• GoHome Professional
do 649 eura/m2 barem 320 m2 pogodan - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • do 649 eura/m2 barem 320 m2 pogodan - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 649 eura/m2 barem 320 m2 pogodan

  • Za upit "do 649 eura/m2 barem 320 m2 pogodan" pronađeno 1 660 nekretnina - prosečna cena 104 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 300 m2 (malo manji)
    • 340 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 616 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 681 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 2900 eura
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, KORAĆICA, 70.000 €, 5900,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.11.2023.,

www.indomio.rs

Na samom obodu Kosmaja, sa njegove jugoistočne strane u ponudi je ovaj plac koji je uknjižen u katastru kao zemljište u građevinskom području. Plac je osunčan na terenu sa blagim padom na južnu stranu i sa pogledom do Rudnika. Struja i voda u blizini placa. Asfaltni put na oko 300m.....

 
 
 
  Plac, ČAČAK, 41.000 €, 18700,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2022.,

www.feniks.rs

Super obradivo zemljišta I klase pogodno za uzgajanjeraznih vrsta žitarica kao i za voćnjak. U blizini zemljišta nalazi se sistem za navodnjavanje koji je lako dovesti na već obradivo zemljište. Na jednom delu zemljišta dozvoljena je gradnja porodične kuće i to na osnovu stare porodične....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 700.000 €, 19680,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2021.,

www.heroldo.com

Na prodaju 196, 80 ari zemljišta koje se vodi kao gradsko građevinsko zemljište na veoma atraktivnoj lokaciji u blizini Akva parka, pogodno za gradnju velikih objekta. 19.680 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Centar, 76.600 €, 1915,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.teofilnekretnine.com

U neposrednoj blizini planiranog ski centra Golija imamo u ponudi plac od 19,15ari pod šumom!!! Ima zainteresovanih za seču i otkup drva što je posebno pogodno za pripremu placa za eventualnu gradnju jer je planiran početak izgradnje skijališta 2026.godina. Ski centar Golija sa pristupnim....

 
 
 
  Plac, PRIJEPOLJE, 10.866 €, 1811,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo poljoprivredno zemljište površine 1.811 m² , pogodno za izgradnju vikendice, koje se nalazi na potesu Pandurica, u mirnom i prirodom okruženom delu Kamena Gora , u neposrednoj blizini Rasadnika. Kamena Gora se nalazi na oko 20 km od Prijepolja, na nadmorskoj....

 
 
 
  Plac, PRIJEPOLJE, 46.341 €, 5149,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo poljoprivredno zemljište površine 5.149 m² , pogodno za izgradnju vikendice, koje se nalazi na potesu Pandurica, u mirnom i prirodom okruženom delu Kamena Gora , u neposrednoj blizini Rasadnika. Kamena Gora se nalazi na oko 20 km od Prijepolja, na nadmorskoj....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 122.400 €, 5164,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac u industrijskoj zoni Donje Međurovo. Ukupna površina placa je 5164m2, gradsko građevinsko zemljište. Nalazi se pored glavnog puta Niš Leskovac, u blizini fabrike Yura i restorana Cuba 13. Širina parcele je oko 53m, a ulazni front ide uz katastarski put u dužini oko....

 
 
 
  Plac, ĆUPRIJA, 15.000 €, 9935,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je poljoprivredno zemljište ukupne površine 99,35 ari, idealno za poljoprivrednu proizvodnju i voćarstvo. Oko 30 ari je već zasađeno raznovrsnim voćem: - jabuka - kruška - breskva (praska) - šljiva - aronija - mušmula. Preostali deo parcele je pogodan za proširenje voćnjaka,....

 
 
 
  Plac, MLADENOVAC, 60.000 €, 3000,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju plac u Velikoj Ivanči – mir, priroda i potencijal! Prodaje se plac površine 30 ari u seoskoj zoni Velike Ivanče, idealan za odmor, seoski turizam ili izgradnju vikendice/kuće. Deo placa je pod šumom, što pruža dodatnu privatnost, hladovinu i prirodni ambijent tokom cele....

 
 
 
  Plac, SUBOTICA, 18.000 €, 2383,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac na lepom i mirnom mestu u blizini jezera Majdan. Pogodan za izgradnju vikend kuće. .

