• GoHome Professional
jednosoban stan Kertvaroš SUBOTICA - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • jednosoban stan Kertvaroš SUBOTICA - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - jednosoban stan Kertvaroš SUBOTICA

  • Za upit "jednosoban stan kertvaroš subotica" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, SUBOTICA, 91.000 €, 62,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Subotica – Kertvaroš, prodaje se NOV trosoban stan površine 62kvm na trećem spratu (3/3) u novoj zgradi (2025g.) sa liftom. U svom sastavu stan poseduje: dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, terasa i kupatilo. Stolarija je PVC sa roletnama i drvena, na podovima....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 50.000 €, 66,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Subotica – Kertvaroš, prodaje se trosoban stan površine 66kvm koji se nalazi na drugom spratu od ukupno dva sprata. Stan u svom sastavu poseduje: dve spavaće sobe, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinju, hodnik, kupatilo i balkon. Vrata i prozori su drveni, na podovima u stanu su....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Kertvaroš, 92.000 €, 46,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Kertvaroš, prodaje se kompletno namešten, dvosoban komforan stan površine 46m² na trećem spratu u zgradi sa liftom. Stan je izgrađen 2023. godine, a sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je na gas,....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Kertvaroš, 55.000 €, 66,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izvorno stanje, kupatilo za kompletnu adaptaciju. Podrum, ostava, Telefon.

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Kertvaroš, 50.000 €, 64,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvorišni stan površine 64m2 na odličnoj lokaciji. Uknjižen. Bez tereta. Potrebno ulaganje. Za više informacija možete nas kontaktirati na 066 82 92 600, Dragana Crnjanski, br. licence 2112, N-NEKRETNINE, broj u registru posrednika 1405, Bulevar Evrope 44 Novi Sad .

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stan kertvaroš subotica (12)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>