• GoHome Professional
do 649 eura/m2 barem 270 m2 klima kablovska - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 649 eura/m2 barem 270 m2 klima kablovska - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 649 eura/m2 barem 270 m2 klima kablovska

  • Za upit "do 649 eura/m2 barem 270 m2 klima kablovska" pronađeno 163 nekretnina - prosečna cena 467 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 260 m2 (malo manji)
    • 280 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 616 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 681 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 48000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, TOPOLA, 160.000 €, 270,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Parking Svetosavska 32 Soba: 6 Godina izgradnje: 1999 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, DONJE VLASE, 52.000 €, 270,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična porodična kuća u izgradnji na putu za Donje vlase. Udaljena od centra grada svega 4km. U blizini je autobusko stajalište. Nalazi se u novom naselju u ekspanziji, a mirnom i lepom okruženju za porodično stanovanje. Kuća je površine 270m2, u osnovi 110m2, spratnosti....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 130.000 €, 270,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Porodična kuća u naselju Stanovo, na placu pravilnog oblika, na uglu dve ulice, površine 5 ari. Na prizemlju se nalazi dnevni boravak, spavaća soba, kupatilo i radionica sa spoljnim vratima. Na prvom spratu kuća je nivo trosobnog stana. Potkrovlje takođe osposobljeno za život. Urađena....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 649 eura/m2 barem 270 m2 klima kablovska'
110.000 €
137.800 €
154.500 €
  Kuća, KRAGUJEVAC, 179.000 €, 270,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

U mirnom delu grada na placu površine 4.8ari prodaje se kuća površine 270m2. Kuća se sastoji od tri trosobne jedinice, koje mogu biti potpuno odvojene. U prizemnom delu: dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, dve spavaće sobe,kupatilo i dve terase. Prvi sprat, dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 159.650 €, 279,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Fantastična nekretnina, u centru Vrbasa. Kuća sa dve odvojene trosobne stambene jedinice. Bez ulaganja!!!! Terasa, Parking, garaža, Satelitska, kablovska TV, Tavan, Klima, U blizini gradskog prevoza.

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 130.000 €, 280,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju fantastična porodična kuća u Leskovcu u Radničkom naselju korisne površine oko 280m2 sa lokalom ispred kuće. Kuća je pravljena 80-ih godina kombinacija pune cigle i blokova sa betonskim nosećim stubovima i zidovima i gvožđem. Kuća je ukopana u zemlju što znači da se u podrum....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Brzi Brod, 170.000 €, 280,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Brzom Brodu. Odlična investicija za one koji zele da pobegnu od gradske guzve i nadju mir na samo par kilometara od centra grada. Kuća je površine oko 280m2. Sastoji se od podruma 60m2, prizemlja, sprata i potkrovlja identične površine 74m2. Prizemlje poseduje ulazni....

 
 
 
  Kuća, VLASOTINCE, 119.000 €, 268,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lepa, porodična kuća, u najlepšem delu Vlasotinca, u blizini hotela “Grozd”. Kuća je u osnovi 120m2, strukture Po+Pr+I+Pot, ukupne korisne površine 268m2 , na placu od 424m2. Unutrašnji prostor je organizovan na sledeći način: u prizemlju kuće se nalazi hodnik, veliki dnevni....

 
 
 
  Kuća, KNJAŽEVAC, 100.000 €, 283,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Knjaževcu na mirnoj lokaciji. Sastoji se od podruma, prizemlja, I sprata i tavanske prostorije. Koncipirana kao dve stambene jedinice. U prizemlju je hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinjom, kupatilo, 2 spavaće sobe. Na spratu je hol, dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
  Kuća, KNJAŽEVAC, 100.000 €, 283,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam kuću u Knjaževcu. Poseduje 283m2 i prostire se na dva nivoa. Uknjiženo 1/1 na vlasnika. Agencijska provizija od 3% je uračunata u cenu. Za ostale informacije možete nas kontaktirati na 065 800 8281 ili 066 829 2224 N Nekretnine. Agencija N Nekretnine, reg. br. posrednika....

 
 
 
  Kuća, CEREVIC, 118.450 €, 284,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na samo pedesetak metara od Dunava nalazi se predivna prizemna kuća puna potencijala. Odlična za život, kao i za pretvaranje u poslovni prostor tipa staračkog doma, ugostiteljkog objekta Nalazi se u centru Čerevića, u blizini marketi, autobuska stajališta, pošta, ambulanta - sve....

