• GoHome Professional
do 619 eura/m2 barem 320 m2 pogodan - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • do 619 eura/m2 barem 320 m2 pogodan - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 619 eura/m2 barem 320 m2 pogodan

  • Za upit "do 619 eura/m2 barem 320 m2 pogodan" pronađeno 1 648 nekretnina - prosečna cena 99 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 300 m2 (malo manji)
    • 340 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 588 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 649 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 2900 eura
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEOGRAD, 250.000 €, 800,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

SKICE- VITE RADOVICA MELJAK KUCA 800M2 PEDJA PRODAJA-Visenamenski poslovno stambeni kompleks pogodan za sve delatnosti , trenutno je funkcionisao kao proizvodni pogon. Dosta jaka snaga struje za manje proizvodnje. Deo objekta je u sivoj fazi. Objekat pogodan za vise delatnosti: proizvodni....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 65.000 €, 800,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća na obali Mrtve Tise. Površina 100 m2, 3 sobe, veliki tavanski prostor, pomoćni objekat (10-ak m2), plac 800 m2, sve uknjiženo 1/1. Na 2 minuta kolima do centra Bečeja, a, kao da si na salašu. Sopstveni izlaz na vodu i mesto za pecanje. Mir, tišina, prelep ambijent. U ulici su....

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 21.000 €, 814,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo ravan i pravilan plac u gradjevinskom području pogodan za porodičnu gradnju ili drugu vrstu investicije. Širina do puta 20m Moguće korigovanje cene. .

 
 
 
  Plac, SUBOTICA, 14.000 €, 818,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se gradsko građevinsko zemljište površine 818m2 pogodno za gradnju porodične kuće. Širina u frontu je 16m. Nalazi se u asfaltiranoj ulici. .

 
 
 
  Poslovni prostor, PANČEVO, 300.000 €, 820,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo poslovni prostor sa širokim spektrom mogućnosti za rad. Objekat se nalazi na prometnoj lokaciji, na 20 ari placa. Ima šleperski prilaz, do magistralnog puta. U blizini se nalaze razni infrastrukturni sadržaji, a centar grada je na 5 minuta vožnje. Sadrži....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 56.650 €, 826,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.01.2024.,

www.indomio.rs

Prodajemo na Popovici Uknjižen Građevinski Plac 826 m2 u potezu Budžak na POGODNOJ LOKACIJIna Placu ima Ozakonjena Vikendica od 17 m2 sa strujom i vodom i vodi se kao Građevinsko zemljište van GGZ sa šarolikom konfiguracijom i izvesnim nagibom i Pogledomput je tvrdPlac se....

 
 
 
  Plac, SUBOTICA, 16.000 €, 847,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac pravilnog oblika pogodan za gradnju porodične kuće. Ima pristup sa dve ulice. Širine u frontu je 17m dok mu je dužina 50m. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 21.000 €, 850,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se očišćen plac površine 8.5a na Koloniji pogodan za izgradnju kuće. Svi priključci su u blizini, a sam plac poseduje i bunar. Širina placa do asfaltnog puta je 15 metara. Odličan plac za izgradnju kuće, nalazi se u blizini glavnog puta i autobuske stanice na Koloniji. Retko....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 420.000 €, 869,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Čenta - nov restoran bruto površine 869m2 + pomoćni objekat bruto površine 97m2 na placu od 44 ara pored puta Beograd-Zrenjanin. Kompletno opremljen sa inventarom za vršenje ugostiteljske delatnosti, nova kuhinja sa svom opremom, posebnim odelenjima za obradu mesa, ribe i ostale vrste....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 23.550 €, 879,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan plac površine 8.79 ari, idealan za izgradnju porodične kuće ili poslovno–stambenog objekta. Nalazi se pored glavnog puta, što obezbeđuje izuzetnu vidljivost, pristupačnost i brzu komunikaciju sa svim delovima grada. Prednosti: Lokacija – mirna zona na nekoliko minuta....

 
 
 
  Plac, BEOČIN, 54.000 €, 893,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2025.,

www.indomio.rs

*NAŠA PREPORUKA*Prodajemo na Fruškoj gori u Banoštoru Uknjižen Građevinski Plac 893 m2 na TOP LOKACIJIIdealno je za Porodično stanovanje infrastruktura je pored Placaput je tvrdPOGODNO JE ZA KUPCE SA POSEBNIM STILOM ŽIVOTA više informacija na www.status-nekretnine.com....

