• GoHome Professional
do 617 eura/m2 480 m2 - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • do 617 eura/m2 480 m2 - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 617 eura/m2 480 m2

  • Za upit "do 617 eura/m2 480 m2" pronađeno 408 nekretnina - prosečna cena 260 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 460 m2 (malo manji)
    • 500 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 586 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 647 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 21000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • klima
    • prizemlje
    • parking
    • pogodan
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, PANČEVO, Margita, 250.000 €, 450,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Pančevo, Gornji grad Margita, građevinska parcela od 4,5 ara. Front do ulice 24m x 20 m. Parcela izlazi direktno na reku Tamiš. Uknjiženo 1/1. GREJANJE - Ostalo, sprat / ID oglasa: 71727. Agencijska provizija 2% od kupoprodajne cene. Plac, Pančevo - Gornji Grad Margita | Prodaja ·....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 181.000 €, 450,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Spratna kuća sa potkrovljem(Pr+Sp+Pk) 450 m2, na placu 4,9 ari. Kuća organizovana kao pet zasebnih stanova (3 trosobna i 2 dvosobna); svaki stan ima terasu i ugradne kuhinje; PVC stolarija; izolacija; graža 70 m2; I-839 .

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 270.000 € na 250.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, INĐIJA, 250.000 €, 450,00 m2 cca 560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 270.000 €
27.03.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Dodatno: uknjizena, odmah useljiva, klima, ktv, podrum, telefon, internet, dve garaze, parking, cetiri terase, pomocni objekat/pusnica, gradska kanalizacija, voda, struja. Dodatni opis: Na Prodaju: Prelepa Porodična Kuća u Inđiji Ova prostrana i funkcionalna kuća, smeštena na parceli....

 
 
 
  Poslovni prostor, APATIN, 150.000 €, 450,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Apatinu, prodaje se poslovni prostor za razne namene. Hala 270m2 plus dva poslovna prostora u odvojenoj zgradi, koja mogu poslužiti za kancelarije, stan... od 88m2 i 92m2 na placu 3757m2 dovoljno prostora za proširenje. Trenutno pod zakupom. Vlasnik 1/1 .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 98.000 €, 450,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

CEROVAC - SMEDEREVSKA PALANKA Domaćinstvo za ozbiljne namere. Kuća na 300 m2 , drugi objekat stambeno ekonomski i treći objekat ekonomski ili može poslužiti kao još jedna garaža, na 3.000 m2 ravnog placa kome se može još jeftino pridružiti 2.000 m2. Nalazi se na putu koji povezuje....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Lipov Gaj, 240.000 €, 450,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se u centru Veternika kuća površine oko 450m2. Struktura: suteren, prizemlje, prvi sprat i potkrovlje. Ima zajedničko stepenište i svaka etaža je zasebna. Kuća je za kompletnu rekonstrukciju, postoji mogućnost da se prilagodi kao stambena - urbana vila sa više stanova, pa....

 
 
 
  Kuća, ZAKLOPAČA, 270.000 €, 450,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća spratnosti Pr+I+Ptk, sa imanjem pod voćnjakom, na placu od 18,46ari. Kuća je za renoviranje, sa izuzetnim potencijalom. Pruža budućim kupcima razne investicione mogućnosti. Kuća ima četiri terase, tri mokra čvora. Nalazi se na brdu, odakle se pruža prelep pogled na....

 
 
 
  Plac, LESKOVAC, 7.000 €, 450,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2020.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU ZEMLJIŠTE U GRAĐEVINSKOM PODRUČJU POVRŠINE 450m2 u NASELJU OBRADA LUČIĆA - ŠTRKOVO NASELJE. .

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 49.800 €, 450,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac deljiv na 2 ili 3 dela. Blizu ski lifta Tornik. Na raskrsnici dve ulice. Sa placa se pruža prelep pogled. Uknjižen građevinski plac. Agencijska provizija je 2%   Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%: Agencija, zajedno sa agentom, je tu za Vas vezano za: - razgledanje....