 
 
 
  Kuća, BATOČINA, 105.000 €, 285,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Kuca je u dobrom stanju! Kuca je sagradjena od sitne i kvalitetne cigle. Iza kuce se nalaze pomocne zgrade pogodne za izdavanje, letnja kuhinja i velika sala, garaza i veliko dvoriste! Iza pomocne zgrade je basta od 11 ari. Kuca je uknjizena 1/1. Moguc dogovor oko cene. Terasa, Parking,....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 169.999 €, 288,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična spratna kuća u prelepom kraju Bačke Palanke, na odličnoj poziciji u samom gradu. Kuća se nalazi u mirnoj, odličnoj stambenoj ulici, gde su kuće lepo uvučene, i imaju prelepe prilaze. Kompletna kuća je izolovana i građena čvrstim materijalom 80tih godina. Raspored je odličan,....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 170.000 €, 288,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 200.000 €, 292,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju 4- etažna kuća u nizu PR + I +II + PK na Trošarini u osnovi 73 m2. Ukupna površina placa je 133 m2. U prizemlju je višenamenska prostorija, ( Korišćena kao lokal sa kupatilom ) dve ostave - u jednoj je kotao na struju i podrum. Na prvoj etaži se nalazi ulazni hodnik, dnevne....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 120.000 €, 294,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Kuća u naselju Bagremar, površina 294 m2, za koju je potrebno renoviranje, može se koristiti I kao poslovni objekat. Ima sve priključke, kao i građevinsku dozvolu. Nalazi se na placu površine 374 m2, uvučena je od ulice. Stepenište koje vodi na potkrovlje koje se može preurediti u....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 190.960 €, 294,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća na Klisi uknjižena. Garaža, suteren, prizemlje i potkrovlje. Stan ima dva ulaza, moze da se živi. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Kontakt telefon: 0612440951 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan, Prilagodjen osobama sa....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 199.000 €, 295,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se samostojeća kuća prizemelje, sprat i potkrovlje na parceli 382m2 u Donjoj Vrežini. Kuća je bruto uknjižene površine 295m2. Prizemlje se sastoji od garaže i stambenog dela koji čine velilka dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, hodnik i kupatilo. Ispod stepeništa....

 
 
 
  Kuća, LEBANE, 110.000 €, 295,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivna prodaja porodične kuće koja se nalazi u Lebanu. Kuća je površine 260m2, luksuzno opremljena bez ulaganja sa 3 kupatila, i 2 kuhinje, nekoliko terasa malih i velikih. Sastoji se od suturena tj. podruma koji je pretvoren u stambeni prostor, prizemlja, sprata i potkrovlja.....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 165.000 €, 296,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Stambeno poslovni objekat, kuća sa izlazom na dve ulice, pogodna za stambeni ili stambeno poslovni prostor, koji se može koristiti kao dom za stara lica, hostel, dečje igraonice i rođendaonicesmeštena u mirnoj ulici, u naselju Ljubine Livade, u Kragujevcu. Plac površine 296 m2,....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Centar, 200.000 €, 296,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Kragujevcu, centar, sa zabeležbom svojstva kulturnog dobra, površine 166 m2 (sprat na kome se nalazi osam prostorija), podrum, koji može da se koristi za razne namene i delatnosti, površine 100 m2, kao i lokal u dvorištu (dve prostorije i dva toaleta), površine 30....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Pivara, 90.000 €, 298,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju novoizgrađena kuća u Kragujevcu, naselje Pivara, korisne površine 298 m2, na placu površine 221 m2. Kuća ima garažu, podrum, kotlarnicu i ostavu u prvom nivou suturen, dok je na drugom nivou prizemlje i trećem nivou sprat isti raspored, a od prostorija ima kuhinja sa dnevnim....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zvezdara, 119.000 €, 300,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lepa, porodična kuća, kvalitetne novije gradnje, na odličnoj lokaciji u naselju Stara stočna pijaca. Kuća je po spratnosti Su+Pr+Sp+Pot, ukupne korisne površine oko 300м2 i nalazi se na placu od 465m2. Unutrašnji prostor je povezan unutrašnjim stepenicama. U suterenu je....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 160.000 €, 300,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična spratna kuća površine 200 plus 100mkv dograđenog nezavršenog dela u sivoj gradnji.na placu površine 4,5 ari izgradjena 2004. god. Nalazi se na pet minuta hoda od centra, u blizini stare Šivare. Prizemlje i sprat se sastoje od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 195.000 €, 300,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju nova kuća u Donjoj Vrežini, površine 239 m2. Sastoji se od prizemlja, 2 sprata i potkrovlja i svaki sprat čini posebnu stambenu jedinicu. Nalazi se na placu od 1,5 ari i u osnovi je oko 100m2. Stolarija je pvc sa roletnama, uvedeno je parno grejanje sa kotlom na struju....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 145.000 €, 300,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lepa, prostrana kuća u naselju Nikola Tesla. Nalazi se u mirnom i lepom okruženju za porodično stanovanje. Kuća se nalazi na velikom i izuzetno lepo uređenom placu od 14 ari. Kuća je uknjižene površine 300m2 i sastoji se od prizemlja, sprata i potkrovlja. Prizemlje i potkrovlje....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 200.000 €, 300,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju predivno uređena kuća na Klisi, nameštena kvalitetna gradnja, 300 kvm, dve vrste grejanja: na gas i na čvrsto gorivo. U nivoima četiri spavaće sobe, dva kupatila. Na prizemlju prostor predviđen za lokal. Kontakt telefon: 064 276 11 89 Danka. Terasa, Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 200.000 €, 300,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Niškoj Banji.Ukupna površina placa je 6.33 ara.Porodična stambena zgrada je Su,Pr,Pk (suteren,prizemlje,potkrovlje) kuća je 300m2. Kuća je gradjena za potrebe izdavanja apartmana i soba. U suturenu je apartman. Prizemlje se sastoji od dve sobe i apartmana a potkrovlje....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 149.000 €, 300,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u Boleču iz 1996. god. ima 300m2. Funkcioniše kao tri stana. Uvedeno etažno grejanje. Kuća poseduje garažu, 3 parking mesta i kotlarnicu. Lepo dvorištu od 6 ari placa. Kuća je na dva nivoa i vrlo kvalitetno je urađena. Uknjiženi su i plac i kuća. 0512 Oznaka na mapi pokazuje....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Crveni Krst, 100.000 €, 300,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Popovcu, 300 m2, sa pomoćnim objektima, na 17 ari placa., 100.000e. Kuća se nalazi u blizini osnovne škole i sastoji se od prizemlja, sprata i potkrovlja. Prizemlje i sprat su opremljeni za život, identičnog su rasporeda i sastoje se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 155.000 €, 300,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuca u lepoj, mirnoj ulici u Čalijama. Kuća je povrsine oko 450m2 a nalazi se na placu od 2,9 ara. U kući je predvidjeno da budu četiri stambene jedinice kojima se pristupa iz centralnog hodnika sa stepeništem. Prvi sprat kuće ima123 m2, a sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Brzi Brod, 190.000 €, 300,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju velika porodična kuća u centru Brzog Broda. Nalazi se u mirnom i lepom okruženju za porodično stanovanje. Plac je površine 590m2. Kuća je u osnovi 119m2 i sastoji se od prizemlja, sprata i potkrovlja koji su povezani unutrašnjim stepeništem. Sve tri etaže su u funkciji....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 105.000 €, 300,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća kvalitetno građena, velike površine oko 300 m2, na 1027 m2 placa i brojnih mogućnosti, u mirnom, ulaznom delu Gornje Vrežine. Objekat ima prizemlje i dva sprata i čini ga veliki broj prostorija velikih i manjih soba ukupno osam , sa unutrašnjim stepeništem i prostranom....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 124.000 €, 300,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Bresnici. Kuća se sastoji od prizemlja u kojoj se nalaze 2 garažna mesta i pomoćna prostorija. Na prvom spratu se nalazi prostrani dnevni boravak sa trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatilo. Na drugom spratu se nalazi takođe prostrani dnevni boravak sa trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 205.000 €, 300,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lux kuća na Deninom brdu od 300 m2 na 4 ara placa. Kuća se nalazi na veoma mirnoj lokaciji, u blizini škole, vrtića. Plac je izuzetan površine 4a, održavan, sa zasadom raznovrsnog dekoratinog bilja, izlazi na dve ulice. Kuća je veoma kvalitetne gradnje, izrađena je u modernom....

