• GoHome Professional
do 647 eura/m2 460 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • do 647 eura/m2 460 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 647 eura/m2 460 m2

  • Za upit "do 647 eura/m2 460 m2" pronađeno 412 nekretnina - prosečna cena 289 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 440 m2 (malo manji)
    • 480 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 614 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 679 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 24000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parking
    • pogodan
    • 1.sprat
    • prizemlje
    • potkrovlje
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, ČAJETINA, 35.000 €, 500,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac površine 497 m2 na Zlatiboru u blizini vrha Tornik. Parcela je poljoprivredno zemljište i okružena je vikendicama. Lokacija placa je pristupačna jer se nalazi u blizini puta. Ovaj deo pruža mirno i prirodno okruženje, savršeno za sve koji žele da pobegnu od gradske....

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 30.000 €, 500,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Na odličnom mestu nedaleko od već postojećeg obeleženog parkinga nudimo Vam 3 placa (u nizu) u građevinskoj zoni. Jedan je od 6 ari, a druga dva po 5 ari (6.000€/ar). Nalaze se na veoma dobrom mestu tako je sigurno uživanje tokom cele godine. Za ljubitelje skijanja napominjemo da....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 32.000 € na 27.500 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, STARA PAZOVA, 27.500 €, 500,00 m2 cca 60 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 32.000 €
13.05.2026 - 27.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac 5 ari u Starim Banovcima. Stari Banovci se nalaze u istočnom Sremu, na desnoj obali Dunava – teritorijia opštine Stara Pazova. Sta dobijate: Na samom placu nije potrebno dodatno ravnanje, idealan ukoliko zelite mir bez gradske buke. Infrastruktura – mogucnost prikljucenja....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 13.200 € na 12.200 € dana 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SREMSKI KARLOVCI, 12.200 €, 500,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 16.200 €
07.01.2026 - 13.200 €
30.03.2026 - 12.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Blizu raskrsnice Banstol (potes Dobrilovac), prodaje se parcela - poljoprivredno zemljište, 5 ari. Plac je zarastao. Do parcele ima nekategorisan put. .

 
 
 
  Plac, VRNJAČKA BANJA, 33.000 €, 500,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Planina Goč je jedno od najlepših mesta u Srbiji, smeštena u blizini Vrnjačke Banje, idealno za ljubitelje prirode, sporta i rekreacije. Sa ski stazama, restoranima, vikend naseljem i prelepim jezerom Selište na samo 2 km udaljenosti, ova lokacija pruža savršen ambijent za opuštanje....

 
 
 
  Plac, ZRENJANIN, 15.000 €, 500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u naseljenom mestu Ečka površine 4.96 ari. Vodi se kao zemljište u građevinskom području, njiva I klase. U mirnoj ulici u blizini centra naseljnog mesta. Uknjižen 1/1 .

 
 
 
  Kuća, KALUĐERICA, 250.000 €, 500,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Stepe Stepanovića, pr+I, ta, uknjižena, blizina tržnog centra i crkve,-Odlična lokacija za investitore, dozvoljena gradnja.Agencijska provizija 2% -11ari .

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 100.000 €, 500,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Gradjevinski plac 503m Popovica ispod Mošine vile Slavujeva ulica Lokacija: Popovica (Srbija, Novi Sad, Sremska Kamenica) Namena: Porodično stanovanje Površina zemljišta: 503m2 Put do placa: Asfaltni put Tekst oglasa Oglasavamo prodaju .. . Dva građjevinska placa, jedan pored drugog....

 
 
 
  Kuća, MEROŠINA, 186.000 €, 500,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trospratna kuća sa bazenom koja se nalazi na idealnoj poziciji na Mramorskom brdu, u mirnom delu, na placu od 10 ari. Ukupna stambena površina iznosi 500 m² koji su raspoređeni u sledećim prostorijama: 3 dnevne sobe – idealne za odmor ili zabavu, 4 kuhinje – svaka sa dovoljno....

 
 
 
  Plac, TRUPALE, 6.000 €, 500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju udeo na većoj parceli - trenutno poljoprivredno zemljište, prenamenom u građevinsko u delu za industrijsku namenu. Za više informacija pozovite agenciju. Plac, Niš - Trupale | Prodaja · 500m² · 6.000€.

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Gornji Grad, 329.000 €, 500,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 122881, uknjizen, plac. 4,7 ari na odlicnoj lokaciji. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Plac, Beograd - Zemun (gornji....

 
 
 
  Plac, VELIKA MOŠTANICA, 22.000 €, 500,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Sremčica,građevinski plac,ul.Moštanička,dozvoljena gradnja P+1+PK. U prilici smo da Vam ponudimo placeve namenjene za individualno stanovanje u zoni A,pod zona A 1. Indeks izgrađenosti parcele je 0,60. Indeks zauzetosti parcele je 40%. Plac se nalazi na nekih 900 metara od glavne....

