• GoHome Professional
heroldo - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • heroldo - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - heroldo

  • Za upit "heroldo" pronađeno 1 144 nekretnina - prosečna cena 881 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 62000 eura
    • do 77000 eura (prosečna cena)
    • do 93000 eura
    • do 778 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, PARAĆIN, 128.700 €, 78,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2025.,

www.heroldo.com

U samom centru Paraćina nudimo vam nešto sasvim drugačije, trosoban stan u novogradnji u pametnoj zgradi u kojoj se vodilo računa o svakom detalju, masivnom pločom sa skeletnim sistemom gradnje, pregradnim zidovima od 25cm ! -Aluminijumska stolarija sa aluminijumskim žaluzinama -Podno....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 200.000 €, 360,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.12.2021.,

www.heroldo.com

Moguće izvesti 3 nezavisne stambene jedinice Ima i garaža, podrum, pomoćna zgrada. Odlična, useljiva kuća Grejanje u celoj kuci (CG) 360 m 2 6 2 1 .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 46.000 €, 56,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Stan se sastoji iz trpezarije sa kuhinjom, spavaće sobe, velikog dnevnog boravka, hodnika, kupatila i terase. Stan ima i pripadajući podrum. Stolarija je jednim delom zamenjena pa je postavljena . Pvc stolarija. U cenu stana ostaju sve stvari osim ličnih. NAŠA PREPORUKA 56 m 2 2 1....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 116.000 €, 72,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2025.,

www.heroldo.com

Veći luksuzan stan smešten u jedinstvenom Turističko-stambenom naselju Wing-apartmani koji se nalazi u ekstra zoni turističkog centra Jagodine. Ovaj jedinstveni apartmanski kompleks nudi poseban komfor za svoje stanare koji se ne mogu naći na bilo kojoj drugoj zgradi: - Stanari imaju....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, JAGODINA, 200 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.03.2026.,

www.heroldo.com

Стан је двособан, има две терасе које излазе на спаваћу собу и дневни боравак. Реновирано купатило. Намештен је са парним грејањем и климом. Цена са урачунатим свим трошковима осим струје. 49 m 2 2 1 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 27.000 €, 3707,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2024.,

www.heroldo.com

Odličan plac, pogodan kako za gradnju tako i obrađivanje. *Na placu ima objekat sa strujom 3.707 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, JAGODINA, 1.500 €, 180,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.09.2025.,

www.heroldo.com

Izdaje se fenomenalan poslovni prostor ukupne površine 180 m², savršeno prilagođen za potrebe tehničkog pregleda, prodaju auto-delova ili servisiranje vozila. Karakteristike prostora: Ukupna površina: 180 m² Kancelarijski deo: 75 m² sa modernim podnim grejanjem za maksimalnu udobnost.....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 51.750 €, 69,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2023.,

www.heroldo.com

Stan se prodaje sa nameštajem. Nalazi se u novijoj zgradi u blizini Pedagoškog fakulteta.. Idealno kao investicija za izdavanje. Moguća kupovina preko stambenog kredita. Naša preporuka. 69 m 2 2 1 0 .

 
 
 
  Apartman, Kopaonik, 54.890 €, 25,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.12.2024.,

www.heroldo.com

Apartman C306 okrenut je prema Gondoli - ZAPAD Ekskluzivni, odmah useljivi apartmani u srcu turističkog centra Brzeće na Kopaoniku. Glavni ulaz u turistički centar i prilaz polaznoj stanici Gondole Brzeće - Mali Karaman je kroz pasaž samog objekta koji je orijentisan ka glavnoj saobraćajnici....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 105.900 €, 71,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.08.2025.,

www.heroldo.com

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1300 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 140.000 €, 291,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.01.2026.,

www.heroldo.com

Na prodaju je prostrana porodična kuća na tri sprata, ukupne stambene površine 290 m², smeštena na uređenom placu od 5, 56 ari. Objekat je idealan kako za veće porodice, tako i za kombinaciju stanovanja i poslovne namene. Kuća raspolaže sa dve prostrane terase koje pružaju dodatni....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 85.383 €, 37,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.09.2025.,

www.heroldo.com

- U prodaji agencije Heroldo, stanovi u novogradnji u stambenom kompleksu Tesla Palace u Vrnjačkoj Banji. - Kompleks ima ukupno 8 rezidenciona objekta, 329 stanova, 137 garažnih mesta i 54 spoljnih parking mesta. - Kompleks se nalazi na izuzetnoj lokaciji, odmah uz park "Šetalište....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 130.000 €, 300,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Odlična lokacija za porodični život *Poseduje podrum Prilaz - PEŠAČKA STAZA i ASFALTNI PUT 300 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 90.000 €, 328,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2024.,

www.heroldo.com

Potrebna Vam je proizvodna hala a da je u blizini grada i da ima obezbeđen šleperski prilaz. Takvu smo upravo dobili. U pitanju je hala dimenzije 20x12 metara na koju se nadovezuje i kancelarijski deo sa kuhinjom, kupatilom i spratom od 88m2 u selu Majur kod Jagodine. Hala ima visinu....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 41.600 €, 26,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.12.2025.,

www.heroldo.com

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Stanovi su tipskog karaktera od prvog do šestog sprata. Veoma blizu svih gradskih institucija, omogućava Vam da bez korišćenja vozila završavate sve Vaše obaveze. Sa druge....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 100.000 €, 49,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.10.2025.,

www.heroldo.com

U ponudi je jednoiposoban stan površine 49 m², koji se nalazi na prvom spratu novije zgrade sa liftom i garažnim mestom. Stan poseduje terasu sa prelepim pogledom na crkvu i prodaje se sa svim zatečenim nameštajem, tako da je odmah spreman za useljenje. Prednosti: Lokacija u ekstra....

