• GoHome Professional
ekskluzivan do 260 m2 do 450000 eura duplex pala c - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • ekskluzivan do 260 m2 do 450000 eura duplex pala c - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - ekskluzivan do 260 m2 do 450000 eura duplex pala cena

  • Za upit "ekskluzivan do 260 m2 do 450000 eura duplex pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 250 m2 (malo manji)
    • 270 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 420000 eura (malo jeftiniji)
    • 470000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 283 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 430.000 € na 420.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 420.000 €, 136,00 m2 cca 3090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 430.000 €
08.04.2026 - 420.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2026.,

www.indomio.rs

U našoj ponudi je vrhunski opremljen LUX 3,0 duplex u mirnoj, jednosmernoj ulici Ranka Tajsića u blizini Autokomande. Stan je uknjižen na 136m2, a struktura stana je sledeća : 1. nivo , 64m2, ulazni hodnik sa dva ugradna plakara ,open spejs dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 390.000 € na 370.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lion, 370.000 €, 157,00 m2 cca 2360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 390.000 €
10.05.2026 - 370.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Lion, Djevdjelijska, duplex U prilici smo da Vam ponudimo veoma kvalitetan, prostran cetvorosoban stan (adaptibilan u petosoban), duplex, lux. na cetvrtom spratu u zgradi od pet spratova, uknjizen na 157m2, po povoljnoj ceni u odnosu na kvadraturu, strukturu i urbanu lokaciju,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 385.000 € na 370.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lion, 370.000 €, 157,00 m2 cca 2360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 390.000 €
24.04.2026 - 370.000 €
03.05.2026 - 385.000 €
10.05.2026 - 370.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan duplex na atraktivnoj lokaciji, po izuzetnoj ceni. Stan se nalazi u novijoj, modernoj zgradi, i uz njega ide i spoljno parking mesto. Postoji i mogućnost kupovine do 3 garažna mesta u okruženju. U neposrednoj bliuini je Bulevar kralja Aleksandra, škola, gimnazija,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 450.000 € na 430.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 430.000 €, 105,00 m2 cca 4100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 450.000 €
17.04.2026 - 430.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stari grad, Gundulićev venac - Šantićeva 4.0, 104m2 (terasa 8m2), 4/4, EG, klime, telefon, interfon, video nadzor, parking U samom srcu Beograda, na jednoj od najpoželjnijih lokacija Starog grada, u mirnoj i diskretnoj Šantićevoj ulici, nudimo vam izuzetan, moderan duplex koji predstavlja....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 450.000 € na 430.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 430.000 €, 105,00 m2 cca 4100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 450.000 €
17.04.2026 - 430.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

UKNJIŽEN DUPLEX NA STAROM GRADU – GUNDULIĆEV VENAC, RETKO NA PRODAJU! Kontakt: +381668091211 Cena: 450.000 EURA Lokacija: Beograd, Stari grad, Gundulićev venac, sprat 3/4 Površina: Uknjiženo 104m2, realno 130m2 (prvi nivo: 74m2 + drugi nivo: podna površina 56m2, zbog kosina 30m2)....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 430.000 € na 420.000 € dana 07.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
14.03.2026 - 430.000 €
07.04.2026 - 420.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.atasenekretnine.rs

U našoj ponudi je vrhunski opremljen LUX 3,0 duplex u mirnoj, jednosmernoj ulici Ranka Tajsića u blizini Autokomande. Ranka Tajsića, Beograd, Srbija ; Voždovac, Autokomanda, Ranka Tajsića, LUX duplex.

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 460.000 € na 415.000 € dana 05.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 415.000 €, 110,00 m2 cca 3770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.10.2025 - 460.000 €
05.03.2026 - 415.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.10.2025.,

www.galerijanekretnine.com

3. 0, 110m2 + terasa 15m2, 4/4, duplex, TA, interfon, internet, ktv, klima Ovo potkrovlje iz bajke se nalazi na Dorćolu, u srednjem delu mirne jednosmerne ulice Cara Uroša. Epicentralna lokacije garantuje kompletnu i jako dobru infrastrukturnu pokrivenost. Na kratkoj pešačkoj razdaljini....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 460.000 € na 415.000 € dana 26.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 415.000 €, 110,00 m2 cca 3770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.01.2026 - 460.000 €
26.03.2026 - 415.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

Odličan moderan duplex na IV/V, u samom centru Beograda, u stambenoj zgradi sa očuvanom fasadom i mermernim ulazom. U zgradi postoji mogućnost ugradnje lifta, bez narušavanja originalnog izgleda stepeništa i ulaza. Stan je prostran, svetao i sunčan, dvostrano orijentisan (prema ulici....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 390.000 € na 359.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 359.000 €, 88,00 m2 cca 4080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.05.2024 - 255.000 €
23.05.2024 - 245.000 €
12.09.2024 - 255.000 €
03.10.2024 - 279.000 €
10.04.2025 - 249.000 €
18.09.2025 - 355.000 €
02.10.2025 - 349.000 €
02.04.2026 - 390.000 €
07.05.2026 - 359.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2024.,

www.galerijanekretnine.com

3. 0, 88m2, 5/5, inverter klima, duplex, lift, interfon, internet, telefon, ktv, podrum. Svetogorska ulica je smeštena u epicentru grada, pružajući se od Kondine do Takovske ulice. Poznata je po Radio Beogradu, prvom klubu u Srbiji - Kod Laze Šećera, Ateljeu 212, Srpskoj kafani zbornom....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 370.000 € na 350.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 350.000 €, 98,00 m2 cca 3570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 370.000 €
27.03.2026 - 350.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je izuzetno funkcionalan i elegantno uređen duplex stan, uknjižen na 98m2, smešten u mirnoj i traženoj ulici na Voždovcu - Cankareva. Stan je pažljivo organizovan na dva nivoa, sa jasnom podelom dnevne i noćne zone: Donji nivo: - Prostran i svetao dnevni boravak - Moderna....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 260 m2 do 450000 eura duplex pala cena (143)
  • ekskluzivan do 260 m2 do 450000 eura pala cena (53)
  • ekskluzivan do 260 m2 do 450000 eura duplex (21)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>