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 11.000 €, 450,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju zemljište na Gružanskom jezeru - Žunje. Zemljište je po kulturi njiva treće klase, a po vrsti poljoprivredno zemljište. Na parceli nema struja i voda. Prilaz do parcele seoskim putem, koji je nasut i urađen do samog placa. Pogodno za gradnu vikendice za pecaroše ili postavljanje....

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 8.000 €, 450,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Nedaleko od asfaltnog puta prodajemo plac u gradjevinskom podrucju. .

 
 
 
  Kuća, GORNJI MATEJEVAC, 103.000 €, 450,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se parcela površine 18 ari sa dve višespratne kuće i više pomoćnih objekata u Gornjem Matejevcu. Prva kuća je iz 60 tih godina, čvrste gradnje i betosnkih ploča u medjuspratu. Sastoji se od donjeg sprata gde je kuhinja i veliki vinski podrum, i sprata. Na spratu je trem, ulazni....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 180.000 €, 450,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju izuzetna nekretnina koja predstavlja savršen spoj komfora, funkcionalnosti i privatnosti – idealna kako za porodični život, tako i kao investicija. Na placu od 5 ari nalaze se dve kuće, pažljivo osmišljene da pruže maksimalan kvalitet stanovanja. Glavna kuća površine 450....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 21.000 € na 20.000 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, PASI POLJANA, 20.000 €, 450,00 m2 cca 40 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 24.000 €
30.03.2026 - 21.000 €
15.04.2026 - 20.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Površina: 4,5 ara Lokacija: Ulica Miodraga Petrovića Ckalje, Donje Vlase (Palilula) Dimenzije: dužina 115 m, širina 14,5 m Opis nekretnine: Plac se nalazi na odličnoj lokaciji, idealan za stambenu ili poslovnu gradnju. Na placu je započeta gradnja kuće iz 2014. godine, sa osnovom....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 140.000 €, 450,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se salaš pored šume na Makovoj Sedmici, blizu asfaltiranog puta. Površina zemljišta sa salašem iznosi 16.022 m². Kuća je građena od mešanog materijala i ima 99 m². Sastoji se od kuhinje sa trpezarijom, ostave, kupatila, dve sobe i zatvorene terase. Kuća je renovirana pre nekoliko....

 
 
 
 
-16%

Promena cene sa 70.000 € na 58.500 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, VIŠNJICA, 58.500 €, 450,00 m2 cca 130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 70.000 €
05.04.2026 - 58.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Vaša oaza mira na 15 minuta od centra Beograda! Zaboravite na gradsku buku! Prodajemo prelep plac od 4,5 ara u Slancima (opština Palilula) sa pogledom koji odmara oči. Zašto je ovo idealna prilika? Sve je spremno za gradnju: Plaćene takse, urađena parcelizacija, čisto građevinsko....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 235.000 €, 450,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaju se dve kuće u mirnom delu Radničkog naselja ,na površini od 534m2. Prva kuća je frontalno orijentisana prema ulici. Starije je gradnje, površine od 102m2. Građena je od pune cigle, spolja odrađena izolacija. Sastoji se od 2 ulaza, ima veliku dnevnu sobu sa kuhinjom, trpezariju,....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 21.900 €, 450,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

INVESTICIJA KOJA SE NE PROPUŠTA U ponudi je gradsko-građevinsko zemljište za izgradnju stambene porodične kuće površine 130m2 sa građevinskom dozvolom   LOKACIJA BARAJEVO- GUNCATI Stambeno naselje u zoni izgrađenih porodičnih kuća. Nedaleko od Osnovne škole "Knez Sima Marković",....

 
 
 
  Plac, KRALJEVO, 280.280 €, 450,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju plac koji se nalazi u centralnoj Srbiji, na raskrsnici puteva, u mestu Adrani. Zemljište: Sve parcele su u jednom komadu, tj grupisane u široki pravougaonik ukupne površine od 14.140 m2. Cela površina placa je ravna. Postoji mogućnost dokupa granične parcele od 2.022 metara....

