• GoHome Professional
jednosoban stan Novi Beograd BEOGRAD - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • jednosoban stan Novi Beograd BEOGRAD - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - jednosoban stan Novi Beograd BEOGRAD

  • Za upit "jednosoban stan novi beograd beograd" pronađeno 77 nekretnina - prosečna cena 2.943 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 40 m2
  •  Po ceni
    • do 260000 eura
    • do 320000 eura (prosečna cena)
    • do 390000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Blok 12, 99.000 €, 34,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetna lokacija YUBC je kvart koncipiran tako da u sebi sadrži dosta stambenog, ali i poslovnog dela, tako da samim tim ima dosta prodavnica za snadbevanje, apoteka, bankomata i banki. U okviru centra ima dosta parking mesta što besplatnog, zoniranog i 24h obezbeđenog fizičkom i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 29, 165.000 €, 36,00 m2 cca 4580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116550, PR/, izlog, klima, uknjižen. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 • 011/319-2323. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Španskih boraca, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 156.000 €, 35,00 m2 cca 4460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo stan na odličnoj lokaciji, u ulici Bulevar kralja Aleksandra. Stan sa terasom je površine 46 m² (uknjižena površina 37 m²), nalazi se na 6. spratu od ukupno 7 spratova u zgradi sa liftom. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 88.000 €, 36,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan od 36 m² u prizemlju manje trospratne zgrade, na izuzetnoj lokaciji – Tošin bunar. Stan je blago ukopan(20 cm). Sastoji se od: prostranog hodnika, funkcionalnog kupatila, odvojene kuhinje, komforne dnevne sobe. Dodatna vrednost ove nekretnine je pripadajuća ostava....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 163.800 €, 39,00 m2 cca 4200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednosoban stan – Airport Garden, 39,11 m², VII sprat U ponudi je moderan jednosoban stan od 39,11 m² u prestižnom kompleksu Airport Garden na Novom Beogradu. Stan se nalazi na sedmom spratu u okviru nove, smart – pametne zgrade sa najvišim standardima gradnje i savremenim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 32.000 €, 40,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na ekskluzivnoj lokaciji u WestTower zgradi u kondominijumu West u 65,izdaje se nov ,luksuzan kompletno namesten stan .Jugozapadno orijentisan svetao ,obasjan suncem i sa prelepim panoramskim pogledom.Ceo profil stana je u staklu sa elektronskim podizacima roletni .Stan ima izdvojeni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 155.000 €, 50,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.5, 50m2, CG, inverter klima, tri lifta, 12/19, telefon, interfon, parking. Uknjiženo 39m2 (mereno 50m2) U prilici smo da Vam ponudimo adaptiran stan na lepoj lokaciji. Svetao, južno orijentisan, neposredna blizina svih objekata neophodnih za udoban život. Stan je izvorno bio jednosoban,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 148.500 €, 30,00 m2 cca 4950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju – Kompletno renoviran i opremljen jednosoban stan (30 m²) Prodaje se moderan jednosoban stan na odličnoj lokaciji, površine 30 m² (uknjiženih 21 m²). Stan je kompletno renoviran – zamenjene su elektro i vodovodne instalacije, završni radovi, nova unutrašnja i spoljna stolarija.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 40.000 €, 30,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem stan 30m2 Joze Sćurle ( sada Mirjane Kodzic ) iza bolnice Bežanijska kosa. Kuća je prizemlje od 400m2 sa 5 stanova ( svi su odvojeni u sklopu kuće ) Vlasnik , predato za ozakonjenje - legalizaciju od 1994 , 2002 , 2010 , 2016 , više puta predato u Zemunu. Uradjen geodetski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 45, 150.000 €, 41,00 m2 cca 3660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mogućnosti smo da vam ponudimo stan na Novom Beogradu, u parku, na šetalištu pored Save okružen zelenilom i sa postojećim parkingom. Stan ima 41m2 i potrebno je renovirati ga, čemu je cenovno prilagođen. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 119.000 €, 36,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOVO U PONUDI ! Jednosoban stan u mirnom parkovskom okruženju. Dvostrano orijentisan, u izvornom stanju, adaptibilan. Odlična infrastruktura, blizina vrtića, škole, DZ, pijace, snabdevanja, izuzetna saobraćajna povezanost sa svim delovima grada. 5312 Viber/Telegram/WhatsApp-samo poruke:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 120.000 €, 31,00 m2 cca 3870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118391, I/I, uknjižen, renoviran, parking, stambena zgrada. Uknjižen, renoviran stan na odličnoj lokaciji, Sajmište Novi Beograd, odmah useljiv. Ima parking mesto ispred zgrade. