• GoHome Professional
građevinsko zemljište u Beogradu - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • građevinsko zemljište u Beogradu - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - građevinsko zemljište u Beogradu

  • Za upit "građevinsko zemljište u beogradu" pronađeno 167 nekretnina - prosečna cena 174 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 1960 m2
    • do 2450 m2
    • 2450 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 2450 m2
    • 2940 m2
  •  Po ceni
    • do 6300 eura
    • do 7800 eura (prosečna cena)
    • do 9400 eura
    • do 78 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, BEOGRAD, 83.500 €, 2089,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Gradsko gradjevinsko zemljiste -21ariBroj u reg:105 Posrednicka provizija 2% .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Banjica, 124.440 €, 600,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 116165, uknjizen, plac. Prodaje se uknjizen plac povrsine 5,8a na Banjici. Gradjevinsko zemljiste. Struja, voda, kanalizacija, asfalt. Stepen izgradjenosti 0.7, stepen zauzetosti 30%, informacija o lokaciji. Mogucnost kupovine dodatnih 30a placa. Vise informacija na:....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 118.500 €, 2635,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Gradsko gradjevinsko zemljiste. Dozvoljena poslovno stambena gradnja. -26ariBroj u reg:105 Posrednicka provizija 2% .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Voždovac, 630.000 €, 3000,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.indomio.rs

Plac od 30 ari, deljiv na po 10 ari , gradjevinsko zemljiste , ravan, pravilnog oblika sa otvorenim pogledom ka gradu I Avali. - 50% zauzetosti neto - Sa porodičnom gradnjom su kompatibilni komercijalni sadržaji - P+1+PK/PS - Struja , voda, kanalizacija Informacija o lokaciji na uvid....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 595.000 €, 6000,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Uprilici smno da vam ponudimo građevinsko zemljište koje se nalazi zemljištu pored autoputa na delu koji vodi od Beograda prema Zgrebu ( preko puta Autokomerca). Front placa je oko 130 metara, izlazi na 2 saobraćajnice. U zoni je plana detaljne regulacije. Prema planu detaljne regulacije....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Mirijevo 1, 360.000 €, 6000,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129681, uknjizen. Mirijevo IV, tzv. SOFERSKI RAJ. Nije gradjevinsko zemljiste. Moguce parcelisanje po zelji kupca. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 21.900 €, 450,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

