• GoHome Professional
do 617 eura/m2 460 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • do 617 eura/m2 460 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 617 eura/m2 460 m2

  • Za upit "do 617 eura/m2 460 m2" pronađeno 406 nekretnina - prosečna cena 271 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 440 m2 (malo manji)
    • 480 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 586 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 647 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 22000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • parking
    • klima
    • novogradnja
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, VINIK, 58.000 €, 500,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac u naselju Branko Bjegović. Površine je oko 4,5ari, nalazi se na dobroj lokaciji i pogodan je za gradnju kuće. Hvala Vam što ste pogledali oglas. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama i zakazivanje razgledanja kontaktirajte agenta na broj telefona iz oglasa....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Adice, 82.050 €, 500,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 114670, struja, uknjizen, plac. Prodaje se plac od 547m2 na Adicama. Dozvoljena gradnja. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399- 0210 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Plac, KAC, 75.000 €, 500,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131019, struja, kanalizacija, uknjižen. * LUX PLAC KAĆ* GRADJEVINSKI + PROJEKAT blizu centra u Kaću, HITNA PRODAJA, CENA SNIŽENA. Gradjevinsko zemljiste I klase. Ulica naseljena, mirna, tiha, zastićena od buke i saobraćaja. Idealna za porodično stanovanje ili vikend....

 
 
 
  Plac, BOLJEVCI, 40.000 €, 500,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja zemljista od 5 ari, front 25m, u blizini centra i glavne saobracajnice. Na deset kilometara od aerodroma "Nikola Tesla", u blizini "Jakovačke petlje", uključenja na "Miloš veliki", budućeg "Nacionalnog stadiona", "Expo centra". Zemljište pogodno za porodičnu gradnju, ali i....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 75.000 €, 500,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Deo naselja sa regulisanim detaljnim planom i atraktivnom lokacijim za novogradnju, prodaje se plac površine 500 m2. Uknjižen, struja i voda do placa kao i izlaz do puta širine 3,5 m. Mogućnost kupovine i kompletnog placa površine 1150 m2. Izuzetno miran kraj bez gradske buke i konstantno....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 40.000 €, 500,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižen građevinski plac u Barajevu, površine 5 ari, na odličnoj lokaciji – svega 700 m od Svetosavske ulice, 2,5 km od centra naselja i 1,5 km od jezera. Na placu se nalazi kuća u fazi izgradnje, sa postojećim projektom za trosobnu kuću od 70 m², građenu čvrstom gradnjom....

 
 
 
  Plac, VIŠNJICA, 50.000 €, 500,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac u građevinskoj zoni površine 5 ari pored asfaltnog puta u Izvorskoj ulici. Uknjižen na prodavca bez zabeležbi i tereta. Indeks gradnje 40% iznad zemlje i 60% pod zemljom sa mogućnošću formiranja 4 nezavisne jedinice u dvoetažnom objektu - visina slemena 9 metara. Dozvoljena gradnja....

 
 
 
  Plac, VELIKA MOŠTANICA, 23.500 €, 500,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Sremčica,građevinski plac,ul.Moštanička,dozvoljena gradnja P+1+PK. U prilici smo da Vam ponudimo placeve namenjene za individualno stanovanje u zoni A,pod zona A 1. Indeks izgrađenosti parcele je 0,60. Indeks zauzetosti parcele je 40%. Plac se nalazi na nekih 900 metara od glavne....

 
 
 
  Kuća, GABROVAC, 230.000 €, 420,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju lepa, trospratna, kvalitetna kuća u Gabrovcu. Sastoji se od 3 etaže i velikog funkcionalnog tavanskog prostora. Kuća u osnovi ima 140 m2 .Na prvoj etaži se nalazi dvosoban stan koji se sastoji od velikog ulaznog hodnika iz koga se ulazi u dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Plac, ZRENJANIN, 15.000 €, 500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac u naseljenom mestu Ečka površine 4.96 ari. Vodi se kao zemljište u građevinskom području, njiva I klase. U mirnoj ulici u blizini centra naseljnog mesta. Uknjižen 1/1 .