 
 
 
  Poslovno-stambeni prostor, DESPOTOVAC, 210.000 €, 900,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.07.2025.,

www.heroldo.com

Prodaje se funkcionalan poslovno-stambeni kompleks ukupne površine 900 m², sa više objekata različite namene, smešten na atraktivnoj lokaciji u Despotovcu. Struktura kompleksa uključuje: -Glavni objekat koji trenutno funkcioniše kao restoran/kafić sa dve dodatne prostrane sobe i dva....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 100.000 €, 900,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odlican nasut plac,površine 9 ari,u blizini ulice Batajnički put ka Banovcima,pogodan za sve vrste objekata,vodi se kao poljoprivredno zemljište. U blizini je prošla sva infrastruktura. Agencijska provizija 2% reg.br. 070 -9ari .

 
 
 
  Poslovni prostor, DESPOTOVAC, 210.000 €, 900,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Plac, MALA MOŠTANICA, 20.000 €, 900,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac u građevinskom području površine 9 ari sa frontom od 18m i dubine 50m. Udaljen 700m od Jasenka i 4 km od centra Bariča. Autobuska stanica na 350m a ispred placa prolazi kvalitetan asvaltni put. Parcela na kojoj se nalazi plac je veće površine i moguće je kupiti i plac sa većom....

 
 
 
  Plac, KARAĐORĐEVO, 14.000 €, 900,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 7089554 - Prodaje se plac na Karađorđevom brdu u građevinskom područiju na svega 200 m od fabrike stakla, odnosno od Auto puta. Pogodan je za zidanje kuće sa divnim pogledom na grad i okolinu. Na placu je trenutno jako kvalitetan vinograd sa mladim zasadom vinove....

 
 
 
  Plac, MALI MOKRI LUG, 250.000 €, 900,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 84183, uknjižen, plac. ima izlaz na dve ulice, P+I+Pk, index izgrađenosti 0.7,index zauzetosti 50%6a 1/1, 3a u suvlaanistvu. Na placu postoji stara porodična kuća. Plac se nalazi na odlicnoj lokaciji. Pogodno za porodično domaćinstvo ili za stambeni objekat do 1000....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Zvezdara, 250.000 €, 900,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 84183, uknjizen, plac. ima izlaz na dve ulice, P+I+Pk, index izgradjenosti 0.7,index zauzetosti 50% 6a 1/1, 3a u suvlaanistvu. Na placu postoji stara porodicna kuca. Plac se nalazi na odlicnoj lokaciji. Pogodno za porodicno domacinstvo ili za stambeni objekat do 1000....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 420.000 €, 900,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se nova poslovna zgrada, ukupne korisne površine 900 m2, na 40 ari ograđenog placa na samom magistralnom putu Beograd-Zrenjanin u naselju Čenta na 25 km od Beograda. Objekat je pogodan za razne poslovne namene a trenutno opremljen i predviđen za potrebe ugostiteljstva. Poslovna....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 7.000 €, 906,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prostran plac površine 9 arI. Površina: 9a -Cena: samo 7.000€ -Ravan teren -Pogodan za različite namene Za više informacija i dogovor oko gledanja, kontaktirajte nas. 064/8-312-063 035/8-222-441 035/8-222-441 .

 
 
 
  Plac, BUBANJ, 280.000 €, 907,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju magacinsko-poslovno prostor na Bubnju, 907 m2,na 21 ari placa. Objekat se sastoji od prizemnog dela koji čini magacinski prostor podeljen u tri prostorije koje se mogu povezati u kompaktnu celinu i sprata koji čini veliki magacin sa prilazom za dostavu robe viljuškarem....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 20.000 €, 928,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lep plac gradsko građevimsko zemljište, pravougaonog oblika na ravnom zemljištu, pogodan za izgradnju stambenog ili poslovnog objekta.Asvalt i komunalni priključci su blizu placa. Udaljenost od centra grada je 2,5 km. Vredi videti. .

 
 
 
  Plac, PROSEK, 20.000 €, 944,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac, trenutno poljoprivredno zemljište, pogodan za gradnju vikendice ili kuće za stanovanje, na atraktivnoj, osunčanoj lokaciji, blizu magistralnog puta. Plac je na manjem uzvišenju, lišen saobraćajne buke, u prirodnom okruženju ali blizu drugih kuća i komunalnih priključaka.....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 20.000 €, 944,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Jajinci, 1.350.000 €, 14460,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Prodaje se građevinski plac 14460m2, Jajinci, selo Rakovica, odmah ispod spomen parka Jajinci. Pogodan je za gradnju, investicione projekte, parcelaciju. Asfaltni prilaz sa dve strane placa. Uknjižen, poseduje informmaciju o lokaciji. Voda i struja. Agencijska provizija je 2% Šta....