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 119.500 €, 37,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi izuzetan, svetao 1.0 stan sa terasom. Okrenut ka praku. U odličnom je stanju. Ne zahteva velika ulaganja. Može se adaptacijom dobiti još jedna soba. Prodaje se sa nameštajem i ugradnom tehnikom. Nalazi se u blizini autobuskih stajališta i marketa. Lepo održavan ulaz sa liftom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanija, 119.900 €, 37,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117962, VPR/IV, klima, telefon, uknjižen, parking, podrum, deljiv, stambena zgrada. Stan na odličnoj lokaciji! Sastoji se od ulaznog hodnika,kuhinje sa trpezarijom,prostrane dnevno- spavaće sobe i kupatila. Zahvaljujući funkcionalnom rasporedu stana, postoji mogućnost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Fontana, 123.000 €, 30,00 m2 cca 4100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX GARSONJERA! Na odličnoj lokaciji, na granici Zemuna i Novog Beograda. Odlično povezano sa ostalim delovima grada. Luksuzan stan bez ulaganja. Fantastičan za život ili kao investicija. Agencijska provizija iznosi 2%. . Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 25, 21.000 €, 35,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 104695, IV/VII, klima, lift. Lep stan, svetao kompletno namešten novim stvarima, nalazi se na super lokaciji. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/555-3901 • 011/319-2323. Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 108.000 €, 50,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se nov, neuseljavan stan površine 50 m² na 1. spratu novoizgrađene zgrade, na potezu Ledine–Surčin. Uz stan se dobija i jedno parking mesto uključeno u cenu. Osnovne karakteristike: Površina: 50 m² Sprat: 1. sprat Parking mesto obezbeđeno (uključeno u cenu) Koncept: otvoren....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 17.600 €, 32,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo odličan stan površine 32m² u neposrednoj blizini “Delta city”, jednog od najpoznatijih tržnih centara u gradu. Ovaj svetao i udoban stan nalazi se na petom spratu kvalitetne zgrade sa dva lifta. Sastoji se od hodnika, lepo opremljene kuhinje, kupatila, prostrane dnevne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 72, 121.000 €, 37,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120521, klima, uknjižen, parking, lokal. Prodaje se odličan lokal površine 37m² u novootvorenom kineskom tržnom centru Eurasia, na odličnoj lokaciji – blok 72, Mileve Marić Ajnštajn 114. Lokal je nov, pogodan za razne delatnosti: trgovinu, izlaganje robe, uslužne delatnosti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 22.100 €, 34,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanija, Na upit, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 75656, VPR/IV, klima, renoviran, stara gradnja, parking, podrum, stambena zgrada. Kompletno namešten, u mirnom kraju sa dosta zelenila. Blizina marketa, autobuskih stanica,dve osnovne škole i tri vrtića,restoran KestenU neposrednoj blizini Immo centra .Troškovi režija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 17.500 €, 35,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, Na upit, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 87631, IV/XVIII, lift, terasa, renoviran, parking. Potpuno renoviran stan, svetao, kompletno namešten i opremljen za stanovanje. Klimatizovan. Ima terasu. Nalazi se na odličnoj lokaciji,dobra veza sa centrom. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 19.800 €, 33,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Paviljoni, Na upit, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 44142, VPR/VI, lift, renoviran, stara gradnja, parking, podrum, stambena zgrada. Lep stan renoviran, svetao, potpuno nameštzen i opremljen. Nalazi se na odličnoj lokaciji. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, Na upit, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednosoban stan na prizemlju, renoviran i brzo useljiv, nalazi se u novijoj zgradi, u blizini bazena i prevoza što ga čini atraktivnim za stanovanje. Za svaku preporuku. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, Na upit, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118059, I/II, klima, terasa, izvorno stanje, novogradnja, parking, stambena zgrada. Udaljen od Grand kafe 600m. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/555-3901 • 011/319-2323. Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, Na upit, 31,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Belvil, 1.0, 32m2, sa lodjom. Stan je prostran, funkcionalan i potpuno opremljen, održavan i uredan, na atraktivnoj lokaciji popularnog naselja - uz šoping centar Delta City, sa prelepim pogledom, bez buke. Depozit u iznosu mesečne rente. Zgrada Iris u Belvilu infrastrukturno obeybedjuje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 22.750 €, 35,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, Na upit, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*No for foreigners.* Izdaje se jednosoban namešten stan na Bežanijskoj kosi. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Infostan je oko 5000 dinara, mts kablovska i internet je oko 3500 dinara, a struja se plaća po potrošnji. Useljivo od 01.10. Agencijska provizija je 50% od ugovorene cene zakupa.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 45, 15.000 €, 30,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Fontana, Na upit, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Fontana, Na upit, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, Na upit, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, Na upit, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-77 (od ukupno 77)

<< <1 2> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.