 
 
 
  Kuća, DONJE VLASE, 105.000 €, 450,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.11.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju spratna kuća sa prelepim placem, na pola puta od Donjeg Vlasa. Plac je površine 29,7 ari u jednom komadu. Kuća je 450m2 spratnosti p plus 1 u postupku legalizacije. Prizemlje kuće je opremljeno za život, a spoljne stepenice vode na sprat koj je u sivoj fazi. Prizemlje kuće....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 220.000 €, 450,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Nišu u Durmitorskoj ulici, 300kv+150kv, na placu od 3.77a. Kuća poseduje i stambeni i poslovni deo, nalazi se na vrlo lepoj lokaciji, u mirnom kraju, blizu centra grada. U blizini se nalazi osnovna, srednja škola, dva fakulteta, kao i dve autobuske stanice, marketi.....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 99.500 €, 450,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Kuća sa placom 450m2 vlasništvo 1/1 privatna svojina ###bez tereta### agencijska provizija uračunata u cenu (plaća prodavac) šifra nekretnine:12040 šifra agencije: 1338 Kuća 450m2 u Sremskoj Kamenici. Prelep pogled na Petrovaradim, Dunav i Novi Sad. Struja uvedena House 450m2 in Sremska....

 
 
 
  Apartman, TOPOLA, 103.000 €, 450,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji u B.Topoli, nalazi se ova neobična poslovna zgrada, koja pruža bezbroj mogučnosti za malde ljude koji bi voleli da sebi obezbede krov nad glavom a ujedno ida obezbede sebi kroz biznis pristojnu zaradu. Zgrade poseduje tri celine. U prizemlju se nalazi lokal od....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 95.000 €, 450,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u sirovom stanju Su+Pr+I+Pk, osnova kuće je 134m2.lepa parcela od 994 m2 i predivan pogled na okolinu. Nalazi se u neposrednoj blizini restorana ,,4 vetra,, na Ibarskoj magistrali. U suterenu su predviđene garaže i prostorije namene po iznoru. Prizemlje i sprat su....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 259.560 €, 450,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MODERNA PORODIČNA KUĆA U INĐIJI – 450 m², DVE STAMBENE JEDINICE **Prodaje se prostrana moderna kuća u Inđiji, površine 450 m², na placu od 4 ara. Zbog vertikalne podele, kuća je idealna za dve porodice, sa potpuno odvojenim prostorijama. *Raspored prostorija (1/2 kuće): *Polusuteren:....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 299.000 € na 275.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZAKLOPAČA, 275.000 €, 511,00 m2 cca 540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 299.000 €
06.05.2026 - 275.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se prostrana, uknjižena, zasebna kuća u mirnom delu Boleča. Svojim kapacitetom i organizacijom prostora nudi neverovatne mogućnosti - bilo za život višečlane porodice, bilo kao kombinacija stambenog i poslovnog prostora. Osnovne karakteristike: - površina kuće 511m2 na 4 nivoa....

 
 
 
 
+25%

Promena cene sa 42.100 € na 52.630 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, NOVI SAD, Futog, 52.630 €, 511,00 m2 cca 100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 42.100 €
10.05.2026 - 52.630 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je građevinski plac površine 511 m², smešten u mirnom i perspektivnom delu Futoga, idealnom za izgradnju porodične kuće ili kvalitetnog stambenog objekta. Parcela pravilnog oblika, sa frontom od 21 m i dubinom od 24m, pruža odlične mogućnosti za funkcionalno projektovanje....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 290.000 €, 448,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na podaju odlična porodična kuća u naselju Pantelej. Blizu su Pantalejska crkva, novi Somborski Bulevar, prema tehničkim fakultetima, brojni marketi, autobusko stajalište. Nalazi se u mirnom okruženju i veoma pogodnim za porodično stanovanje. Kuća je bruto površine 408m2, u osnovi....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 23.000 €, 448,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan plac u naselju Nikola Tesla. Plac je površine 448m2 i pruža odlične mogućnosti za gradnju. Plac je gradsko građevinsko zemiljište. U blizini se nalaze svi komunalni priključci ( voda, struja, kanalizacija). Uknjižen, čisto vlasništvo. Ovo je samo deo naše ponude,....

