• GoHome Professional
indomio do 220 m2 pogodan pala cena do 773 eura - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • indomio do 220 m2 pogodan pala cena do 773 eura - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - indomio do 220 m2 pogodan pala cena do 773 eura

  • Za upit "indomio do 220 m2 pogodan pala cena do 773 eura" pronađeno 93 nekretnina - prosečna cena 10 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 734 eura (malo jeftiniji)
    • 811 eura (malo skuplji)
    • do 9 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-7%

Promena cene sa 300 € na 280 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, KOVILOVO, 280 €, 23,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 300 €
03.05.2026 - 280 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stana – Borča (ul. Sonje Marinković) Izdaje se lep, svetao i funkcionalan jednosoban stan u centru Borče, na odličnoj lokaciji sa svim sadržajima na dohvat ruke. Stan se nalazi na 5. spratu od 7 u urednoj i održavanoj zgradi sa liftom. Veoma je svetao tokom celog dana i....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 250 € na 230 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 230 €, 65,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 250 €
26.04.2026 - 230 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvoiposoban duplex stan u Kragujevcu - naselje Centar preko Lepenice. Stan je pogodan za smeštaj studenata, radnika,... Stan je slobodan od 15.04.2026.godine. Minimalan period stanovanja 6 meseci i obavezan depozit u visini od 350 eura. .

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 250 € na 220 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 220 €, 25,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 250 €
10.05.2026 - 220 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, kod farmaceutskog fakulteta na samom početku Telepa u ulici Heroja Pinkija izdaje se garsonjera u novoj zgradi. Nalazi se u visokom prizemlju, pogodno za stanovanje kao i za kancelariju ili manji poslovni prostor. Prazna, ima samo kuhinjske elemente bez tehnike. Grejanje....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 180 € na 170 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, SUBOTICA, 170 €, 38,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.10.2025 - 180 €
25.02.2026 - 170 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se salonski stan u neposrednoj blizini naselja Prozivka. Sastoji se od hodnika, kupatila, kuhinje i jedne velike sobe. Stan je svetao, namešten i opremljen belom tehnikom. Nalazi u prizemlju kuće a ulazi se iz ajnforta. Grejanje je na struju na radijatore ili inverter klimu.....

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 200 € na 150 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 150 €, 21,00 m2 cca 7 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 200 €
06.05.2026 - 150 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lokal u Kragujevcu - naselje Centar. Pogodan za različite namene. Lokal poseduje mokri cvor i ostavu. Obavezan depozit u visini kirije. Lokal je slobodan od 15.04.2026. .

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 150 € na 120 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, Novi Beograd, 120 €, 12,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 150 €
25.02.2026 - 120 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garažno mesto (GM) u IV (poslednjoj) fazi kompleksa A Blok, u ulici Jurija Gagarina. Garaža je podzemna Obezbeđen ulaz (rampa / daljinski) Pogodno za stanare i zaposlene u okolini Cena 120eur sa troškovima .

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 110 € na 100 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, LESKOVAC, 100 €, 10,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.12.2025 - 110 €
31.12.2025 - 120 €
16.01.2026 - 110 €
08.05.2026 - 100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.indomio.rs

IZDAJE SE LOKAL POVRŠINE 10M2, PRIZEMLJE NA GLAVNOJ ULICI, SA NISKIM TROŠKOVIMA ODRŽAVANJA. LOKAL JE POGODAN ZA USLUŽNE DELATNOSTI, (KNJIGOVODSTVENA AGENCIJA, PROJEKTNI BIRO, ADVOKATSKA KANCELARIJA...) KOMPLETNO RENOVIRAN, BEZ ULAGANJA. .

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 110 € na 100 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 100 €, 13,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 110 €
17.04.2026 - 100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garažno mesto na Bulbulderu u blizini Gradske bolnice, pogodno za sve tipove automobila. Mesečni troškovi 600rsd, obavezan depozit u visini zakupnine. Minimalna agencijska provizija prema opštim uslovima poslovanja Agent: Miloš Graora br. licence 4996 "Art nekretnine"....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 100 € na 90 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, Novi Beograd, 90 €, 12,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 100 €
25.02.2026 - 90 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garažno mesto u okviru Belville kompleksa, zgrada Đurđevak, na -1 nivou. Lagan prilaz Suvo i bezbedno garažno mesto Kontrolisan ulaz Obezbeđen i održavan prostor Cena: 90€ mesečno + troškovi garaže. Pogodno za stanare kompleksa ili okolnih zgrada. .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-93 (od ukupno 93)

<< <1 2 3> >>