 
 
 
  Plac, PRIJEPOLJE, 69.900 €, 5697,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi na zemljište pravougaonog oblika, površine 5697 m2 u Prijepolju, naselje Ratajska. Nalazi se u neposrednoj blizini Osnovne škole. Ima prilaz sa lokalnog puta i prostire se do magistralnog puta za Pljevlja Sastoji se iz četiri parcele: zemljište u građevinskom....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 55.000 €, 3618,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u naselju Ilicevo, površine 3618 m2, koji se nalazi u blizini škole u Ilićevu, pogodan za izgradnju hale, magacina, poslovnog prostora. Plac čini dve parcele. Dozvoljena je gradnja. Plac je pored ulice celom širinom. Postoji mogućnost kupovine i dodatnih parcela, koje....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 170.000 €, 3057,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac gradsko-građevinsko zemljište, 30,57 ari u naselju Branko Bjegović. Pogodan za gradnju stambenog i poslovnog prostora (komercijalne usluge, zanatske usluge, trgovina, servisne usluge, ugostiteljstvo). Uknjižen je, vlasništvo 1/ 1. Ovo je samo deo naše ponude, za više....

 
 
 
  Plac, SUBOTICA, 55.000 €, 8570,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.07.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Makova sedmica, prodaje se gradsko građevinsko zemljište ukupne površine 8.570 kvm. Na dobroj lokaciji, asvaltiran put sa priključcima za gas i struju i uskoro za vodu i kanalizaciju! Pogodno za gradnju kuće, poslovnog objekta ili sportskih terena! Mogućnost kompenzacije....

 
 
 
  Plac, SUBOTICA, 142.500 €, 87458,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2024.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Gornji Tavankut, prodaje se poljoprivredno zemljište-njiva 1. i 2. klase, ukupne površine 87.458m². Zemljište je pogodno za povrtarstvo, kukuruz, pšenicu i ostale kulture. Nalazi se pored Skenderovskog jezera i blizu puta. .

 
 
 
  Plac, PRIJEPOLJE, 47.500 €, 1001,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.finanekretnine.com

PREPORUKA! U prilici smo da Vam ponudimo građevinsko zemljište površine 1001 m² , koje se nalazi na svega 5 km od Prijepolja, u naselju Ivanje, na oko 600 m od Ivanjskog mosta. Parcela je pravougaonog oblika, što omogućava maksimalnu iskorišćenost prostora i jednostavno planiranje....

 
 
 
  Plac, ČAČAK, 41.000 €, 18700,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2022.,

www.feniks.rs

Super obradivo zemljišta I klase pogodno za uzgajanjeraznih vrsta žitarica kao i za voćnjak. U blizini zemljišta nalazi se sistem za navodnjavanje koji je lako dovesti na već obradivo zemljište. Na jednom delu zemljišta dozvoljena je gradnja porodične kuće i to na osnovu stare porodične....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 275.000 €, 2700,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Plac površine 27ari, sa frontom širine 12.32m, sastoji se od 2 katastarske parcele. Pogodan je za gradnju. Informaciju o lokaciji dostavljamo zainteresovanim kupcima na upit. Kompletna infrastruktura (struja, voda, gas, kućni broj). Uknjiženo 1/1, bez tereta, hipoteka i zabeležbi.....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 3.000.000 €, 35943,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju parcela površine 35943m2, građevinsko zemljište kod Bogoslovije. U blizini komunalnih priključaka (voda, struja, infrastruktura u neposrednom okruženju). Mirna lokacija sa odličnim potencijalom. Pogodno za investiciju, gradnju, turizam, rekreaciju i projekte većeg obima.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, 430.000 €, 1000,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2024.,

www.teofilnekretnine.com

Prodaje se uknjižen objekat motel-restoran sv. Nikola, pogodan za ugostiteljstvo, provodnu iIi magacionersku delatnost približne površine oko 1000m2. u Vranju na ulazu -izlazu iz grada. Objekat se nalazi u blizini auto-puta E-75 na placu od oko 2400m2 na kom su parking ,uzdignuta....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 94.000 €, 5900,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.07.2025.,

www.atasenekretnine.rs

U neposrednoj blizini Radara nalazi se plac od 57ari sa prelepim pogledom na Ralju, Kosmaj i celu Šumadiju. Na kraju placa se nalazi Hajdučka jaruga koja pripada placu tako da je plac pogodan za više namena. Delimično je u ravni a delimično u malom nagibu. Uz plac je infrastruktura,....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 128.000 €, 3900,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac na L. Steni, MINovo naselje, pogodan za gradnju. Plac se nalazi na mirnom mestu. Plac je velicine 39 ari, pravougaonog oblika. Za više informacija javite se. .

 
 
 
  Plac, PRIJEPOLJE, 10.866 €, 1811,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo poljoprivredno zemljište površine 1.811 m² , pogodno za izgradnju vikendice, koje se nalazi na potesu Pandurica, u mirnom i prirodom okruženom delu Kamena Gora , u neposrednoj blizini Rasadnika. Kamena Gora se nalazi na oko 20 km od Prijepolja, na nadmorskoj....

 
 
 
  Plac, PRIJEPOLJE, 46.341 €, 5149,00 m2 cca 10 €/m2