• GoHome Professional
dvosobni stan u nišu pala cena što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • dvosobni stan u nišu pala cena što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvosobni stan u nišu pala cena što skuplji

  • Za upit "dvosobni stan u nišu pala cena što skuplji" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 104.130 € na 98.650 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 98.650 €, 50,00 m2 cca 1970 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 104.130 €
05.04.2026 - 98.650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je dvoiposoban stan u moderno dizajniranoj novogradnji na Paliluli. Površine je 49,82m2, nalazi se na I spratu zgrade spratnosti Po+P+4 sa liftom. Struktura stana: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. U gradnji se koriste....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 280.000 € na 250.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 250.000 €, 143,00 m2 cca 1750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 280.000 €
03.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je sprat kuće na jednoj od traženijih lokacija na Bulevaru Nemanjića. Površine je 122m2+21m2 lokal, nalazi se na I spratu kuće. Stan je veoma komforan sa odličnim rasporedom i čine je: hodnik, dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijom, tri spavaće sobe, toalet, kupatilo....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 240.000 € na 230.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 230.000 €, 101,00 m2 cca 2280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 240.000 €
10.04.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan četvorosoban stan na III spratu novije stambeno-poslovne zgrade u Čairu, dakle, na traženoj i prestižnoj lokaciji za život ili izdavanje. Sastoji se od prostrane dnevne sobe, tpezarije, kuhinje, tri spavaće sobe, dva kupatila i dve lođe. Stan je u odličnom stanju,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 206.075 € na 201.687 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 201.687 €, 87,00 m2 cca 2320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 206.075 €
27.03.2026 - 201.687 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U neposrednoj blizini fakulteta, u mirnom i centralnom delu grada, nalazi se stambeni objekat projektovan da obezbedi maksimalnu udobnost i kvalitet stanovanja. Stan se nalazi na prvom spratu modernog stambenog objekta sa liftom. Orijentacija stana je severo-istočna i stan gleda na....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 200.000 € na 195.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 195.000 €, 67,00 m2 cca 2910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 210.000 €
10.04.2026 - 200.000 €
17.04.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Vrhunski uređen luksuzan trosoban stan površine 67m2. Nalazi se na trećem spratu stambene zgrade u centru Niša. Odiše elegancijom i pažljivo biranim detaljima. Raspored je funkcionalan i obuhvata dve komforne spavaće sobe, prostrani dnevni boravak sa trpezarijom i odvojenom kuhinjom.....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 182.000 € na 166.500 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 166.500 €, 90,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 182.000 €
17.04.2026 - 166.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Niš, Donja Vrežina - Na prodaju 3.5 stan, 90m2, u novogradnji, na sjajnoj lokaciji u Donjoj Vrežini na par minuta od Hrama Svetog Vasilija Ostroškog. Stan se nalazi na 4.spratu od ukupno 4, u zgradi sa liftom. Jedinstven stan, sa dodatnom terasom od 50m2. Krakteristike stambenog prostora:....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 170.000 € na 165.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 165.000 €, 75,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 170.000 €
06.05.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je trosoban stan, uknjižene površine 67m2 + dve lođe 8m2 (75m2 ukupno), koji se nalazi na II (drugom) spratu stambene zgrade sa 2 lifta, od kojih je jedan teretni. Nalazi se na atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini Delta Planet-a, Doma Zdravlja i mnogobrojnih infrastrukturnih....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 170.000 € na 165.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 165.000 €, 75,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 165.000 €
26.04.2026 - 170.000 €
08.05.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lep dvoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji na Crvenom pevcu. Površine je 75m2 (67m2+8m2 terase), nalazi se na II spratu stambene zgrade sa liftom. Stan poseduje dobar i funkcionalan raspored: iz odvojene ulazne partije se centralno ulazi u dnevni boravak, koji se sastoji....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 170.000 € na 165.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 165.000 €, 75,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 170.000 €
08.05.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se lep dvoiposoban stan kod Doma Zdravlja i TC Delta Planet. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade sa dva lifta. Površina stana je 75m2 sa terasama, dok je uknjižene površine 67m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje sa lođom,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 165.000 € na 154.500 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, 154.500 €, 78,00 m2 cca 1980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 165.000 €
06.05.2026 - 154.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan 67m2 grejne površine sa tri terase koje su još 11m2 u lepom, mirnom delu Duvaništa, u blizini su trgovinskih lanaca, škola , vrtića, autobuske stanice. Stan se sastoji iz hodnika i malog kupatila koje je predviđeno za perionicu, dnevna soba sa trpezarijom i posebnom....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stan u nišu pala cena što skuplji (103)
  • dvosobni stan u nišu što skuplji (658)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>