 
 
 
  Plac, PANČEVO, 299.000 €, 500,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U mirnoj ulici Donjeg grada , blizu gradskih sadržaja, u ponudi je plac za investitore, nepunih 5 ari, sa frontom do ulice od 25 m. Blizina trafo stanice, informacija o lokaciji. Moguć brz početak gradnje. Tri suvlasnika na placu bi oko 160kv u tri stana, budućih kvadrata, a četvrti....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 75.000 €, 500,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131019, struja, kanalizacija, uknjizen. * LUX PLAC KAC* GRADJEVINSKI + PROJEKAT blizu centra u Kacu, HITNA PRODAJA, CENA SNIZENA. Gradjevinsko zemljiste I klase. Ulica naseljena, mirna, tiha, zasticena od buke i saobracaja. Idealna za porodicno stanovanje ili vikend....

 
 
 
 
-24%

Promena cene sa 5.000 € na 3.800 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, ŽITIŠTE, 3.800 €, 500,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 5.000 €
29.03.2026 - 3.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Građevinsko zemljište u blizini centra Međe, opština Žitište. Površina 492m2, širina 13m, bez priključaka. Udaljenost od Zrenjanina 47km, od Žitišta 29km. U selu postoji osnovna škola, ambulanta, marketi... Agencijska provizija: 500 Eur Broj upisa u Registar posrednika:1378 .

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 58.000 € na 56.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, VINIK, 56.000 €, 500,00 m2 cca 110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2024 - 45.000 €
11.08.2024 - 43.000 €
27.06.2025 - 49.000 €
01.10.2025 - 55.000 €
15.03.2026 - 58.000 €
01.05.2026 - 56.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.11.2022.,

www.indomio.rs

na prodaju plac u podviniku p-452m2, u bčizini škole , pogodan za izgradnju stanbenog objekta do 400m2,ima mogućnost priključenja struje,vode i kanalizacije, asvalt na 50m, za više informacije obratite se agenciji Libo na telefone 065 222 3922,065 883 3446,,.agencija upisana u listu....

 
 
 
  Plac, BANJA, 120.000 €, 500,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac 5 ari, gradjevinsko zemljište na odličnoj lokaciji. Na obali Dunava u Višnjickoj ulici. Povezanost sa centrom grada izvanredna, autobusko stajalište ispred placa, na 6 km od centra grada i zgrade skupštine bez presedanja. Budućnost investiranja i ulaganja u oblast....

 
 
 
  Kuća, BEGEC, 329.600 €, 500,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičnu spratnu kuću, velikog potencijala za višeporodično stanovanje na prelepom potezu Begeča. Na prizemlju se nalaze predivan, svetao dnevni boravak, četiri spavaće sobe, garderober, kuhinja i kupatilo. Na spratu imamo dva trosobna stana od kojih je jedan....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Altina, 329.000 €, 500,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 122881, uknjižen, plac. 4,7 ari na odličnoj lokaciji. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 25.000 €, 500,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo građevinsko zemljište, izvan građevinskog područja, površine 500 m2, u naselju Zova, na Zlatiboru. Plac je smešten u mirnoj zoni, pored asfaltnog puta. U neposrednoj blizini se nalazi vodovodna i elektro mreža. Plac je blago naget, iskčen od rastinja i drveća. Dozvoljena....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 85.000 €, 500,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Prodajemo Kuću-Restoran u Banoštru-Koruška,na glavnom putu za Susek,blizina Dunava,restoran je nekada radio kao Čarda Koruška,trenutno nije u radu,ispred kuće veliki parking,odličan plac ... .