 
 
 
  Kuća, MRAMORSKO BRDO, 186.000 €, 500,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju trospratna kuća sa bazenom koja se nalazi na idealnoj poziciji na Mramorskom brdu, u mirnom delu, na placu od 10 ari. Ukupna stambena površina iznosi 500 m² koji su raspoređeni u sledećim prostorijama: 3 dnevne sobe - idealne za odmor ili zabavu, 4 kuhinje - svaka sa dovoljno....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 75.000 €, 500,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Deo naselja sa regulisanim detaljnim planom i atraktivnom lokacijim za novogradnju, prodaje se plac površine 500 m2. Uknjižen, struja i voda do placa kao i izlaz do puta širine 3,5 m. Mogućnost kupovine i kompletnog placa površine 1150 m2. Izuzetno miran kraj bez gradske buke i konstantno....

 
 
 
  Kuća, RUMENKA, 206.000 €, 420,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična kuća u Rumenci u centru! KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art@ns-group.rs Agencijski ID: 386172 .

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 25.000 € na 22.500 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SURČIN, 22.500 €, 500,00 m2 cca 50 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 25.000 €
10.04.2026 - 22.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Uknjizen ST/0 MIROSLAVA ČOBANOVIĆA UČE Plac, Beograd - PetrovČiĆ | Prodaja · 500m² · 22.500€.

 
 
 
  Plac, DOBANOVCI, 83.000 €, 500,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Surčin, Radiofar - Vasilija Ostroškog plac - građevinska parcela, 5 ari, front prema ulici 20m Prodaje se plac na odličnoj lokaciji na Radiofaru dimenzija 25x20m, front prema asfaltiranoj ulici 20m. Parcela je obuhvaćena planom detaljne regulacije naselja Radiofar prema kome se nalazi....

 
 
 
  Plac, SOMBOR, 16.000 €, 500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi plac u gradjevinskom području za izgradnju kuće. Plac je veličine od 468m2. Dimenzije placa cca 33x14m. Plac pozicioniran na uglu dve ulice. Asfalt do placa. Svi priključci se nalaze u ulici ( struja, voda, kanalizacija, gas). Udaljen od centra grada 2km. Za sve dodatne informacije,....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Altina, 329.000 €, 500,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 122881, uknjižen, plac. 4,7 ari na odličnoj lokaciji. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Adice, 82.050 €, 500,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 114670, struja, uknjizen, plac. Prodaje se plac od 547m2 na Adicama. Dozvoljena gradnja. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399- 0210 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 200.000 €, 500,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Legalizovana kuća u Jagodini, u blizini Akva Parka, nalazi se na fenomenalnoj lokaciji sa prelepim pogledom i u mirnom delu grada. Plac površine 17a pruža dovoljno prostora i privatnosti, dok je blizina svih važnih sadržaja odlična za porodičan život. Objekat se sastoji od dva dela:....

 
 
 
  Plac, KAC, 75.000 €, 500,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 131019, struja, kanalizacija, uknjižen. * LUX PLAC KAĆ* GRADJEVINSKI + PROJEKAT blizu centra u Kaću, HITNA PRODAJA, CENA SNIŽENA. Gradjevinsko zemljiste I klase. Ulica naseljena, mirna, tiha, zastićena od buke i saobraćaja. Idealna za porodično stanovanje ili vikend....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Futog, 55.750 €, 500,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u Futogu, ukupne površine 541 m², na atraktivnoj i perspektivnoj lokaciji u blizini Novog Sada. Ulica trenutno nema naziv, ali je izgradnja na okolnim placevima već započeta, što ovu nekretninu čini izuzetno pogodnom za investiciju ili izgradnju porodične kuće. Plac....

 
 
 
  Plac, KOVILOVO, 25.000 €, 500,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja zemljista od 5 ari u Borci, Put za Crvenku. Poljoprivredno zemljiste, jedan vlasnik. U blizini placa voda i struja. Po trenutnom urbanistickom planu obelezeno kao ”Zelena povrsina” Agent Ivana: 5454 Broj u registru posrepnika: 1768 Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 19.000 €, 500,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen, 500 m2. Na prodaju plac površine 5 ari na Zlatiboru, u naselju Gajevi. Plac se nalazi u građevinskom području i predstavlja idealnu priliku za gradnju kuće ili vikendice. Ovaj deo pruža mirno i prirodno okruženje, savršeno za sve koji žele da pobegnu od gradske gužve i uživaju....

 
 
 
  Plac, BANJA, 120.000 €, 500,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac 5 ari, gradjevinsko zemljište na odličnoj lokaciji. Na obali Dunava u Višnjickoj ulici. Povezanost sa centrom grada izvanredna, autobusko stajalište ispred placa, na 6 km od centra grada i zgrade skupštine bez presedanja. Budućnost investiranja i ulaganja u oblast....

 
 
 
  Plac, SMEDEREVO, 9.600 €, 500,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ulica Revolucije na Carini, 200m od vodovoda. Plac 4,6ari, ravan, sva infrastuktura. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju. Primenjuje se minimalna agencijska provizija koja uključuje: istraživanje neophodno za pronalaženje adekvatne nekretnine, pomoć....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Lipov Gaj, 65.000 €, 500,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac na Veterničkom bregu u naselju .Odlična pozicija , sva infrastruktura u blizini .Odlična ponuda .Pozovite da pogledate ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik nekretnine , ta niža cena važi....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 80.000 €, 500,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Plac- gradsko gradjevinsko zemljiste. Izlaz na put, struja, voda. Zona porodicne gradnje. -5ariBroj u reg:105 Posrednicka provizija 2% .