 
 
 
  Plac, SREMSKI KARLOVCI, 75.000 €, 512,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Sremski Karlovci su prava avantura za duh i telo , romantično mesto u koje ćete poželeti da se vratite po nove uspomene. ili poželeti da u njemu imate kuću za odmor. Sremski Karlovci se nalaze na desnoj obali reke Dunav , 6 km od Novog Sada i 4 km od Petrovaradina na starom putu prema....

 
 
 
  Kuća, BATAJNICA, 235.000 €, 448,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.11.2022.,

www.indomio.rs

Kuća 220m2, prizemlje lokal sa izlogom 110m2, I sprat 110m2 petosoban stan. Garaža i letnja kuhinja 42m2. Radionica - magacin 112m2, visina plafona je 4,5m. Pomoćni objekat 74m2. Grejanje centralno na : pelet, drvo, lož, ulje, gas, sve funkcioniše. Kuća poseduje tri inverter klime.....

 
 
 
  Plac, BANJA, 23.000 €, 448,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 5.000 €, 512,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.12.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo plac sa starim objektima u centru sela Plana. Za više informacija, kontaktirajte nas putem brojeva telefona: 035/570-477 065/8570-477 064/8312-082 Ili nas posetite u Paraćinu u kancelariji: Kralja Petra I 53, Lokal 6 .

 
 
 
  Plac, DOBANOVCI, 65.000 €, 513,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.indomio.rs

Na opštini Surčin, u naselju Dobanovci, u ulici Sportska prodaje se odličan plac u građevinskoj zoni. Plac je površine 5,13 ari, uređen sa vlasništvom 1/1 i urednom dokumentacijom. U toku je izrada informacije o lokaciji, sa očekivanimi stepenom izgrađenosti od 0,5%. Frontalna širina....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 300.000 €, 447,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se fantastična, samostalna, spratna kuća u Sremskim Karlovcima . Uknjizena na 141m2 , u prirodi 447m2 korisne površine. Okružena zelenilom, u mirnom delu idealnom za porodični život. Nekretnina ne zahteva ulaganja. U prizemlju kuće imamo prostran dnevni boravak sa trpezarijom....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 300.000 €, 447,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite 064/822-21-40 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 300.000 €, 447,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se fantastična, samostalna, spratna kuća u Sremskim Karlovcima . Uknjizena na 447m2 . Okružena zelenilom, u mirnom delu idealnom za porodični život. Nekretnina ne zahteva ulaganja. U prizemlju kuće imamo prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, 2 spavaće sobe i kupatilom.....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 115.000 €, 453,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2024.,

www.heroldo.com

035/8222-441 064/831-20-61 .

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 300.000 €, 446,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam kuću u jednom od najlepših naselja u Sremskim Karlovcima! Ova predivna porodična kuća nudi ne samo udobnost već i spektakularan pogled na proplanke i vinograde, okružena mirnom prirodom i zelenilom. Sa četiri prostrane spavaće sobe i velikim dnevnim boravkom koji....

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 290.000 €, 445,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Uknjižena dvospratna kuća novije gradnje podeljena po vertikali na dva petosobna stana sa zasebnim ulazima. Kuća se nalazi u mirnom delu Sremčice na placu površine 6,52ara. Svaki stan se sastoji od dnevne sobe sa terasom, kuhinjsko-trpezariskog dela sa terasom, ostave i toaleta na....

 
 
 
  Plac, ĆUPRIJA, 10.500 €, 515,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.12.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju pravilan plac površine 5,15 ari. Ukoliko imate dodatnih pitanja u vezi placa ili neke druge nekretnine iz naše ponude, možete nas kontaktirati na neke od sledećih brojeva telefona: 064/831-20-64 064/831-20-81 065/84-77-441 ili možete doći lično u agenciju Heroldo broj 1....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 11.000 €, 445,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se parcela u blizini hotela Malča i strelišta veličine 445m2, Parcela je pogodna za gradnju vikend kuće, trenutno se vodi kao poljoprivredno zemljište ali je moguća prenamena. U blizini su dostupni priključci za struju i vodu pored asfaltnog puta. .