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 145.000 € na 139.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PARAĆIN, 139.000 €, 420,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 145.000 €
01.05.2026 - 139.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prostrana funkcionalna kuća lako deljiva za dve porodice koja se sastoji iz četiri nivoa-suterena,prizemlja ,prvog sprata i potkrovlja! Dve odvojene vrste centralnog grejanja Dva parking mesta ispred kuće Uredni papiri Odradjena izolacija objekta Moguća korekcija cene za....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 120.000 €, 500,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dve stambene kuće + pomoćna kuća u jednom prostranom dvorištu, na lepom placu koji pruža mir, privatnost i bezbroj mogućnosti. Zašto je ovo posebna nekretnina? - Savršeno rešenje za velike ili višegeneracijske porodice - Mogućnost zajedničkog života, a opet svako ima svoj....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 200.000 €, 500,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Legalizovana kuća u Jagodini, u blizini Akva Parka, nalazi se na fenomenalnoj lokaciji sa prelepim pogledom i u mirnom delu grada. Plac površine 17a pruža dovoljno prostora i privatnosti, dok je blizina svih važnih sadržaja odlična za porodičan život. Objekat se sastoji od dva dela:....

 
 
 
  Plac, STARA PAZOVA, 30.000 €, 500,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Starim Banovcima prodaje se građevinska parcela površine 5 ari. Nalazi se unutar građevinskog područja, što omogućava izgradnju stambenog objekta. Parcela je u mirnom delu naselja, a istovremeno nadomak svih važnih sadržaja, prodavnica, škole, autoputa. Stari Banovci su poznati....

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 19.000 €, 500,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 500 m2. Na prodaju plac površine 5 ari na Zlatiboru, u naselju Gajevi. Plac se nalazi u građevinskom području i predstavlja idealnu priliku za gradnju kuće ili vikendice. Ovaj deo pruža mirno i prirodno okruženje, savršeno za sve koji žele da pobegnu od gradske gužve i uživaju....

 
 
 
  Plac, VRNJAČKA BANJA, 33.000 €, 500,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Planina Goč je jedno od najlepših mesta u Srbiji, smeštena u blizini Vrnjačke Banje, idealno za ljubitelje prirode, sporta i rekreacije. Sa ski stazama, restoranima, vikend naseljem i prelepim jezerom Selište na samo 2 km udaljenosti, ova lokacija pruža savršen ambijent za opuštanje....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 160.000 €, 500,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja kuće u Barajevu – Idealna investicija za poslovne delatnosti! Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za kupovinu prostrane kuće u mirnom okruženju opštine Barajevo. Sa površinom od 500m2 i impresivnih 16 ari placa, ova nekretnina pruža nebrojene mogućnosti za različite poslovne....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 26.000 €, 500,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se više građevinskih parcela u Kragujevcu - naselje Vinigradi. Placevi se mogu kupovati pojedinačno ili grupno u paketu zbog svoje povezanosti i to sledeće površine: 1ha, 10 ari, 10 ari, 5,19 ari, 5,18 ari, 5,21 ari. Asfalt, neposredna blizina komunalne infrastrukture. .

 
 
 
  Kuća, BELI POTOK, 295.000 €, 500,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća se nalazi ispod Avalskog tornja, udaljenog : 500m vazdušnom linijom, 3km pešačkom stazom a 7km asfaltnim putem. Od Trga Republike je udaljena 15km.Do Banjice 9km. Od auto puta 800m. Plac je veličine 7,44 ara. Porodična stambena zgrada ima četiri nivoa i šest stambenih celina.....

 
 
 
  Plac, BOLJEVCI, 49.500 €, 500,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.06.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo 3 placa u nizu, ukupne površine 27.93 ara, koji se nalaze u Jakovu u blizini. Boljevačke ulice. 2 placa imaju površinu 4.95 ari, a jedan 18.03 ara. Placeve je moguće kupiti pojadinačno po ceni od 8000 €/ar ili kao jednu celinu. Moguć je dogovor oko cene. Voda je dovedena....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 32.000 € na 27.500 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, STARA PAZOVA, 27.500 €, 500,00 m2 cca 60 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 32.000 €
13.05.2026 - 27.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac 5 ari u Starim Banovcima. Stari Banovci se nalaze u istočnom Sremu, na desnoj obali Dunava – teritorijia opštine Stara Pazova. Sta dobijate: Na samom placu nije potrebno dodatno ravnanje, idealan ukoliko zelite mir bez gradske buke. Infrastruktura – mogucnost prikljucenja....