 
 
 
  Plac, SOPOT, 680.000 €, 17100,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2025.,

www.indomio.rs

Pogodno za investitore! Na obodu Kosmaja u ponudi je ovaj ravan plac pravougaonog oblika (230x75m), kategorisan kao zemljište u građevinskom području. U neposrednom okruženju su porodične stambene kuće. Priključak na struju i izvorski vodovod pored placa. Pogodno za gradnju objekata....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 12.000 €, 1055,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.11.2025.,

www.heroldo.com

Na prodaju gradsko građevinsko zemljisše u Panjevačkom ritu Pogodno za izgradnju kuće . U blizini placa struja i voda , na samom placu ima samo pumpa za vodu . 1.055 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, STARI BANOVCI, 450.000 €, 19100,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Na prodaju poljoprivredno zemljište u Starim Banovcima, Trifunov bunar, sa velikim investicionim potencijalom i mogućnošću promene namene u građevinsko zemljište. Parcela se nalazi na atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini auto - puta Beograd – Novi Sad. U pitanju su dve parcele....

 
 
 
  Plac, KORAĆICA, 65.700 €, 14600,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2025.,

www.indomio.rs

Šifra: P738 Prodaje se plac površine 146 ari, koje se nalazi u građevinskoj zoni Dubone, što omogućava različite mogućnosti korišćenja. Plac je odlične lokacije, nalazi se uz glavni put, što ga čini lako pristupačnim. Struja je nedaleko i to olakšava potencijalnu izgradnju i infrastrukturno....

 
 
 
  Plac, PRIJEPOLJE, 69.900 €, 5697,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi na zemljište pravougaonog oblika, površine 5697 m2 u Prijepolju, naselje Ratajska. Nalazi se u neposrednoj blizini Osnovne škole. Ima prilaz sa lokalnog puta i prostire se do magistralnog puta za Pljevlja Sastoji se iz četiri parcele: zemljište u građevinskom....

 
 
 
  Plac, PRIJEPOLJE, 47.500 €, 1001,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.finanekretnine.com

PREPORUKA! U prilici smo da Vam ponudimo građevinsko zemljište površine 1001 m² , koje se nalazi na svega 5 km od Prijepolja, u naselju Ivanje, na oko 600 m od Ivanjskog mosta. Parcela je pravougaonog oblika, što omogućava maksimalnu iskorišćenost prostora i jednostavno planiranje....

 
 
 
  Plac, PRIJEPOLJE, 31.276 €, 2234,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi na interesantnoj lokaciji građevinsko zemljište , pravougaonog oblika, površine 2234 m2 u Prijepolju, potes Polje, Kaldrma, ul.Ljubiše Miodragovića. Nalazi se uz magistralni put Prijepolje-Pljevlja odnosno u neposrednoj blizini Pljevaljske petlje. Ima prilaz....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Žarkovo, 209.100 €, 4200,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 106643, struja, uknjizen, njiva. Prodaje se plac u blizini restorana Mika Alas na Makisu. Prilaz je direktno sa starog Obrenovackog puta. U neposrednoj blizini parcele se nalazi autobusko stajaliste. Trenutno na celoj teritoriji mogu da se grade samo montazni objekti....

 
 
 
  Plac, PRIJEPOLJE, 35.000 €, 1504,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.finanekretnine.com

Preporuka. U prilici smo ponuditi poljoprivredno zemljište površine 1504 m² na 5 km od Prijepolja, Ivanje, potes Oborci . Udaljeno oko 700 m od Ivanjskog mosta. Pravouganog je oblika dužine 68,19 m i 68,61 m, širine 22,27 m i 21,30 m. Ima direktan prilaz sa lokalnog asfaltnog puta.....

 
 
 
  Plac, BEGALJICA, 10.100 €, 5100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi dve spojene parcele, ukupne površine 50,10 ari blizu Begaljice, opštiina Grocka, preko puta auto puta, iznad odmorišta Begaljica -zapadu, uknjiženo na prodavca. Parcele su spojene ali odvojene kao posebne parcele, jedna je površine 7,84 ara, druga je 42,26 ara, obe su uknjižene....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 50.000 €, 2000,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Šifra: P600 Na prodaju je perspektivan građevinski plac površine 20 ari koji se nalazi u prelepom okruženju blizu Kosmaja - u Rogači. Ovaj plac pruža izvanrednu priliku za izgradnju doma ili investiciju u građevinski projekat. Površina od 20 ari pruža dovoljno prostora za izgradnju....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Apelovac, 35.000 €, 1400,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac u Gabrovcu površine 14ari. Plac je pravilnog oblika, pogodan za višenamensku gradnju. Indeks izgrađenosti do 0,8, maksimalna visina objekta 10m, indeks zauzetosti parcele do 40%, dozvoljena spratnost objekta P+1+Pk. Na parceli je moguće izgraditi stambeni objekat,....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 150.000 €, 10933,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2022.,

www.heroldo.com

Potez preko Lugomira, u delu industrijske zone Velika, prostrana, nepravilna parcela Prilaz parceli sa puta, udaljenost od puta je oko 85m ***Pogodno za gradnju proizvodnog pogona, hale ili logističkog centra. 10.933 m 2 0 0 0 .