 
 
 
  Farma, VRNJAČKA BANJA, 250.000 €, 188,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2025.,

www.heroldo.com

Na prodaju veliko imanje u okolini Vrnjačke banje, naselje Metinske livade - Lipova (2-3 km od centra banje). Vrednost ovog imanja je u predivnom prirodnom okruženju. Na prodaju je zemljište površine od 1, 41 ha uz mogućnost proširivanja za još 0, 60 ha. Kroz samu parcelu prolazi....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 75.000 €, 98,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2023.,

www.heroldo.com

Na prodaju komforan stan u prometnoj ulici, u širem centru grada, površine 98m2. Kompletno namešten i odmah useljiv stan. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, prostranog i lepo uređenog dnevnog boravka, odvojene kuhinje sa trpezarijom i špajzom, predsoblja, dve spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 93.000 €, 130,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Može zamena za dvosoban stan u Jagodini ili jedan manji u Kragujevcu. 130 m 2 5 1 0 .

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 84.840 € na 90.000 € dana 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 90.000 €, 61,00 m2 cca 1480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2025 - 84.840 €
28.03.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2025.,

www.heroldo.com

Obaveštavamo vas da je započet novi projekat novogradnje. Iskoristite mogućnost plaćanja na rate, kao i mogućnost povraćaja PDV-a i uštedite i do 7. 700 evra kupovinom ovog stana. Ova moderna zgrada u centru Jagodine nudi savremene životne uslove u mirnoj lokaciji, blizu svih važnih....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 31.000 €, 20,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.05.2025.,

www.heroldo.com

Lokal opremljen za trgovinu. Moguća zamena ili rentiranje. 20 m 2 0 1 0 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 105.000 €, 300,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.12.2025.,

www.heroldo.com

Na prodaju prostrana šestosobna kuća površine 300 m², smeštena na placu od 6 ari, u mirnom i porodičnom naselju Budžino brdo, udaljenom svega 3 km od centra grada. Kuća je idealna za veću porodicu ili za one koji žele komfor, prostor i mir, uz odličnu povezanost sa gradom. Raspored....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 118.000 €, 353,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

U pitanju je kuća koja je napravljena za dve porodice. U prizemlju se nalazi komforna dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, dve terase i kupatilo. Na spartu se nalazi veliki dnevni boravak sa kuhinjom i dve spavaće sobe, kupatilo i dve terase. Sprat je renoviran.....

 
 
 
  Kuća, VARVARIN, 95.000 €, 358,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2026.,

www.heroldo.com

Prodaje se prostrano i funkcionalno seosko domaćinstvo na glavnoj saobraćajnici koja povezuje Varvarin i veće gradove Kruševac i Kragujevac. Odmah useljive dve zasebne porodične stambene celine. Kompletno opremljeno seosko domaćinstvo (štala, obor, ribarnica) Zaseban poslovni prostor....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 240.660 €, 1032,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Hala poseduje mokri čvor, grejanje je na čvrsta goriva. Dosadašnja namena proizvodnja nameštaja. Prilaz do hale asfaltnim putem, mogućnost utovara i istovara robe kamionom. -1032m2 pokrivene površine -422m2 nadstrešnice -610m2 hale Garaža 4. 5x6. 5m Hala 1 28x9m, visina 3. 2m Hala....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 160.000 €, 275,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2025.,

www.heroldo.com

Prodaje se uređena seoska kuća na mirnoj lokaciji, udaljena svega 12 km od grada, idealna za porodičan život ili mirno povlačenje iz gradskog haosa. Nekretnina se nalazi blizu glavnog puta, što omogućava odličnu povezanost i lak pristup tokom cele godine. Osnovne informacije: Površina....

 
 
 
  Poslovni prostor, PARAĆIN, 45.000 €, 56,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Prodajemo lokal u jednoj od najtraženijih ulica u gradu. Moguće je odvajanje u dva nezavisna lokala, kao i dogovor oko opreme u lokalu. Za više informacija nas kontaktiratirajte putem brojeva telefona: 035/570-477 065/8570-477 064/8312-082 Ili nas posetite u agenciji: Kralja Petra....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 16.500 €, 95,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.10.2024.,

www.heroldo.com

U srcu prirode, na samo par minuta vožnje od Jagodine, nalazi se vaša idealna oaza mira i tišine. Ova šarmantna vikendica od 95 m² smeštena je na prostranom placu od 7, 37 ari, savršena za sve koji sanjaju o bekstvu od svakodnevnog stresa. Okružena netaknutom prirodom, vikendica pruža....