INVESTICIJA KOJA SE NE PROPUŠTA U ponudi je gradsko-građevinsko zemljište za izgradnju stambene porodične kuće površine 130m2 sa građevinskom dozvolom   LOKACIJA BARAJEVO- GUNCATI Stambeno naselje u zoni izgrađenih porodičnih kuća. Nedaleko od Osnovne škole "Knez Sima Marković",....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Železnik, 36.000 €, 1500,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 115173, uknjižen, plac. gradsko građevinsko zemljište, predviđeno za postavljanje sportskih balona, pokretnih svecanih hala i sl. Bez mogućnosti izgradnje zidanih objekata. Predmetna nepokretnost se nalazi na potezu od Železnika prema Sremčici sa desne strane, kupac....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 160.000 €, 4600,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac-gradsko gradjevinsko zemljiste, koje pripada KO Mali Mokri Lug, potes Studenac. Levo od Bulevara Kralja Aleksandra, skretanje kod mega marketa Sunce. Moze prilaz i preko Mirijeva. dvesta do dvesta pedeset metara od Bulevara. Put do placa, deo asfaltiran, deo makadamski. Agencijska....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 32.000 €, 2400,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 93138, struja, uknjizen, plac. GRADjEVINSKI PLAC. Moze da se zida kuca za stanovanje ili vikendica. Ako hocete pravi Sumadijski plac,brezuljak,a,sa pogledom na Kosmaj,to je ova ponuda. Plac se nalazi na 800 metara od mesne zajednice,i centra. 300 metara od Dijamanta.....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Železnik, 161.000 €, 3800,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac na samom izlazu iz Železnika na putu ka Sremčici, površine 38, 28 ari. Plac se nalazi na oko 70 m od glavne ulice. Trenutno nije urađen detaljni plan regulacije, ali je na ovom mestu predviđena komercijalna zona izgradnje.Vrsta zemljišta - gradsko građevinsko zemljište.....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Jajinci, 240.000 €, 1300,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je plac na dobroj lokaciji, kod stadiona Heroja i pošte u Jajincima. -Gradsko gradjevinsko zemljiste -Informacija o lokaciji -Moguć dogovor "za kvadrate" Kontaktirajte nas za više informacija i zakazivanje razgledanja. Agencijska nadoknada iznosi 2%. . .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Železnik, 40.000 €, 670,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je formirano građevinsko zemljište koje je nastalo parcelacijom parcele koja se vidi na digitalnoj slici. Površina parcele na skici je bruto površina koja će biti umanjena za delove koji se oduzimaju zbog pravljenja saobraćajnice, koja je predviđena po PDR.Neto površina je....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Voždovac, 160.000 €, 1700,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac, 17 ari, građevinsko zemljište na idealnoj lokaciji, pogled ka Avalskom tornju. Pravilnog je oblika, uknjižen 1/1, sa priključcima za struju i vodu. Parcela se nalazi u okviru najveće šume na teritoriji grada Beograda, Stepin lug, koja je zaštićeno prirodno dobro. Dozvoljena....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Voždovac, 280.000 €, 1400,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 32346, uknjizen, plac. Plac se nalazi u blizini Soko Starka na Vozdovcu. Ima 14 ari. gradsko gradjevinsko zemljiste. Pogodno za vise namena! Struja, voda, kanalizacija je u blizini. Top lokacija! Nije prosao DUP. Samo za kes , za ozbiljnog kupca cena nije fixna. Vise....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Staro Sajmište, 700.000 €, 1400,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Ivana Markovića, 14 ari, uknjižen, sa objektom za rušenje, građevinsko zemljište-Agencijska provizija 2% -14ari .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Ledine, 234.000 €, 7756,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Dva placa površine 49,91a i 27,65a pored Aerodroma "Nikola Tesla". Uknjiženi kao gradsko građevinsko zemljište. .

