužinom placa (oko 310m). Uknjižen. Agent: Ognjen Nikolić 064/415-01-03 Agencijska provizija je 2% i uključuje: - pokazivanje....

 
 
 
  Plac, KRNJAČA, 1.218.000 €, 18700,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.indomio.rs

Palilula, Krnjača - Igora Vasiljeva plac 187a. Na prodaju plac u Krnjači, udaljen od Pančevačkog puta 1km, blizina Dunava. Širina fronta 60m, a dužina preko 300m. Poželjna prodaja parcele u celosti. Uknjižen, bez tereta i zabeležbi. Kontakt telefon: 065/32-36-409 Agencijska provizija....

 
 
 
  Plac, BATAJNICA, 3.114.000 €, 17315,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

Zemun, Batajnica Može i plaćanje u izgrađenim halama/magacinima na delu zemljišta. 173.15a, gradsko gradjevinsko zemljište. Gradsko gradjevinsko zemljište, pravilnog oblika, pogodno za hale, magacine, proizvodnju. Nalazi se u blizini autoputa za Novi Sad i Batajničkog druma. Uknjižen.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • kablovska što veći (20944)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>