 
 
 
  Poslovni prostor, ĆUPRIJA, 35.000 €, 37,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.01.2026.,

www.heroldo.com

Lokal na odličnoj lokaciji možda čeka baš na tebe! Lokal od 37 kvadrata se nalazi na uglu dve ulice, od kojih je jedna od najprometnijih u gradu. Nalazi se u blizini Moravskog parka i pogodan je za obavljanje raznih vrsta delatnosti. Poseban ulaz sa sporedne strane lokala iz kog se....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 140.000 €, 306,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.12.2021.,

www.heroldo.com

*kompletno renovirana kupatila *useljiva 306 m 2 4 2 1 .

 
 
 
  Poslovni prostor, VRANJE, 75.000 €, 48,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2024.,

www.heroldo.com

Prodaje se poslovni prostor u BID zoni, u tržnom centru u samom centru grada. Površina prostora je 48m2, nalazi se u nivou podrumu. CENA: 75. 000 Nekretnina je proverena od strane naših agenata te vam garantujemo sigurnu i nesmetanu kupovinu. Nekretnina se može kupiti i na kredit.....

 
 
 
  Kuća, VRANJE, 60.000 €, 150,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.12.2025.,

www.heroldo.com

U strogom centru grada, u blizini zgrade opštine prodaje se legalizovan objekat u fazi izgradnje. Poredviđen je objekat prizemlje + sprat+ potrkrovlje. Ukupna površina objekta je oko 150m2, nalazi se na placu od 140m2. Najbolje pogledati na licu mesta. CENA: 60. 000 EUR Rg. br 848....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 170.000 €, 350,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.10.2025.,

www.heroldo.com

Na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini bolnice, prodaje se velika trospratna kuća površine 350 m². Kuća je funkcionalno raspoređena i sastoji se od tri stambene jedinice, sa mogućnošću formiranja i četvrte zasebne jedinice, jer već postoje stepenice i poseban ulaz. Raspored prostorija....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Pivara, 180.000 €, 330,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Porodicna kuća (Pr+Sp1+Pk) ukupne površine 330m2 i 105m2 u osnovi, sa terasama koje su pod krovom. Objekat je podeljen u tri odvojena stana sa zasebnim ulazima. Svaka stambena celina ima zasebno grejanje na gas. Kuća je termo izolovana. Postoji mogućnost kupovine kompletnog objekta....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 180.000 €, 160,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

-grejanje na čvrsto gorivo i gas -Sređeno potkrovlje 160 m 2 4 2 0 .

 
 
 
  Farma, JAGODINA, 87.000 €, 200,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2025.,

www.heroldo.com

Prodaje se kompletno seosko domaćinstvo, nedaleko od centra Dragocveta. U pitanju su dve kuće. Glavna kuća je površine 200m2, spratnosti prizemlje + sprat. U prizemlju se nalazi veliki dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom i kupatilom dok se na spratu nalazi 3 spavaće sobe, kupatilo....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 54.000 €, 72,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2025.,

www.heroldo.com

Na prodaju prostran stan od 72m² u mirnom delu Ćuprije, na idealnoj lokaciji u blizini škole, što ga čini savršenim za porodični život. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, spavaće sobe i kupatila. Posebnu pogodnost pružaju dve terase, koje omogućavaju dodatni....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 250.000 €, 380,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Prelepa kuća sa upotrebnom dozvolom u blizini Akva parka, na mirnom mestu. Ima dva prilaza, sa prednje i dvorišne strane. Dvorište uređeno, ima i kamin koji je ujedno i pušnica. U prizemlju je kuhinja sa dnevnim boravkom. U niskom prizemlju je kuhinja sa velikim dnevnim boravkom i....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 350.000 €, 250,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Potrebana Vam je dobra hala na lokaciji idealnoj za sve proizvodne delatnosti onda je ova hala idealna za Vas. Hala je površine 250m2, postoji dozvola za 400m2 ako je potrebno da povećate prostor. Sopstvena trafo stanica od 100 kw, hidrofor. 250 m 2 0 2 0 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 44.000 €, 72,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.01.2026.,

www.heroldo.com

Kuća se nalazi u selu Majur na 2 km od Jagodine . Ima izlaz na dve ullice, domaćinstvo se prostire na placu od 20, 39 ari. Kuća je uknjižena na 72m2 , sa dodatom letnjom kuhinjom i balkonskom terasom , ukupne površine u bruto kvadraturi oko 96m2. Kuća je prizemna sastoji se od većeg....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 264.742 €, 172,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2023.,

www.heroldo.com

Na divnim i živopisnim brežuljcima u srcu Šumadije, Kragujevcu, u oazi mira zaklonjenoj od buke i gradske vreve smešten je izuzetan stambeni kompleks Atina. Izuzetnog dizajna, stanovi su rađeni po postulatima savremene gradnje i moderne tehnologije tako da pruže potpuni osećaj sigurnosti....

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 21.523 €, 18,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2023.,

www.heroldo.com

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 774)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.