• GoHome Professional
kablovska Zadnjih 7 dana luksuzan porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kablovska Zadnjih 7 dana luksuzan porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kablovska Zadnjih 7 dana luksuzan porasla cena

  • Za upit "kablovska zadnjih 7 dana luksuzan porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+10%

Promena cene sa 300.000 € na 330.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, RIPANJ, 330.000 €, 157,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.05.2026 - 300.000 €
22.05.2026 - 330.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuca bez agencijske provizije. bruto: Luksuzna kuca na Avali, oko 157 m² na 10 ari privatnog zemljišta, sa bazenom i prelepim pogledom na Avalski toranj. Idealna kao dom za svakodnevni život ili vikendica za opuštanje u prirodi samo 30 minuta od Beograda. Sta dobijate:....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 124.950 € na 127.100 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Liman IV, 127.100 €, 51,00 m2 cca 2490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 124.558 €
25.03.2026 - 124.950 €
17.05.2026 - 127.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130463, III/IV, lift, terasa. Prodaja LIMAN 5, NOVI *STAN SA STILOM* 50,84 m2, u izgradnji. Povrat PDV. 2 spavaće sobe 10,19 m2 i 5,64 m2. Dnevni boravak 16,37 m2 . Useljiv oktobar ove godine. Grejanje GAS. U zgradi LIFT. Luksuzno opremljen. Blizina fakulteta, TC Promenada,....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 379.900 € na 399.900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 399.900 €, 252,00 m2 cca 1590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 379.900 €
22.05.2026 - 399.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzna kuća na četiri etaže, ukupne površine 252m², koji pruža izuzetnu udobnost i eleganciju. Kuća je vrhunski renoviran, sa pažljivo biranim materijalima i modernim dizajnerskim detaljima. Prostor obuhvata tri prostrane spavaće sobe, master spavaću sobu sa walk-in ormanom....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 140.284 € na 147.768 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 147.768 €, 65,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 140.284 €
22.05.2026 - 147.768 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi luksuzan objekat u izgradnji u naselju Duvanište! Stambeni objekat je po projektu spratnosti po+pr+4, od 20 stambenih jedinica. U blizini su vrtić, tržni centar Roda, brojni marketi, škola, kao i autobusko stajalište. Nadomak je takođe park Sveti Sava, pravo blago ovog dela....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 143.770 € na 155.384 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 155.384 €, 70,00 m2 cca 2220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 143.770 €
22.05.2026 - 155.384 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 141.262 € na 154.104 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 154.104 €, 64,00 m2 cca 2410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 141.262 €
22.05.2026 - 154.104 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 195.200 € na 221.320 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 221.320 €, 60,00 m2 cca 3690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.11.2025 - 195.200 €
17.05.2026 - 221.320 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Luksuzni stanovi za prodaju – Spoj elegancije i udobnosti Uživajte u prefinjenom dizajnu i vrhunskom kvalitetu stanova, koji pružaju savršen balans stila i funkcionalnosti. Bezbednost je zagarantovana uz 24/7 video nadzor, kontrolisan pristup i privatni parking, dok dva nivoa podzemnih....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 276.280 € na 303.800 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 303.800 €, 85,00 m2 cca 3570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 276.280 €
17.05.2026 - 303.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 385.000 € na 410.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BEOGRAD, 410.000 €, 247,00 m2 cca 1660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 385.000 €
20.05.2026 - 410.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi jedinstvena luksuzna vila na 40 minuta od centra Beograda, smeštena na obroncima šumovitog Kosmaja savršen spoj moderne arhitekture, prirodnog okruženja i vrhunskog komfora. Ova moderna kuća projektovana je po najvišim savremenim standardima, uz korišćenje pažljivo biranih....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 208.322 € na 232.230 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, DUVANIŠTE, 232.230 €, 116,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 208.322 €
22.05.2026 - 232.230 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi luksuzan objekat u izgradnji u naselju Duvanište! Stambeni objekat je po projektu spratnosti po+pr+4, od 20 stambenih jedinica. U blizini su vrtić , tržni centar Roda, brojni marketi, škola, kao i autobusko stajalište. Nadomak je takođe park Sveti Sava, pravo blago ovog dela....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • zadnjih 7 dana luksuzan porasla cena (97)
  • kablovska luksuzan porasla cena (9)
  • kablovska zadnjih 7 dana porasla cena (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>