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 145.000 € na 139.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PARAĆIN, 139.000 €, 420,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 145.000 €
01.05.2026 - 139.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju prostrana funkcionalna kuća lako deljiva za dve porodice koja se sastoji iz četiri nivoa-suterena,prizemlja ,prvog sprata i potkrovlja! Dve odvojene vrste centralnog grejanja Dva parking mesta ispred kuće Uredni papiri Odradjena izolacija objekta Moguća korekcija cene za....

 
 
 
  Plac, PANČEVO, 11.900 €, 500,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

U zoni Bavaništanskog puta u ulici Pančevačkih pisaca nalazi se plac 4.80 ari sastavljen od dve katastarske parcele. Plac je oblika romboida, nejednakih stranica, približnih dimenzija širina 12-13m, dužina 40-42m. Na samom placu nema struje i vode a način uvođenja istih propisuje....

 
 
 
  Plac, PADINSKA SKELA, 40.000 €, 500,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac na Paliluli površine 4,9ara. Plac se nalazi na dobroj lokaciji između Mokranjčeve i Kovanlučke na pola brda. Hvala Vam što ste pogledali oglas. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama i zakazivanje razgledanja kontaktirajte agenta na broj telefona iz oglasa....

 
 
 
  Plac, VIŠNJICA, 50.000 €, 500,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Plac u građevinskoj zoni površine 5 ari pored asfaltnog puta u Izvorskoj ulici. Uknjižen na prodavca bez zabeležbi i tereta. Indeks gradnje 40% iznad zemlje i 60% pod zemljom sa mogućnošću formiranja 4 nezavisne jedinice u dvoetažnom objektu - visina slemena 9 metara. Dozvoljena gradnja....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 36.000 €, 500,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Zemljište (u građevinskom području) se nalazi na par kilometra od centra grada - Košutnjačko brdo, površine oko 4,5 hektara u komadu . Zemljište je pod padom ka industriskoj zoni i auto putu. Deo parcele poravnat i nasut. Mogućnost za sve priključke. Prilaz je putem širine 3 metra,asfaltiran....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 160.000 €, 500,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja kuće u Barajevu – Idealna investicija za poslovne delatnosti! Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za kupovinu prostrane kuće u mirnom okruženju opštine Barajevo. Sa površinom od 500m2 i impresivnih 16 ari placa, ova nekretnina pruža nebrojene mogućnosti za različite poslovne....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 154.500 €, 500,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća od 500m2 na ravnom placu od 350m2 Kuca ima jos dva odvojena stana sa odvojenim priključcima za struju i gas Svaki stan ima sobu, kuhinju i kupatilo. Kuca je izolovana (bez fasade) Ima trofaznu struju Dve radionice Garažu Podrum Terasu Gas Gradsku kanalizaciju Gradsku vodu Kuća....

 
 
 
  Kuća, RUMENKA, 206.000 €, 420,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Odlična spratna kuća. Odvojene tri stambene jedinice. Kuća čvrste gradnje, odličan prostor. Za više informacija i gledanje pozovite agente prodaje Tel. 064/803-3306 021/221-5101 386172 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan, U blizini gradskog....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, Centar, 180.000 €, 500,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je poslovni prostor na prvom spratu od 280 m2 koji se sastoji od 8 prostorija i sanitarni deo kao i pripadajući podrumski prostor od 86 m2. Zgrada je u pešačkoj zoni Zrenjanina, na adresi Kralja Aleksandra Karađorđevića 20. Prostor je delimično renoviran a postoji i mogućnost....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 128.750 €, 500,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.05.2022.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Kamenjar. Izdvajamo iz ponude odlično održavanu kuću na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje , okružena zelenilom i sa pogledom na Dunav. Izgrađena na parceli ukupne površine 500m2. Ovaj stambeni prostor organizovan je u tri etaže: prizemlje, sprat i potkrovlje ukupne površine....

 
 
 
  Kuća, RUMENKA, 206.000 €, 420,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlicna kuca u Rumenci, neobicnog ali funkciinalnog rasporeda. U sklopu kuce poslovni prostor sto znaci dobra investicija! Za vise informacija pozovite nase agente prodaje! https://halo-nekretnine.rs/prodaja-kuca/rumenka-centar/386172 .

 
 
 
  Kuća, PAVLOVCI, 250.000 €, 500,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuca u Pavlovcima sa poslovnim prostorom (hale). Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima, U blizini gradskog prevoza.

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 309.000 €, 500,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji u Vrdniku, u blizini hotela i bazena vila u izgradnji. Objekat je pokriven, instalacije struje razvučene. Ukupne površine oko 500m2 podeljenih na devet apartmana. Odlična investicija, vredi pogledati! .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 413)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>