 
 
 
 
-43%

Promena cene sa 3.700.000 € na 2.100.000 € dana 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Hotel, LAZAREVAC, 2.100.000 €, 9200,00 m2 cca 230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.12.2025 - 3.700.000 €
30.03.2026 - 2.100.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.12.2025.,

www.menadzer.biz

Velelepni hotelsko-rekreativni i poslovni kompleks sa zatvorenim i otvorenim bazenima; pogodno za medicinske i wellness usluge, lovački i sportski turizam, kockarnice, skupove i kongrese. Na manje od sat vremena vožnje od Beograda, pozicioniran na brežuljkastom terenu, sa prelepim....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 94.000 €, 5900,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.07.2025.,

www.atasenekretnine.rs

U neposrednoj blizini Radara nalazi se plac od 57ari sa prelepim pogledom na Ralju, Kosmaj i celu Šumadiju. Na kraju placa se nalazi Hajdučka jaruga koja pripada placu tako da je plac pogodan za više namena. Delimično je u ravni a delimično u malom nagibu. Uz plac je infrastruktura,....

 
 
 
  Plac, NOVA VAROŠ, 45.000 €, 2617,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Preporuka. U prilici smo ponuditi poljoprivredno zemljište na mirnoj lokaciji sa panoramskim pogledom, podeljeno u 6 manjih parcela, pogodno za izgradnju objekata u funkciji turizma /vikend kuće, turistička naselja, pansioni, apartmani, elitni i ugostiteljski objekti/ na planini Zlatar,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, 430.000 €, 1000,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2024.,

www.teofilnekretnine.com

Prodaje se uknjižen objekat motel-restoran sv. Nikola, pogodan za ugostiteljstvo, provodnu iIi magacionersku delatnost približne površine oko 1000m2. u Vranju na ulazu -izlazu iz grada. Objekat se nalazi u blizini auto-puta E-75 na placu od oko 2400m2 na kom su parking ,uzdignuta....

 
 
 
  Plac, ĆUPRIJA, 45.000 €, 22800,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2024.,

www.indomio.rs

Prodajem poljoprivredno zemljište sa zasađenim orasima starim sedam godina, koji su u punom rodu. Zemljište je redovno održavano i pogodno za dalju poljoprivrednu proizvodnju. Idealna prilika za poljoprivrednike i investitore u poljoprivrednu proizvodnju. Zasadi su u punoj snazi i....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Borča, 400.000 €, 2500,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

Plac namenjen za izgradnju privredno komercijalne delatnosti. Postoji mogućnost izgradnje više objekata. Maksimalni indeks zauzetosti je 70%. Plac je parcelisan i postoji mogućnost kupovine celog placa od 113 ari, fronta do Zrenjaninskog puta 24 ara sa objektima 950m2, parcele 39....

 
 
 
  Plac, IRIG, 40.000 €, 3780,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.11.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo u Krušedolu Lep Veliki Plac 3780 m2 na POGODNOJ LOKACIJIPlac se nalazi u blizini naselja i Manastira..Plac je pogodan za vikendicu i za Uživanjeput je TvrdOBAVEZNO POGLEDATI.. više informacija na tel. 065/385 8880Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 14.700 €, 4896,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac na Mramorskom brdu, u blizini fabrike ,,Austroterm. Plac se nalazi na oko 350 metara od glavnog puta Niš- Prokuplje. Plac je površine 4896 m2. Svojina 1/1,uknjižen kao poljoprivredno zemljište. Pogodan za razne delatnosti (poslovni prostor, magacinski prostor, skladišni....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 35.000 €, 6600,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Uknjižen plac 66 ari na lepoj poziciji u blizini magistrale I u neposrednoj blizini auto puta (između Zlatibora I Mokre Gore). U blizini su ugostiteljski objekti. Na placu ima struja, voda i kroz plac protiče izvorska voda. Put do placa je makadam. Pogodan je za vikendicu (po informaciji....