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 210.000 € na 250.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, BEOGRAD, 250.000 €, 12400,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 210.000 €
15.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Građevinsko zemljište površine 124a, na odličnoj lokaciji, u mirnoj selu Boljevci, par kilometara od autoputa Miloš Veliki, u blizini Bojčinske šume. Zemljište ima veliki potencijal kada je gradnja u pitanju. U blizini parcele nalaze se priključci za struju, vodu i gas. Po planu je....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Zemun, 616.000 €, 7700,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Zemun, Plavi horizonti, Dobanovacka rampa, plac od 76.96 ari, prodaje se kao idealni deo katastarske parcele od 106.96 ari, uknjizen kao gradsko gradevinsko zemljiste. U naselju Plavi horizonzi na 500 m od izgradjenih infrastrukturnih objekata (kuce, fabricke hale) nalazi se ovaj....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 115.500 €, 3500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 93190, struja, kanalizacija, uknjizen, deljiv, plac. U samom centru Meljaka,svi prikljucci na placu,gradjevinsko zemljiste. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 36.400 €, 1300,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Plac-gradjevinsko zemljiste, povrsine 13 ari , uknjizen 1/1, na odlicnom mestu, sa predivnim pogledom. Plac ispunjava sve uslove urbanisticke gradnje (vikendica, porodicna kuca). Pored placa prolazi asfaltni put. Gradska voda na placu. Pored placa prolaze struja i gas. Agencijska....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 103.000 €, 23800,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 98739, struja, uknjizen, plac. U mogucnosti smo da vam ponudimo,veoma povoljnu nekretninu ,jos, jedno od tipicno "sumadijskih" malih mesta,sa pitomim,brezuljcima,livadama,sumama ispod planine Kosmaj,u Opstini Sopot,a to je Drlupa,blizu Rogace Placevi i kuca se nalaze....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Blok 72, 2.300.000 €, 5100,00 m2 cca 450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026. - 2.300.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 108079, struja, kanalizacija, uknjizen, plac. Odlican plac za investitore velicine 51a. Gradjevinsko zemljiste. Preko puta 72 bloka, pored izlaza na auto put. Za svaku preporuku. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Kumodraž, 750.600 €, 3753,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kumodraz, Bulevar Peka Dapcevica, 3 753 m2, gradsko gradjevinsko zemljiste, informacija o lokaciji, uknjizeno. Plac ukupne povrsine od 37.53 ara, sastavljen od 6 katastarskih parcela, udaljen 100 m od ulice Bulevar Peka Dapcevica. Predvidjena izgradnja objekata privredno-komercijalne....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 41.000 €, 2955,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na nepuna 2,5 km od Barajeva, mestu Lisović, nalazi se ovaj prelep građevinski plac. Plac izlazi na put gde je prošla struja, voda, gas. Do placa vodi od glavnog puta 300m asfalt i još 300 m ota tucanik:.Očekuje se uskoro završetakasfaltiranja.Na početku ulice ima autobuska stanica.....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 71.200 € na 63.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BEOGRAD, Resnik, 63.000 €, 1400,00 m2 cca 50 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 71.200 €
15.05.2026 - 63.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Građevinsko zemljište od 14 ari, urađena pozida na placu, plac ima svoju vodu. Blizina kompletne infrastrukture. Savršena lokacija za miran život. Na 15min. od centra grada. Odlična investicija, retko u ponudi. Plac se prodaje kao celina. Za svaku preporuku UknjiženAgencijska provizija....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 400.000 €, 13280,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je građevinsko zemljište u privrednoj zoni u Ovči, površine 132,8 ari. Mogu se graditi industrijski, proizvodni i građevinski pogoni, skladišta materijala, tečnog i čvrstog goriva, robni terminali, robno-transportni centri, veliki kompleksi trgovine, posebne vrste trgovinskih....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 430.000 €, 2700,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 121421, struja, uknjižen, plac. Odličan gradjevinski plac u gornjem delu Mirijeva sa panoramskim pogledom na Dunav i širu okolinu.Parcela veličine 27 ari sa mogućnošću izgradnje objekata u nizu. Ogradjen, front 26m. Priključak za vodu, struja dovedena do placa. Direktan....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Centar, 48.600 €, 2700,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.indomio.rs

Na samo 1,3km od centra Grocke nalazi se oaza mira sa elementima potrebnim za zdrav život. Plac je po informaciji o lokaciji građevinsko zemljište gde je dozvoljena gradnja stambenog objekta određene spratnosti i visine, kao i pomoćnih objekata u službi poljoprivrede, radionice, garaže.....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 159.900 €, 600,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi plac na odlicnoj poziciji. Gradjevinsko zemljiste. Plac velicine 6 ari. Struja i voda dovedena u ulici do samog placa. Uknjizen. Za preporuku. Agencijska provizija 2%. Za sve dodatne informacije, molimo da nas kontaktirate. , .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 105.000 €, 7000,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026. - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Glumčevo brdo, građevinsko zemljište 70a (7000m2) Uknjiženo. Ag. prov 2% + PDV GREJANJE - Bez grejanja, sprat PR/ ID oglasa: 18062. .