 
 
 
  Kuća, MEROŠINA, 186.000 €, 500,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trospratna kuća sa bazenom koja se nalazi na idealnoj poziciji na Mramorskom brdu, u mirnom delu, na placu od 10 ari. Ukupna stambena površina iznosi 500 m² koji su raspoređeni u sledećim prostorijama: 3 dnevne sobe – idealne za odmor ili zabavu, 4 kuhinje – svaka sa dovoljno....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 185.400 €, 500,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

kuća 500m2 plac 1149m2/11.49ar trofazna struja gradska voda i bunar u dvorištu gas ispred kuće gradska kanalizacija tri klime u kući podrum 200m2 garaža pomoćne prostorije Prodaje se sa nameštajem uknjižena 1/1 house 500m2 plot 1149m2/11.49 are three-phase current city ​​water and....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 154.500 €, 500,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća od 500m2 na ravnom placu od 350m2 Kuca ima jos dva odvojena stana sa odvojenim priključcima za struju i gas Svaki stan ima sobu, kuhinju i kupatilo. Kuca je izolovana (bez fasade) Ima trofaznu struju Dve radionice Garažu Podrum Terasu Gas Gradsku kanalizaciju Gradsku vodu Kuća....

 
 
 
  Kuća, RUMENKA, 262.650 €, 500,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna kuća u centru Rumenke, povoljno! Terasa, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Kuća, RUMENKA, 154.500 €, 500,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Spratna kuća, u centru Rumenke. Za više informacija zovite agenciju. .

 
 
 
  Kuća, RUMENKA, 206.000 €, 420,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Odlična spratna kuća. Odvojene tri stambene jedinice. Kuća čvrste gradnje, odličan prostor. Za više informacija i gledanje pozovite agente prodaje Tel. 064/803-3306 021/221-5101 386172 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan, U blizini gradskog....

 
 
 
  Kuća, BANOSTOR, 85.000 €, 500,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajemo Kuću-Restoran u Banoštru-Koruška,na glavnom putu za Susek,blizina Dunava,restoran je nekada radio kao Čarda Koruška,trenutno nije u radu,ispred kuće veliki parking,odličan plac 2.600m.Za više informacija pozovite. Terasa, Parking, garaža, Satelitska, kablovska TV, U blizini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 285.000 €, 420,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 99817, 15a, spratna, p+2, struja, klima, terasa(2), uknjižen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan. Kuća se nalazi na 200 m od Avalskog puta,posle Šuplje Stene,blizu skretanja za Ripanj,kafane Avalsks Brvnara,Srednji....

 
 
 
  Kuća, RUMENKA, 206.000 €, 420,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična kuća u Rumenci u centru! KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art@ns-group.rs Agencijski ID: 386172 .

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 309.000 €, 500,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji u Vrdniku, u blizini hotela i bazena vila u izgradnji. Objekat je pokriven, instalacije struje razvučene. Ukupne površine oko 500m2 podeljenih na devet apartmana. Odlična investicija, vredi pogledati! .

 
 
 
  Kuća, PAVLOVCI, 250.000 €, 500,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuca u Pavlovcima sa poslovnim prostorom (hale). Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima, U blizini gradskog prevoza.

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, Centar, 180.000 €, 500,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je poslovni prostor na prvom spratu od 280 m2 koji se sastoji od 8 prostorija i sanitarni deo kao i pripadajući podrumski prostor od 86 m2. Zgrada je u pešačkoj zoni Zrenjanina, na adresi Kralja Aleksandra Karađorđevića 20. Prostor je delimično renoviran a postoji i mogućnost....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 407)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>