 
 
 
  Kuća, KOVILJ, 210.000 €, 303,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prostrana i održavana porodična kuća u mirnom delu Kovilja, idealna za život u harmoniji s prirodom. Kuća se sastoji od podruma, prizemlja i sprata, sa Etažnim grejanjem. Enterijer je sređen sa prijatnim porodičnim ambijentom. Na prostranom dvorištu nalazi se ulaz za automobil,....

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 128.750 €, 303,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U centru Vrbasa, udaljena 30 minuta vožnje od Novog Sada, nalazi se prava mala skrivena oaza. Prostrana kuća površine 253m2 - sastoji se od dnevne sobe, tri spavaće sobe, dva kupatila, dve kuhinje, vinskog podruma, uređene letnje kuhinje i kompletno renovirane i opremljene garsonjere....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 215.000 €, 304,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću u Rumi, ulica Avgusta Cesarca( Breg). Kuća ima 304 kvadrata, novogradnja iz 2001, odlično stanje. Ima solarne panele 10kw( Belgijske najkvalitetnije), dva lokala ispred kuće, pušnicu veliku, dva garažna mesta, svinjac, kokošinjac, voćnjak i povrtnjak. Može zamena za....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 200.000 €, 310,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dve kuće u zajedničkom dvorištu, u blizini OTC-a, na samo 500m od centra grada. Kuće se nalaze na placu površine 254 m2. Starija kuća se sastoji od suterena i visokog prizemlja, u osnovi 68 m2 gde je u suterenu ulazni hodnik, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak i kupatilo,....

 
 
 
  Kuća, LIPOVICA, 130.000 €, 311,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U atraktivnom naselju, Lipovica smeštena je ova vrlo interesantna nekretnina, na 8 ari placa. Prostrana i porodična kuća, sastoji se od dve zasebne celine, odvojenim ulazima i pogodna je za višečlanu porodicu. U prizemlju je: kotlarnica ( eg na pelet i kotao na struju), dve garaže,....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 130.000 €, 314,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dve kuće u Kragujevcu, u naselju Bresnica, na placu koji ima izlaz na dve ulice. Površina placa je 777 m2. Plac je održavan, ograđen je i na njemu je zasad voća. Kuće su površine u osnovi 117 m2 i 40 m2. Veća kuća se sastoji iz tri nivoa. Prvi nivo je prizemlje, a od prosrorija....