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 210.000 € na 200.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BEOGRAD, Voždovac, 200.000 €, 1000,00 m2 cca 200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.01.2026 - 210.000 €
26.04.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.indomio.rs

Odličan plac od 10 ari, građevinsko zemljište, ravan, pravilnog oblika sa otvorenim pogledom ka gradu i Avali, porodična gradnja - 50% zauzetosti - P+1+PK/PS - Struja, voda, kanalizacija Informacija o lokaciji na uvid. Agenc. provizija 2% Agent:Smilja Stojadinović br. licence 3006....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 133.000 €, 700,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U naseljenoj ulici u Malom Mokrom Lugu, plac povšine od 7 ari uknjižen kao građevinsko zemljište, ali uknjižen u idealnom delu, što znači da bi se pre građenja morala raditi preparcelizacija. Sve ostalo urađeno - uknjižba, konverzija, upis u katastru. Do placa došla i struja i voda....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Trošarina, 740.000 €, 665,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Građevinsko zemljište u Vojvode Stepe , P+4+PK/PS, Zauzetost parcele 60%, Površina 6,65 ari. Zemljište je ukupne površine oko 19 ari, postoji pravnosnažno rešenje o deobi koje treba sprovesti kroz katastar. Ivicom parcele postavljena je gasovodna cev za koju je potrebna ili saglasnost....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 170.000 €, 3009,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju zemljište u građevinskoj zoni, na teritoriji opštine Surčin, u centru Dobanovaca koje je pogodno za izgradnju stambenih i poslovnih objekata. Građevinsko zemljište je dimenzija: širina fronta prema ulici 17,5 x 187, m dužina i širina zadnjeg dela zemljišta je 115,5 m. Uknjženo....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Mirijevo 1, 430.000 €, 2700,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 121421, struja, uknjizen, plac. Odlican gradjevinski plac u gornjem delu Mirijeva sa panoramskim pogledom na Dunav i siru okolinu.Parcela velicine 27 ari sa mogucnoscu izgradnje objekata u nizu. Ogradjen, front 26m. Prikljucak za vodu, struja dovedena do placa. Direktan....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Voždovac, 40.000 €, 3192,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac 31.92ari broj parcele 4886/2, građevinsko zemljiste Pećine opština Voždovac-Beograd. Ovu parcelu poseduju 3 vlasnika i prodaje se u celosti. Parcela se nalazi na starom Kragujevačkom putu udaljena je od puta 1500m. Cena placa je 40.000E. Svi zainteresovani mogu se....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 897.000 €, 751,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Vukasovićeva, gradsko građevinsko zemljište-Stvarna površina-751m2 , ugovorna površina-751.00m2, U ponudi je gradsko građevinsko zemljište površine 751m2 sa uknjiženim objektom u sivoj fazi i bez upotrebne dozvole spratnosti P+1+PK koji u osnovi ima 176m2. Prema informaciji o lokaciji....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 99.000 €, 6600,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Gradjevinski plac u prelepoj ulici blizu centra Sopota. Agencijska provizija je 2% Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%: Agencija, zajedno sa agentom, je tu za Vas vezano za: - razgledanje nepokretnosti na terenu, - vođenje celokupnog kupoprodajnog procesa, - prikupljanje i....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Miljakovac, 120.000 €, 600,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Miljakovačke staze, 6a, građevinsko zemljište- Građevinsko zemljište, blizina okretnice autobusa 48. Poseduje detaljni urbanistički plan, voda struja, asfaltni put. Prva zona. Agencijska provizija 2% -6ari .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 2.500.000 €, 46530,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju građevinsko zemljište atraktivna lokacija, Novi Beograd Na prodaju izuzetno perspektivno građevinsko zemljište u građevinskoj zoni na jednoj od najatraktivnijih lokacija Novog Beograda. Parcela se nalazi u neposrednoj blizini reke Save i uređenog šetališta, što je čini....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 260.000 €, 13000,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Sopot na 500m od centra, na putu prema Kosmaju, prodajemo građevinsko zemljište 1,3ha (13000m2). Ulaz na građevisnku parcelu je sa asfaltirane ulice. Priključci na EDB i vodovod. Moguć priključak na KATV. Moguća gradnja stambeno-poslovnih objekata. Zemljište je isparcelisano na četiri....